WYCIECZKA DO KRAKOWA ZE SZCZECINA I Z CAŁEGO WOJEWÓDZTWA ZACHODNIOPOMORSKIEGO

WYCIECZKA DO KRAKOWA ZE SZCZECINA I Z CAŁEGO WOJ. ZACHODNIOPOMORSKIEGO

BIURO PODRÓŻY SZCZECIN

Kraków to jedno z najpiękniejszych polskich miast, które może poszczycić się bogatą tradycją, niezwykłą historią oraz niezliczoną ilością zabytków, a także miejsc wartych odwiedzenia. Niegdysiejsza stolica naszego kraju słynie nie tylko ze Smoka Wawelskiego, Sukiennic oraz Kościoła Mariackiego. To miasto skrywa w sobie wiele tajemnic, które przez wielu nadal pozostają nieodkryte. Jeżeli Państwo także nie mieli okazji zwiedzić Krakowa, zachęcamy do nadrobienia zaległości i skorzystania z oferowanej przez nas wycieczki.

Pomnik Mickiewicza Kraków

OFERTA WYCIECZKI DO KRAKOWA.

Jesteśmy cenionym biurem podróży, które organizuje wycieczki między innymi do Krakowa. Co oferujemy naszym klientom? Przede wszystkim przejazd autokarem klasy lux. Dbamy o bezpieczeństwo oraz najwyższy komfort turystów, dlatego proponujemy przejazdy ze znanymi i sprawdzonymi przewoźnikami. Wycieczka do Krakowa z pewnością spotka się z uznaniem zarówno starszych, jak i młodszych osób. Zwiedzanie Krakowa z przewodnikiem pozwoli poznać najważniejsze punkty w tym mieście. Należą do nich Zamek Wawelski, Rynek, Kościół Mariacki, ale nie tylko.

Wycieczki organizujemy ze Szczecina, a także z całego województwa zachodniopomorskiego. Jesteśmy otwarci na potrzeby oraz oczekiwania naszych klientów. Na życzenie grup turystycznych wycieczkę do Krakowa jesteśmy w stanie zrealizować we wskazanym przez Państwa terminie. Również program wycieczki dostosowujemy do oczekiwań każdej grupy. Wycieczka do Krakowa (w zależności od preferencji) jest wycieczką weekendową, która obejmuje co najmniej dwa noclegi na miejscu w hotelu lub ośrodku wypoczynkowym z pełnym wyżywieniem.

CO UWZGLĘDNIA WYCIECZKA DO KRAKOWA?

Zapewniając najwyższy komfort wypoczynku, gwarantujemy pokoje z pełnym węzłem sanitarnym. Hotel klasy trzygwiazdkowej na pewno spełni Państwa oczekiwania. Zwiedzanie Krakowa można łączyć z innymi polecanymi przez nas wycieczkami, na przykład zwiedzaniem Oświęcimia czy Wieliczki. Ciekawą opcją, z której korzysta wiele osób, jest również realizowanie wycieczki do Krakowa w formie pielgrzymki do krakowskich Łagiewnik. Podczas tego rodzaju wyjazdu zapewniamy opiekę duszpasterską oraz zwracanie większej uwagi na kwestie duchowe uwzględnione w programie.

Mamy nadzieję, że uda nam się sprostać Państwa oczekiwaniom, dzięki czemu każdy zainteresowany ofertą turysta będzie mógł spełnić swoje marzenia i udać się do historycznego miasta, które pełne jest zabytków, miejsc poświęconych rozrywce, restauracji, parków. Niezwykła atmosfera, która tu panuje, na pewno zauroczy każdego, kto uwielbia podróżowanie.

szczecin wycieczki
Kopiec Kościuszki Kraków
Wawel Kraków

TERMINY WYCIECZEK DO KRAKOWA ZE SZCZECINA I Z CAŁEGO WOJEWÓDZTWA ZACHODNIOPOMORSKIEGO.

Terminy wycieczki do Krakowa ze Szczecina dostępne są na naszej stronie internetowej oraz u konsultantów naszego biura. Organizatorem wyjazdu jest Biuro Podróży Event-tours. Szczegółowe informacje i zapisy dostępne są pod numerem telefonu: 669 44 91 99. Możesz też zarezerwować od razu bilety na wycieczkę do Krakowa ze Szczecina. Wystarczy, że klikniesz pod niżej zamieszczony link i dokonasz rezerwacji on-line.

REZERWUJ JUŻ TERAZ

Wycieczka do Krakowa z: Kołobrzegu, Ustronia Morskiego, Dźwirzyna, Sarbinowa, Połczyna Zdroju, Grzybowa, Pogorzelicy, Niechorza, Trzebiatowa, Gryfic, Karlina, Białogardu, Koszalina, Mielna, Sianożęt, Mrzeżyna, Rogowa, Trzęsacza, Pustkowa, Pobierowa, Dziwnówka, Dziwnowa, Kamienia Pomorskiego, Goleniowa, Nowogardu, Płot, Stargardu, Myśliborza, Choszczna, Wałcza, Gryfina, Chojny, Drawska Pomorskiego, Świdwina, Łobza, Reska, Złocieńca, Szczecina, Szczecinka, Banie, Barlinka, Barwic, Będzina, Białego Boru, Bielic, Bierzwnika, Biesiekierza, Bobolic, Boleszkowic, Bornego Sulinowa, Brojc, Brzeźna, Cedyni, Chociwla, Czaplinka, Człopy, Darłowa, Dębna, Dobrej Nowogardzkiej, Dobrej Szczecińskiej, Dębna, Dobrzan, Dolic, Drawna, Dygowa, Golczewa, Grzmiącej, Ińska, Kalisza Pomorskiego, Karnic, Kobylanki, Kołbaskowa, Kozienic, Krzęcina, Lipian, Malechowa, Marianowa, Manowa, Maszewa, Mieszkowic, Mirosławca, Międzyzdrojów, Morynia, Myśliborza, Nowogardu, Nowego Warpna, Nowogródka Pomorskiego, Osiny, Pełczyc, Polanowa, Polic, Postomina, Przelewic, Przybiernowa, Pyrzyc, Radowa Małego, Rąbina, Recza, Rewala, Rymania, Sianowa, Siemyśla, Sławna, Sławoborza, Starej Dąbrowy, Starego Czarnowa, Stepnicy, Suchania, Świerzna, Świeszyna, Trzcińska Zdroju, Tuczna, Tychowa, Wałcza, Warnic, Węgorzyna, Widuchowej, Wierzchowa, Wolina