Wynajem zestawów Tour-Guide

WYNAJEM ZESTAWÓW TOUR-GUIDE DLA GRUP TURYSTYCZNYCH

ZWIEDZANIE LEPSZEJ JAKOŚCI

Nie ustają starania producentów nowych technologii o zapewnienie osobom podróżującym coraz lepszych, bardziej komfortowych warunków zwiedzania najciekawszych punktów wycieczek. Proponujemy skorzystanie z najciekawszych pomysłów w tym zakresie, stąd oferta wypożyczania zestawów słuchawkowych typu tour – guide.
To urządzenie, które zdecydowanie ułatwia poznawanie zabytków czy innych ekscytujących miejsc znajdujących się na trasie podróży, a których poznawanie jest w dużej mierze uzależnione od pomocy przewodnika.

sluchawki tour guide szczecin

CO TO JEST ZESTAW TOUR-GUIDE?

Nie zawsze jednak możliwe jest dotarcie słów wypowiadanych przez przewodnika do wszystkich uczestników wycieczki. Czasami przecież wymagana jest zachowanie ciszy – te zasady obowiązują najczęściej w obiektach zabytkowych.
Zestaw słuchawkowy tour – guide umożliwia dotarcie głosu przewodnika do wszystkich zainteresowanych przekazywanymi informacjami, a jednocześnie nie zakłóca spokoju innych odwiedzających. Zasada jego działania jest wyjątkowo prosta. Przewodnik przekazuje informacje za pośrednictwem małego mikrofonu, a turyści zaopatrzeni są w wygodne słuchawki. Dopuszczalna jest sytuacja, gdy przewodnik znajduje w odległości nawet 300 metrów od grupy, którą się opiekuje.

OFERTA WYNAJMU ZESTAWÓW TOUR-GUIDE.

Nasze biuro podróży jest zaopatrzone w tego typu zestawy i chętnie je wypożycza. W skład zestawu wchodzą wieszane na szyi odbiorniki, słuchawki oraz nadajnik z mikrofonem dla przewodnika. Istnieje możliwość wypożyczenia aż 60 sztuk słuchawek i odbiorników oraz dwóch mikrofonów ze stacjami nadawczymi. Zestaw jest uzupełniony przez walizkę z funkcją ładowania oraz odpowiednią ilość smyczek.

Oferowany sprzęt cieszy niezawodnością. Nie dość, że wykorzystano przy jego produkcji najlepsze komponenty, to równocześnie pozostaje on praktycznie nowy. Nasze zestawy zostały wyprodukowane w 2017 lub 2018 roku. Tym samym zyskujemy gwarancję, że sprzęt jest wysokiej jakości i bardzo wydajny.

sluchawki tour guide szczecin
sluchawki tour guide szczecin

JAK WYNAJĄĆ ZESTAW TOUR-GUIDE?

Aby wynająć zestaw tour-guide należy skontaktować się z nami: Biuro Podróży Event-tours. Szczegółowe informacje i rezerwacje zestawów dostępne są pod numerem telefonu: 669 44 91 99. Oferta jest tym bardziej atrakcyjna, ponieważ uzupełnia ją wyjątkowo konkurencyjna cena, a grupy turystyczne mogą liczyć na spore rabaty.