WYCIECZKI ROWEROWE PO POMORZU ZACHODNIM – ODKRYJ TEN REGION NA NOWO!

Wycieczki rowerowe po Pomorzu Zachodnim – odkryj ten region na nowo!

Masz już dość tradycyjnych podróży? Chcesz jeszcze lepiej poznać Polskę? Zatem postaw na wycieczki rowerowe po Pomorzu Zachodnim. Dzięki temu odkryjesz zupełnie nowe miejsce, spędzisz aktywnie czas, ale też poznasz prawdziwe piękno tego regionu. Po prostu wsiadaj na rower i ruszaj z nami w tę ekscytującą podróż.

Wycieczki rowerowe po Pomorzu Zachodnim

Wycieczki rowerowe po Pomorzu Zachodnim

Czy warto wybierać wycieczki rowerowe?

Zastanawiasz się, którą wersją podróżowania wybrać – samochodową czy rowerową? Wiele zależy od Twoich osobistych preferencji, a także stanu zdrowia. W końcu wycieczka rowerowa wymaga od Ciebie sporego wysiłku. Jednak z drugiej strony, to także doskonały sposób na spędzenie aktywnie swojego wypoczynku. Nareszcie przestaniesz się zastanawiać, co warto robić nad morzem. Po prostu już sama wycieczka rowerowa stanie się wyjątkową atrakcją.

Zwróć również uwagę na fakt, że poruszanie się rowerem umożliwia Ci jeszcze lepsze dotarcie nawet do tych mniej popularnych miejsc. Sprawi to, że naprawdę dobrze poznasz Pomorze Zachodnie. Przy okazji zadbasz też o swoje zdrowie – unikniesz tłumów, powdychasz świeżego powietrza i poprawisz kondycję swojego ciała. Gwarantujemy także, że taka wycieczka rowerowa po Pomorzu Zachodnim zapewni Ci mnóstwo atrakcji – nawet wtedy, gdy szukasz kilkudniowej bądź nieco krótszej rozrywki.

Jakie wycieczki rowerowe po Pomorzu Zachodnim organizujemy?

Przygotowaliśmy dla Ciebie wycieczki rowerowe, które z łatwością dopasujesz do długości Twojego pobytu na Pomorzu Zachodnim. Poza tym nie musisz przejmować się tym, czy Twoja kondycja poradzi sobie z kilkudniową wyprawą. Po prostu postaw na lżejszą opcję – wtedy doskonale sprawdzi się jedno- lub dwudniowy pobyt. Szukasz większej dawki emocji, a może uwielbiasz podróże na rowerze? W takim razie mamy dla Ciebie również dłuższe i bardziej wymagające wyprawy siedmio- bądź dziesięciodniowe. Możesz też dołączyć się na część tej wycieczki. Wtedy na pewno jeszcze lepiej poznasz dane miasto czy region.

Wycieczki krótkoterminowe

Nie chcesz spędzać całego urlopu na rowerze? Nie oznacza to, że musisz rezygnować z aktywności fizycznej. Po prostu zdecyduj się na wycieczki rowerowe, które są nieco krótsze. Szczególnie polecamy Ci podróże jedno- bądź dwudniowe. Wtedy bez problemu skorzystasz np. z weekendowego zwiedzania Pomorza Zachodniego. To doskonały sposób na alternatywne spędzenie wolnego czasu nad morzem. Nie musisz ograniczać się jedynie do leżenia na plaży czy do spacerów brzegiem morza. Jadąc na rowerze, jeszcze lepiej poznasz ten region, a przy okazji na pewno nie będziesz się nudzić. Wystarczy, że zrealizujesz jedynie część dłuższej trasy. Wybierz miejsce, do którego chcesz pojechać rowerem i wtedy dołącz do naszej wyprawy.

Dłuższe wycieczki rowerowe

Przygotowaliśmy wycieczki rowerowe po Pomorzu Zachodnim, dzięki którym wykażesz się świetną kondycją fizyczną. Przy okazji spędzisz też miło czas – w otoczeniu przyrody, ciekawych zabytków i wyjątkowego regionu. Poza tym sam możesz zdecydować o tym, ile potrwa taka wyprawa. Stworzyliśmy plan na siedmio- i dziesięciodniową podróż, ale tak naprawdę możesz dołączyć nawet w połowie wycieczki. Wtedy maksymalnie dopasujesz ją do swojego urlopu.

W trakcie takich kilkudniowych przejażdżek rowerowych zobaczysz naprawdę sporo niezwykłych miejsc. Podróż rozpoczniemy od Szczecina i Morynia, przez Gryfino, Wolin, Rewal, Kołobrzeg, Połczyn Zdrój, a skończywszy na terenie Pojezierza Drawskiego. Regiony te słyną nie tylko z wyjątkowych plaż czy interesujących zabytków kulturowych. Przede wszystkim musisz zwrócić uwagę na walory przyrodnicze, w których z pewnością się zakochasz. Urok tamtejszych jezior, wydm oraz lasów skutecznie przekonają Cię do częstszych wycieczek rowerowych po Pomorzu Zachodnim.

Wycieczki rowerowe po Niemczech – gdzie warto pojechać?

Nie musisz ograniczać się jedynie do Pomorza Zachodniego. Możesz też skorzystać z organizowanych przez nas wycieczek rowerowych po Niemczech. Dzięki temu jeszcze bardziej urozmaicisz swoją podróż. Poza tym to również dobre rozwiązanie na poznanie kolejnych pięknych miejsc. Z nami możesz pojechać tam np. na jeden dzień. Przy okazji zorganizujemy nocleg, ubezpieczenie czy pomoc przewodnika. Tak naprawdę niczym nie musisz się przejmować, tylko skup się na oglądaniu Berlina, Cesarskich Kurortów, a nawet Pojezierza Meklemburskiego. W każdym z tych regionów dodatkowo skorzystasz z wielu atrakcji, zobaczysz cudowne krajobrazy, zetkniesz się z inną kulturą, a także zjesz pyszne jedzenie. Wtedy sam przekonasz się, ile radości może Ci sprawić wycieczka rowerowa po Pomorzu Zachodnim czy po niemieckiej stronie granicy.

Czym wyróżniają się nasze wycieczki rowerowe?

Wybierając się z nami w podróż po Pomorzu Zachodnim, nie musisz przejmować się noclegami, wyżywieniem czy ubezpieczeniem. Wszystko to załatwimy za Ciebie. Dodatkowo przygotujemy ciekawą trasę, a Ty otrzymasz od nas nawet dokładne dane GPS. Zadbamy także o transport bagażu pomiędzy hotelami. Dzięki temu wiemy, że możesz maksymalnie skupić się na wypoczynku i podziwianiu dotąd nieznanych zakątków Pomorza Zachodniego.

Wycieczki rowerowe Kołobrzeg
Wycieczki rowerowe
Wycieczki rowerowe z: Kołobrzegu, Ustronia Morskiego, Dźwirzyna, Sarbinowa, Połczyna Zdroju, Grzybowa, Pogorzelicy, Niechorza, Trzebiatowa, Gryfic, Karlina, Białogardu, Koszalina, Mielna, Sianożęt, Mrzeżyna, Rogowa, Trzęsacza, Pustkowa, Pobierowa, Dziwnówka, Dziwnowa, Kamienia Pomorskiego, Goleniowa, Nowogardu, Płot, Stargardu, Myśliborza, Choszczna, Wałcza, Gryfina, Chojny, Drawska Pomorskiego, Świdwina, Łobza, Reska, Złocieńca, Szczecina, Szczecinka, Banie, Barlinka, Barwic, Będzina, Białego Boru, Bielic, Bierzwnika, Biesiekierza, Bobolic, Boleszkowic, Bornego Sulinowa, Brojc, Brzeźna, Cedyni, Chociwla, Czaplinka, Człopy, Darłowa, Dębna, Dobrej Nowogardzkiej, Dobrej Szczecińskiej, Dębna, Dobrzan, Dolic, Drawna, Dygowa, Golczewa, Grzmiącej, Ińska, Kalisza Pomorskiego, Karnic, Kobylanki, Kołbaskowa, Kozienic, Krzęcina, Lipian, Malechowa, Marianowa, Manowa, Maszewa, Mieszkowic, Mirosławca, Międzyzdrojów, Morynia, Myśliborza, Nowogardu, Nowego Warpna, Nowogródka Pomorskiego, Osiny, Pełczyc, Polanowa, Polic, Postomina, Przelewic, Przybiernowa, Pyrzyc, Radowa Małego, Rąbina, Recza, Rewala, Rymania, Sianowa, Siemyśla, Sławna, Sławoborza, Starej Dąbrowy, Starego Czarnowa, Stepnicy, Suchania, Świerzna, Świeszyna, Trzcińska Zdroju, Tuczna, Tychowa, Wałcza, Warnic, Węgorzyna, Widuchowej, Wierzchowa, Wolina.