JARMARKI W BERLINIE ZE SZCZECINA I CAŁEGO WOJEWÓDZTWA ZACHODNIOPOMORSKIEGO.

JARMARKI W BERLINIE

ORGANIZUJEMY WYCIECZKI NA JARMARKI W BERLINIE

Jarmarki Bożonarodzeniowe to doroczne wydarzenie w wielu miastach Europy. Na rynkach i placach królują stragany z rękodziełem i produktami regionalnymi. To wspaniałe miejsce, by zaopatrzyć się w prezenty dla bliskich, a także chłonąć przedświąteczną atmosferę, skosztować bożonarodzeniowych pyszności i grzanego wina. W kreowaniu klimatycznych jarmarków prym wiodą Niemcy z Berlinem, Dreznem, Poczdamem, Stralsundem na czele. Oprócz możliwości podziwiania stoisk i wybierania podarunków prawdziwą atrakcję stanowią towarzyszące tym wydarzeniom parady, koncerty, wystawy oraz występy.

jarmark świąteczny berlin

OFERTA JARMARKI W BERLINIE ZE SZCZECINA.

Czternastometrowa piramida bożonarodzeniowa (największa na świecie), domek z piernika, skrzacie kino i teatr lalek, a wszystko to spowite aromatem wszechobecnej świątecznej strucli, czekają w Dreźnie na odwiedzających. Hanzeatycki Stralsund z kolei kusi nas straganami ustawionymi w Rynku w otoczeniu zabytkowych kamieniczek oraz występami artystycznymi w Ratuszu. W mieszczącej się w nim największej na świecie piwnicy ze sklepieniem także znajdą Państwo kramy, na których rzemieślnicy prezentują dzieła swoich rąk. Gotycki klimat Ratusza i muzyka na żywo z pewnością wprawią każdego w świąteczny nastrój. Poczdam i Berlin to z kolei zwycięstwo urodzaju. W pierwszym z tych miast organizowanych jest corocznie pięć jarmarków, natomiast w stolicy Niemiec aż pięćdziesiąt! Nie sposób wymienić wszystkich atrakcji, jakie czekają na odwiedzających, zatem każdemu kto jest ciekawy, proponujemy fantastyczną wycieczkę do któregoś z wyżej wymienionych miast. Oprócz wyjazdów zagranicznych oferujemy także wycieczki krajowe, podczas których odwiedzamy jarmarki bożonarodzeniowe na Rynku we Wrocławiu i Rynku w Krakowie, biorąc udział w występach, próbując lokalnej kuchni i podziwiając wyroby rękodzielnicze. Warto podkreślić, że wszystkie jarmarki, niezależnie od miasta, w którym są organizowane, wyróżnia bogata oferta atrakcji dla dzieci, przede wszystkim w formie przedstawień czy warsztatów.

DLACZEGO WARTO WYBRAĆ SIĘ NA JARMARKI DO BERLINA?

Przedświąteczna atmosfera zawsze jest wyjątkowa, a odpowiednia oprawa tylko potęguje ten niepowtarzalny, bożonarodzeniowy klimat. Współpracujemy z wesołą kadrą przewodników turystycznych, cechujących się wysokim poziomem profesjonalizmu. Dzięki nim obejrzą Państwo interesujące miejsca i cenne zabytki, a także poznają liczne ciekawostki dotyczące nie tylko samych jarmarków ale i odwiedzanego regionu czy miasta. Dysponujemy komfortowymi, klimatyzowanymi autokarami klasy Lux. Cena wycieczki poza opieką przewodnika obejmuje ubezpieczenie, koszty drogowe, autostradowe oraz parkingowe. Z reguły organizujemy wyjazdy ze Szczecina, jednak w grę wchodzą także inne miejscowości położone na terenie woj. zachodniopomorskiego. Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w organizowanych przez nas „jarmarkowych” wycieczkach. To fantastyczny sposób aby ciekawie spędzić wolny czas, oderwać się od codzienności, wyszukać niepowtarzalne podarunki dla najbliższych, a także wypróbować nowe smaki i poznać tradycje regionalne zarówno polskie jak i naszych zachodnich sąsiadów.

jarmark świąteczny berlin
jarmark świąteczny berlin
wycieczki zorganizowane szczecin

TERMIN WYCIECZKI NA JARMARKI W BERLINIE ZE SZCZECINA.

Terminy wycieczek na Jarmarki ze Szczecina są dostępne na naszej stronie internetowej. Najbliższy termin to: 23/12/2023 r.  Organizatorem wyjazdu jest Biuro Podróży Event-tours. Szczegółowe informacje i zapisy dostępne są pod numerem telefonu: 91 350 85 56 lub 535 119 455. Możesz też zarezerwować od razu bilety na wycieczkę na Jarmark do Berlina ze Szczecina. Wystarczy, że klikniesz pod niżej zamieszczony link i dokonasz rezerwacji on-line.

Oferta Wycieczki na Jarmarki w Berlinie ze Szczecina:

Jarmark w Berlinie w dniu: 02/12/2023 r. WYCIECZKA POTWIERDZONA

Jarmark w Berlinie w dniu: 09/12/2023 r. WYCIECZKA POTWIERDZONA

Jarmark w Berlinie w dniu: 16/12/2023 r. WYCIECZKA POTWIERDZONA

Jarmark w Berlinie w dniu: 23/12/2023 r. DOSTĘPNE WOLNE MIEJSCA

Oferta Wycieczki na Jarmark w Stralsundzie ze Szczecina:

Jarmark w Stralsundzie w dniu: 09/12/2023 r. WYCIECZKA POTWIERDZONA

Wycieczka do Berlina Jarmark z: Kołobrzegu, Ustronia Morskiego, Dźwirzyna, Sarbinowa, Połczyna Zdroju, Grzybowa, Pogorzelicy, Niechorza, Trzebiatowa, Gryfic, Karlina, Białogardu, Koszalina, Mielna, Sianożęt, Mrzeżyna, Rogowa, Trzęsacza, Pustkowa, Pobierowa, Dziwnówka, Dziwnowa, Kamienia Pomorskiego, Goleniowa, Nowogardu, Płot, Stargardu, Myśliborza, Choszczna, Wałcza, Gryfina, Chojny, Drawska Pomorskiego, Świdwina, Łobza, Reska, Złocieńca, Szczecina, Szczecinka, Banie, Barlinka, Barwic, Będzina, Białego Boru, Bielic, Bierzwnika, Biesiekierza, Bobolic, Boleszkowic, Bornego Sulinowa, Brojc, Brzeźna, Cedyni, Chociwla, Czaplinka, Człopy, Darłowa, Dębna, Dobrej Nowogardzkiej, Dobrej Szczecińskiej, Dębna, Dobrzan, Dolic, Drawna, Dygowa, Golczewa, Grzmiącej, Ińska, Kalisza Pomorskiego, Karnic, Kobylanki, Kołbaskowa, Kozienic, Krzęcina, Lipian, Malechowa, Marianowa, Manowa, Maszewa, Mieszkowic, Mirosławca, Międzyzdrojów, Morynia, Myśliborza, Nowogardu, Nowego Warpna, Nowogródka Pomorskiego, Osiny, Pełczyc, Polanowa, Polic, Postomina, Przelewic, Przybiernowa, Pyrzyc, Radowa Małego, Rąbina, Recza, Rewala, Rymania, Sianowa, Siemyśla, Sławna, Sławoborza, Starej Dąbrowy, Starego Czarnowa, Stepnicy, Suchania, Świerzna, Świeszyna, Trzcińska Zdroju, Tuczna, Tychowa, Wałcza, Warnic, Węgorzyna, Widuchowej, Wierzchowa, Wolina