WYCIECZKI SZKOLNE ZE SZCZECINA – HIT

Wycieczki szkolne ze Szczecina – gwarancja dobrej zabawy i nowych przygód

Edukacja poprzez podróżowanie to jeden z najlepszych sposobów na znalezienie nowych zainteresowań. Właśnie dlatego organizujemy wycieczki szkolne ze Szczecina oraz z całego województwa zachodniopomorskiego. Dbamy o to, by każdy wyjazd był wyjątkowy, zapewniał sporą dawkę wiedzy i rozrywki. Dzięki temu dzieci oraz młodzież jeszcze chętniej będą odwiedzali kolejne miejsca na mapie Polski czy świata.

Wycieczki szkolne ze Szczecina

Jakie wycieczki szkolne ze Szczecina organizujemy?

Zapewniamy szeroki wybór wycieczek szkolnych ze Szczecina bądź innych miejscowości w województwie zachodniopomorskim. Dzięki temu z łatwością zdecydujesz się na wyjazd, który zapewni dzieciom i młodzieży mnóstwo radości. Przy okazji staramy się, jak najlepiej dopasować plan wyjazdu, aby pozwolił na zobaczenie, jak największej liczby ciekawych zabytków kultury, przyrody czy techniki. Dbamy także o odpoczynek, by grupa była przygotowana na zwiedzanie kolejnych miejsc. Zwróć też uwagę na to, że zapewniamy również mniej standardowe wycieczki, dzięki którym z zupełnie innej strony można poznać popularne miasta. Przekonaj się, jakie dokładnie podróże organizujemy i wybierz opcję, która spodobają się Twoim uczniom.

Wycieczki szkolne ze Szczecina jednodniowe krajowe

Krótkie jednodniowe podróże po Polsce, to doskonała okazja do jeszcze lepszego poznania okolicznych regionów, województw czy miast. Organizujemy wycieczki ze Szczecina, które zapewniają uczniom mnóstwo atrakcji, a przy okazji stawiamy na mniej standardowe rozwiązania. Dzięki temu do każdego wyjazdu skutecznie przemycamy odrobinę dodatkowej wiedzy. Właśnie z tego powodu organizujemy wycieczki do m.in. Kamienia Pomorskiego, Torunia — uczniowie wezmą udział w warsztatach z Muzeum Piernika, a także do Poznania — tam na uczestników czeka pełna przygód gra miejska.

Takie wycieczki jednodniowe to nie tylko doskonała rozrywka, ale również ciekawa cena i doskonała motywacja dla każdego ucznia.

Wycieczki szkolne ze Szczecina jednodniowe zagraniczne

Jednodniowa wycieczka szkolna ze Szczecina nie musi ograniczać się jedynie do Polski, ponieważ zapewniamy też wyjazdy za granicę. Szczególnie dużą popularnością cieszą się podróże do Stralsund, a wtedy zwiedzanie jest połączone z wizytą w Oceanarium, a także wycieczki do Poczdamu – tam popularnością cieszą się Park Filmowy Babelsberg i Kompleks parkowo-pałacowy Sanssouci. Poza tym bardzo ciekawym rozwiązaniem jest Berlin, gdzie warto zobaczyć m.in. Muzeum Techniki i Futurium. Takie miejsca na pewno zachęcą niejednego ucznia do dalszej nauki, pogłębiania swoich pasji bądź odkrywania zupełnie nowych zainteresowań.

Wycieczki szkolne ze Szczecina kilkudniowe krajowe

Wyjazdy szkolne to jeden z najlepszych momentów na odkrycie najpiękniejszych miast w Polsce. Dlatego organizujemy kilkudniowe wycieczki ze Szczecina, dzięki którym uczniowie jeszcze lepiej poznają Warszawę, Wrocław czy Kraków. W końcu jest tam tyle ciekawych miejsc do zobaczenia, które zainteresują wielu uczniów np. Centrum Nauki Kopernika, Sky Tower, Zoo bądź Wawel. Poza tym w trakcie wyjazdu uczniowie jeszcze lepiej poznają historię Polski, ale też przekonają się, ile atrakcji można znaleźć w różnych częściach kraju. Dzięki temu, że podróż potrwa kilka dni, to grupa zwiedzi jeszcze więcej zabytków bądź miejsc przyrodniczo cennych.

Wycieczki szkolne ze Szczecina kilkudniowe zagraniczne

Kilkudniowa wycieczka szkolna za granicę to dla wielu uczniów będzie prawdziwa przygoda, która nauczy ich samodzielności, gospodarowania pieniędzmi, a także otworzy na zupełnie nowe kultury. Właśnie dlatego wycieczka szkolna ze Szczecina do Pragi, Wiednia czy Budapesztu, to doskonała okazja nie tylko do zwiedzenia dotąd nieznanych miejsc, ale przede wszystkim nauczy wielu przydatnych umiejętności. Zwróć również uwagę na to, że podróże za granicę mogą być doskonałą motywacją dla uczniów, bo to świetna nagroda za dobre wyniki w nauce.

Dlaczego warto postawić na wycieczki szkolne ze Szczecina?

Wiesz już, że wybierając podróże ze Szczecina, możesz odwiedzić wiele ciekawych miejsc, ale to nie jest jedyny atut, wyróżniający organizowane przez nas wycieczki szkolne. W końcu dbamy o to, aby każdy uczeń i nauczyciel był zadowolony z wyjazdu, a dzięki temu jeszcze chętniej będziesz poznawać Polskę bądź zagraniczne kraje. Jednym z naszych celów jest zaszczepienie w turystach miłości do zwiedzania i podróżowania. Właśnie z tego powodu dbamy o każdy detal w trakcie organizowania wyjazdu, dlatego przekonaj się, czym charakteryzują się nasze wycieczki szkolne ze Szczecina:

  • Atrakcje są dostosowane do wieku grupy,
  • Optymalny czas zwiedzania – plan wycieczki zawiera odpowiednią liczbę atrakcji,
  • Czas wolny przeznaczony na jedzenie, kupowanie pamiątek oraz samodzielne spacery wokół atrakcji turystycznych,
  • Wygodny a przede wszystkim bezpieczny transport i doświadczony kierowca,
  • Opieka przewodnika / pilota wycieczki,
  • Zwiedzanie ciekawych miejsc, które mają wartość nie tylko historyczną bądź przyrodniczą, ale również edukacyjną,
  • Opcjonalnie organizujemy również inne atrakcje dla dzieci i młodzieży, tak aby czas wolny nie był czasem straconym,
  • Nocleg w sprawdzonym oraz w wygodnym hotelu, który jest dostosowany nawet do większej grupy wycieczkowiczów.

SPRAWDŹ AKTUALNĄ OFERTĘ WYCIECZEK SZKOLNYCH BIURA PODRÓŻY EVENT-TOURS.

Wycieczki szkolne
Wycieczki do Berlina
Wycieczki ze Szczecina
Wycieczki szkolne z: Kołobrzegu, Ustronia Morskiego, Dźwirzyna, Sarbinowa, Połczyna Zdroju, Grzybowa, Pogorzelicy, Niechorza, Trzebiatowa, Gryfic, Karlina, Białogardu, Koszalina, Mielna, Sianożęt, Mrzeżyna, Rogowa, Trzęsacza, Pustkowa, Pobierowa, Dziwnówka, Dziwnowa, Kamienia Pomorskiego, Goleniowa, Nowogardu, Płot, Stargardu, Myśliborza, Choszczna, Wałcza, Gryfina, Chojny, Drawska Pomorskiego, Świdwina, Łobza, Reska, Złocieńca, Szczecina, Szczecinka, Banie, Barlinka, Barwic, Będzina, Białego Boru, Bielic, Bierzwnika, Biesiekierza, Bobolic, Boleszkowic, Bornego Sulinowa, Brojc, Brzeźna, Cedyni, Chociwla, Czaplinka, Człopy, Darłowa, Dębna, Dobrej Nowogardzkiej, Dobrej Szczecińskiej, Dębna, Dobrzan, Dolic, Drawna, Dygowa, Golczewa, Grzmiącej, Ińska, Kalisza Pomorskiego, Karnic, Kobylanki, Kołbaskowa, Kozienic, Krzęcina, Lipian, Malechowa, Marianowa, Manowa, Maszewa, Mieszkowic, Mirosławca, Międzyzdrojów, Morynia, Myśliborza, Nowogardu, Nowego Warpna, Nowogródka Pomorskiego, Osiny, Pełczyc, Polanowa, Polic, Postomina, Przelewic, Przybiernowa, Pyrzyc, Radowa Małego, Rąbina, Recza, Rewala, Rymania, Sianowa, Siemyśla, Sławna, Sławoborza, Starej Dąbrowy, Starego Czarnowa, Stepnicy, Suchania, Świerzna, Świeszyna, Trzcińska Zdroju, Tuczna, Tychowa, Wałcza, Warnic, Węgorzyna, Widuchowej, Wierzchowa, Wolina