WYCIECZKA DO BERLINA – HIT

WYCIECZKA DO BERLINA – HIT

BIURO PODRÓŻY SZCZECIN

Jednodniowa wycieczka do Berlina. Wiesz gdzie to jest, ale nigdy nie było okazji, żeby tu zajrzeć? Tylko szybki przejazd na lotnisko? Brzmi znajomo? Jeśli tak, to polecamy poznanie walorów Berlina w wielu różnych konfiguracjach. Skontaktuj się z nami i zdecyduj sam! To wszystko zatem oferuje Tobie nasza wycieczka do Berlina ze Szczecina. Zapisz się już dziś!

Wycieczka jednodniowa do Berlina to propozycja dla wszystkich osób spragnionych wrażeń podróżniczych nieopodal naszego pięknego kraju.

Wycieczka do Berlina ze Szczecina

Wycieczka jednodniowa do Berlina

Biuro podróży event-tours zaprasza na wycieczki jednodniowe do Berlina. Berlin to stolica naszych zachodnich sąsiadów. Berlin to stosunkowo młode miasto. Jego potęga rozpoczęła się w XVIII w. Wówczas to Berlin stał się stolicą nowo utworzonego Królestwa Prus. Dopiero w latach 20 XX wieku Berlin stał się popularną europejską stolicą. W szczytowym momencie swojego prosperity w Berlinie zamieszkiwało wówczas ok. 4,5 mln mieszkańców. Późniejsze koleje losu, m.in. dojście nazistów do władzy spowodowały, że liczba ludności zaczęła się zmniejszać. Po II wojnie światowej miasto doświadczyło tragicznych wydarzeń m.in. słynnego mostu powietrznego czy muru berlińskiego. Aktualnie Berlin zamieszkuje ok. 3,7 mln mieszkańców. Berlin ponownie aspiruje do miana jednej z najchętniej odwiedzanych europejskich stolic. W trakcie jednodniowej wycieczki autokarowej do Berlina poznamy historię miasta oraz jego współczesne oblicze. 1 dzień w Berlinie to wystarczający czas do odkrycia stolicy Niemiec. W trakcie jednodniowej wycieczki do Berlina ze Szczecina uczestnicy otrzymują również czas wolny na zakup pamiątek. W zależności od charakteru wycieczki czas wolny wynosi co najmniej 60 minut.

Wycieczki po Berlinie

Jednodniowe wycieczki autokarowe do Berlina cieszą się dużym zainteresowaniem. Nie ma w tym nic dziwnego. Berlin oferuje liczne atrakcje turystyczne, rozrywkowe, a także kulinarne. Klasyczny spacer po Berlinie w trakcie jednego dnia można zrealizować bez problemu. Program wycieczki autokarowej do uwzględnia wszystkie najważniejsze zabytki stolicy Niemiec. Biuro Podróży event-tours specjalizuje się w organizacji jednodniowych wyjazdów do Berlina. W trakcie spaceru po Berlinie zobaczymy byłą część wschodnią miasta. Zapoznamy się z Placem Aleksandra, Wyspą Muzeów czy Bramą Brandenburską. W drugiej części dnia odkryjemy dawny Berlin Zachodni. Poznamy historię Reichstagu czy Pałacu Charlottenburg. Wreszcie przespacerujemy się słynną linią muru berlińskiego. Nie zabraknie czasu na poznanie współczesnych aspektów historii. Stąd wizyta przy Checkpoint Charlie jest obowiązkowym punktem podczas zwiedzania Berlina. Spacer i zwiedzanie Berlina realizujemy z przewodnikiem turystycznym. Wycieczka jednodniowa do Berlina to również możliwość skorzystania z bogatej oferty turystycznej stolicy Niemiec. Oprócz klasycznego zwiedzania Berlina biuro usług turystycznych event-tours oferuje zwiedzanie tematyczne stolicy Niemiec. Zwiedzanie tematyczne Berlina jest związane z wydarzeniami organizowanymi przez władze Berlina na terenie miasta. I tak biuro podróży Event-tours organizuje wycieczki autokarowe na słynny Festiwal Świateł. Dużą popularnością cieszą się wycieczki związane z obchodami Długiej Nocy Muzeów w Berlinie. Innym ciekawym przykładem wycieczki jednodniowej do Berlina jest zaproszenie na nocne zwiedzanie miasta. W takim przypadku uczestnicy wycieczki odkrywają Berlin nocą wraz z kolacją i rejsem po Szprewie. Podczas zwiedzania Berlina warto rozważyć wjazd na wieżę telewizyjną. Zazwyczaj taka atrakcja jest oferowana dla grup lub podczas weekendów w Berlinie. Dzięki widokowi z wieży telewizyjnej można odkryć panoramę Berlina. Biuro podróży event-tours oferuje również alternatywne punkty widokowe w Berlinie. I tak skorzystać można z wjazdu na wieżę przy punkcie widokowym w pobliżu Placu Poczdamskiego. Można również odwiedzić nowo otwarty punkt widokowy przy Forum Humboldta.

Wyjazdy do Berlina ze Szczecina i całego województwa zachodniopomorskiego.

Biuro Podróży Event-tours organizuje wyjazdy do Berlina ze Szczecina oraz Stargardu. W przypadku grup turystycznych event-tours organizuje wyjazdy do Berlina z całego województwa zachodniopomorskiego. Wycieczka organizowana jest w sposób kompleksowy. Biuro event-tours zapewnia przejazd autokarem, zwiedzanie z przewodnikiem. Wyjazdy do Berlina są realizowane zarówno dla Klientów indywidualnych, jak i grup. Biuro event-tours posiada specjalny program wycieczki dla kuracjuszy. W przypadku grup kuracjuszy biuro zapewnia obsługę z Kołobrzegu, Kamienia Pomorskiego, a także z Połczyna-Zdroju. Spacer po Berlinie realizowany jest wówczas w tempie dostosowanym do możliwości grupy. Dodatkowym atutem są słuchawki tour-guide. Dzięki nim wszyscy kuracjusze doskonale słyszą informacje od przewodnika. Wyjazd do Berlina może być zrealizowany jako wycieczka szkolna. W takim przypadku program obejmuje takie atrakcje jak checkpoint charlie czy rejs po Szprewie. Wyjazdy szkolne do Berlina to również możliwość odwiedzenia Muzeum Techniki czy słynnego Futurium w Berlinie. Warto uwzględnić również wyjazd do Berlina w przypadku urlopu na Pomorzu Zachodnim. Biuro event-tours poprzez intuicyjny system rezerwacji prowadzi zapisy na wycieczki. Po zapoznaniu się z programem można zapisać się na wycieczkę z Kołobrzegu, Kamienia Pomorskiego czy Połczyna-Zdroju. Jednodniowy wyjazd do Berlina to także wspaniały pomysł dla grup kolonijnych wypoczywających nad Bałtykiem. Warto rozważyć jednodniowy wyjazd do Berlina odwiedzając Pomorze Zachodnie. Bardzo popularną formą wycieczki jest zwiedzanie Pomorza Zachodniego (Kołobrzegu, Stargardu, Szczecina) z wyjazdem do Berlina. Warto zwrócić się do biura podróży event-tours w celu opracowania programu wycieczki według własnych wytycznych. Biuro podróży event-tours zaproponuje kompleksowy program wycieczki ze zwiedzaniem Szczecina, Kołobrzegu czy Kamienia Pomorskiego. Uwzględni w nim również jednodniowy wyjazd do Berlina. Event-tours zaproponuje atrakcje Berlina, które warto zobaczyć! Dzięki temu jednodniowy wyjazd do Berlina będzie wspaniałą jednodniową wycieczką. Zaufaj ludziom, których połączyła pasja do podróżowania i wybierz się z nami do Berlina!

Program wycieczki DO BERLINA

Berlin – stolica, siedziba rządu Republiki Federalnej Niemiec. Największe miasto Niemiec, na prawach kraju związkowego. Zajmuje powierzchnię ok. 892 km², zamieszkuje je 3,4 mln osób. Jest trzecim największym (po Londynie i Paryżu) w Unii Europejskiej.

Zapraszamy na wycieczkę do Berlina.

W stolicy Niemiec nie sposób się nudzić. Liczne zabytkowe budynki, urokliwe place oraz muzea kryjące w swoich zbiorach największe dokonania ludzkości, czynią z tego miasta obowiązkowy punkt dla wszystkich miłośników sztuki i historii oraz tych, którzy po prostu są ciekawi, jak prezentuje się największe miasto naszych zachodnich sąsiadów. Podczas oferowanej przez biuro Event Tours wycieczki do Berlina ze Szczecina, wraz z przewodnikiem odwiedzą Państwo wszystkie najważniejsze punkty tej metropolii. W planie znalazła się atrakcyjna zarówno pod względem edukacyjnym, jak i wizualnym, Wyspa Muzeów z takimi perełkami jak Muzeum Pergamońskie i Stara Galeria Narodowa oraz zabytki sakralne (ze wzniesioną w stylu włoskiego renesansu, wspaniałą Katedrą Berlińską z przełomu XIX/XX w. na czele).

W trakcie wycieczki do Berlina ze Szczecina przespacerują się Państwo linią Muru Berlińskiego (do dzisiaj obecne są zarówno dłuższe, jak i pojedyncze jego fragmenty) i odwiedzą zachowane, legendarne już obecnie przejście graniczne Checkpoint Charlie, na którym zgromadzono m. in. kolekcję zdjęć z okresu Zimnej Wojny i podzielonych Niemiec. Nasza wycieczka obejmie także wędrówkę historyczną aleją Unter den Linden, uważaną za jedną z najbardziej reprezentacyjnych ulic miasta, a także Plac Paryski i stojącą na nim Bramę Brandenburską. Uniwersytet Humboldta, Reichstag, Nowy Odwach, Plac Poczdamski, Dworzec ZOO – te oraz wiele innych obiektów znanych z historii czy literatury będą mieli Państwo okazję zobaczyć na żywo i dowiedzieć się więcej na ich temat.

Ramowy program wycieczki do Berlina ze Szczecina:

Zbiórka uczestników wycieczki we wczesnych godzinach porannych.

Przejazd klimatyzowanym autokarem turystycznym klasy LUX do Berlina.

Przyjazd do Berlina.

W programie:
Zwiedzanie wraz z przewodnikiem:

 • Katedra Berlińska.
 • Spacer Wyspą Muzeów.
 • Najpiękniejszy plac Berlina Gendarmenmarkt.
 • Nowy Odwach.
 • Uniwersytet Humboldta.
 • Legendarne przejście graniczne Checkpiont Charlie.
 • Plac Paryski.
 • Brama Brandenburska.
 • Aleja Unter den Linden.
 • Aleja 17-go Czerwca.
 • Spacer linią Muru Berlińskiego – symboliczne groby ofiar muru.
 • Pomnik Holocaustu.
 • Plac Republiki.
 • Reichstag z siedzibą parlamentu oraz Urząd Kanclerski.
 • Czas wolny – 1 godzina.
 • City West Europa Center – Zegar Wodny Przemijającego Czasu.
 • Ruiny Kościoła Pamięci.
 • Nowy Kościół z „Madonną Stalingradzką”.
 • Dworzec ZOO.
 • Bulwar Kurfurstendamm.
 • Plac Poczdamski.
 • Wstęp do Muzeum Topografia Terroru.

Wyjazd z Berlina.

Powrót do miejsca wyjazdu.

Cena: do uzgodnienia z pracownikami naszego biura.

Cena zawiera:

 • Przejazd komfortowym i bezpiecznym autokarem klasy lux z wygodnymi fotelami, pasami bezpieczeństwa na każdym fotelu, toaletą, cafe bar, dvd.
 • Opiekę pilota-przewodnika na całej trasie.
 • Obsługę autokarową w Berlinie.
 • Ubezpieczenie uczestników NNW i KL.
 • Podatek VAT.
 • Zestawy słuchawkowe typu Tour Guide – dla wszystkich uczestników.
 • Opłaty parkingowe, drogowe i autostradowe.
 • Moc wrażeń i atrakcji.


Dodatkowe opłaty (nieobligatoryjne):

 • 15,00 euro/osoba – danie obiadowe w Berlinie.
 • 0,50 euro – jednorazowe wejście do toalety w Berlinie.
 • 1,80 euro – 1 gałka lodów w Berlinie.
S-Bahn Berlin
Reichstag Berlin
Katedra Berlin

TERMINY WYCIECZEK DO BERLINA ZE SZCZECINA.

Terminy wycieczki do Berlina ze Szczecina dostępne są na naszej stronie internetowej oraz u konsultantów naszego biura. Najbliższe terminy wycieczki to: 30/04/2024 lub 30/05/2024  lub 1/06/2024. Szczegółowe informacje i zapisy dostępne są pod numerem telefonu: 91 350 85 56  lub 669 44 91 99. Możesz też zarezerwować od razu bilety na wycieczkę do Berlina ze Szczecina. Wystarczy, że klikniesz pod niżej zamieszczony link i dokonasz rezerwacji on-line.

OFERTA MAJÓWKA 2024

Wycieczka do Berlina w dniu 30.04.2024 r.

Wycieczka Ogrody Świata w Berlinie w dniu 03.05.2024 r.

OFERTA WEEKEND CZERWCOWY 2024:

Wycieczka do Berlina w dniu 30.05.2024 r.

Wycieczka do Berlina w dniu 1.06.2024 r.

OFERTA EURO 2024 r.

Wycieczka do Berlina w dniu 21.06.2024 r.

SEZON 2024 TRASA NADMORSKA DO BERLINA:

TRASA NR 1: MIĘDZYZDROJE – MIĘDZYWODZIE – SZCZECIN – BERLIN (KAŻDY CZWARTEK).

TRASA NR 2: REWAL- POBIEROWO – DZIWNÓWEK – KAMIEŃ POM. – SZCZECIN – BERLIN (KAŻDA NIEDZIELA).

TRASA NR 3: KOSZALIN – SARBINOWO – BERLIN

Wycieczka do Berlina z: Kołobrzegu, Ustronia Morskiego, Dźwirzyna, Sarbinowa, Połczyna Zdroju, Grzybowa, Pogorzelicy, Niechorza, Trzebiatowa, Gryfic, Karlina, Białogardu, Koszalina, Mielna, Sianożęt, Mrzeżyna, Rogowa, Trzęsacza, Pustkowa, Pobierowa, Dziwnówka, Dziwnowa, Kamienia Pomorskiego, Goleniowa, Nowogardu, Płot, Stargardu, Myśliborza, Choszczna, Wałcza, Gryfina, Chojny, Drawska Pomorskiego, Świdwina, Łobza, Reska, Złocieńca, Szczecina, Szczecinka, Banie, Barlinka, Barwic, Będzina, Białego Boru, Bielic, Bierzwnika, Biesiekierza, Bobolic, Boleszkowic, Bornego Sulinowa, Brojc, Brzeźna, Cedyni, Chociwla, Czaplinka, Człopy, Darłowa, Dębna, Dobrej Nowogardzkiej, Dobrej Szczecińskiej, Dębna, Dobrzan, Dolic, Drawna, Dygowa, Golczewa, Grzmiącej, Ińska, Kalisza Pomorskiego, Karnic, Kobylanki, Kołbaskowa, Kozienic, Krzęcina, Lipian, Malechowa, Marianowa, Manowa, Maszewa, Mieszkowic, Mirosławca, Międzyzdrojów, Morynia, Myśliborza, Nowogardu, Nowego Warpna, Nowogródka Pomorskiego, Osiny, Pełczyc, Polanowa, Polic, Postomina, Przelewic, Przybiernowa, Pyrzyc, Radowa Małego, Rąbina, Recza, Rewala, Rymania, Sianowa, Siemyśla, Sławna, Sławoborza, Starej Dąbrowy, Starego Czarnowa, Stepnicy, Suchania, Świerzna, Świeszyna, Trzcińska Zdroju, Tuczna, Tychowa, Wałcza, Warnic, Węgorzyna, Widuchowej, Wierzchowa, Wolin