WYCIECZKA DO PARYŻA ZE SZCZECINA

WYCIECZKA DO PARYŻA

BIURO PODRÓŻY SZCZECIN

Jesteśmy znanym i cenionym wśród miłośników wycieczek biurem podróży, które organizuje niezapomniane wycieczki do Paryża. Działamy na terenie całego województwa zachodniopomorskiego, zdecydowanie wyróżniając się na tle konkurencji. Przede wszystkim dlatego, że pragniemy zaproponować osobom korzystającym ze świadczonych przez nas usług wyjątkowo atrakcyjne ceny, a także doskonałe warunki podróży. Zapewniamy przejazd autokarem klasy LUX, który daje pewność wysokiego komfortu jazdy, jak również bezpieczeństwa.

Wieża Eiffla

Paryż miasto marzeń

Stolica Francji-Paryż. Dla wielu miasto marzeń. Paryż to również miasto świateł. Niesłabnąca stolica europejskiej i światowej kultury. Ilość zabytków Paryża zachwyci każdego. Paryż to również jedno z najczęściej odwiedzanych miast na świecie przez turystów. Do czołówki światowych zabytków zlokalizowanych w Paryżu należą Katedra Notre-Damme czy Łuk Triumfalny. Pierwszym zaś skojarzeniem z Paryżem jest wieża Eiffla. Żelazna wieża, którą zbudował Gustaw Eiffel wraz ze współpracownikami stanowi dzisiejszą ikonę Paryża. Wieża posiada 324 metry wysokości, dziś jest główną atrakcją turystyczną stolicy Francji. Najwyższy taras widokowy na wieży Eiffla znajduje się na wysokości 279 m. Czyni to paryską wieżę Eiffla najwyższym tarasem widokowym w Unii Europejskiej a drugim w całej Europie. Tymczasem paryski Luwr jest jednym z najchętniej odwiedzanych obiektów muzealnych na świecie. Symbolem paryskiego Luwru jest szklana piramida znajdująca się przed wejściem głównym do Muzeum. Luwr w swoich zasobach posiada niemal 500 000 dzieł. Wewnątrz Luwru zetkniemy się ze sztuką zachodnią od średniowiecza po XIX wiek. Luwr to również muzeum ze zbiorami sztuki starożytnej (grecka, egipska, rzymska czy wschodnia). Magią Paryża jest również jego luksus. Paryż jako stolica jest również siedzibą wielu luksusowych marek. Wśród najbardziej cenionych światowych marek, najliczniejsze są właśnie francuskie. Te zaś, które wywodzą się z Paryża, są w ścisłej światowej czołówce.

Wycieczka Paryż

Wycieczka do Paryża to możliwość obcowania ze światowym dziedzictwem kulturowym. Magia Paryża to również romantyczne spacery wzdłuż Sekwany czy wreszcie rejs statkiem wycieczkowym po Sekwanie. Podczas rejsu podziwiać można Paryż od strony wody z majestatycznie wkomponowaną Katedrą Notre-Damme. Przebywając w Paryżu, warto zobaczyć też Pałac Sprawiedliwości, Kaplicę Saint-Michele, Targ Kwiatowy czy Plac de la Concorde. Wycieczka po Paryżu to w większości wycieczka piesza. Jako główny środek lokomocji służy paryskie metro, które sprawnie dowiezie nas w pobliże największych atrakcji miasta. W stolicy Francji nie sprawdzi się opcja pełnej obsługi autokarowej. Paryż jako metropolia jest miastem komunikacyjnie zatłoczonym. Stąd w celu odkrycia pełnej magii Paryża lepszym rozwiązaniem jest paryskie metro. Wyjazd do Paryża i spotkanie z miastem marzeń to nie tylko zabytki. To również nowoczesna architektura stolicy Francji na miarę XXI wieku. Paryż jako miasto marzeń to także wspaniałe kafejki, galerie oraz słynny kabaret Moulin Rouge. Magia Paryża to również doskonała kuchnia. Wizyta w Paryżu nie obejdzie się bez skosztowania paryskich specjałów kulinarnych. A te są znakomite. Paryż jako miasto marzeń to niezwykłe widowiska artystyczne prezentowane przez artystów ulicy. Wybierając się do Paryża na weekend lub na city break możemy być pewni doskonałych wrażeń. Jeżeli dodamy do tego liczne widowiska rozrywkowe czy sportowe, to możemy być pewni, że nasz city break będzie niezapomnianym przeżyciem.

Wycieczka do Paryża z Biurem Podróży Event-tours

Biuro podróży event-tours organizuje wycieczki do Paryża ze Szczecina. Organizując wycieczkę, wyjeżdżamy również ze Stargardu, Gorzowa Wlkp. oraz z Zielonej Góry. Biuro podróży event-tours zapewnia kompleksową organizację wyjazdu do Paryża. Standardowy program wyjazdu obejmuje przejazd autokarem, zakwaterowanie w hotelu czy wyżywienie. Nieodłącznym elementem jest również zwiedzanie Paryża z przewodnikiem. Wyjazd Paryż jako miasto marzeń jest dedykowany dla Klientów indywidualnych. Wyjazd może być zrealizowany również jako wycieczka dla grupy. Magia Paryża to także doskonały pomysł na wycieczkę szkolną. W przypadku wycieczki szkolnej biuro podróży event-tours organizuje kompleksowo cały wyjazd. Zapewnia nocleg w hotelu wraz z aranżacją biletów wstępu. Wyjazd do Paryża niejednokrotnie jest połączony z wycieczką objazdową po Francji. Wówczas oprócz Paryża w progamie wycieczki znajdziemy np. zamki nad Loarą. Wycieczka do Paryża to także doskonały pomysł na prezent. Biuro Podróży Event-tours dysponuje voucherami, które są znakomitą formą prezentu. Wycieczki szkolne do Francji to także możliwość odwiedzenia Paryża oraz pobliskiego disneylandu. Wycieczki objazdowe oraz wycieczki szkolne do Paryża organizujemy ze Szczecina innych miast. W sposób szczególny zapraszamy firmy i instytucje ze Stargardu, Gorzowa czy Zielonej Góry. Klientom indywidualnym polecamy oferty wycieczki do Francji ze zwiedzaniem zamków nad Loarą. Wszystkie aktualne oferty wycieczki do Paryża dostępne są na stronach internetowych event-tours.

OFERTA WYCIECZKI DO PARYŻA.

Wycieczka do Paryża to marzenie wielu osób. Miasto znane dotychczas jedynie z najpiękniejszych filmów jest teraz na wyciągnięcie ręki. Oferujemy zwiedzanie Paryża z przewodnikiem, dzięki czemu każdy uczestnik będzie w stanie dowiedzieć się wiele ciekawych rzeczy o najważniejszych zabytkach stolicy Francji. Jednym z nich jest Łuk Triumfalny – pomnik stojący na placu Charles’a de Gaulle’a. To niezwykle ważny element architektury miasta, który stanowi zakończenie perspektywy Pól Elizejskich. Łuk wybudowano w 1836 roku dla uczczenia ludzi, którzy walczyli i polegli za kraj w czasie wojen napoleońskich oraz rewolucji francuskiej.

CO JESZCZE UWZGLĘDNIA WYCIECZKA DO PARYŻA?

Innym rozpoznawalnym obiektem w Paryżu jest oczywiście Wieża Eiffla. Uznawana jest za symbol stolicy, a niekiedy nawet całego państwa. To najwyższa budowla w Paryżu oraz piąta względem wielkości we Francji. Znajduje się nad piękną Sekwaną i każdego dnia przyciąga do siebie wielu turystów. Na uwagę zasługuje również Luwr, czyli dawny pałac królewski, a obecnie jedno z najbardziej znanych na świecie muzeum sztuki. Osoby, które wezmą udział w wycieczce, będą mogły zobaczyć także Notre Dame – gotycką archikatedrę, która sławę zyskała dzięki powieści Victora Hugo „Dzwonnik z Notre Dame”.

Wycieczki organizujemy na życzenie grup zarówno ze Szczecina, jak i z całego województwa zachodniopomorskiego. Istnieje możliwość zrealizowania wycieczki we wskazanym przez Państwa terminie oraz dostosowanie programu do indywidualnych oczekiwań każdej grupy. W zależności od preferencji wyprawa może być weekendowa z co najmniej dwoma noclegami na miejscu w hotelu z pełnym wyżywieniem. Proponujemy Państwu pokoje z pełnym węzłem sanitarnym w hotelu trzygwiazdkowym.

Zwiedzanie jednego z najpiękniejszych miast na świecie, jakim bez wątpienia jest Paryż, można rozszerzyć o poznanie innych miast znajdujących się na terenie Francji, a także połączyć ze zwiedzaniem Brukseli czy Amsterdamu. Wycieczka adresowana jest zarówno do seniorów, jak i do młodzieży.

wycieczka do paryża
Luwr Paryż
Notre Dame Paryż

TERMINY WYCIECZEK DO PARYŻA Z WOJ. ZACHODNIOPOMORSKIEGO.

Terminy wycieczki do Paryża z województwa zachodniopomorskiego dostępne są na naszej stronie internetowej oraz u konsultantów naszego biura. Najbliższy termin wycieczki to: 20-23/06/2024 r. WYCIECZKA POTWIERDZONA. Organizatorem wyjazdu jest Biuro Podróży Event-tours. Szczegółowe informacje i zapisy dostępne są pod numerem telefonu: 91 350 85 56 lub 669 44 91 99. Możesz też zarezerwować od razu bilety na wycieczkę do Paryża ze Szczecina. Wystarczy, że klikniesz pod niżej zamieszczony link i dokonasz rezerwacji on-line.

TERMINY WYCIECZEK DO PARYŻA 2024:

Wycieczka do Paryża: 20-23.06.2024 r. WYCIECZKA POTWIERDZONA

Wycieczka do Paryża: 26-29.09.2024 r.

Wycieczka Paryż i Disneyland: 4-7.07.2024 r. WYCIECZKA POTWIERDZONA

Wycieczka Paryż i Disneyland: 11-14.07.2024 r. WYCIECZKA BLISKA POTWIERDZENIA

Wycieczka Paryż i Disneyland: 22-25.08.2024 r.

Wycieczka do Paryża z: Kołobrzegu, Ustronia Morskiego, Dźwirzyna, Sarbinowa, Połczyna Zdroju, Grzybowa, Pogorzelicy, Niechorza, Trzebiatowa, Gryfic, Karlina, Białogardu, Koszalina, Mielna, Sianożęt, Mrzeżyna, Rogowa, Trzęsacza, Pustkowa, Pobierowa, Dziwnówka, Dziwnowa, Kamienia Pomorskiego, Goleniowa, Nowogardu, Płot, Stargardu, Myśliborza, Choszczna, Wałcza, Gryfina, Chojny, Drawska Pomorskiego, Świdwina, Łobza, Reska, Złocieńca, Szczecina, Szczecinka, Banie, Barlinka, Barwic, Będzina, Białego Boru, Bielic, Bierzwnika, Biesiekierza, Bobolic, Boleszkowic, Bornego Sulinowa, Brojc, Brzeźna, Cedyni, Chociwla, Czaplinka, Człopy, Darłowa, Dębna, Dobrej Nowogardzkiej, Dobrej Szczecińskiej, Dębna, Dobrzan, Dolic, Drawna, Dygowa, Golczewa, Grzmiącej, Ińska, Kalisza Pomorskiego, Karnic, Kobylanki, Kołbaskowa, Kozienic, Krzęcina, Lipian, Malechowa, Marianowa, Manowa, Maszewa, Mieszkowic, Mirosławca, Międzyzdrojów, Morynia, Myśliborza, Nowogardu, Nowego Warpna, Nowogródka Pomorskiego, Osiny, Pełczyc, Polanowa, Polic, Postomina, Przelewic, Przybiernowa, Pyrzyc, Radowa Małego, Rąbina, Recza, Rewala, Rymania, Sianowa, Siemyśla, Sławna, Sławoborza, Starej Dąbrowy, Starego Czarnowa, Stepnicy, Suchania, Świerzna, Świeszyna, Trzcińska Zdroju, Tuczna, Tychowa, Wałcza, Warnic, Węgorzyna, Widuchowej, Wierzchowa, Wolina