WYCIECZKA DO CHORWACJI ZE SZCZECINA

ORGANIZUJEMY WYCIECZKI DO CHORWACJI

Chorwacja to podróżniczy hit i ulubiona wakacyjna destynacja Polaków. Powodów jest kilka. Kraj ten, położny nad turkusowym Adriatykiem, oferuje słoneczną pogodę i wiele wspaniałych plaż. Zachwycają również chorwackie krajobrazy i niezwykłe Parki Narodowe, takie jak: Park Narodowy Jezior Pliwtickich czy Park Narowody Krka ze wspaniałymi kaskadowymi wodospadami. Trudno także nie wspomnieć o urokliwych miastach z wąskimi, kamiennymi alejkami i ciekawymi zabytkami. Chorwacja ma również do zaoferowania znakomite jedzenie i wiele wydarzeń kulturalnych. W naszej ofercie nie mogło zabraknąć wyjazdów do tego pięknego, bałkańskiego kraju. Organizujemy wycieczki do Chorwacji dla grup na co najmniej 7 dni. Dokładna długość wyjazdu zależy od preferencji klientów.
Wycieczka do Trogiru

CO UWZGLĘDNIA WYCIECZKA DO CHORWACJI

Zapewniamy zwiedzanie Dubrownika, Splitu, Trogiru i Zadaru z przewodnikiem, który przybliży historię tych miast i podzieli się ciekawostkami na ich temat. Dlaczego akurat te miejsca? Dubrownik uchodzi za jedno z najpiękniejszych miast na świecie. Z kolei Split to miejsce, w którym dotknąć można przeszłości poprzez zwiedzanie ruin pałacu cesarza Dioklecjana. Trogir może pochwalić się piękną starówką i malowniczym usytuowaniem, a Zadar – ciekawą i różnorodną architekturą. W ramach naszej oferty istnieje również możliwość skorzystania z pakietów pobytowych na Makarskiej Rivierze z rejsami statkiem na Wyspy Brac lub Hvar, Jesla, Bol – jest to opcja dla wszystkich, którzy cenią sobie rajskie widoki. Plan wycieczki każdorazowo konsultowany jest z daną grupą i dostosowywany jest do jej oczekiwań.
Każda nasza wycieczka to gwarancja komfortu i zadowolenia. Zakwaterowanie ma miejsce w sprawdzonych hotelach trzy lub czterogwiazdkowych, w których są pokoje z pełnym węzłem sanitarnym. W kwestii dojazdu oferujemy dwie opcje. Jedną z niech jest przejazd autokarem klasy lux, który sprawi, że długa podróż będzie bardzo wygodna, a nawet ekscytująca ze względu na piękne krajobrazy widziane po drodze. Na ten wariant na ogół decydują się duże grupy. Dla osób, które chciałaby dotrzeć do Chorwacji szybko i w większym komforcie zapewniamy podróż drogą lotniczą. Opcja ta jest rekomendowana zwłaszcza w przypadku osób starszych i dzieci.
W przygotowywaniu wycieczek jesteśmy bardzo elastyczni. Organizowaliśmy wyjazdy dla wielu grup. Mamy doświadczenie w realizacji wycieczek pobytowych dla seniorów i obozów młodzieżowych. Plan zwiedzania dostosowany jest pod klientów, ich potrzeby i możliwości. Podczas wycieczki do Chorwacji warto również uwzględnić krótkie wycieczki do Mostaru znajdującego się na terytorium Bośni i Hercegowiny jak również odwiedzić wspaniałe wodospady Kravice. Zapraszamy wszystkie grupy ze Szczecina i z całego woj. zachodniopomorskiego do kontaktu z nami. Odpowiemy na wszystkie pytania i wspólnie opracujemy plan wycieczki, która na długo zapisze się w pamięci. Chorwacja to kraj pełen barw i zapachów – z pewnością angażuje wszystkie zmysły, pomagając zachwycić się i rozluźnić. Chorwacja to idealny kierunek na wakacje, który jest gwarancją pięknych krajobrazów, słonecznej pogody i wielu atrakcji, zarówno dla miłośników historii i sztuki, jak i fanów sportu oraz wypoczynku na plaży. Osoby, które tu przyjadą, z pewnością zapragną wrócić tu w przyszłości. Warto już dziś zdecydować się na wyjazd w ten cudowny zakątek świata!
Wycieczka KRKA Wodospad
Wycieczka do Istrii
Wycieczka do Dubrownika

TERMINY WYCIECZEK DO CHORWACJI ZE SZCZECINA.

Terminy wycieczek do Chorwacji ze Szczecina dostępne są na naszej stronie internetowej oraz u konsultantów naszego biura. Przedmiotowa oferta jest dedykowana grupom zorganizowanym w tym również grupom szkolnym. Organizatorem wyjazdu jest Biuro Podróży Event-tours. Szczegółowe informacje i zapisy dostępne są pod numerem telefonu: 669 44 91 99. Możesz też zarezerwować od razu bilety na wycieczkę do Chorwacji ze Szczecina. Wystarczy, że klikniesz pod niżej zamieszczony link i dokonasz rezerwacji on-line.

REZERWUJ JUŻ TERAZ

Wycieczka do Chorwacji z: Kołobrzegu, Ustronia Morskiego, Dźwirzyna, Sarbinowa, Połczyna Zdroju, Grzybowa, Pogorzelicy, Niechorza, Trzebiatowa, Gryfic, Karlina, Białogardu, Koszalina, Mielna, Sianożęt, Mrzeżyna, Rogowa, Trzęsacza, Pustkowa, Pobierowa, Dziwnówka, Dziwnowa, Kamienia Pomorskiego, Goleniowa, Nowogardu, Płot, Stargardu, Myśliborza, Choszczna, Wałcza, Gryfina, Chojny, Drawska Pomorskiego, Świdwina, Łobza, Reska, Złocieńca, Szczecina, Szczecinka, Banie, Barlinka, Barwic, Będzina, Białego Boru, Bielic, Bierzwnika, Biesiekierza, Bobolic, Boleszkowic, Bornego Sulinowa, Brojc, Brzeźna, Cedyni, Chociwla, Czaplinka, Człopy, Darłowa, Dębna, Dobrej Nowogardzkiej, Dobrej Szczecińskiej, Dębna, Dobrzan, Dolic, Drawna, Dygowa, Golczewa, Grzmiącej, Ińska, Kalisza Pomorskiego, Karnic, Kobylanki, Kołbaskowa, Kozienic, Krzęcina, Lipian, Malechowa, Marianowa, Manowa, Maszewa, Mieszkowic, Mirosławca, Międzyzdrojów, Morynia, Myśliborza, Nowogardu, Nowego Warpna, Nowogródka Pomorskiego, Osiny, Pełczyc, Polanowa, Polic, Postomina, Przelewic, Przybiernowa, Pyrzyc, Radowa Małego, Rąbina, Recza, Rewala, Rymania, Sianowa, Siemyśla, Sławna, Sławoborza, Starej Dąbrowy, Starego Czarnowa, Stepnicy, Suchania, Świerzna, Świeszyna, Trzcińska Zdroju, Tuczna, Tychowa, Wałcza, Warnic, Węgorzyna, Widuchowej, Wierzchowa, Wolina