WYCIECZKA DO WENECJI ZE SZCZECINA

WYCIECZKA DO WENECJI

Wenecja to wyjątkowe miasto. Ilość określeń symbolizujących Wenecję jest niebywała. Miasto zwane jest Królową Adriatyku, Miastem Mostów czy Miastem Masek. To tylko niektóre z określeń charakteryzujących Wenecję. Każde z nich doskonale obrazuje specyfikę Wenecji. Wspaniałe zabytki prezentujące wielkość morską i finansową Wenecji w średniowieczu to tylko część atrakcji, jakie czekają na uczestników wycieczki. Centralnym punktem Wenecji jest Plac Św. Marka, nazywany salonem Europy.

Wycieczki do Wenecji

Wenecja Wycieczki

Centralnym punktem Wenecji jest Plac Św. Marka, nazywany salonem Europy. Dziś to obowiązkowy punkt programu wycieczki do Wenecji. To na Plac św. Marka docierają turyści podróżujący z lądu do Wenecji. W pobliżu Placu św. Marka znajdują się liczne keje, gdzie cumują niewielkie statki turystyczne obsługujące ruch turystyczny. Wenecja położona jest na 118 wyspach, które są oddzielone kanałami. Z tego tytułu na terenie Wenecji znajduje się ponad 400 mostów łączących wyspy między sobą. Najsłynniejszy kanał wenecki to Canal Grande, który przecina miasto na pół. Najsłynniejszą przeprawą przez Canal Grande jest most Rialto, będący obowiązkowym punktem spaceru po Wenecji. Dziś Canal Grande jest wykorzystywany jako główny szlak komunikacyjny Wenecji. Charakterystycznym elementem są liczne gondole pływające z turystami po Canal Grande. Czyni to Wenecję jednym z najpiękniejszych miast świata. I nie ma w tym cienia wątpliwości, bo zabytki takie jak: Bazylika Św. Marka czy Pałac Dożów są prawdziwymi perłami architektury. Wenecja to również miasto artystów i festiwali. Najsłynniejsze z nich to prestiżowe Biennale czy Festiwal Filmowy w Wenecji.

Wycieczka do Wenecji ze Szczecina

Wyjazd do Wenecji to jeden z najpopularniejszych kierunków obsługiwanych przez Biuro Podróży Event-tours. Wycieczka do Wenecji to wyjazd weekendowy. Na miejscu w Wenecji jesteśmy w sobotę przez co najmniej 9 godzin. W Wenecji przewidziane jest zwiedzanie miasta z przewodnikiem. Po spacerze z przewodnikiem otrzymujemy czas na zwiedzanie indywidualne, który można spędzić dowolnie. Warto skorzystać z weneckich gondoli, odwiedzić weneckie zabytki czy pospacerować wzdłuż Canal Grande. Koniecznie trzeba rozważyć zakup pamiątek w Wenecji. Na szczególną uwagę zasługują słynne weneckie maski czy nakrycia głowy. Weekend w Wenecji to wspaniała propozycja dla wszystkich, którzy chcieliby poznać uroki włoskiego miasta. Wyjazd do Wenecji to połączenie wycieczki i zwiedzania wyjątkowego miejsca w Europie. W trakcie wycieczki do Wenecji poznamy fenomen tego wyjątkowego miasta. Dowiemy się wielu ciekawostek na temat Wenecji. Wyjazd do Wenecji to również wspaniała opcja romantycznej wycieczki. Miasto za rejsów gondolą jest uznawane za jedne z najbardziej romantycznych miejsc na Ziemi.

Wycieczki ze Szczecina z Biurem Podróży Event-tours.

Biuro podróży organizuje wycieczki i zwiedzanie Wenecji. Głównymi miastami wyjazdowymi są Szczecin i Stargard. Zainteresowani uczestnicy mogą dołączyć do wycieczki również z Gorzowa Wlkp. oraz z Zielonej Góry. Wycieczka i zwiedzanie Wenecji dedykowana jest dla klientów indywidualnych. Jest to głównym powodem, dla którego wycieczki do Wenecji realizowane są w weekendy. Biuro podróży event-tours organizuje wycieczki do Wenecji w sposób kompleksowy. Zapewniony jest przejazd autokarem klasy lux z wygodnymi fotelami, klimatyzacją oraz DVD. Co ważne, cena zawiera wszelkie opłaty drogowe, wjazdowe i parkingowe na terenie Wenecji. W cenie wyjazdu jest opłata za transfer łodzią w dwie strony, z parkingu na Plac Św. Marka w Wenecji i z powrotem. Biuro podróży event-tours zapewnia również  przewodnika w Wenecji, dzięki któremu poznamy historię i wspaniałą architekturę Wenecji. Biuro podróży event-tours zapewnia również zestawy słuchawkowe typu tour-guide. Dzięki zestawom usłyszymy głos przewodnika nawet w najbardziej zatłoczonych miejscach Wenecji. Możliwość odwiedzenia Wenecji to nie tylko wycieczka weekendowa. Biuro podróży event-tours organizuje wycieczki do Toskanii. W trakcie wycieczki do Toskanii przeznaczony jest jeden dzień na zwiedzanie Wenecji. Wybierz sam swój sposób na wizytę w Wenecji! Skontaktuj się z Biurem Podróży Event-tours zapytaj o wyjazd do Wenecji! Nie czekaj dłużej. Zarezerwuj miejsca jeszcze dziś!

Wenecja ze Szczecina
Wenecja ze Szczecina

TERMINY WYCIECZEK WENECJI ZE SZCZECINA.

Terminy wycieczki Wenecji ze Szczecina dostępne są na naszej stronie internetowej oraz u konsultantów naszego biura. Najbliższy wyjazd to: 14 – 17/03/2024 r. Szczegółowe informacje i zapisy dostępne są pod numerem telefonu: 91 350 85 56. Możesz też zarezerwować od razu bilety na wycieczkę Wenecji ze Szczecina. Wystarczy, że klikniesz pod niżej zamieszczony link i dokonasz rezerwacji on-line.

Wycieczka do Wenecji z: Kołobrzegu, Ustronia Morskiego, Dźwirzyna, Sarbinowa, Połczyna Zdroju, Grzybowa, Pogorzelicy, Niechorza, Trzebiatowa, Gryfic, Karlina, Białogardu, Koszalina, Mielna, Sianożęt, Mrzeżyna, Rogowa, Trzęsacza, Pustkowa, Pobierowa, Dziwnówka, Dziwnowa, Kamienia Pomorskiego, Goleniowa, Nowogardu, Płot, Stargardu, Myśliborza, Choszczna, Wałcza, Gryfina, Chojny, Drawska Pomorskiego, Świdwina, Łobza, Reska, Złocieńca, Szczecina, Szczecinka, Banie, Barlinka, Barwic, Będzina, Białego Boru, Bielic, Bierzwnika, Biesiekierza, Bobolic, Boleszkowic, Bornego Sulinowa, Brojc, Brzeźna, Cedyni, Chociwla, Czaplinka, Człopy, Darłowa, Dębna, Dobrej Nowogardzkiej, Dobrej Szczecińskiej, Dębna, Dobrzan, Dolic, Drawna, Dygowa, Golczewa, Grzmiącej, Ińska, Kalisza Pomorskiego, Karnic, Kobylanki, Kołbaskowa, Kozienic, Krzęcina, Lipian, Malechowa, Marianowa, Manowa, Maszewa, Mieszkowic, Mirosławca, Międzyzdrojów, Morynia, Myśliborza, Nowogardu, Nowego Warpna, Nowogródka Pomorskiego, Osiny, Pełczyc, Polanowa, Polic, Postomina, Przelewic, Przybiernowa, Pyrzyc, Radowa Małego, Rąbina, Recza, Rewala, Rymania, Sianowa, Siemyśla, Sławna, Sławoborza, Starej Dąbrowy, Starego Czarnowa, Stepnicy, Suchania, Świerzna, Świeszyna, Trzcińska Zdroju, Tuczna, Tychowa, Wałcza, Warnic, Węgorzyna, Widuchowej, Wierzchowa, Wolina