WYCIECZKA AUTOKAROWA DO BERLINA

WYCIECZKA AUTOKAROWA DO BERLINA

BIURO PODRÓŻY SZCZECIN

Zapraszamy na całoroczne wycieczki autokarowe do Berlina. W stolicy Niemiec nie sposób się nudzić. Liczne zabytkowe budynki, urokliwe place oraz muzea kryjące w swoich zbiorach największe dokonania ludzkości, czynią z tego miasta obowiązkowy punkt dla wszystkich miłośników sztuki i historii oraz tych, którzy po prostu są ciekawi, jak prezentuje się największe miasto naszych zachodnich sąsiadów.

Wycieczka autokarowa do Berlina to propozycja dla wszystkich osób spragnionych wrażeń podróżniczych.

Wycieczka Berlin

WYCIECZKA AUTOKAROWA DO BERLINA

Zapraszamy na całoroczne wycieczki autokarowe do Berlina. W stolicy Niemiec nie sposób się nudzić. Liczne zabytkowe budynki, urokliwe place oraz muzea kryjące w swoich zbiorach największe dokonania ludzkości, czynią z tego miasta obowiązkowy punkt dla wszystkich miłośników sztuki i historii oraz tych, którzy po prostu są ciekawi, jak prezentuje się największe miasto naszych zachodnich sąsiadów.

PROGRAM WYCIECZKI AUTOKAROWEJ DO BERLINA.

Podczas oferowanej przez biuro Event-Tours wycieczki jednodniowej ze Szczecina do Berlina, wraz z przewodnikiem odwiedzą Państwo wszystkie najważniejsze punkty tej metropolii. W planie znalazła się atrakcyjna zarówno pod względem edukacyjnym, jak i wizualnym, Wyspa Muzeów z takimi perełkami jak Muzeum Pergamońskie i Stara Galeria Narodowa oraz zabytki sakralne (ze wzniesioną w stylu włoskiego renesansu, wspaniałą Katedrą Berlińską z przełomu XIX/XX w. na czele). W trakcie wycieczki przespacerują się Państwo linią Muru Berlińskiego (do dzisiaj obecne są zarówno dłuższe, jak i pojedyncze jego fragmenty) i odwiedzą zachowane, legendarne już obecnie przejście graniczne Checkpoint Charlie, na którym zgromadzono m. in. kolekcję zdjęć z okresu Zimnej Wojny i podzielonych Niemiec. Nasza wycieczka obejmie także wędrówkę historyczną aleją Unter den Linden, uważaną za jedną z najbardziej reprezentacyjnych ulic miasta, a także Plac Paryski i stojącą na nim Bramę Brandenburską. Uniwersytet Humboldta, Reichstag, Nowy Odwach, Plac Poczdamski, Dworzec ZOO – te oraz wiele innych obiektów znanych z historii czy literatury będą mieli Państwo okazję zobaczyć na żywo i dowiedzieć się więcej na ich temat. Współpracujemy ze znakomicie wyszkolonymi, doświadczonymi przewodnikami, którzy przez cały czas będą do Państwa dyspozycji i chętnie odpowiedzą na wszystkie pytania. Z wycieczki wrócą Państwo bogatsi o nową wiedzę. Gwarantujemy, że każdy kto lubi aktywnie spędzać wolny czas, przy okazji edukując się i poznając świat, z wyjazdu do Berlina wróci w pełni usatysfakcjonowany.

CO UWZGLĘDNIA WYCIECZKA AUTOKAROWA DO BERLINA?

W cenie proponowanej przez nas wycieczki autokarowej do Berlina jest przejazd autokarem klasy Lux i zwiedzanie miasta z przewodnikiem. Zawarte zostały w niej także ubezpieczenie pasażerów oraz koszt wszystkich koniecznych opłat drogowych i autostradowych oraz parkingów. Biuro podróży Event-Tours organizuje także na życzenie wycieczki dla grup szkolnych oraz turystycznych. Wyróżnia nas elastyczność, dzięki której bez problemu dostosujemy program zwiedzania pod konkretne oczekiwania danej grupy. Z pewnością warto odwiedzić z nami to największe miasto Niemiec o burzliwej przeszłości, a zarazem miasto partnerskie Szczecina.

Cena wycieczki: od 150,00 zł /osoba.

Cena podstawowa obejmuje:

  • Przejazd komfortowym i bezpiecznym autokarem klasy lux z wygodnymi fotelami, pasami bezpieczeństwa na każdym fotelu, toaletą, cafe bar, dvd)
  • Autokar poddany pełnej dezynfekcji przed wyjazdem w trasę.
  • opieka pilota-przewodnika
  • ubezpieczenie NNW do kwoty 15 000,00 zł/osoba.
  • ubezpieczenie KL – do kwoty 10 000,00 euro/osoba.
  • Zdezynfekowany zestaw słuchawkowy typu tour-guide dla wszystkich uczestników wycieczki.
  • Czym jest zestaw słuchawkowy? Sprawdź sam: https://event-tours.pl/sluchawki-tour-guide
  • opłaty drogowe, parkingowe i podatek VAT

Cena podstawowa nie obejmuje:

  • wydatków własnych.
Wycieczka autokarowa do Berlina
Wycieczka autokarowa do Berlina

TERMINY WYCIECZEK AUTOKAROWYCH DO BERLINA ZE SZCZECINA.

Terminy wycieczki do Berlina ze Szczecina dostępne są na naszej stronie internetowej oraz u konsultantów naszego biura. Najbliższe terminy wycieczki to: 30/04/2024 lub 30/05/2024  lub 01/06/2024. Szczegółowe informacje i zapisy dostępne są pod numerem telefonu: 91 350 85 56  lub 669 44 91 99. Możesz też zarezerwować od razu bilety na wycieczkę do Berlina ze Szczecina. Wystarczy, że klikniesz pod niżej zamieszczony link i dokonasz rezerwacji on-line.

OFERTA MAJÓWKA 2024:

Wycieczka do Berlina w dniu 30.04.2024 r.

Wycieczka Ogrody Świata w Berlinie w dniu 03.05.2024 r.

OFERTA WEEKEND CZERWCOWY 2024:

Wycieczka do Berlina w dniu 30.05.2024 r.

Wycieczka do Berlina w dniu 1.06.2024 r.

OFERTA EURO 2024 r.

Wycieczka do Berlina w dniu 21.06.2024 r.

OFERTA WAKACJE 2024:

WYCIECZKA DO BERLINA: TRASA 1: MIĘDZYZDROJE / MIĘDZYWODZIE / SZCZECIN

WYCIECZKA DO BERLINA: TRASA 2: NIECHORZE / REWAL / POBIEROWO / KAMIEŃ POMORSKI / SZCZECIN

WYCIECZKA DO BERLINA: TRASA 3: KOSZALIN / SARBINOWO

Wycieczka autokarowa do Berlina z: Kołobrzegu, Ustronia Morskiego, Dźwirzyna, Sarbinowa, Połczyna Zdroju, Grzybowa, Pogorzelicy, Niechorza, Trzebiatowa, Gryfic, Karlina, Białogardu, Koszalina, Mielna, Sianożęt, Mrzeżyna, Rogowa, Trzęsacza, Pustkowa, Pobierowa, Dziwnówka, Dziwnowa, Kamienia Pomorskiego, Goleniowa, Nowogardu, Płot, Stargardu, Myśliborza, Choszczna, Wałcza, Gryfina, Chojny, Drawska Pomorskiego, Świdwina, Łobza, Reska, Złocieńca, Szczecina, Szczecinka, Banie, Barlinka, Barwic, Będzina, Białego Boru, Bielic, Bierzwnika, Biesiekierza, Bobolic, Boleszkowic, Bornego Sulinowa, Brojc, Brzeźna, Cedyni, Chociwla, Czaplinka, Człopy, Darłowa, Dębna, Dobrej Nowogardzkiej, Dobrej Szczecińskiej, Dębna, Dobrzan, Dolic, Drawna, Dygowa, Golczewa, Grzmiącej, Ińska, Kalisza Pomorskiego, Karnic, Kobylanki, Kołbaskowa, Kozienic, Krzęcina, Lipian, Malechowa, Marianowa, Manowa, Maszewa, Mieszkowic, Mirosławca, Międzyzdrojów, Morynia, Myśliborza, Nowogardu, Nowego Warpna, Nowogródka Pomorskiego, Osiny, Pełczyc, Polanowa, Polic, Postomina, Przelewic, Przybiernowa, Pyrzyc, Radowa Małego, Rąbina, Recza, Rewala, Rymania, Sianowa, Siemyśla, Sławna, Sławoborza, Starej Dąbrowy, Starego Czarnowa, Stepnicy, Suchania, Świerzna, Świeszyna, Trzcińska Zdroju, Tuczna, Tychowa, Wałcza, Warnic, Węgorzyna, Widuchowej, Wierzchowa, Wolina