WYCIECZKA DO CHORWACJI ZE SZCZECINA

ORGANIZUJEMY WYCIECZKI DO CHORWACJI

Wczasy w Chorwacji to podróżniczy hit i ulubiony wakacyjny kierunek Polaków. Powodów jest kilka. Kraj ten, położony nad Adriatykiem, oferuje słoneczną pogodę i wiele wspaniałych plaż. Zachwycają również chorwackie krajobrazy i niezwykłe Parki Narodowe. Najpopularniejszym jest Park Narodowy Jezior Pliwtickich. Inny z kolei Park Narodowy Krka ze wspaniałymi kaskadowymi wodospadami. Trudno także nie wspomnieć o urokliwych miastach z wąskimi, kamiennymi alejkami i ciekawymi zabytkami. Chorwacja ma również do zaoferowania znakomite jedzenie i wiele wydarzeń kulturalnych. W naszej ofercie nie mogło zabraknąć wyjazdów do tego pięknego, bałkańskiego kraju. Organizujemy wypoczynek i zwiedzanie Chorwacji dla grup na co najmniej 7 dni. Dokładna długość wyjazdu zależy od preferencji klientów.
Wycieczka do Trogiru

Wakacje 2022 w Chorwacji

Biuro podróży event-tours organizuje wczasy i wakacje w Chorwacji. Jedną z najpopularniejszych form pobytu w Chorwacji jest wypoczynek i zwiedzanie. Plan wycieczki uwzględnia możliwość plażowania nad pięknym Adriatykiem oraz zwiedzania z przewodnikiem wspaniałych chorwackich miast. Warto już w Polsce zaplanować zwiedzanie Dubrownika, Splitu, Trogiru i Zadaru z przewodnikiem. Dzięki temu poznamy historię tych miast i podzieli się ciekawostkami na ich temat. Dlaczego akurat te miejsca? Dubrownik uchodzi za jedno z najpiękniejszych miast na świecie. Starówka w Dubrowniku w całości została wpisana na Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO. Z kolei Split to miejsce, w którym dotknąć można przeszłości poprzez zwiedzanie ruin pałacu cesarza Dioklecjana. Pałac cesarza Dioklecjana to kolejne miejsce w Chorwacji, które wpisane jest na listę światowego dziedzictwa UNESCO. Trogir z kolei może pochwalić się piękną starówką i malowniczym usytuowaniem. Zadar zaś to ciekawa i różnorodna architektura. Biuro podróży event-tours oferuje również pakiety pobytowe na Makarskiej Riwierze. Obejmują one rejsy statkiem na Wyspy Brac lub Hvar, Jesla, Bol. Rejsy zwane fish-picnic to opcja dla wszystkich, którzy cenią sobie rajskie widoki. Plan wycieczki każdorazowo konsultowany jest z daną grupą i dostosowywany jest do jej oczekiwań.
Każda nasza wycieczka to gwarancja komfortu i zadowolenia. Zakwaterowanie ma miejsce w sprawdzonych hotelach trzy lub czterogwiazdkowych. Wszystkie pokoje posiadają pełny węzeł sanitarny. W kwestii dojazdu oferujemy dwie opcje. Jedną z nich jest przejazd autokarem klasy lux, który sprawi, że długa podróż będzie bardzo wygodna. Co więcej, podróż autokarem jest bardzo atrakcyjna ze względu na piękne krajobrazy widziane po drodze. Na ten wariant na ogół decydują się duże grupy. Dla osób, które chciałaby dotrzeć do Chorwacji szybko i w większym komforcie zapewniamy podróż drogą lotniczą. Opcja ta jest rekomendowana zwłaszcza w przypadku osób starszych i dzieci.
W przygotowywaniu wycieczek jesteśmy bardzo elastyczni. Organizowaliśmy wyjazdy dla wielu grup. Mamy doświadczenie w realizacji wycieczek pobytowych dla seniorów i obozów młodzieżowych. Plan zwiedzania dostosowany jest pod klientów, ich potrzeby i możliwości. Podczas wycieczki do Chorwacji warto również uwzględnić jednodniowe wycieczki. Propozycja biura event-tours to wycieczka do Mostaru znajdującego się na terytorium Bośni i Hercegowiny. Biuro event-tours poleca również jednodniową wycieczkę na wodospady Kravice. Zapraszamy wszystkie grupy ze Szczecina i z całego woj. zachodniopomorskiego do kontaktu z nami. Odpowiemy na wszystkie pytania i wspólnie opracujemy plan wycieczki, która na długo zapisze się w pamięci. Chorwacja to kraj pełen barw i zapachów. Z pewnością angażuje wszystkie zmysły, pomagając zachwycić się i rozluźnić. Chorwacja to idealny kierunek na wakacje, który jest gwarancją pięknych krajobrazów, słonecznej pogody. Chorwacja to kraj z wieloma atrakcjami, zarówno dla miłośników historii i sztuki. Jednocześnie fani sportów letnich sportu znajdą tu również swoje doskonałe miejsce wypoczynku. Osoby, które tu przyjadą, z pewnością zapragną wrócić tu w przyszłości. Warto już dziś zdecydować się na wyjazd w ten cudowny zakątek świata!

Wycieczki zagraniczne do Chorwacji ze Szczecina.

Biuro podróży event-tours organizuje wczasy i wakacje w Chorwacji z opcją wycieczki autokarowej ze Szczecina. Wypoczynek w Chorwacji jest kolejnym hitem wakacji 2022. Chorwackie wakacje to możliwość plażowania na słynnej Riwierze Makarskiej. Biuro podróży event-tours dla chętnych organizuje fakultatywne wycieczki na miejscu. Dzięki temu możemy połączyć wypoczynek i zwiedzanie. Chorwacja bowiem pomimo swoich walorów turystycznych jest miejscem z licznymi zabytkami. Dodatkowo kraj może się poszczyć aż 10 obiektami wpisanymi na słynną Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO. Wśród nich wpisany na listę jest m.in.  Park Narodowy Jezior Plitwickich czy historyczne miasto Trogir. Dzięki wycieczkom jednodniowym możemy odwiedzić słynne obiekty wpisane na listę UNESCO. Tak zorganizowane wczasy i wakacje to doskonałe połączenie na letni urlop. Wczasy i wycieczki w Chorwacji to również propozycja poznania sąsiednich bałkańskich państw, a także zwyczajów. Stąd w ofercie wypoczynek i zwiedzanie nie może zabraknąć jednodniowej wycieczki do Mostaru i Medjugorie. Obie miejscowości położone są na terenie Bośni i Hercegowiny. Co ciekawe jedną z głównych atrakcji Mostaru jest Stary Most. Słynny most, został wpisany na listę światowego dziedzictwa UNESCO w roku 2005. Wczasy w Chorwacji to fantastyczna opcja wypoczynku na co najmniej 7 dni. Biuro podróży event-tours organizuje również wycieczki objazdowe po Chorwacji. Propozycja wycieczki objazdowej to wspaniała alternatywa dla wszystkich, którzy lubią podczas urlopu poznawać nowe miejsca. Podczas wycieczki objazdowej niemal każdy nocleg spędzamy w innym hotelu. Argumentem przemawiającym za wyborem wycieczki objazdowej jest za to poznanie całej Chorwacji. Program wycieczki objazdowej zakłada zwiedzanie miast od Rijeki na północy do Dubrownika na południu. Chorwackie wakacje to znakomita wycieczka zagraniczna organizowana przez Biuro Podróży Event-tours.

Wczasy w Chorwacji z Biurem Podróży Event-tours.

Biuro Podróży event-tours to również oferta wyłącznie wczasów w Dalmacji. Spośród krain geograficznych w Chorwacji to Dalmacja charakteryzuje się śródziemnomorskim klimatem. Daje to gwarancję wspaniałych chorwackich wakacji, które na długo pozostają w pamięci. Biuro podróży event-tours organizuje wczasy w Chorwacji w sposób kompleksowy. Zapewniamy hotel z opcją wyżywienia all inclusive lub śniadania i obiadokolacje. Nie czekaj więc dłużej. Wybierz swój wariant wyjazdu do Chorwacji. Skontaktuj się z Biurem Podróży Event-tours i wybierz się z nami do Chorwacji.

Wycieczka KRKA Wodospad
Wycieczka do Istrii
Wycieczka do Dubrownika

TERMINY WYCIECZEK DO CHORWACJI ZE SZCZECINA.

Terminy wycieczek do Chorwacji ze Szczecina dostępne są na naszej stronie internetowej oraz u konsultantów naszego biura. Najbliższy termin wycieczki: 28/04-05/05/2024 r. Organizatorem wyjazdu jest Biuro Podróży Event-tours. Szczegółowe informacje i zapisy dostępne są pod numerem telefonu: 91 350 85 56 lub 535 119 455. Możesz też zarezerwować od razu bilety na wycieczkę do Chorwacji ze Szczecina. Wystarczy, że klikniesz pod niżej zamieszczony link i dokonasz rezerwacji on-line.

WYCIECZKA DO CHORWACJI ZE SZCZECINA: 28/04-05/05/2024 r.

Wycieczka do Chorwacji z: Kołobrzegu, Ustronia Morskiego, Dźwirzyna, Sarbinowa, Połczyna Zdroju, Grzybowa, Pogorzelicy, Niechorza, Trzebiatowa, Gryfic, Karlina, Białogardu, Koszalina, Mielna, Sianożęt, Mrzeżyna, Rogowa, Trzęsacza, Pustkowa, Pobierowa, Dziwnówka, Dziwnowa, Kamienia Pomorskiego, Goleniowa, Nowogardu, Płot, Stargardu, Myśliborza, Choszczna, Wałcza, Gryfina, Chojny, Drawska Pomorskiego, Świdwina, Łobza, Reska, Złocieńca, Szczecina, Szczecinka, Banie, Barlinka, Barwic, Będzina, Białego Boru, Bielic, Bierzwnika, Biesiekierza, Bobolic, Boleszkowic, Bornego Sulinowa, Brojc, Brzeźna, Cedyni, Chociwla, Czaplinka, Człopy, Darłowa, Dębna, Dobrej Nowogardzkiej, Dobrej Szczecińskiej, Dębna, Dobrzan, Dolic, Drawna, Dygowa, Golczewa, Grzmiącej, Ińska, Kalisza Pomorskiego, Karnic, Kobylanki, Kołbaskowa, Kozienic, Krzęcina, Lipian, Malechowa, Marianowa, Manowa, Maszewa, Mieszkowic, Mirosławca, Międzyzdrojów, Morynia, Myśliborza, Nowogardu, Nowego Warpna, Nowogródka Pomorskiego, Osiny, Pełczyc, Polanowa, Polic, Postomina, Przelewic, Przybiernowa, Pyrzyc, Radowa Małego, Rąbina, Recza, Rewala, Rymania, Sianowa, Siemyśla, Sławna, Sławoborza, Starej Dąbrowy, Starego Czarnowa, Stepnicy, Suchania, Świerzna, Świeszyna, Trzcińska Zdroju, Tuczna, Tychowa, Wałcza, Warnic, Węgorzyna, Widuchowej, Wierzchowa, Wolina