WYCIECZKA DO KRAKOWA ZE SZCZECINA I Z CAŁEGO WOJEWÓDZTWA ZACHODNIOPOMORSKIEGO

WYCIECZKA DO KRAKOWA ZE SZCZECINA I Z CAŁEGO WOJ. ZACHODNIOPOMORSKIEGO

Kraków to jedno z najpiękniejszych miast w Polsce. Corocznie zachwyca swoim urokiem rzesze turystów. Stare miasto w Krakowie uznawane jest za jedno z najważniejszych zabytków dziedzictwa kulturowego w Polsce. To dlatego od roku 1978 Stare Miasto w Krakowie wpisane zostało na listę Światowego Dziedzictwa UNESCO. Do głównych atrakcji turystycznych Krakowa zaliczyć należy przede wszystkim Zamek Królewski na Wawelu. Kolejnym z obowiązkowych punktów na turystycznej mapie Krakowa jest Rynek Główny z Sukiennicami i Kościołem Mariackim.

Pomnik Mickiewicza Kraków

OFERTA WYCIECZKI DO KRAKOWA.

Jesteśmy cenionym biurem podróży, które organizuje wycieczki między innymi do Krakowa. Co oferujemy naszym klientom? Przede wszystkim przejazd autokarem klasy lux. Dbamy o bezpieczeństwo oraz najwyższy komfort turystów, dlatego proponujemy przejazdy ze znanymi i sprawdzonymi przewoźnikami. Wycieczka do Krakowa z pewnością spotka się z uznaniem zarówno starszych, jak i młodszych osób. Zwiedzanie Krakowa z przewodnikiem pozwoli poznać najważniejsze punkty w tym mieście. Należą do nich Zamek Wawelski, Rynek, Kościół Mariacki, ale nie tylko.

Wycieczki organizujemy ze Szczecina, a także z całego województwa zachodniopomorskiego. Jesteśmy otwarci na potrzeby oraz oczekiwania naszych klientów. Na życzenie grup turystycznych wycieczkę do Krakowa jesteśmy w stanie zrealizować we wskazanym przez Państwa terminie. Również program wycieczki dostosowujemy do oczekiwań każdej grupy. Wycieczka do Krakowa (w zależności od preferencji) jest wycieczką weekendową, która obejmuje co najmniej dwa noclegi na miejscu w hotelu lub ośrodku wypoczynkowym z pełnym wyżywieniem.

CO UWZGLĘDNIA WYCIECZKA DO KRAKOWA?

Zapewniając najwyższy komfort wypoczynku, gwarantujemy pokoje z pełnym węzłem sanitarnym. Hotel klasy trzygwiazdkowej na pewno spełni Państwa oczekiwania. Zwiedzanie Krakowa można łączyć z innymi polecanymi przez nas wycieczkami, na przykład zwiedzaniem Oświęcimia czy Wieliczki. Ciekawą opcją, z której korzysta wiele osób, jest również realizowanie wycieczki do Krakowa w formie pielgrzymki do krakowskich Łagiewnik. Podczas tego rodzaju wyjazdu zapewniamy opiekę duszpasterską oraz zwracanie większej uwagi na kwestie duchowe uwzględnione w programie.

Mamy nadzieję, że uda nam się sprostać Państwa oczekiwaniom, dzięki czemu każdy zainteresowany ofertą turysta będzie mógł spełnić swoje marzenia i udać się do historycznego miasta, które pełne jest zabytków, miejsc poświęconych rozrywce, restauracji, parków. Niezwykła atmosfera, która tu panuje, na pewno zauroczy każdego, kto uwielbia podróżowanie.

Wycieczka do Krakowa.

Przebywając w Krakowie, warto odwiedzić również dzielnicę Kazimierz. Kazimierz podobnie jak Stare Miasto, również od roku 1978 znajduje się na liście Światowego Dziedzictwa UNESCO. Nie lada atrakcją Krakowa jest również Kopiec Kościuszki. Sztuczny nasyp miał upamiętnić kult narodowego bohatera Tadeusza Kościuszki w Krakowie. Dziś to kolejna z atrakcji turystycznych. Z Kopca Kościuszki można podziwiać panoramę Krakowa. Przebywając w okolicy, można również odwiedzić Muzeum Kościuszkowskie. Podczas wycieczki do Krakowa warto również znaleźć chwilę, by po delektować się krakowskim klimatem. Wspaniałe kolorowe dorożki na Rynku Głównym czy spacer Traktem Królewskim stanowią doskonałe dopełnienie wizyty w Krakowie. Warto również podkreślić, że Kraków to również instytucje kultury oraz liczne muzea. Wycieczka do Krakowa to znakomita okazja do odwiedzania wielu obiektów stanowiących o dzisiejszej kulturze narodowej.  Biuro Podróży Event-tours organizuje wycieczki do Krakowa. W programie przewidziane jest całodniowe zwiedzanie Krakowa z przewodnikiem. Dzięki temu poznamy i odkryjemy wspaniałe walory dawnej stolicy Polski. Wycieczkę do Krakowa można uzupełnić o wizytę w Wadowicach. W miejscowości Wadowice znajduje się Muzeum Dom Rodzinny Jana Pawła II. Inną alternatywą podczas wycieczki do Krakowa jest wizyta w nieczynnej kopalni soli w Bochni.

Wycieczka do Kopalni Soli w Wieliczce

Wycieczka do Krakowa to nie tylko wspaniałe zabytki. Wycieczka do Krakowa to również możliwość odwiedzenia okolic stolicy Małopolski. Jedną z najbardziej popularnych atrakcji jest wizyta w Kopalni Soli w Wieliczce. Dzisiejsza Kopalnia Soli w Wieliczce to jeden z siedmiu cudów Polski. Kopalnia soli w Wieliczce została w 1978 r. wpisana na Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO. Aktualnie jedną z najbardziej popularnych atrakcji jest zwiedzanie Podziemnej Trasy Turystycznej. Podziemna Trasa Turystyczna powstała pomiędzy XVIII a XIX wiekiem. Na trasie liczącej około 3 km jest niemal 800 schodów do pokonania. Spacer Podziemną Trasą Turystyczną to nie lada gratka pełna malowniczych krajobrazów. Podczas spaceru można odwiedzić niemal 20 specjalnie przygotowanych komór. Komory to wyżłobione pomieszczenia pośród brył soli. I tak zobaczymy m.in. Komorę Mikołaja Kopernika powstałą dzięki eksploatacji brył soli zielonej. Na terenie Kopalni w Wieliczce funkcjonuje również Komora Św. Kingi. To nic innego jak podziemna świątynia położona 101 metrów pod ziemią. Oprócz walorów turystycznych na terenie Kopalni Soli w Wieliczce znajduje się również Komora Warszawa. W jej pomieszczeniach odbywają się imprezy rozrywkowe i sportowe. Kopalnię Soli w Wieliczce nie sposób opisać słowami. Kopalnia Soli w Wieliczce to niewątpliwy dodatkowy walor wycieczki do Krakowa, który koniecznie trzeba zobaczyć.

Wycieczka do Zakopanego

Wycieczka do Krakowa organizowana przez Biuro Podróży Event-tours uwzględnia również Zakopane. Stolica Tatr jest położona raptem 100 km od Krakowa. Sprawia to, że wycieczka do Zakopanego z Krakowa jest wartym rozważenia pomysłem. Tym bardziej że program wycieczki do Zakopanego uwzględnia różne atrakcje stolicy Tatr. Do wyboru mamy spacer szlakiem tatrzańskim lub wycieczkę do Doliny Chochołowskiej. Szlak tatrzański uwzględnia wizytę na Gubałówce z przepiękną panoramą Tatr, a także spacer do Morskiego Oka. Nieco inny charakter ma wycieczka do tatrzańskich dolin. Odwiedzamy wówczas malowniczą Dolinę Chochołowską lub Dolinę Kościeliska z Jaskinią Mroźną. Inną ciekawą alternatywą jest spacer do Rusinowej Polany. W tym przypadku odwiedzamy również Kaplicę na Wiktorówkach. Trzeci z wariantów realizujemy w przypadku dobrych warunków pogodowych oraz możliwości grupy. W drugiej części dnia spotykamy się na Krupówkach w Zakopanem i celebrujemy dzień w góralskim stylu. Nie zabraknie góralskiej kapeli i pysznego jadła. Pod koniec dnia wracamy do Krakowa.

Wycieczki z Biurem Podróży Event-tours.

Biuro Podróży Event-tours organizuje wycieczkę Kraków, Zakopane Wieliczka. Wycieczka organizowana jest ze Szczecina, ale także Gorzowa Wlkp. oraz z Zielonej Góry. Dla grup turystycznych Biuro Event-tours zapewnia wyjazd z dowolnej miejscowości na terenie Polski Zachodniej. Biuro Podróży Event-tours zapewnia kompleksową organizację wycieczki Kraków, Zakopane, Wieliczka. W ramach oferowanej usługi gwarantujemy zakwaterowanie w hotelu w Krakowie wraz z wyżywieniem. Zapewniamy usługę przewodnika, dzięki któremu poznamy walory zwiedzanych miejsc. Dokonujemy zakupu biletów wstępu na terenie Krakowa, Wieliczki oraz Zakopanego. Wycieczki z Biurem Podróży Event-tours ze Szczecina to nie tylko wycieczki autokarowe. W przypadku wycieczki Kraków, Zakopane i Wieliczka zapewniamy również połączenia lotnicze z Krakowem. W takim przypadku do pakietu naszych usług dodajemy transfer z lotniska Kraków Balice. Wycieczka Kraków, Zakopane i Wieliczka to doskonały wybór, by poznać walory Małopolski.

Wycieczki Poznaj Polskę

Biuro Podróży Event-tours ze Szczecina organizuje wycieczki Kraków i Wieliczka również jako wycieczki szkolne. Znakomitym aspektem wycieczki szkolnej jest program Poznaj Polskę. W ramach programu oferujemy zwiedzanie punktów wpisanych na listę ministerialną. W sposób szczególny na listę ministerialną wpisuje się Kraków i Wieliczka. Wycieczka szkolna do Krakowa to doskonały sposób na poznanie walorów historycznych dawnej stolicy Polski. Na wycieczki szkolne do Krakowa zapraszamy ze Szczecina, Gorzowa Wlkp. oraz z Zielonej Góry. Dodatkowo zapewniamy możliwość wyjazdu na wycieczkę szkolną ze wszystkich miejscowości woj. zachodniopomorskiego. Podobne rozwiązanie oferujemy również szkołom z województwa lubuskiego. Zainteresowane szkoły mogą liczyć również na ofertę wycieczki z wykorzystaniem połączenia lotniczego. W takim przypadku uwzględniamy również transfer autokarowy z lotniska Kraków Balice. Wycieczka Kraków Zakopane i Wieliczka w opcji wycieczki szkolnej to jedna z najchętniej wybieranych wycieczek. Przekonaj się sam. Skontaktuj się z Biurem Podróży Event-tours ze Szczecina i dołącz do grona zadowolonych naszych Klientów. Poznaj doskonały standard organizowanych wycieczek ze Szczecina, Gorzowa Wlkp. oraz Zielonej Góry.

szczecin wycieczki
Kopiec Kościuszki Kraków
Wawel Kraków

TERMINY WYCIECZEK DO KRAKOWA ZE SZCZECINA I Z CAŁEGO WOJEWÓDZTWA ZACHODNIOPOMORSKIEGO.

Terminy wycieczki do Krakowa ze Szczecina dostępne są na naszej stronie internetowej oraz u konsultantów naszego biura. Najbliższe terminy to: 11-12.03.2023 r. oraz 1-2.04.2023 r. Organizatorem wyjazdu jest Biuro Podróży Event-tours. Szczegółowe informacje i zapisy dostępne są pod numerem telefonu: 669 44 91 99. Możesz też zarezerwować od razu bilety na wycieczkę do Krakowa ze Szczecina. Wystarczy, że klikniesz pod niżej zamieszczony link i dokonasz rezerwacji on-line.

Wycieczka do Krakowa z: Kołobrzegu, Ustronia Morskiego, Dźwirzyna, Sarbinowa, Połczyna Zdroju, Grzybowa, Pogorzelicy, Niechorza, Trzebiatowa, Gryfic, Karlina, Białogardu, Koszalina, Mielna, Sianożęt, Mrzeżyna, Rogowa, Trzęsacza, Pustkowa, Pobierowa, Dziwnówka, Dziwnowa, Kamienia Pomorskiego, Goleniowa, Nowogardu, Płot, Stargardu, Myśliborza, Choszczna, Wałcza, Gryfina, Chojny, Drawska Pomorskiego, Świdwina, Łobza, Reska, Złocieńca, Szczecina, Szczecinka, Banie, Barlinka, Barwic, Będzina, Białego Boru, Bielic, Bierzwnika, Biesiekierza, Bobolic, Boleszkowic, Bornego Sulinowa, Brojc, Brzeźna, Cedyni, Chociwla, Czaplinka, Człopy, Darłowa, Dębna, Dobrej Nowogardzkiej, Dobrej Szczecińskiej, Dębna, Dobrzan, Dolic, Drawna, Dygowa, Golczewa, Grzmiącej, Ińska, Kalisza Pomorskiego, Karnic, Kobylanki, Kołbaskowa, Kozienic, Krzęcina, Lipian, Malechowa, Marianowa, Manowa, Maszewa, Mieszkowic, Mirosławca, Międzyzdrojów, Morynia, Myśliborza, Nowogardu, Nowego Warpna, Nowogródka Pomorskiego, Osiny, Pełczyc, Polanowa, Polic, Postomina, Przelewic, Przybiernowa, Pyrzyc, Radowa Małego, Rąbina, Recza, Rewala, Rymania, Sianowa, Siemyśla, Sławna, Sławoborza, Starej Dąbrowy, Starego Czarnowa, Stepnicy, Suchania, Świerzna, Świeszyna, Trzcińska Zdroju, Tuczna, Tychowa, Wałcza, Warnic, Węgorzyna, Widuchowej, Wierzchowa, Wolina