WYCIECZKA DO PARYŻA ZE SZCZECINA

WYCIECZKA DO PARYŻA

BIURO PODRÓŻY SZCZECIN

Jesteśmy znanym i cenionym wśród miłośników wycieczek biurem podróży, które organizuje niezapomniane wycieczki do Paryża. Działamy na terenie całego województwa zachodniopomorskiego, zdecydowanie wyróżniając się na tle konkurencji. Przede wszystkim dlatego, że pragniemy zaproponować osobom korzystającym ze świadczonych przez nas usług wyjątkowo atrakcyjne ceny, a także doskonałe warunki podróży. Zapewniamy przejazd autokarem klasy LUX, który daje pewność wysokiego komfortu jazdy, jak również bezpieczeństwa.

Wieża Eiffla

OFERTA WYCIECZKI DO PARYŻA.

Wycieczka do Paryża to marzenie wielu osób. Miasto znane dotychczas jedynie z najpiękniejszych filmów jest teraz na wyciągnięcie ręki. Oferujemy zwiedzanie Paryża z przewodnikiem, dzięki czemu każdy uczestnik będzie w stanie dowiedzieć się wiele ciekawych rzeczy o najważniejszych zabytkach stolicy Francji. Jednym z nich jest Łuk Triumfalny – pomnik stojący na placu Charles’a de Gaulle’a. To niezwykle ważny element architektury miasta, który stanowi zakończenie perspektywy Pól Elizejskich. Łuk wybudowano w 1836 roku dla uczczenia ludzi, którzy walczyli i polegli za kraj w czasie wojen napoleońskich oraz rewolucji francuskiej.

CO JESZCZE UWZGLĘDNIA WYCIECZKA DO PARYŻA?

Innym rozpoznawalnym obiektem w Paryżu jest oczywiście Wieża Eiffla. Uznawana jest za symbol stolicy, a niekiedy nawet całego państwa. To najwyższa budowla w Paryżu oraz piąta względem wielkości we Francji. Znajduje się nad piękną Sekwaną i każdego dnia przyciąga do siebie wielu turystów. Na uwagę zasługuje również Luwr, czyli dawny pałac królewski, a obecnie jedno z najbardziej znanych na świecie muzeum sztuki. Osoby, które wezmą udział w wycieczce, będą mogły zobaczyć także Notre Dame – gotycką archikatedrę, która sławę zyskała dzięki powieści Victora Hugo „Dzwonnik z Notre Dame”.

Wycieczki organizujemy na życzenie grup zarówno ze Szczecina, jak i z całego województwa zachodniopomorskiego. Istnieje możliwość zrealizowania wycieczki we wskazanym przez Państwa terminie oraz dostosowanie programu do indywidualnych oczekiwań każdej grupy. W zależności od preferencji wyprawa może być weekendowa z co najmniej dwoma noclegami na miejscu w hotelu z pełnym wyżywieniem. Proponujemy Państwu pokoje z pełnym węzłem sanitarnym w hotelu trzygwiazdkowym.

Zwiedzanie jednego z najpiękniejszych miast na świecie, jakim bez wątpienia jest Paryż, można rozszerzyć o poznanie innych miast znajdujących się na terenie Francji, a także połączyć ze zwiedzaniem Brukseli czy Amsterdamu. Wycieczka adresowana jest zarówno do seniorów, jak i do młodzieży.

wycieczka do paryża
Luwr Paryż
Notre Dame Paryż

TERMINY WYCIECZEK DO PARYŻA Z WOJ. ZACHODNIOPOMORSKIEGO.

Terminy wycieczki do Paryża z województwa zachodniopomorskiego dostępne są na naszej stronie internetowej oraz u konsultantów naszego biura. Przedmiotowa oferta dotyczy wyjazdów dla grup zorganizowanych ze Szczecina. Organizatorem wyjazdu jest Biuro Podróży Event-tours. Szczegółowe informacje i zapisy dostępne są pod numerem telefonu: 669 44 91 99. Możesz też zarezerwować od razu bilety na wycieczkę do Paryża ze Szczecina. Wystarczy, że klikniesz pod niżej zamieszczony link i dokonasz rezerwacji on-line.

REZERWUJ JUŻ TERAZ

Wycieczka do Paryża z: Kołobrzegu, Ustronia Morskiego, Dźwirzyna, Sarbinowa, Połczyna Zdroju, Grzybowa, Pogorzelicy, Niechorza, Trzebiatowa, Gryfic, Karlina, Białogardu, Koszalina, Mielna, Sianożęt, Mrzeżyna, Rogowa, Trzęsacza, Pustkowa, Pobierowa, Dziwnówka, Dziwnowa, Kamienia Pomorskiego, Goleniowa, Nowogardu, Płot, Stargardu, Myśliborza, Choszczna, Wałcza, Gryfina, Chojny, Drawska Pomorskiego, Świdwina, Łobza, Reska, Złocieńca, Szczecina, Szczecinka, Banie, Barlinka, Barwic, Będzina, Białego Boru, Bielic, Bierzwnika, Biesiekierza, Bobolic, Boleszkowic, Bornego Sulinowa, Brojc, Brzeźna, Cedyni, Chociwla, Czaplinka, Człopy, Darłowa, Dębna, Dobrej Nowogardzkiej, Dobrej Szczecińskiej, Dębna, Dobrzan, Dolic, Drawna, Dygowa, Golczewa, Grzmiącej, Ińska, Kalisza Pomorskiego, Karnic, Kobylanki, Kołbaskowa, Kozienic, Krzęcina, Lipian, Malechowa, Marianowa, Manowa, Maszewa, Mieszkowic, Mirosławca, Międzyzdrojów, Morynia, Myśliborza, Nowogardu, Nowego Warpna, Nowogródka Pomorskiego, Osiny, Pełczyc, Polanowa, Polic, Postomina, Przelewic, Przybiernowa, Pyrzyc, Radowa Małego, Rąbina, Recza, Rewala, Rymania, Sianowa, Siemyśla, Sławna, Sławoborza, Starej Dąbrowy, Starego Czarnowa, Stepnicy, Suchania, Świerzna, Świeszyna, Trzcińska Zdroju, Tuczna, Tychowa, Wałcza, Warnic, Węgorzyna, Widuchowej, Wierzchowa, Wolina