Kilka słów o Event Tours

Biuro Turystyczne Szczecin

Szczecin posiada dość wymagający rynek pod względem turystyki, dlatego też poszukiwania odpowiedniego biura podróży, które należycie odwzoruje Twoje wyobrażenie odnośnie wymarzonych wakacji może okazać się nie lada wyzwaniem. Dobre biuro podróży cechuje się przede wszystkim doświadczonymi pracownikami, których w naszej firmie nie brakuje i którymi to może się pochwalić nasza firma. Szczecin to miasto będące stolicą województwa zachodniopomorskiego i to właśnie w nim mieści się siedziba naszego biura turystycznego. Podróże są naszą pasją, niejednokrotnie braliśmy udział w wycieczkach, chodzi również  o wycieczki jednodniowe ze Szczecina, jako ich uczestnicy, dlatego zdajemy sobie sprawę czego oczekują nasi klienci względem świadczonych przez nas usług. Każdą ofertę przygotowujemy oddając w to całe serce, nabytą wiedzę, oraz rzetelność i jest to coś, czym na tle innych firm wyróżnia się nasze biuro turystyczne. Szczecin, a dokładniej mówiąc, jego mieszkańcy, jak również osoby z innych miast, jak zostało wcześniej powiedziane,  doskonale zdają  sobie sprawę, że jesteśmy w stanie zrealizować nawet te najtrudniejsze pomysły naszych klientów, jesteśmy w stanie znaleźć hotele marzeń w każdej części świata.

Biuro turystyczne Szczecin

Polityka naszego biura podróży.

Wsłuchujemy się w potrzeby oraz oczekiwania względem organizowanych wycieczek, sugerując tym samym klientowi najlepsze pomysły, co ma znaczny wpływ m.in. na zaufanie, jakim cieszy się nasze biuro podróży. Szczecin to miasto z siedzibą naszej firmy, w  której działają na wysokich obrotach nasi pracownicy, posiadający także ogromny zapał do pracy, dzięki czemu są w stanie sięgać po rozwiązania nieszablonowe, a to wszystko dla zadowolenia naszych klientów względem zaoferowania im jak najlepszej wycieczki. Jeżeli szukasz fachowej obsługi, która będzie w pełni odpowiedzialna za Twoją wycieczkę, chodzi zarówno o kilkudniowe wycieczki ze Szczecina, jak i jednodniowe wycieczki ze Szczecina, na każdym jej etapie, to znajdziesz ją właśnie w naszym biurze podróży z siedzibą w jednym z ciekawszych polskich miast, jakim jest Szczecin. Wycieczki jednodniowe oraz te kilkudniowe, są tak naprawdę Twoim pomysłem, a do nas należy tylko jego realizacja. Decydując się na skorzystanie z usług, jakie to ma do zaoferowania nasze biuro turystyczne ze Szczecina, możesz być pewien, że nie zostaniesz potraktowany taśmowo. Do każdego z naszych klientów podchodzimy bardzo indywidualnie, analizując jego potrzeby, oraz oczekiwania względem planowanych wakacji, co jak wiadomo nie potrafią wszystkie działające na rynku biura podróży. Szczecin jest miastem, w którym działa szereg różnych biur turystycznych, ale tylko nasze potrafi zagwarantować swoim klientom wysoki poziom satysfakcji z korzystanych usług. U nas klient ma wpływ na każdy etap swojej wycieczki, także w przypadku podjęcia decyzji skorzystania z takich rozwiązań jak wspomniane wyżej wycieczki jednodniowe ze Szczecina. Rozpoczynając od podróży do wymarzonego miejsca, poprzez wybór noclegu, a także odwiedzane miejsca i oglądane atrakcje, bo w końcu należy pamiętać, ze właśnie z tego składają się porządne wycieczki. Dając klientowi możliwość wyboru nie unikamy odpowiedzialności za wycieczkę, a dajemy mu sposobność na spędzenie swoich wakacji wedle jego pomysłu, a jak wiadomo nie każda firma to potrafi. Szczecin to miasto, w którym każdy z naszych pracowników, podczas tworzenia nowej oferty służy klientowi radą i pomocą. Nie narzuca jednak swoich racji czy rozwiązań, które są mogą okazać się łatwiejsze dla naszego biura turystycznego, co w wielu przypadkach mogą robić bądź też robią inne działające na rynku biura podróży.  Szczecin, a dokładniej mówiąc, biuro, które ma w nim swoją siedzibę  odpowiada jedynie za to, aby zapewniać każdej wycieczce, także jeżeli chodzi wycieczki jednodniowe ze Szczecina, pełnego bezpieczeństwa oraz odpowiedniej opieki podczas trwania całych wakacji. Każdy z naszych przewodników cechuje się niezwykłą pasją do podróżowania, potrafi i co najważniejsze lubi ciekawie opowiadać o oglądanych miejscach, dlatego możesz być pewien, że o odwiedzanych atrakcjach dowiesz się możliwie jak najwięcej.

Zaufanie klienta zawsze ponad zyskiem,

takie jest motto, jakim to kieruje się nasze biuro turystyczne. Szczecin to miasto, w którym od ponad 19 lat działamy w branży organizacji wycieczek, natomiast od 6 lat wspólnie tworzymy własną markę. W tym czasie nauczyliśmy się, że liczy się przede wszystkim zaufanie klienta do naszych kompetencji i usług, dlatego też dbamy o dobre relacje z naszymi klientami i to nie tylko z naszego miasta, jakim to jest Szczecin. Wycieczki, które dotychczas były przez nas oferowane, jak również organizowane, pozwoliły na utworzenie i wypromowanie własnego biura podróży.  Przyczyniła się do tego także fachowość i rzetelność, z jaką do swojej pracy podchodzą nasi pracownicy z biura, które znajduje się w mieście, jakim jest Szczecin. Wycieczki jednodniowe i kilkudniowe oferowane przez nasze biuro podróży organizowane są na najwyższym możliwym poziomie. Dlatego też wierzymy, że zadowolony z naszych usług klient stanowi dla nas najlepszą reklamę, a co za tym idzie jest w stanie polecić ofertę i usługi, jakie to świadczymy.Szczecin, a dokładniej mówiąc, nasi pracownicy, którzy są zatrudnieni w znajdującym się tam biurze, wychodzą z założenia, ze nie ma dla nich rzeczy niemożliwych. Zawsze uśmiechnięci i pozytywnie nastawieni do powierzonych im zadań znajdą najlepsze rozwiązanie dla najbardziej wymagających klientów. Kolejną istotną cechą naszego biura podróży jest przejrzystość każdego działania i oferty, oferując im tym samym najlepsze kilkudniowe wycieczki ze Szczecina bądź też jednodniowe wycieczki ze Szczecina . Chcąc zadowolić każdego klienta przedstawiamy mu same fakty dotyczące naszych usług, jakimi to są różnego rodzaju wycieczki. Nie koloryzujemy, nie pokazujemy nierzeczywistych zdjęć, nie obiecujemy czegoś, czego nie ma. Co może mieć miejsce w przypadku innego biura podróży. Szczecin, chodzi w tym momencie o klientów z tegoż miasta, jak i klientów z całej Polski, którzy to decydując się na naszą ofertę mogą być pewni, że na miejscu docelowym wycieczki zastaną dokładnie to samo, co widzieli w folderze. Jesteśmy dostępni dla klienta na każdym etapie realizowania zlecenia, a dokładniej mówiąc, organizowania wycieczki.

Biuro turystyczne Szczecin

Wiedza i kompetencje poparte referencjami.

Zdając sobie sprawę, z tego jak ważna jest rzetelna i szybka komunikacja z klientem odpowiadamy na każdy mail, oraz odbieramy każdy telefon. Dlatego też można powiedzieć, że jesteśmy w ciągłej gotowości do działania, pomagania i doradzania, jako biuro turystyczne. Poza tym klienci w każdym momencie, oczywiście w godzinach urzędowania, mogą również odwiedzić nasze biuro turystyczne. Szczecin, a dokładniej mówiąc klienci z tegoż miasta i nie tylko, mogą na nas liczyć w każdym momencie wycieczki. Wiedza i kompetencje, jakie posiadamy poparte są referencjami. Opowiadając o kompetencjach, doświadczeniu i wiedzy naszych pracowników nie rzucamy słów na wiatr. Szczecin, w którym to znajduje się nasza siedziba i w którym to mieście każdy z zatrudniony u nas konsultant, opiekun wycieczek czy też pracownik biura, posiada odpowiednie wykształcenie oraz regularnie podnosi swoje kompetencje biorąc udział w branżowych szkoleniach.  Dotychczas organizowane przez nas wycieczki ze Szczecina, w tym także te wycieczki jednodniowe ze Szczecina, zaowocowały tym, że obecnie nasze biuro podróży może pochwalić się faktem, że co roku na nasze usługi decyduje się około 6000 osób.

Kompleksowo i profesjonalnie realizujemy nie tylko wycieczki indywidualne, ale również wysyłamy na wakacje grupy szkolne, wycieczkowe i inne zorganizowane grupy, korzystające m.in. z usług jakimi są kilkudniowe wycieczki ze Szczecina bądź jednodniowe wycieczki ze Szczecina, co ma znaczny wpływ na ogólną atrakcyjność oferty, jaką ma do zaproponowania swoim klientom nasze biuro . Szczecin, a dokładniej mówiąc, mieszkańcy wspomnianego miasta nie są jedynym źródłem, które może poświadczyć wysoką jakość oferowanych przez nas usług. Tak naprawdę o wysokiej jakości usług naszego biura podróży ze Szczecina można także się przekonać odwiedzając profil naszego biura turystycznego na Facebook’u, lub czytając opinie Google, które zostały akredytowane i które zostały napisane nie tylko przez mieszkańców miasta Szczecin. Wycieczki organizowane przez nasze biuro podróży są w pełni legalne i bezpieczne, ponieważ  posiadamy koncesję na wykonywanie usług turystycznych na terenie Polski oraz całej Europy, co potwierdza wpis do Rejestru Organizatorów Turystyki, który można zweryfikować w Urzędzie Marszałkowskim Województwa Zachodniopomorskiego. Wiarygodność naszego biura podróży można zweryfikować poprzez stronę www.ewidencja.ufg.pl – na której to widnieje lista ze wszystkimi biurami podróży z całej Polski, które działają zgodnie z zapisami ustawy o imprezach turystycznych i powiązanych usługach turystycznych.