Wynajem słuchawek Tour-guide

Systemy dla przewodników tour-guide

Organizacja wycieczek w dzisiejszych czasach niesie za sobą wiele aspektów, które wpływają na wybór biura podróży. Kierując się wyłącznie niską ceną, rezygnujemy wówczas z komfortu zwiedzania. Na co zwrócić uwagę, jeżeli chcemy zapewnić sobie komfort zwiedzania? Najistotniejszym elementem są słuchawki tour-guide. Potocznie określane jako systemy dla przewodników. Choć tak naprawdę systemy służą turystom.

sluchawki tour guide szczecin

Do czego służą systemy słuchawkowe?

Czym jest w takim razie tour-guide system? Najprościej rzecz ujmując, jest to zestaw odbiorników wraz ze słuchawkami dla uczestników wycieczki. Przewodnik zaś wyposażony jest w mikrofon i nadajnik. Za pomocą fal radiowych, każdy z uczestników usłyszy informacje przekazywane przez przewodnika. Dodatkową zaletą jest fakt, iż nie trzeba stać blisko przewodnika, by cokolwiek usłyszeć. Stąd zapewne wynika stwierdzenie, że są to systemy dla przewodników. Warto pamiętać, że podczas zwiedzania obiektów sakralnych lub muzealnych, istnieje obowiązek stosowania zestawów tour-guide. Obowiązki takie funkcjonują już od wielu lat zwłaszcza w przypadku wycieczek objazdowych zagranicznych. Z czego wynikają takie restrykcje? Otóż niejednokrotnie obiekty sakralne lub muzealne są zwiedzane w tym samym czasie przez różne grupy turystyczne. Przewodnik musiałby wręcz krzyczeć, aby przekazać informację swoim turystom. Aby uniknąć przekrzykiwania się przewodników, czasami w różnych językach, wprowadzono obowiązek używania zestawów tour-guide system. Dzięki temu turyści lepiej poznają historię danego miejsca, słysząc tylko informacje od własnego przewodnika. Zapewniają jednocześnie ciszę, wymaganą w obiektach sakralnych lub muzealnych. A jakie jeszcze są inne zastosowania systemu słuchawkowego? To na pewno też i doskonały system dla przewodnika pracującego z grupami. Cały dzień pracy przewodnika z grupami, bez systemu słuchawkowego może odbić się na barwie głosu przewodnika. Po kilku dniach przewodnik bez systemu słuchawkowego może wręcz zaniemówić. Systemy dla przewodników umożliwiają przekazywanie informacji zwykłym konwersacyjnym tonem. Dla tych z turystów, których mowa przewodnika jest za cicha, mamy też rozwiązanie. Wystarczy na swoim odbiorniku zwiększyć głośność.

Wynajem słuchawek systemu tour-guide.

Biuro podróży event-tours wychodzi również naprzeciw oczekiwaniom Klientów innych agencji turystycznych. Dlatego też biuro podróży event-tours oferuje wynajem systemów typu tour-guide. Niezależnie od kierunku wycieczki lub ilości dni wycieczki, można wynająć zestaw słuchawkowy. Wynajem tour systemu jest możliwe na zapytanie lub podczas kontaktu telefonicznego. Nasz tour system doskonale sprawdzi się w podróży. Całość to specjalna walizka zawierająca 60 sztuk odbiorników oraz dwa nadajniki. Walizka to doskonały sprzęt zabezpieczający przed uszkodzeniem. Walizka pełni również funkcję ładowania odbiorników i nadajników. Za sprawą jednej wtyczki do klasycznego gniazdka elektrycznego możemy naładować wszystkie 60 szt. nadajników. Walizka w środku posiada wbudowane mikroporty USB, które umożliwiają jednoczesne ładowanie sprzętu. Co ważne czas pracy na naładowanych odbiornikach wynosi niemal 16 godzin. Tak długi czas pracy i krótki czas ładowania sprawiają, że sprzęt jest doskonały w użytkowaniu. Wynajem systemu tour guide proponowany jest przewodnikom z grupami. Co zrobić, aby guide system wynająć? Wystarczy skontaktować się z Biurem Podróży Event-tours. Na podstawie otrzymanych informacji Biuro event-tours dokona wyceny sprzętu. Możliwa jest również wysyłka kurierska pod wskazany adres na terenie Polski.

Inne zastosowania systemów tour-guide dla przewodników.

Zdarza się, że klientami wycieczki są osoby rozmawiające na co dzień różnymi językami. W tej sytuacji rozwiązaniem są również systemy dla przewodników. Za sprawą dużej liczby kanałów, można podzielić grupę na dwie lub więcej części. I tak przykładowo na kanale nr 1 przewodnik przekazuje wiadomości dla turystów w języku polskim. Na innym z kanałów tłumacz przekazuje informacje przewodnika w języku obcym. To doskonale sprawdzające się zastosowanie systemu dla przewodnika z grupami. Podczas obsługi konferencji i spotkań również służą systemy słuchawkowe. Zapewniają one wygodę i komfort.

Oferowany sprzęt cieszy niezawodnością. Nie dość, że wykorzystano przy jego produkcji najlepsze komponenty, to równocześnie pozostaje on praktycznie nowy. Nasze zestawy zostały wyprodukowane w 2017 lub 2018 roku. Tym samym zyskujemy gwarancję, że sprzęt jest wysokiej jakości i bardzo wydajny.

Sprawdź inne nasze propozycje

sluchawki tour guide szczecin
sluchawki tour guide szczecin

JAK WYNAJĄĆ SŁUCHAWKI TOUR-GUIDE?

Aby wynająć słuchawki tour-guide należy skontaktować się z nami: Biuro Podróży Event-toursSzczegółowe informacje i rezerwacje zestawów dostępne są pod numerem telefonu: 669 44 91 99. Oferta jest tym bardziej atrakcyjna, ponieważ uzupełnia ją wyjątkowo konkurencyjna cena, a grupy turystyczne mogą liczyć na spore rabaty.