WYCIECZKA AUTOKAROWA DO PRAGI

WYCIECZKA AUTOKAROWA DO PRAGI

BIURO PODRÓŻY SZCZECIN

Weekend w Pradze to wspaniały sposób na spędzenie wolnego czasu. Liczne muzea, i zachowane zabytkowe centrum miasta o niekwestionowanym pięknie rokrocznie przyciągają rzesze turystów, chcących chłonąć jego niepowtarzalną atmosferę. Biuro Podróży Event-Tours zaprasza na wycieczkę autokarową ze Szczecina do Pragi.

Wycieczka autokarowa do Pragi

PROGRAM WYCIECZKI AUTOKAROWEJ DO PRAGI

Plan zwiedzania obejmuje historyczne siedziby czeskich władców: Wyszehrad i Hradczany. Drugie z wymienionych miejsc to prawdziwa kopalnia zabytków z Zamkiem Królewskim na czele, obiektami sakralnymi i związanymi z fortyfikacjami, a także urokliwą Złotą Uliczką, stanowiącą prawdziwe must-see Pragi. Na Rynku Starego Miasta odetchniemy w jednej z licznych kawiarenek albo klimatycznych piwiarni, skąd będziemy mogli podziwiać zabytkowy Ratusz ze słynnym zegarem astronomicznym oraz budynki sakralne i świeckie, reprezentujące pełen przekrój stylów architektonicznych od średniowiecza aż po czasy współczesne. Punkt widokowy, zlokalizowany właśnie na Ratuszu, zapewni nam fantastyczny widok na panoramę stolicy Czech. Przede wszystkim jednak obejrzymy z lotu ptaka całe zabytkowe centrum Pragi, które od kilkudziesięciu już lat obecne jest na liście światowego dziedzictwa UNESCO.

CO JESZCZE UWZGLĘDNIA WYCIECZKA AUTOKAROWA DO PRAGI?

Oprócz zwiedzania miasta proponujemy Państwu także dodatkowe atrakcje, w postaci czeskich wieczorów o charakterze integracyjnym, przebiegających w luźnej atmosferze i przepełnionych wątkami kulturowymi, językowymi oraz kulinariami, pozwalającymi lepiej poznać naszych południowych sąsiadów. Ciekawą atrakcję oferowanej przez nas wycieczki stanowi z całą pewnością rejs statkiem po Wełtawie, dzięki któremu będą mogli Państwo spojrzeć na Pragę z nieco innej perspektywy. Jednym z punktów wycieczki jest dzielnica Strahov znana z obecności największego na świecie stadionu piłkarskiego i drugiego co do wielkości obiektu sportowego, na którym oprócz zawodów odbywają się także koncerty. Całkowity koszt weekendowego pobytu w Pradze obejmuje ponadto przejazd komfortowym autokarem klasy Lux i zwiedzanie miasta z przewodnikiem. Specjalnie dla Państwa wybieramy hotele na każdą kieszeń tak, aby każdy był usatysfakcjonowany, a nasi przewodnicy są kompetentni i posiadają szeroką wiedzę na temat odwiedzanych miejsc, dbają o wysoki poziom merytoryczny wycieczki i przez cały wyjazd pozostają do Państwa dyspozycji. Wycieczki do Pragi organizujemy regularnie. Naszą ofertę kierujemy także do szkół i instytucji. Na specjalne życzenie zorganizujemy wyjazd dla większej grupy osób, a termin i program dostosujemy odpowiednio do jej oczekiwań.

Cena wycieczki: do uzgodnienia z pracownikami naszego biura.

Cena podstawowa obejmuje:

  • Przejazd komfortowym i bezpiecznym autokarem klasy lux z wygodnymi fotelami, pasami bezpieczeństwa na każdym fotelu, toaletą, cafe bar, dvd
  • zakwaterowanie w hotelu klasy 3*** lub ośrodku wypoczynkowym o standardzie hotelu 3*** (pokoje 2-3 osobowe z łazienkami/WC)
  • wyżywienie: śniadania i obiadokolacje
  • zwiedzanie Pragi z przewodnikiem
  • opieka pilota-przewodnika
  • ubezpieczenie NNW INTER POLSKA – do kwoty 15 000,00 zł
  • ubezpieczenie KL INTER POLSKA – do kwoty 10 000,00 euro
  • opłaty drogowe, parkingowe i podatek VAT
  • zestawy słuchawkowe typu Tour Guide – dla wszystkich uczestników.

Cena podstawowa nie obejmuje:

biletów wstępu do zwiedzanych obiektów

wydatków własnych.

Wycieczka do Pragi
Wycieczka autokarowa do Pragi
Wycieczki ze Szczecina

TERMINY WYCIECZEK AUTOKAROWYCH DO PRAGI.

Terminy wycieczki do Pragi dostępne są na naszej stronie internetowej oraz u konsultantów naszego biura. Najbliższy termin wycieczki to: 
21-23/07/2023 r.
 Organizatorem wyjazdu jest Biuro Podróży Event-tours. Szczegółowe informacje i zapisy dostępne są pod numerem telefonu: 91 350 85 56. Możesz też zarezerwować od razu bilety na wycieczkę do Pragi. Wystarczy, że klikniesz pod niżej zamieszczony link i dokonasz rezerwacji on-line.

Wycieczki do Pragi ze Szczecina:

Wycieczka do Pragi: 21-23.07.2023 r.

Wycieczka do Pragi: 18-20.08.2023 r.

Wycieczka do Pragi: 15-17.09.2023 r.

Wycieczka do Pragi: 6-8.10.2023 r.

Wycieczka autokarowa do Pragi z: Kołobrzegu, Ustronia Morskiego, Dźwirzyna, Sarbinowa, Połczyna Zdroju, Grzybowa, Pogorzelicy, Niechorza, Trzebiatowa, Gryfic, Karlina, Białogardu, Koszalina, Mielna, Sianożęt, Mrzeżyna, Rogowa, Trzęsacza, Pustkowa, Pobierowa, Dziwnówka, Dziwnowa, Kamienia Pomorskiego, Goleniowa, Nowogardu, Płot, Stargardu, Myśliborza, Choszczna, Wałcza, Gryfina, Chojny, Drawska Pomorskiego, Świdwina, Łobza, Reska, Złocieńca, Szczecina, Szczecinka, Banie, Barlinka, Barwic, Będzina, Białego Boru, Bielic, Bierzwnika, Biesiekierza, Bobolic, Boleszkowic, Bornego Sulinowa, Brojc, Brzeźna, Cedyni, Chociwla, Czaplinka, Człopy, Darłowa, Dębna, Dobrej Nowogardzkiej, Dobrej Szczecińskiej, Dębna, Dobrzan, Dolic, Drawna, Dygowa, Golczewa, Grzmiącej, Ińska, Kalisza Pomorskiego, Karnic, Kobylanki, Kołbaskowa, Kozienic, Krzęcina, Lipian, Malechowa, Marianowa, Manowa, Maszewa, Mieszkowic, Mirosławca, Międzyzdrojów, Morynia, Myśliborza, Nowogardu, Nowego Warpna, Nowogródka Pomorskiego, Osiny, Pełczyc, Polanowa, Polic, Postomina, Przelewic, Przybiernowa, Pyrzyc, Radowa Małego, Rąbina, Recza, Rewala, Rymania, Sianowa, Siemyśla, Sławna, Sławoborza, Starej Dąbrowy, Starego Czarnowa, Stepnicy, Suchania, Świerzna, Świeszyna, Trzcińska Zdroju, Tuczna, Tychowa, Wałcza, Warnic, Węgorzyna, Widuchowej, Wierzchowa, Wolina