WYCIECZKA DO BUDAPESZTU ZE SZCZECINA

ORGANIZUJEMY WYCIECZKI DO BUDAPESZTU.

Budapeszt jest stolicą, a także największym miastem położonym w pięknych Węgrzech. Zlokalizowane w północnej części kraju, nad drugą co do długości rzeką w Europie, czyli Dunajem, jest chętnie odwiedzane przez turystów z całego świata. Budapeszt to miasto historyczne, które obfituje w liczne zabytki, muzea, teatry oraz inne miejsca warte odwiedzenia. Niezwykle rozwinięta jest tutaj turystyka, toteż nie brakuje atrakcji turystycznych dedykowanych zarówno dorosłym, jak i dzieciom.

Wycieczka do Budapesztu

CO UWZGLĘDNIA WYCIECZKA DO BUDAPESZTU?

Jeżeli jeszcze nie mieli Państwo okazji zwiedzić malowniczej stolicy Węgier, zachęcamy do bliższego poznania przygotowanej przez nas oferty, która z pewnością przypadnie Wam do gustu i sprawi, że będziecie mogli przeżyć fascynującą przygodę. Jesteśmy biurem podróży, które organizuje wycieczki do Budapesztu ze Szczecina, jednak nasza oferta skierowana jest również do osób zamieszkujących inne miasta zlokalizowane na terenie województwa zachodniopomorskiego. Świadczymy usługi na najwyższym poziomie, ciesząc się pozytywnymi opiniami naszych klientów. Zapewniamy bezpieczne i w pełni komfortowe przejazdy autokarami klasy lux. Wielodniowa wycieczka ze Szczecina do Budapesztu z pewnością będzie doskonałym pomysłem zarówno w przypadku osób samotnych, jak i par, a także rodzin z dziećmi czy grup znajomych. Zwiedzanie Budapesztu z przewodnikiem zagwarantuje Państwu poznanie najważniejszych punktów tego urokliwego miasta oraz dotarcie do najważniejszych miejsc. Podczas wizyty w Budapeszcie zobaczymy m.in. Plac Bohaterów, Zamek Królewski, Kościół Macieja, słynną Wyspę Małgorzaty, Bazylikę św. Stefana oraz budynek Parlamentu. Osoby, które zdecydują się na przygotowaną przez nas ofertę, mogą liczyć na wiele atrakcji specjalnych, które z pewnością umilą wycieczkę. Jedną z nich jest rejs statkiem po Dunaju. Wiatr we włosach, zapach wody oraz węgierskie promienie słońca z pewnością pozostaną na długo w Państwa pamięci. Ponadto osoby ceniące sobie poznawanie innych kultur mogą liczyć na ciekawą rozrywkę, jaką będzie wieczór z tańcami cygańskimi. Wycieczkę do Budapesztu można wzbogacić o wizytę w słowackiej Bratysławie oraz w malownicznych węgierskich miasteczkach na Zakolu Dunaju a mowa o Esztergom (Ostrzyhom), Visegrad (Wyszehrad) oraz Szentendre, gdzie zasmakować można słynnego węgierskiego Langosza.

Te oraz wiele innych atrakcji są na wyciągnięcie Państwa ręki. Wycieczki organizujemy cyklicznie.  Wspaniałe kilkudniowe wycieczki na pewno sprostają Państwa oczekiwaniom. Na życzenie grup turystycznych oraz grup szkolnych wycieczki do Budapesztu możemy zrealizować we wskazanym przez klientów terminie. Program każdej wycieczki dostosowujemy do indywidualnych oczekiwań każdej grupy. Zachęcamy do skorzystania ze świadczonych przez nas usług i przeżycia niesamowitej, niezapomnianej przygody.

Wycieczka Baszta Rybacka Budapeszt
Szentendre
Wycieczki na Węgry

TERMINY WYCIECZEK DO BUDAPESZTU ZE SZCZECINA.

Terminy wycieczki do Budapesztu ze Szczecina dostępne są na naszej stronie internetowej oraz u konsultantów naszego biura. Przedmiotowa oferta jest dedykowana grupom zorganizowanym w tym również grupom szkolny,. Organizatorem wyjazdu jest Biuro Podróży Event-tours. Szczegółowe informacje i zapisy dostępne są pod numerem telefonu: 669 44 91 99. Możesz też zarezerwować od razu bilety na wycieczkę do Budapesztu ze Szczecina. Wystarczy, że klikniesz pod niżej zamieszczony link i dokonasz rezerwacji on-line.

Wycieczka do Budapesztu z: Kołobrzegu, Ustronia Morskiego, Dźwirzyna, Sarbinowa, Połczyna Zdroju, Grzybowa, Pogorzelicy, Niechorza, Trzebiatowa, Gryfic, Karlina, Białogardu, Koszalina, Mielna, Sianożęt, Mrzeżyna, Rogowa, Trzęsacza, Pustkowa, Pobierowa, Dziwnówka, Dziwnowa, Kamienia Pomorskiego, Goleniowa, Nowogardu, Płot, Stargardu, Myśliborza, Choszczna, Wałcza, Gryfina, Chojny, Drawska Pomorskiego, Świdwina, Łobza, Reska, Złocieńca, Szczecina, Szczecinka, Banie, Barlinka, Barwic, Będzina, Białego Boru, Bielic, Bierzwnika, Biesiekierza, Bobolic, Boleszkowic, Bornego Sulinowa, Brojc, Brzeźna, Cedyni, Chociwla, Czaplinka, Człopy, Darłowa, Dębna, Dobrej Nowogardzkiej, Dobrej Szczecińskiej, Dębna, Dobrzan, Dolic, Drawna, Dygowa, Golczewa, Grzmiącej, Ińska, Kalisza Pomorskiego, Karnic, Kobylanki, Kołbaskowa, Kozienic, Krzęcina, Lipian, Malechowa, Marianowa, Manowa, Maszewa, Mieszkowic, Mirosławca, Międzyzdrojów, Morynia, Myśliborza, Nowogardu, Nowego Warpna, Nowogródka Pomorskiego, Osiny, Pełczyc, Polanowa, Polic, Postomina, Przelewic, Przybiernowa, Pyrzyc, Radowa Małego, Rąbina, Recza, Rewala, Rymania, Sianowa, Siemyśla, Sławna, Sławoborza, Starej Dąbrowy, Starego Czarnowa, Stepnicy, Suchania, Świerzna, Świeszyna, Trzcińska Zdroju, Tuczna, Tychowa, Wałcza, Warnic, Węgorzyna, Widuchowej, Wierzchowa, Wolina