WYCIECZKA PERŁY ADRIATYKU

Wycieczka Perły Adriatyku

Biuro Podróży Event-tours zaprasza na wycieczkę pod nazwą Perły Adriatyku. Perły Adriatyku to wycieczka, podczas której zobaczymy miejscowości Makarska, Dubrownik i Mostar.  Zwiedzimy najciekawsze miejsca Dalmacji i Hercegowiny.

W trakcie wycieczki poznamy atrakcje kulinarne bałkańskiej kuchni.

Dla chętnych osób, które będą chciały zobaczyć inne ciekawe miejsca w pobliżu  zorganizujemy wycieczki fakultatywne. Na wycieczkę Perły Adriatyku wyjeżdżamy ze Szczecina, Gorzowa Wlkp. oraz z Zielonej Góry.

Wycieczka Dubrownik, Mostar, Makarska

Wycieczka objazdowa Chorwacja.

Chorwacja to kierunek od lat niesłabnący się popularnością wśród Polskich turystów. I nie ma w tym nic dziwnego. Przepiękne krajobrazy, olśniewająca barwa Adriatyku, wspaniałe zabytki i wyśmienita kuchnia. Czy może być coś równie atrakcyjnego? Biuro Podróży Event-tours od lat organizuje wycieczki objazdowe do pięknej Chorwacji. Odwiedzając Chorwację autokarem, da się zauważyć, że każde z miast i  jest bardzo urokliwe. Stąd niesłabnąca popularność wycieczki objazdowa Chorwacja. Taki rodzaj wycieczki zapewnia wizytę w najsłynniejszych chorwackich kurortach ze szczególnym uwzględnieniem Riwiery Makarskiej. To właśnie tam krajobraz śródziemnomorski sprawia, że wspomnienia z wycieczki pozostają z nami na długo.  Jakie miejscowości odwiedzamy podczas wycieczki objazdowej po Chorwacji?

Dobór kierunku docelowego jest za każdym razem odmienny, by nie popaść w rutynę. I tak równie chętnie odwiedzamy Szybenik, Split czy Trogir. Innym zaś razem wybieramy się autokarem w kierunku na Dubrownik. Wszystkie wymienione wyżej miasta są istnymi perłami Adriatyku.

Wycieczka Dalmacja ze Szczecina.

Podczas wycieczki objazdowa Chorwacja duży nacisk kładziemy na wizytę w Dalmacji.  W naszej opinii wycieczka objazdowa po Chorwacji bez wizyty w Dalmacji nie ma racji bytu. Dlaczego? Dalmacja to kraina geograficzna w Chorwacji charakteryzująca się przyjemnym śródziemnomorskim klimatem. Dalmacja to również wspaniałe zabytki, jak również wspaniałe plaże i liczne wyspy. Biuro podróży Event-tours w nadchodzącym sezonie turystycznym zaprasza na wycieczkę do miejscowości Makarska, Dubrownik, Mostar.

W trakcie wycieczki zwiedzimy Dubrownik, którego stare miasto zostało wpisane na listę UNESCO.

Poznamy też Mostar, ze słynnym mostem nad rzeką Neretwa. Kolejną odsłoną wycieczki perły Adriatyku będzie Makarska, znana miejscowość letniskowa. To w Makarskiej posmakujemy pysznej chorwackiej kuchni i poznamy jej walory.

Co uwzględnia wycieczka Perły Adriatyku?

Pierwszy nocleg na terenie Chorwacji zrealizujemy w okolicach Zagrzebia. Hotel docelowy znajduje się w miejscowości Neum. Neum to jedyne miasto w Bośni i Hercegowinie posiadające dostęp do morza. Nasz hotel posiada pokoje z balkonem i widokiem na morze. W cenie wycieczki zawarte są śniadania i obiadokolacje z napojami. Proponujemy również wycieczki fakultatywne. W puli wycieczek fakultatywnych znajdują się: Medjugorie, Korcula czy rejs statkiem połączony z degustacją.

Jeśli do tego dodamy zwiedzanie Dubrownika to mamy receptę na gotowy chorwacki odjazd.

Wycieczki z Biurem Podróży Event-tours

Na wycieczkę Perły Adriatyku podczas której zwiedzimy Dubrownik, Mostar oraz Makarską zapraszamy ze Szczecina. W trakcie przejazdu do Chorwacji zabierzemy chętnych uczestników również z Gorzowa Wlkp. oraz z Zielonej Góry.

Czy warto odwiedzić Chorwację autokarem z Biurem Podróży Event-tours?

Odpowiedź na to pytanie jest oczywista! Trzeba skorzystać z wyjątkowej propozycji. Zwiedzanie Dubrownika czy rejs statkiem to wspaniałe akcenty wycieczki po Chorwacji, które warto zobaczyć. Biuro Event-tours zadba o dobre wrażenia podczas rejsu statkiem czy wycieczek fakultatywnych do Medjugorie. Pyszne śniadania i obiadokolacje sprawią, że wycieczka perły Adriatyku będzie dla wszystkich wspaniałym przeżyciem. Nie czekaj dłużej! Zarezerwuj wycieczkę organizowaną przez Biuro Podróży Event-tours ze Szczecina i przygotuj się na prawdziwy chorwacki odjazd.

Wycieczka Makarska, Dubrownik, Mostar to fantastyczny pomysł na prezent. Biuro podróży Event-tours ma gotowe vouchery dla Twoich bliskich. Wycieczka Perły Adriatyku to program, który nie jest przeładowany i dostępny do zwiedzania dla każdego. Perły Adriatyku to również niezapomniane przygody i atrakcje!

Wycieczka Dubrownik ze Szczecina
Wycieczka Dubrownik, Mostar, Makarska
Wycieczka Makarska ze Szczecina

TERMIN WYCIECZKI DUBROWNIK, MOSTAR, MAKARSKA.

Termin wycieczki Dubrownik, Mostar, Makarska dostępny jest na naszej stronie internetowej oraz u konsultantów naszego biura. Szczegółowe informacje i zapisy dostępne są pod numerem telefonu: 669 44 91 99. Możesz też zarezerwować od razu miejsca na wycieczkę Dubrownik, Mostar, Makarska. Wystarczy, że klikniesz pod niżej zamieszczony link i dokonasz rezerwacji on-line.

Wycieczka Dubrownik, Mostar, Makarska z: Kołobrzegu, Ustronia Morskiego, Dźwirzyna, Sarbinowa, Połczyna Zdroju, Grzybowa, Pogorzelicy, Niechorza, Trzebiatowa, Gryfic, Karlina, Białogardu, Koszalina, Mielna, Sianożęt, Mrzeżyna, Rogowa, Trzęsacza, Pustkowa, Pobierowa, Dziwnówka, Dziwnowa, Kamienia Pomorskiego, Goleniowa, Nowogardu, Płot, Stargardu, Myśliborza, Choszczna, Wałcza, Gryfina, Chojny, Drawska Pomorskiego, Świdwina, Łobza, Reska, Złocieńca, Szczecina, Szczecinka, Banie, Barlinka, Barwic, Będzina, Białego Boru, Bielic, Bierzwnika, Biesiekierza, Bobolic, Boleszkowic, Bornego Sulinowa, Brojc, Brzeźna, Cedyni, Chociwla, Czaplinka, Człopy, Darłowa, Dębna, Dobrej Nowogardzkiej, Dobrej Szczecińskiej, Dębna, Dobrzan, Dolic, Drawna, Dygowa, Golczewa, Grzmiącej, Ińska, Kalisza Pomorskiego, Karnic, Kobylanki, Kołbaskowa, Kozienic, Krzęcina, Lipian, Malechowa, Marianowa, Manowa, Maszewa, Mieszkowic, Mirosławca, Międzyzdrojów, Morynia, Myśliborza, Nowogardu, Nowego Warpna, Nowogródka Pomorskiego, Osiny, Pełczyc, Polanowa, Polic, Postomina, Przelewic, Przybiernowa, Pyrzyc, Radowa Małego, Rąbina, Recza, Rewala, Rymania, Sianowa, Siemyśla, Sławna, Sławoborza, Starej Dąbrowy, Starego Czarnowa, Stepnicy, Suchania, Świerzna, Świeszyna, Trzcińska Zdroju, Tuczna, Tychowa, Wałcza, Warnic, Węgorzyna, Widuchowej, Wierzchowa, Wolin