WYCIECZKI DLA KURACJUSZY

WYCIECZKI DLA KURACJUSZY

BIURO PODRÓŻY SZCZECIN

Wizyta w sanatorium czy uzdrowisku to dobry czas nie tylko na odpoczynek i podreperowanie własnego zdrowia, dla również na krótkie wycieczki. Dzięki temu pobyt w województwie zachodniopomorskim stanie się dla Ciebie jeszcze przyjemniejszy, a przy tym bardziej ekscytujący. Przekonaj się, dlaczego warto postawić na wycieczki dla kuracjuszy i wybierz krótkie wyjazdy, które skutecznie urozmaicą ten czas.

Wycieczki dla kuracjuszy

Wycieczki dla kuracjuszy – zadbaj o zdrowie i mnóstwo atrakcji

Wizyta w sanatorium czy uzdrowisku to dobry czas nie tylko na odpoczynek i podreperowanie własnego zdrowia, dla również na krótkie wycieczki. Dzięki temu pobyt w województwie zachodniopomorskim stanie się dla Ciebie jeszcze przyjemniejszy, a przy tym bardziej ekscytujący. Przekonaj się, dlaczego warto postawić na wycieczki dla kuracjuszy i wybierz krótkie wyjazdy, które skutecznie urozmaicą ten czas.

Jakie organizujemy wycieczki dla kuracjuszy?

Krótkie wyjazdy to najlepszy sposób na dodatkowe uatrakcyjnienie wizyty w sanatorium. W końcu pobyt w uzdrowisku zazwyczaj trwa 2-3 tygodnie, a wtedy na pewno doskonale poznasz okolicę swojego miejsca pobytu, ale też bardzo dobrze wypoczniesz. Jednodniowa wycieczka dla kuracjuszy zapewni Ci jeszcze więcej rozrywki, dzięki której odwiedzisz okoliczne miejscowości – w Polsce i za granicą. Przy okazji nie musisz przejmować się formalnościami, ponieważ zajmiemy się wszystkimi szczegółami i organizacją wyjazdu. Wystarczy, że wybierzesz jedną z dostępnych opcji, a następnie zdecydujesz się na konkretny dzień. Dzięki temu skutecznie zadbasz o swoje zdrowie, ale również maksymalnie wykorzystasz czas spędzony w sanatorium. Poza tym przygotowaliśmy dla Ciebie sporo możliwości, z których możesz skorzystać.

Krajowe wycieczki

Organizujemy jednodniowe wycieczki dla kuracjuszy, które są dostosowane do programu sanatoriów. Poza tym krótkie wyjazdy po Polsce to doskonały sposób na jeszcze lepsze poznanie kraju. W tym przypadku ważna jest też odległość – dbamy o to, żeby dojazd nie trwał zbyt długo, co pozostawia więcej czasu na zwiedzanie.

Wśród naszych najpopularniejszych wycieczek jednodniowych dla kuracjuszy są wyjazdy do Kołobrzegu, Szczecina Kamienia Pomorskiego czy Świnoujścia. W końcu to właśnie w tych miejscach możesz skorzystać z największej liczby atrakcji. Poza tym świeże nadmorskie powietrze dodatkowo wspomoże Twoje leczenie i zapewni Ci mnóstwo przyjemności.

Zagraniczne wycieczki

Podczas wizyty w sanatorium nie musisz ograniczać się jedynie do podróży po Polsce. W końcu województwo zachodniopomorskie umożliwia też szybki dojazd do zagranicznych miejscowości. Właśnie z tego powodu organizujemy jednodniowe wycieczki do Berlina, Poczdamu czy Stralsundu. Dzięki temu na pewno skutecznie urozmaicisz swój pobyt, a przy okazji zobaczysz wyjątkowo ciekawe miejsca. Poza tym wycieczka dla kuracjusza za granicę jest przez nas doskonale przygotowana. Dlatego możesz liczyć nie tylko na kompleksową usługę, ale również na komfort i zachęcający program, dzięki któremu zobaczysz najważniejsze atrakcje poszczególnych miast.

5 powodów, dla których warto postawić na wycieczki dla kuracjuszy

Nadal nie jesteś pewien, czy warto wybierać wycieczki dla kuracjuszy w trakcie pobytu w sanatorium lub uzdrowisku? Właśnie dlatego chcemy Ci udowodnić, że z nami nie tylko nie będziesz się nudzić, ale też poznasz wielu interesujących ludzi i skorzystasz z dopracowanej usługi, która jest nastawiona na Twój komfort.

Dopasowane tempo zwiedzania

Zawsze dostosowujemy tempo zwiedzania do wieku grupy, a także do stanu zdrowia uczestników. Dlatego możesz być pewien, że wycieczki nie nadwerężą Twoich sił. Poza tym organizujemy częste przerwy, dzięki czemu znajdziesz czas na odpoczynek, posiłek, napicie się wody lub swobodne podziwianie okolicy.

Program dostosowany do grupy

W trakcie układania planu wycieczki wybieramy taką liczbę atrakcji, która naprawdę sprawi Ci przyjemność. Dlatego nie musisz obawiać się przeładowanego programu, a przy okazji na pewno zobaczysz najważniejsze zabytki bądź atrakcje odwiedzanej miejscowości. Dzięki temu wiemy, że bez względu na Twój stan zdrowia bądź wiek będziesz czerpać przyjemność z wycieczki dla kuracjuszy.

Wysoki stopień bezpieczeństwa

Dbamy o Twoje maksymalne bezpieczeństwo, dlatego wybieramy tylko najlepsze autokary, które zapewnią Ci komfort w trakcie jazdy, a przy okazji umilą nawet kilkugodzinne podróżowanie. Poza tym dostosowujemy się do zaleceń Głównego Inspektora Sanitarnego i Ministerstwa Zdrowia, więc masz pewność, że autokar jest skrupulatnie dezynfekowany przed wyjazdem. W autokarze znajduje się też płyn do dezynfekcji rąk oraz maseczki ochronne. Dzięki temu wyjazd dla kuracjuszy jest zarówno przyjemny, jak i bezpieczny.

Najwyższej jakości sprzęt

Wykorzystujemy wysokiej jakości sprzęt, który umili każdą wycieczkę. Właśnie z tego powodu jako uczestnik otrzymasz od nas wygodny zestaw słuchawek. Dzięki temu w trakcie zwiedzania budynków czy otwartych przestrzeni na pewno usłyszysz, co mówi nasz przewodnik. Poza tym słuchawki mają daleki zasięg, co pozwala utrzymać bezpieczną odległość 2 metrów od innych uczestników. Bez problemu możesz też podążać swoim tempem za grupą lub nieco dłużej podziwiać mijaną atrakcję – w końcu słuchawki bardzo dobrze działają nawet w odległości 300 metrów od przewodnika.

Kompleksowa obsługa

Zapewnimy Ci wyjazd na najwyższym poziomie. Właśnie z tego powodu organizujemy wycieczki dla kuracjuszy z przewodnikami, którzy swoją wiedzą i doświadczeniem przybliżą historię, opowiedzą ciekawostki, a także przedstawioną zwiedzaną okolicę. Poza tym zadbaliśmy o wygodny autokar oraz o ubezpieczenie. Po prostu zajęliśmy się dla Ciebie wszystkimi formalnościami.

Wycieczki dla seniorów
Wycieczki dla seniorów
Wycieczki dla seniorów
Wycieczki dla kuracjuszy z: Kołobrzegu, Ustronia Morskiego, Dźwirzyna, Sarbinowa, Połczyna Zdroju, Grzybowa, Pogorzelicy, Niechorza, Trzebiatowa, Gryfic, Karlina, Białogardu, Koszalina, Mielna, Sianożęt, Mrzeżyna, Rogowa, Trzęsacza, Pustkowa, Pobierowa, Dziwnówka, Dziwnowa, Kamienia Pomorskiego, Goleniowa, Nowogardu, Płot, Stargardu, Myśliborza, Choszczna, Wałcza, Gryfina, Chojny, Drawska Pomorskiego, Świdwina, Łobza, Reska, Złocieńca, Szczecina, Szczecinka, Banie, Barlinka, Barwic, Będzina, Białego Boru, Bielic, Bierzwnika, Biesiekierza, Bobolic, Boleszkowic, Bornego Sulinowa, Brojc, Brzeźna, Cedyni, Chociwla, Czaplinka, Człopy, Darłowa, Dębna, Dobrej Nowogardzkiej, Dobrej Szczecińskiej, Dębna, Dobrzan, Dolic, Drawna, Dygowa, Golczewa, Grzmiącej, Ińska, Kalisza Pomorskiego, Karnic, Kobylanki, Kołbaskowa, Kozienic, Krzęcina, Lipian, Malechowa, Marianowa, Manowa, Maszewa, Mieszkowic, Mirosławca, Międzyzdrojów, Morynia, Myśliborza, Nowogardu, Nowego Warpna, Nowogródka Pomorskiego, Osiny, Pełczyc, Polanowa, Polic, Postomina, Przelewic, Przybiernowa, Pyrzyc, Radowa Małego, Rąbina, Recza, Rewala, Rymania, Sianowa, Siemyśla, Sławna, Sławoborza, Starej Dąbrowy, Starego Czarnowa, Stepnicy, Suchania, Świerzna, Świeszyna, Trzcińska Zdroju, Tuczna, Tychowa, Wałcza, Warnic, Węgorzyna, Widuchowej, Wierzchowa, Wolina