Przewodnik turystyczny po Kołobrzegu

Zwiedzanie Kołobrzegu

Biuro Podróży Event-tours zaprasza do skorzystania z usług przewodnika turystycznego po Kołobrzegu. Miasto, leżące u ujścia rzeki Parsęty do Bałtyku nazywane jest przez turystów Perłą Bałtyku. Określenie to wręcz idealnie wpasowuje się w malowniczy klimat Kołobrzegu. Miasto, jak i jego okolice mają wiele do zaoferowania dla turystów i kuracjuszy niemal o każdej porze roku. Warto odnotować, że na terenie Kołobrzegu działa port morski, pełniący zarazem, aż cztery funkcje: handlową, pasażerską, rybacką i jachtową. Na terenie miasta działa również znane i cenione w całej Polsce Uzdrowisko Kołobrzeg, do którego licznie przyjeżdżają kuracjusze i turyści. Samo miasto było tragicznie doświadczone poprzez działania II wojny światowej. Dlatego też, gdy zdecydujemy się na samodzielną wycieczkę po Kołobrzeg, możemy nie dostrzec walorów miasta oraz nie poznać historii zabytków z nim związanych. Z tego tytułu zapraszamy do zwiedzania Kołobrzegu z przewodnikiem.

Zwiedzanie Kołobrzegu z przewodnikiem
Zwiedzanie Kołobrzegu z przewodnikiem

Zwiedzanie Kołobrzegu z przewodnikiem.

Biuro Podróży Event-tours zaprasza do skorzystania z usług przewodnika po Kołobrzegu, który w sposób ciekawy, a zarazem i nieszablonowy przestawi bogatą historię Kołobrzegu oraz współczesne jego znaczenie.  Wycieczki po Kołobrzegu realizowane są przez nas zarówno dla klientów indywidualnych, jak i grup zorganizowanych. Przewodnik turystyczny sprawi zaś, że pobyt w Kołobrzegu nabierze ciekawszego znaczenia. Jakie ciekawe miejsca zobaczymy podczas zwiedzania Kołobrzegu z przewodnikiem ?

Nasz przewodnik turystyczny po Kołobrzegu oprowadzi Państwa i opowie o Dzielnicy Uzdrowiskowej. W trakcie spaceru zobaczymy także: molo w Kołobrzegu, latarnię morską, Muzeum Oręża Polskiego, port morski w Kołobrzegu,  promenadę nadmorską wraz z plażą. Odwiedzimy kołobrzeską Katedrę oraz zobaczymy Ratusz Staromiejski. Poznamy historię Pomnika Sanitariuszki, Pomnika Zaślubin Polski z Morzem, Baszty Lontowej.

Wysłuchamy kołobrzeskich legend o Baszcie Prochowej, o tym, kto odkrył źródła solanki w Kołobrzegu, czy o dziejach słynnego Jakuba Adebara.

Przewodnik po Kołobrzegu, do którego usług Państwa zachęcamy to osoba pełna pasji i zaangażowania. Z przewodnikiem turystycznym nie ma nudy. Nasi przewodnicy to młode, a zarazem doświadczone osoby, które z miłą chęcią oprowadzą kuracjuszy, grupy turystyczne, ale i również grupy szkolne czy kolonijne.  Nasz przewodnik turystyczny po Kołobrzegu równie chętnie oprowadzi niewielką grupkę znajomych czy grupę rodzinną.

Usługa przewodnika to nie tylko zwiedzanie.  Jakie jeszcze atrakcje dla turystów możemy zaaranżować? Proponujemy uwzględnić również: Rejs statkiem po Bałtyku, Koncert organowy w Kołobrzeskiej Archikatedrze, zwiedzanie Muzeum 6D. Dodatkowo świadczymy usługi rezerwacji miejsc w hotelach oraz zapraszamy na zwiedzanie atrakcji turystycznych położonych nieopodal Kołobrzegu. Wśród nich znajdziemy również atrakcje dla dzieci w postaci wizyty na Dzikim Zachodnie w Zieleniewie. Innym ciekawym miejscem pełnym atrakcji dla każdego, są chociażby Ogrody Hortulus położone w Dobrzycy.

Z Biurem Podróży Event-tours zwiedzisz okolice Kołobrzegu.

Biuro Podróży Event-tours oferuje wszystkim grupom turystycznym przebywającym na terenie Kołobrzegu atrakcje, które sprawią, że pobyt na terenie Pomorza Zachodniego będzie niezapomniany. Oprócz wspominanych powyżej Ogrodów Hortulus w Dobrzycy oraz usług przewodnika turystycznego po Kołobrzegu, biuro podróży Event-tours oferuje wycieczki na Bornholm, wycieczki połączone ze zwiedzaniem Szczecina, Świnoujścia czy nawet Berlina. Spośród wycieczek krajowych Biuro Podróży Event-tours proponuje wycieczki tematyczne i dostosowane do potrzeb każdego Klienta. Na życzenie grup turystycznych nasz przewodnik turystyczny dojedzie do miejsca zakwaterowania grupy i będzie towarzyszył cały czas podczas wybranej wycieczki, niezależnie od miejsca docelowego wycieczki, np. Kołobrzeg, ale również i Ogrody Hortulus czy nawet Bornholm.

Aby skorzystać z usług przewodnika turystycznego po Kołobrzegu, wystarczy skontaktować się z Biurem Podróży Event-tours. Naszą ofertę kierujemy również do hoteli i ośrodków wypoczynkowych oferując stałą współpracę na najwyższym poziomie.

Oferujemy bardzo atrakcyjne ceny za usługi przewodnika turystycznego a liczna grupa pilotów i przewodników turystycznych sprawia, że u nas nie ma problemu z dostępnością wykwalifikowanych osób na potrzeby realizacji wycieczki.

JAK ZAMÓWIĆ ZWIEDZANIE KOŁOBRZEGU Z PRZEWODNIKIEM?

Szczegółowe informacje i rezerwacje usług przewodnickich możliwe są pod numerem telefonu: 669 44 91 99 lub adres e-mail: biuro@event-tours.pl

Zwiedzanie Kołobrzegu z przewodnikiem z: Kołobrzegu, Ustronia Morskiego, Dźwirzyna, Sarbinowa, Połczyna Zdroju, Grzybowa, Pogorzelicy, Niechorza, Trzebiatowa, Gryfic, Karlina, Białogardu, Koszalina, Mielna, Sianożęt, Mrzeżyna, Rogowa, Trzęsacza, Pustkowa, Pobierowa, Dziwnówka, Dziwnowa, Kamienia Pomorskiego, Goleniowa, Nowogardu, Płot, Stargardu, Myśliborza, Choszczna, Wałcza, Gryfina, Chojny, Drawska Pomorskiego, Świdwina, Łobza, Reska, Złocieńca, Szczecina, Szczecinka, Banie, Barlinka, Barwic, Będzina, Białego Boru, Bielic, Bierzwnika, Biesiekierza, Bobolic, Boleszkowic, Bornego Sulinowa, Brojc, Brzeźna, Cedyni, Chociwla, Czaplinka, Człopy, Darłowa, Dębna, Dobrej Nowogardzkiej, Dobrej Szczecińskiej, Dębna, Dobrzan, Dolic, Drawna, Dygowa, Golczewa, Grzmiącej, Ińska, Kalisza Pomorskiego, Karnic, Kobylanki, Kołbaskowa, Kozienic, Krzęcina, Lipian, Malechowa, Marianowa, Manowa, Maszewa, Mieszkowic, Mirosławca, Międzyzdrojów, Morynia, Myśliborza, Nowogardu, Nowego Warpna, Nowogródka Pomorskiego, Osiny, Pełczyc, Polanowa, Polic, Postomina, Przelewic, Przybiernowa, Pyrzyc, Radowa Małego, Rąbina, Recza, Rewala, Rymania, Sianowa, Siemyśla, Sławna, Sławoborza, Starej Dąbrowy, Starego Czarnowa, Stepnicy, Suchania, Świerzna, Świeszyna, Trzcińska Zdroju, Tuczna, Tychowa, Wałcza, Warnic, Węgorzyna, Widuchowej, Wierzchowa, Wolina, Białegostoku, Bydgoszczy, Gdańska, Gorzowa Wielkopolskiego, Katowic, Kielc, Lublina, Łodzi, Olsztyna, Opola, Poznania, Rzeszowa, Torunia, Warszawy, Wrocławia, Zielonej Góry.