WYCIECZKA DO DREZNA ZE SZCZECINA

WYCIECZKA DO DREZNA ZE SZCZECINA

BIURO PODRÓŻY SZCZECIN

Zachwycamy się Pragą, oczarowuje nas Wiedeń, jednak dlaczego nie wybrać się do Drezna, będącym najpiękniejszym miastem Saksonii mieszczącym się na terenie Niemiec. Miejsce to przecież nie tak dalekie od polskich granic, które w żaden sposób nie ustępuję dwóm pozostałym.
Drezno nazywane Florencją zachodu, zważywszy na panujący w nim barokowy styl i wręcz zniewalającą, charakterystyczną dla niego miejską architekturę pokocha niemal każdy, a szczególnie ten, kto lubuje się w takich właśnie klimatach.

Drezno Łaba

OFERTA WYCIECZKI DO DREZNA

Wycieczka do Drezna, z której propozycją do Państwa wychodzimy, organizowana jest przez nas w zależności od preferencji zainteresowanych i może być zarówno jednodniowa, jak również może obejmować nocleg, który zapewniamy naszym wycieczkowiczom w trzygwiazdkowym hotelu z pełnym węzłem sanitarnym oraz wyżywieniem. Do miejsca docelowego gwarantujemy przejazd autokarem klasy lux, jak również organizujemy zwiedzanie Drezna i okolic z przewodnikiem.

CO OFERUJE WYCIECZKA DO DREZNA?

Doskonale zauważalnym jest już na starcie jak tradycja styka się z nowoczesnością. Dobrze widoczne jest to przechadzając się między innymi przez zewnętrzne i wewnętrzne Nowe Miasto zwane popularnie Neustadt. Znajdziemy tam m.in. muzea Etnograficzne oraz Historii Naturalnej, mieszczące się w Pałacu Japońskim, a które warto odwiedzić zostając w Dreźnie nieco dłużej. Nie sposób pominąć też zwiedzania imponującego kompleksu pałacowego Zwinger z czasów Augusta II Mocnego w stylu rokoko, którego widok wprawić może niejednego w oniemienie. Zamek książąt Saksonii – rezydencja Wettynów, Katedra Świętej Trójcy i Kościół Marii Panny również stanowią jedne z bardziej kluczowych zabytków miasta.
Ciekawym miejscem jest też niewątpliwie mleczarnia braci Pfund – Pfunds Molkerei, okrzyknięta najpiękniejszą mleczarnia świata w księdze Guinessa, natomiast z nowszych budowli, które mogą zaintrygować przybywających do Drezna turystów, to z pewnością Kunsthofpassage z trąbkami i rurami na swojej fasadzie, które improwizują kiedy pada.

ZOBACZYMY RÓWNIEŻ SZWAJCARIĘ SAKSOŃSKĄ. 

Program naszej wycieczki to jednak nie tylko samo Drezno i zwiedzanie miejskich zabytków, gdyż planujemy dla Państwa możliwość zobaczenia krajobrazu bajecznej Szwajcarii Saksońskiej oraz polsko-niemieckiego Parku Mużakowskiego charakteryzowanego na styl angielski. Po drodze przewidziane również odwiedziny miejscowości Miśnia.
Zachęcamy do skorzystania z oferty grup ze Szczecina i całego województwa zachodniopomorskiego, ale nie tylko. Wycieczka z pewnością zachwyci każdego, kto zdecyduje się odwiedzić wspólnie z nami barwną okolicę Drezna.

wycieczka drezno
wycieczka drezno
wycieczka drezno

TERMINY WYCIECZEK DO DREZNA ZE SZCZECINA.

Terminy wycieczki do Drezna ze Szczecina dostępne są na naszej stronie internetowej oraz u konsultantów naszego biura. Najbliższy termin wycieczki to: 08/10/2022 r. Organizatorem wyjazdu jest Biuro Podróży Event-tours. Szczegółowe informacje i zapisy dostępne są pod numerem telefonu: 669 44 91 99. Możesz też zarezerwować od razu bilety na wycieczkę do Drezna ze Szczecina. Wystarczy, że klikniesz pod niżej zamieszczony link i dokonasz rezerwacji on-line.

Wycieczka do Drezna z: Kołobrzegu, Ustronia Morskiego, Dźwirzyna, Sarbinowa, Połczyna Zdroju, Grzybowa, Pogorzelicy, Niechorza, Trzebiatowa, Gryfic, Karlina, Białogardu, Koszalina, Mielna, Sianożęt, Mrzeżyna, Rogowa, Trzęsacza, Pustkowa, Pobierowa, Dziwnówka, Dziwnowa, Kamienia Pomorskiego, Goleniowa, Nowogardu, Płot, Stargardu, Myśliborza, Choszczna, Wałcza, Gryfina, Chojny, Drawska Pomorskiego, Świdwina, Łobza, Reska, Złocieńca, Szczecina, Szczecinka, Banie, Barlinka, Barwic, Będzina, Białego Boru, Bielic, Bierzwnika, Biesiekierza, Bobolic, Boleszkowic, Bornego Sulinowa, Brojc, Brzeźna, Cedyni, Chociwla, Czaplinka, Człopy, Darłowa, Dębna, Dobrej Nowogardzkiej, Dobrej Szczecińskiej, Dębna, Dobrzan, Dolic, Drawna, Dygowa, Golczewa, Grzmiącej, Ińska, Kalisza Pomorskiego, Karnic, Kobylanki, Kołbaskowa, Kozienic, Krzęcina, Lipian, Malechowa, Marianowa, Manowa, Maszewa, Mieszkowic, Mirosławca, Międzyzdrojów, Morynia, Myśliborza, Nowogardu, Nowego Warpna, Nowogródka Pomorskiego, Osiny, Pełczyc, Polanowa, Polic, Postomina, Przelewic, Przybiernowa, Pyrzyc, Radowa Małego, Rąbina, Recza, Rewala, Rymania, Sianowa, Siemyśla, Sławna, Sławoborza, Starej Dąbrowy, Starego Czarnowa, Stepnicy, Suchania, Świerzna, Świeszyna, Trzcińska Zdroju, Tuczna, Tychowa, Wałcza, Warnic, Węgorzyna, Widuchowej, Wierzchowa, Wolina