WYCIECZKA KAMIEŃ POMORSKI, TRZĘSACZ, REWAL

WYCIECZKA KAMIEŃ POMORSKI, TRZĘSACZ, REWAL

BIURO PODRÓŻY SZCZECIN

Cudze chwalicie swego nie znacie! Wiesz gdzie to jest, ale nigdy nie było okazji, żeby tu zajrzeć? Brzmi znajomo? Jeśli tak, to polecamy poznanie walorów Pomorza Zachodniego – odwiedzenia Kamienia Pomorskiego oraz miejscowości Trzęsacz i Rewal. To wszystko zatem oferuje Tobie nasza wycieczka Kamień Pomorski, Trzęsacz, Rewal. Zapisz się już dziś!

Wycieczka Kamień Pomorski, Trzęsacz, Rewal to propozycja dla wszystkich osób spragnionych wrażeń podróżniczych po naszym pięknym kraju.

Wycieczka Kamień Pomorski, Trzęsacz, Rewal

Wycieczka Kamień Pomorski, Trzęsacz, Rewal

W Biurze Podróży Event-Tours oferujemy niesamowite wycieczki do Kamienia Pomorskiego, Trzęsacza i Rewala. To wspaniała propozycja jest dla tych, którzy chcą podziwiać piękno polskiego wybrzeża Bałtyku. Biuro Podróży Event-tours organizuje wycieczki w sposób kompleksowy. Nasi doświadczeni przewodnicy sprawią, że wszystkie Twoje oczekiwania zostaną spełnione podczas tej wspaniałej letniej wycieczki. Jednodniowa wycieczka do znanych i cenionych miejscowości wybrzeża Bałtyku to doskonały pomysł na spędzenie wolnego dnia.

Wycieczka Kamień Pomorski

Naszą wycieczkę rozpoczniemy od wizyty w Kamieniu Pomorskim. Miejscowość posiada liczne atrakcje turystyczne, które sprawiają, że miasto zalicza się do turystycznych perełek Pomorza. Najbardziej znanym i cenionym obiektem jest Katedra w Kamieniu Pomorskim. Jest to monumentalny obiekt sakralny sprzed wieków, będący zarazem jednym z ikonicznych symboli północnej Polski. Co więcej, obiekt za sprawą organów jest gospodarzem corocznego Festiwalu Muzyki Sakralnej i Organowej. Wizyta w Katedrze w Kamieniu Pomorskim to obowiązkowy punkt programu w tej części wybrzeża. Dodatkową atrakcją jest możliwość wysłuchania koncertu organowego, a nawet organowo-wokalnego. Następnie udamy się na spacer brzegiem Zalewu Kamieńskiego. Zobaczymy zapierające dech w piersiach widoki na Zalew Kamieński. Usłyszymy historię o kunach z Kamienia Pomorskiego. Zobaczymy Bramę Wolińską i tutejsze Uzdrowisko. Chętni będą mogli odwiedzić Muzeum Minerałów w Kamieniu Pomorskim oraz Muzeum Historii Ziemi Kamieńskiej.

Wycieczka Trzęsacz i Rewal

W dalszej części wycieczki przejedziemy w kierunku miejscowości Trzęsacz. Miejscowość Trzęsacz to jedna z perełek Pomorza. Nieopodal plaży znajdują się ruiny kościoła p.w. św. Mikołaja, które stały się symbolem miejscowości. Warto odwiedzić również multimedialne muzeum na Klifie w Trzęsaczu. Czas wolny najlepiej spędzić na plaży. Dodatkowym walorem Trzęsacza jest platforma widokowa, z której można podziwiać panoramę okolicy. Chwilę później odwiedzimy Rewal. Na sam koniec zameldujemy się w Niechorzu, gdzie czekają na Ciebie kolejne zabytki. Zachwycające klify i nadmorska kolej wąskotorowa. Aby zakończyć tę wspaniałą nadmorską podróż, dlaczego nie zakończyć jej wizytą na latarni morskiej w Niechorzu? Nie zapomnijcie też o plażowaniu, które jest niezaprzeczalnie koniecznym walorem tej wycieczki.

Nic nie może się równać z naszą wycieczką. W trakcie jednego dnia proponujemy szereg atrakcji, od zabytkowych budynków po punkty widokowe. Dlatego, jeśli chcesz w pełni docenić ten niezwykły odcinek polskiego wybrzeża, to zapisz się na wycieczkę. Zapraszamy już teraz. Zacznij tworzyć niezapomniane wspomnienia już dziś!

Program wycieczki KAMIEŃ POMORSKI, TRZĘSACZ, REWAL

Zapraszamy do Kamienia Pomorskiego, Rewala i Niechorza – perełek turystycznych na letniej mapie Pomorza Zachodniego.

Ramowy program wycieczki:

 • Zbiórka uczestników wycieczki w godzinach porannych.
 • Przejazd klimatyzowanym autokarem turystycznym klasy LUX.
 • Wizyta w Kamieniu Pomorskim. Katedra Kamieńska, Spacer starówką nad brzegiem Zalewu Kamieńskiego.
 • Przejazd do Trzęsacza, Rewala i Niechorza.
 • Zwiedzanie Ruin Kościoła w Trzęsaczu, Klifów w Niechorzu oraz latarni morskiej w Niechorzu. Plażowanie.
 • Wyjazd ze Niechorza.
 • Powrót do miejsca wyjazdu.

 

Cena: do uzgodnienia z pracownikami naszego biura.

Cena zawiera:

 • Przejazd komfortowym i bezpiecznym autokarem klasy lux z wygodnymi fotelami, pasami bezpieczeństwa na każdym fotelu, toaletą, cafe bar, dvd.
 • Opiekę pilota-przewodnika na całej trasie.
 • Ubezpieczenie uczestników NNW-do kwoty 10 000,00 zł/osoba.
 • Podatek VAT.
 • Zestawy słuchawkowe typu Tour Guide – dla wszystkich uczestników.
 • Opłaty parkingowe i drogowe
 • Moc wrażeń i atrakcji.

Dodatkowe opłaty (nieobligatoryjne):

 • ok. 30 minutowy koncert organowy w Kamieńskiej Katedrze.
 • wstęp na latarnię morską w Niechorzu.
Plaża Rewal
Plaża
Trzęsacz

TERMINY WYCIECZEK KAMIEŃ POMORSKI, TRZĘSACZ, REWAL ZE SZCZECINA.

Terminy wycieczki Kamień Pomorski, Trzęsacz, Rewal ze Szczecina dostępne są na naszej stronie internetowej oraz u konsultantów naszego biura. Szczegółowe informacje i zapisy dostępne są pod numerem telefonu: 669 44 91 99. Możesz też zarezerwować od razu bilety na wycieczkę Kamień Pomorski, Trzęsacz, Rewal ze Szczecina. Wystarczy, że klikniesz pod niżej zamieszczony link i dokonasz rezerwacji on-line.

REZERWUJ JUŻ TERAZ

SPRAWDŹ POZOSTAŁE NASZE PROPOZYCJE:

Wycieczka Kamień Pomorski, Trzęsacz, Rewal z: Kołobrzegu, Ustronia Morskiego, Dźwirzyna, Sarbinowa, Połczyna Zdroju, Grzybowa, Pogorzelicy, Niechorza, Trzebiatowa, Gryfic, Karlina, Białogardu, Koszalina, Mielna, Sianożęt, Mrzeżyna, Rogowa, Trzęsacza, Pustkowa, Pobierowa, Dziwnówka, Dziwnowa, Kamienia Pomorskiego, Goleniowa, Nowogardu, Płot, Stargardu, Myśliborza, Choszczna, Wałcza, Gryfina, Chojny, Drawska Pomorskiego, Świdwina, Łobza, Reska, Złocieńca, Szczecina, Szczecinka, Banie, Barlinka, Barwic, Będzina, Białego Boru, Bielic, Bierzwnika, Biesiekierza, Bobolic, Boleszkowic, Bornego Sulinowa, Brojc, Brzeźna, Cedyni, Chociwla, Czaplinka, Człopy, Darłowa, Dębna, Dobrej Nowogardzkiej, Dobrej Szczecińskiej, Dębna, Dobrzan, Dolic, Drawna, Dygowa, Golczewa, Grzmiącej, Ińska, Kalisza Pomorskiego, Karnic, Kobylanki, Kołbaskowa, Kozienic, Krzęcina, Lipian, Malechowa, Marianowa, Manowa, Maszewa, Mieszkowic, Mirosławca, Międzyzdrojów, Morynia, Myśliborza, Nowogardu, Nowego Warpna, Nowogródka Pomorskiego, Osiny, Pełczyc, Polanowa, Polic, Postomina, Przelewic, Przybiernowa, Pyrzyc, Radowa Małego, Rąbina, Recza, Rewala, Rymania, Sianowa, Siemyśla, Sławna, Sławoborza, Starej Dąbrowy, Starego Czarnowa, Stepnicy, Suchania, Świerzna, Świeszyna, Trzcińska Zdroju, Tuczna, Tychowa, Wałcza, Warnic, Węgorzyna, Widuchowej, Wierzchowa, Wolin