WYCIECZKA I ZWIEDZANIE KOŁOBRZEGU

WYCIECZKA I ZWIEDZANIE KOŁOBRZEGU.

BIURO PODRÓŻY SZCZECIN.

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty wycieczki i zwiedzania Kołobrzegu. Przedmiotowa wycieczka ze zwiedzaniem Kołobrzegu dedykowana jest jako wycieczka szkolna lub wycieczka dla grup zorganizowanych.

WYCIECZKA ZE SZCZECINA DO KOŁOBRZEGU.

Podróż autokarem to około 3 godziny licząc od momentu wyjazdu ze Szczecina. Z uwagi na fakt, iż Kołobrzeg położony jest o ok 150 km od Szczecina, naszą wycieczkę rozpoczynamy zwykle w godzinach porannych, unikając w ten sposób nadmiernego ruchu drogowego. Przejazd to okazja do wypoczynku przed całym dniem atrakcji, jakie czekają na nas już od samego przyjazdu do Kołobrzegu. Jako jedne z nielicznych biur podróży, nasze Event-tours zaprasza Państwa na wycieczkę i zwiedzanie Kołobrzegu z własnym systemem słuchawkowym Tour-Guide, dzięki, któremu uczestnicy otrzymują informacje bezpośrednio od przewodnika w znakomitej jakości.

wycieczka kołobrzeg

CO OFERUJE PROGRAM WYCIECZKI I ZWIEDZANIA KOŁOBRZEGU.

Nasz program jednodniowej wycieczki do Kołobrzegu przewiduje zwiedzanie miasta z częściowym wykorzystaniem autokaru. Pierwszym elementem wycieczki jest kołobrzeska starówka z Ratuszem Staromiejskim W ramach naszej oferty przewidziane jest zwiedzanie Kołobrzegu z przewodnikiem, który w sposób profesjonalny a zarazem atrakcyjny dla ucha opowie o wszystkich tajemnicach, które skrywa w sobie urocze miasto, zwane nie bez kozery Perłą Bałtyku. Nasze wycieczki nie mogą być nudne, dlatego podczas spaceru opowieść przewodnika przeplatana jest ciekawymi i zabawnymi anegdotami z historii Kołobrzegu oraz jego mieszkańców.

W drugiej części wycieczki proponujemy wizytę w Dzielnicy Uzdrowiskowej w Kołobrzegu. Zobaczymy Pomnik Zaślubin z Morzem, kołobrzeskie molo, przespacerujemy się nadmorską promenadą oraz zobaczymy Bałtyk z punktu widokowego na latarni morskiej.

Dla chętnych, za dodatkową opłatą, oferujemy możliwość 30 minutowego rejsu po Bałtyku.

W ramach pobytu w Kołobrzegu przewidujemy ok. 1 godzinę czasu wolnego na zakup pamiątek oraz chwilę odpoczynku.

W podróż powrotną do Szczecina udajemy się około godziny 16.30. Czas przejazdu autokarem przeznaczamy na odpoczynek po dniu pełnym atrakcji i niespodzianek. Do Szczecina przyjeżdżamy około godziny 19.30.

Powyższy program wycieczki do Kołobrzegu można w dowolny sposób modyfikować w zależności od oczekiwań grupy, o np. o wizytę w Western City w Zieleniewie czy Muzeum 6D w Kołobrzegu. Możemy zaoferować również wiele innych atrakcji, które zorganizujemy w ramach wycieczki ze zwiedzaniem Kołobrzegu po wcześniejszym ustaleniu z pracownikami naszego Biura.

Wycieczka do Kołobrzegu
latarnia w Kołobrzegu
Zwiedzanie Molo w Kołobrzegu

TERMINY WYCIECZEK DO KOŁOBRZEGU ZE SZCZECINA.

Terminy wycieczki do Kołobrzegu ze Szczecina dostępne są na naszej stronie internetowej oraz u konsultantów naszego biura. Organizatorem wyjazdu jest Biuro Podróży Event-tours. Szczegółowe informacje i zapisy dostępne są pod numerem telefonu: 669 44 91 99. Możesz też zarezerwować od razu bilety na wycieczkę do Kołobrzegu ze Szczecina. Wystarczy, że klikniesz pod niżej zamieszczony link i dokonasz rezerwacji on-line.

Wycieczka do Kołobrzegu z: Ustronia Morskiego, Dźwirzyna, Sarbinowa, Połczyna Zdroju, Grzybowa, Pogorzelicy, Niechorza, Trzebiatowa, Gryfic, Karlina, Białogardu, Koszalina, Mielna, Sianożęt, Mrzeżyna, Rogowa, Trzęsacza, Pustkowa, Pobierowa, Dziwnówka, Dziwnowa, Kamienia Pomorskiego, Goleniowa, Nowogardu, Płot, Stargardu, Myśliborza, Choszczna, Wałcza, Gryfina, Chojny, Drawska Pomorskiego, Świdwina, Łobza, Reska, Złocieńca, Szczecina, Szczecinka, Banie, Barlinka, Barwic, Będzina, Białego Boru, Bielic, Bierzwnika, Biesiekierza, Bobolic, Boleszkowic, Bornego Sulinowa, Brojc, Brzeźna, Cedyni, Chociwla, Czaplinka, Człopy, Darłowa, Dębna, Dobrej Nowogardzkiej, Dobrej Szczecińskiej, Dębna, Dobrzan, Dolic, Drawna, Dygowa, Golczewa, Grzmiącej, Ińska, Kalisza Pomorskiego, Karnic, Kobylanki, Kołbaskowa, Kozienic, Krzęcina, Lipian, Malechowa, Marianowa, Manowa, Maszewa, Mieszkowic, Mirosławca, Międzyzdrojów, Morynia, Myśliborza, Nowogardu, Nowego Warpna, Nowogródka Pomorskiego, Osiny, Pełczyc, Polanowa, Polic, Postomina, Przelewic, Przybiernowa, Pyrzyc, Radowa Małego, Rąbina, Recza, Rewala, Rymania, Sianowa, Siemyśla, Sławna, Sławoborza, Starej Dąbrowy, Starego Czarnowa, Stepnicy, Suchania, Świerzna, Świeszyna, Trzcińska Zdroju, Tuczna, Tychowa, Wałcza, Warnic, Węgorzyna, Widuchowej, Wierzchowa, Wolina