WYCIECZKI SZKOLNE ZE SZCZECINA

BIURO PODRÓŻY SZCZECIN

WYCIECZKI SZKOLNE

Każdy rodzic pragnie, by jego dziecko poznawało świat i uczyło się samodzielności. Im wcześniej dziecko złapie bakcyla do podróżowania, tym lepiej! Wycieczki pobudzają w dzieciach ciekawość świata, a to skutkuje większą motywacją do nauki, szybszym przyswajaniem wiedzy i lepszymi ocenami. Nie wszystkie wycieczki są jednak dobrze oceniane przez dzieci. Nie każde dziecko będzie zainteresowane historycznymi faktami. Dla przewodników i pilotów prowadzenie wycieczki złożonej z dzieci jest najbardziej wymagającą formą pracy – dzieci nie zainteresują się byle czym, trzeba przygotować dla nich coś naprawdę extra, a oprócz tego – być empatycznym i na bieżąco reagować na zmiany w nastrojach grupy. Jakie wycieczki szkolne ze Szczecina można zorganizować dla dzieci i komu powierzyć to zadanie?

Co wyróżnia dobrą wycieczkę szkolną?

Wycieczka, z której dzieci wracają zadowolone i zainspirowane do dalszego poznawania danego rejonu, muszą zawierać szereg atrakcji. Na wycieczkach organizowanych przez najlepsze biura podróży Uczestnicy biorą udział w grach i zabawach o tematyce turystycznej związanej z miejscem docelowym wycieczki. To sprawia, że dzieci nie nudzą się i zapamiętają taką wycieczkę na długo! Zabawy mogą mieć formą quizów lub zabaw ruchowych – w zależności od wieku dzieci.

Wycieczki szkolne ze Szczecina.

Wycieczki szkolne powinny być organizowane przez biuro podróży, które posiada specjalną ofertę dla szkolnych grup zorganizowanych i doświadczenie w organizacji takich wycieczek. Istotne są również destynacje proponowane przez biuro. Niektóre specjalizują się wąskim obszarze, inne proponują wycieczki do naprawdę ciekawych miejsc, takich jak Bałkany, Czechy czy Niemcy. Ważne jest również, aby dzieci spędzały czas z profesjonalnym przewodnikiem, który swoimi opowieściami zaciekawi i zachwyci dzieci. Dobry przewodnik to ktoś, kto panuje nad grupą, ma poczucie humoru i wie, jak dotrzeć do dzieci. Przy wyborze biura podróży warto zapoznać się z opiniami nauczycieli z innych szkół lub opiniami na stronach internetowych.

 

AKTUALNĄ OFERTĘ ORAZ TERMINARZ WYCIECZEK ZNAJDZIESZ – KLIKAJĄC W TEN LINK –

ZAREZERWUJ TERAZ ONLINE

LUB

na stronie internetowej

www.wycieczki.event-tours.pl

INFORMACJA TELEFONICZNA: 669 44 91 99.

Wycieczki szkolne z: Kołobrzegu, Ustronia Morskiego, Dźwirzyna, Sarbinowa, Połczyna Zdroju, Grzybowa, Pogorzelicy, Niechorza, Trzebiatowa, Gryfic, Karlina, Białogardu, Koszalina, Mielna, Sianożęt, Mrzeżyna, Rogowa, Trzęsacza, Pustkowa, Pobierowa, Dziwnówka, Dziwnowa, Kamienia Pomorskiego, Goleniowa, Nowogardu, Płot, Stargardu, Myśliborza, Choszczna, Wałcza, Gryfina, Chojny, Drawska Pomorskiego, Świdwina, Łobza, Reska, Złocieńca, Szczecina, Szczecinka, Banie, Barlinka, Barwic, Będzina, Białego Boru, Bielic, Bierzwnika, Biesiekierza, Bobolic, Boleszkowic, Bornego Sulinowa, Brojc, Brzeźna, Cedyni, Chociwla, Czaplinka, Człopy, Darłowa, Dębna, Dobrej Nowogardzkiej, Dobrej Szczecińskiej, Dębna, Dobrzan, Dolic, Drawna, Dygowa, Golczewa, Grzmiącej, Ińska, Kalisza Pomorskiego, Karnic, Kobylanki, Kołbaskowa, Kozienic, Krzęcina, Lipian, Malechowa, Marianowa, Manowa, Maszewa, Mieszkowic, Mirosławca, Międzyzdrojów, Morynia, Myśliborza, Nowogardu, Nowego Warpna, Nowogródka Pomorskiego, Osiny, Pełczyc, Polanowa, Polic, Postomina, Przelewic, Przybiernowa, Pyrzyc, Radowa Małego, Rąbina, Recza, Rewala, Rymania, Sianowa, Siemyśla, Sławna, Sławoborza, Starej Dąbrowy, Starego Czarnowa, Stepnicy, Suchania, Świerzna, Świeszyna, Trzcińska Zdroju, Tuczna, Tychowa, Wałcza, Warnic, Węgorzyna, Widuchowej, Wierzchowa, Wolina.