WIECZORNE ZWIEDZANIE SZCZECINA

Nocne zwiedzanie miasta Szczecin

Biuro Podróży event-tours poleca wieczorne zwiedzanie miasta Szczecin z przewodnikiem. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniu turystów przyjeżdżających do Szczecina wprowadzamy nową usługę-zwiedzanie Szczecina wieczorową porą. Szczecin jako stolica Pomorza Zachodniego jest bardzo atrakcyjnym miastem również wieczorową porą. Blaski neonów i świecące latarnie dodają uroku podczas spaceru na starym mieście. Iluminacje Trasy Zamkowej czy Zamku Książąt Pomorskich wyglądają uroczo. Warto jednak poznać ich genezę. Zapewniamy ciekawą oprawę i komunikatywnego przewodnika. Zwiedzanie miasta Szczecina z przewodnikiem jest ciekawą opcją do spędzenia wolnego czasu w Stolicy Pomorza Zachodniego.  Jeżeli przyjechałeś do Szczecina w godzinach popołudniowych, to warto wypełnić ten czas w sposób ciekawy. Nasz przewodnik spotka się z Tobą w okolicach Twojego hotelu. W trakcie spaceru opowie i przedstawi najważniejsze atrakcje grodu Gryfa, a także zaprezentuje współczesne oblicze Szczecina. Nocne zwiedzanie obejmuje takie atrakcje jak Wały Chrobrego, Stare Miasto czy Bulwar Piastowski. W trakcie wieczornego spaceru przybliżymy w ciekawy sposób postać księcia Bogusława X. Odwiedzimy również Zamek Książąt Pomorskich w Szczecinie. Wieczorny spacer to również możliwość poznania losów polskiego Szczecina po II wojnie światowej. Wieczorne iluminacje w Szczecinie sprawią, że nie będzie to zwykły spacer pośród budynków, skwerów czy placów. Nie obędzie się bez historii z dreszczykiem. Każde miasto ma swoje mroczne strony. My również przedstawimy Szczecin od tej mrocznej strony. Usłyszymy więc o Sydonii von Borck, najsłynniejszej zachodniopomorskiej czarownicy. Przybliżymy też postać rzeźnika z Niebuszewa. Spacer wieczorową porą to również szansa na ukazanie postaci księcia Bogusława X od nieco innej strony.

Zwiedzanie Szczecina z przewodnikiem.

Spacer wieczorową porą po Szczecinie to bardzo ciekawa wycieczka po Stolicy Pomorza Zachodniego. Wieczorny spacer to wycieczka przez Stare miasto wraz z faktami dotyczącymi losów Szczecina po II wojnie światowej. Przynależność stolicy Pomorza Zachodniego do Polski wcale bowiem nie była taka oczywista w pierwszych powojennych tygodniach. Nasz przewodnik zwróci uwagę na wiele nieoczywistych historii, które rzutują na pozycję Szczecina w czasach dzisiejszych. Spacer wieczorem po Szczecinie z przewodnikiem to również doskonała propozycja na weekend. Zwiedzanie Szczecina możemy zrealizować również jako atrakcję clubbing po Szczecinie. Wówczas od razu kierujemy się na Stare Miasto gdzie, spędzamy czas w wybranych lokalach szczecińskiej starówki. W międzyczasie swobodnej konwersacji poznajemy historię grodu Gryfa. A jest o czym opowiadać. Nie jedna historia, dziś byłaby przedmiotem rozważań prasy obyczajowej. Poznając Stare Miasto w Szczecinie, wiele z tych historii będzie można zobrazować. Już sama postać księcia Bogusława X, który zasłynął jako najwybitniejszy z dynastii Gryfitów, współcześnie może być ciekawym wątkiem obyczajowym. Zwiedzanie Szczecina wieczorową porą to doskonałe uzupełnienie weekendu. Spacer weekendową, wieczorową porą to doskonała okazja zwłaszcza dla młodych ludzi na poznanie Szczecina z przewodnikiem. Biuro podróży event-tours zaprasza do skorzystania z oferty wieczornego spaceru w Szczecinie z przewodnikiem. To czas, który pokaże miasto Szczecin z innej mniej znanej perspektywy. To czas, który pozwoli odkryć Szczecin na nowo. A przede wszystkim to spacer, który nie jest nudny lub bezbarwny. Biuro Podróży event-tours proponuje wieczorny spacer po Szczecinie dla osób, które zatrzymują się w hotelu. Jeżeli nie masz pomysłu co zrobić z wolnym czasem, to skontaktuj się z nami. Wspólnie ustalimy godzinę i miejsce spotkania. A następnie zaprezentujemy Szczecin w nowej, ciekawej odsłonie. Wieczorne zwiedzanie Szczecina z przewodnikiem polecane jest zarówno dla turystów indywidualnych, jak i grup turystycznych.

Wieczorne zwiedzanie Szczecina
Wały Chrobrego nocą

Wieczorne zwiedzanie Szczecina
Szczecin nocą

Oferujemy bardzo atrakcyjne ceny za usługi przewodnika turystycznego a liczna grupa pilotów i przewodników turystycznych sprawia, że u nas nie ma problemu z dostępnością wykwalifikowanych osób na potrzeby realizacji wycieczki.

JAK ZAMÓWIĆ WIECZORNE ZWIEDZANIE SZCZECINA Z PRZEWODNIKIEM?

Szczegółowe informacje i rezerwacje usług przewodnickich możliwe są pod numerem telefonu: 669 44 91 99 lub adres e-mail: biuro@event-tours.pl

Wieczorne zwiedzanie Szczecina z przewodnikiem z: Kołobrzegu, Ustronia Morskiego, Dźwirzyna, Sarbinowa, Połczyna Zdroju, Grzybowa, Pogorzelicy, Niechorza, Trzebiatowa, Gryfic, Karlina, Białogardu, Koszalina, Mielna, Sianożęt, Mrzeżyna, Rogowa, Trzęsacza, Pustkowa, Pobierowa, Dziwnówka, Dziwnowa, Kamienia Pomorskiego, Goleniowa, Nowogardu, Płot, Stargardu, Myśliborza, Choszczna, Wałcza, Gryfina, Chojny, Drawska Pomorskiego, Świdwina, Łobza, Reska, Złocieńca, Szczecina, Szczecinka, Banie, Barlinka, Barwic, Będzina, Białego Boru, Bielic, Bierzwnika, Biesiekierza, Bobolic, Boleszkowic, Bornego Sulinowa, Brojc, Brzeźna, Cedyni, Chociwla, Czaplinka, Człopy, Darłowa, Dębna, Dobrej Nowogardzkiej, Dobrej Szczecińskiej, Dębna, Dobrzan, Dolic, Drawna, Dygowa, Golczewa, Grzmiącej, Ińska, Kalisza Pomorskiego, Karnic, Kobylanki, Kołbaskowa, Kozienic, Krzęcina, Lipian, Malechowa, Marianowa, Manowa, Maszewa, Mieszkowic, Mirosławca, Międzyzdrojów, Morynia, Myśliborza, Nowogardu, Nowego Warpna, Nowogródka Pomorskiego, Osiny, Pełczyc, Polanowa, Polic, Postomina, Przelewic, Przybiernowa, Pyrzyc, Radowa Małego, Rąbina, Recza, Rewala, Rymania, Sianowa, Siemyśla, Sławna, Sławoborza, Starej Dąbrowy, Starego Czarnowa, Stepnicy, Suchania, Świerzna, Świeszyna, Trzcińska Zdroju, Tuczna, Tychowa, Wałcza, Warnic, Węgorzyna, Widuchowej, Wierzchowa, Wolina, Białegostoku, Bydgoszczy, Gdańska, Gorzowa Wielkopolskiego, Katowic, Kielc, Lublina, Łodzi, Olsztyna, Opola, Poznania, Rzeszowa, Torunia, Warszawy, Wrocławia, Zielonej Góry.