WYCIECZKA DO WROCŁAWIA ZE SZCZECINA

WYCIECZKA DO WROCŁAWIA ZE SZCZECINA 

BIURO PODRÓŻY SZCZECIN

Wrocław to jedno z najpiękniejszych polskich miast, które co roku odwiedza mnóstwo turystów zarówno z kraju, jak i zza granicy. Nie dzieje się tak bez powodu – stolica województwa dolnośląskiego naprawdę zachwyca pod każdym względem. Nie brakuje tutaj zabytków, atrakcji turystycznych, a także godnych polecenia restauracji serwujących lokalne specjały. To miasto, które tętni życiem dwadzieścia cztery godziny na dobę i w którym nie można się nudzić.

Jesteśmy biurem podróży, które organizuje wycieczki do Wrocławia ze Szczecina, ale także z innych miejscowości położonych na terenie województwa zachodniopomorskiego. Działamy na rynku od wielu lat, oferując sprawdzone, bezpieczne i atrakcyjne cenowo usługi. Zachęcamy do wzięcia udziału w trzydniowej wycieczce do Wrocławia, która pomoże Państwu przybliżyć niezwykłą kulturę, architekturę oraz historię tego wyjątkowego miasta. Wierzymy, że świadczone przez nas usługi spotkają się z zadowoleniem z Państwa strony.

Wycieczka Ostrów Tumski Wroclaw

OFERTA WYCIECZKI DO WROCŁAWIA.

Oferujemy przejazd autokarem klasy lux, który zapewnia bezpieczną oraz komfortową podróż z doświadczonymi kierowcami. Wycieczka trzydniowa ze Szczecina do Wrocławia to doskonała opcja dla osób, które nie mają wiele czasu na zwiedzanie, jednak lubią szybkie i skondensowane wyjazdy, podczas których dużo się dzieje. Oferujemy zwiedzanie malowniczego Wrocławia z przewodnikiem, który w ciekawy sposób przekaże Państwu swoją wiedzę i zainteresuje omawianymi tematami. Wycieczki organizujemy dla grup turystycznych oraz grup szkolnych we wskazanym przez Państwa terminie. Program każdej wycieczki dostosowujemy do oczekiwań grupy.

CO ZOBACZYMY PODCZAS WYCIECZKI DO WROCŁAWIA?

Wrocław to stolica województwa dolnośląskiego, położona w południowo-zachodniej części naszego kraju. Miasto zachwyca o każdej porze roku, oferując turystom szereg zróżnicowanych rozwiązań, dzięki którym bez wątpienia każda osoba znajdzie coś odpowiedniego dla siebie. Z pewnością zastanawiają się Państwo, co przede wszystkim warto zwiedzić w tym niezwykłym mieście.

Przede wszystkim na uwagę zasługuje słynny wrocławski rynek, czyli średniowieczny plac targowy. Ciekawostką jest, że to jeden z największych rynków staromiejskich w całej Europie, z największymi ratuszami w Polsce. Piękne, zabytkowe kamieniczki przykuwają wzrok turystów, a niezwykła atmosfera tam panująca udziela się każdemu. Na terenie Rynku zostały poukrywane charakterystyczne krasnale – czy uda się Państwu znaleźć wszystkie?

Miejscem, które trzeba odwiedzić, jest również Panorama Racławicka, czyli muzeum sztuki we Wrocławiu, a także Ostrów Tumski. To najstarsza, zabytkowa część miasta, która zachwyca zarówno za dnia, jak i nocą. Jej niezwykła lokalizacja (na ówczesnej wyspie) oraz bogata historia na pewno zrobią na Państwu ogromne wrażenie. To tylko niektóre z wartych odwiedzenia miejsc, których we Wrocławiu jest naprawdę wiele. Serdecznie zachęcamy do poznania naszej oferty bliżej i skorzystania ze świadczonych przez nasze biuro podróży usług. Gwarantujemy zadowolenie, co potwierdzają pozytywne opinie naszych klientów.

Wycieczka Wrocław Starówka
Wrocław atrakcje na weekend
Stare Miasto Wroclaw

TERMINY WYCIECZEK DO WROCŁAWIA ZE SZCZECINA I CAŁEGO WOJ. ZACHODNIOPOMORSKIEGO?

Terminy wycieczki do Wrocławia ze Szczecina dostępne są na naszej stronie internetowej oraz u konsultantów naszego biura. Najbliższy termin wycieczki to 8-9-07.2023 r. Organizatorem wyjazdu jest Biuro Podróży Event-tours. Szczegółowe informacje i zapisy dostępne są pod numerem telefonu: 91 350 85 56. Możesz też zarezerwować od razu bilety na wycieczkę do Wrocławia ze Szczecina. Wystarczy, że klikniesz pod niżej zamieszczony link i dokonasz rezerwacji on-line.

OFERTA 2023:

WYCIECZKA DO WROCŁAWIA: 8-9/07/2023 r.

WYCIECZKA DO WROCŁAWIA: 12-13/08/2023 r.

WYCIECZKA DO WROCŁAWIA: 2-3/09/2023 r.

WYCIECZKA DO WROCŁAWIA: 7-8/10/2023 r.

Wycieczka do Wrocławia z: Kołobrzegu, Ustronia Morskiego, Dźwirzyna, Sarbinowa, Połczyna Zdroju, Grzybowa, Pogorzelicy, Niechorza, Trzebiatowa, Gryfic, Karlina, Białogardu, Koszalina, Mielna, Sianożęt, Mrzeżyna, Rogowa, Trzęsacza, Pustkowa, Pobierowa, Dziwnówka, Dziwnowa, Kamienia Pomorskiego, Goleniowa, Nowogardu, Płot, Stargardu, Myśliborza, Choszczna, Wałcza, Gryfina, Chojny, Drawska Pomorskiego, Świdwina, Łobza, Reska, Złocieńca, Szczecina, Szczecinka, Banie, Barlinka, Barwic, Będzina, Białego Boru, Bielic, Bierzwnika, Biesiekierza, Bobolic, Boleszkowic, Bornego Sulinowa, Brojc, Brzeźna, Cedyni, Chociwla, Czaplinka, Człopy, Darłowa, Dębna, Dobrej Nowogardzkiej, Dobrej Szczecińskiej, Dębna, Dobrzan, Dolic, Drawna, Dygowa, Golczewa, Grzmiącej, Ińska, Kalisza Pomorskiego, Karnic, Kobylanki, Kołbaskowa, Kozienic, Krzęcina, Lipian, Malechowa, Marianowa, Manowa, Maszewa, Mieszkowic, Mirosławca, Międzyzdrojów, Morynia, Myśliborza, Nowogardu, Nowego Warpna, Nowogródka Pomorskiego, Osiny, Pełczyc, Polanowa, Polic, Postomina, Przelewic, Przybiernowa, Pyrzyc, Radowa Małego, Rąbina, Recza, Rewala, Rymania, Sianowa, Siemyśla, Sławna, Sławoborza, Starej Dąbrowy, Starego Czarnowa, Stepnicy, Suchania, Świerzna, Świeszyna, Trzcińska Zdroju, Tuczna, Tychowa, Wałcza, Warnic, Węgorzyna, Widuchowej, Wierzchowa, Wolina