WYPOCZYNEK W KARKONOSZACH DLA GRUP SZKOLNYCH

Karkonosze zachwycają o każdej porze roku. Nie ma znaczenia, kiedy wybierzemy się na wycieczkę w tę część Sudetów – zawsze będziemy zauroczeni. Wiosną wędrujemy wśród powoli budzącej się do życia przyrody, a widok śniegu w maju to w niektórych latach jedyna okazja żeby w ogóle go zobaczyć. Latem, zachęceni przez wyższe temperatury i później zapadający zmrok, pozwalamy sobie na dłuższe trasy. Jesienią napawamy się widokami zboczy mieniącymi się setkami kolorów od złocistego przez odcienie brązu aż po purpurę. I w końcu przychodzi zima, szczególny czas w roku kiedy w górach zapada cisza. Białe czapy śniegu przykrywają zbocza, a często jedynym odgłosem towarzyszącym nam podczas wędrówki jest chrzęst śniegu pod butami. Jest to zarazem idealna pora dla wszystkich, którzy tylko czekają, aby przypiąć narty i śmigać na nich aż do wyczerpania sił. Jeśli powyższy opis poruszył czułą strunę w Państwa sercu, to znak, że najwyższy czas rzucić wszystko i wyjechać w góry.

OŚRODEK WYPOCZYNKOWY W KARKONOSZACH.

Biuro Event Tours zaprasza do Ośrodka Wypoczynkowego położonego na Przełęczy Kowarskiej. Dysponujemy pokojami dwu-, trzy- i czteroosobowymi, a każdy z nich ma własny węzeł sanitarny. Dla naszych gości mamy przygotowanych w sumie ok. 60. miejsc noclegowych. Tak duża ich liczba sprawia, że jest to idealny ośrodek w Karkonoszach dla wycieczek szkolnych. Zapraszamy zatem do współpracy placówki edukacyjne, chcące zorganizować wyjazd swoim podopiecznym np. w formie zielonej szkoły. Dużym powodzeniem cieszą się organizowane w naszym ośrodku w trakcie ferii zimowiska dla dzieci i młodzieży. Z radością witamy także grupy podczas wyjazdów integracyjnych zorganizowanych przez zakład pracy. Dzięki bliskości wyciągów narciarskich po stronie czeskiej, takich jak Malá Úpa, Žacléř, Pec pod Sněžkou, miłośnicy zjazdów na nartach będą w pełni usatysfakcjonowani. Wielbicieli górskich wędrówek natomiast nic nie powstrzyma od wyprawy na niedaleką Śnieżkę, a być może jeszcze dalej. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w branży turystycznej wiemy, jak ważne jest dostosowanie się do oczekiwań naszych gości, dlatego na życzenie zorganizujemy atrakcje andrzejkowe, z okazji Dnia Kobiet, imprezy firmowe oraz wszelkie inne, jakie tylko przyjdą Państwu do głowy. Nie ma dla nas rzeczy niemożliwych, dlatego zapraszamy do kontaktu i dzielenia się z nami pomysłami, wspólnie na pewno uda nam się stworzyć ciekawy plan wycieczki, który na długo zostanie w Państwa pamięci.

Na terenie naszego ośrodka w cenie pobytu znajduje się bezpłatny parking dla autokarów i WiFi. Dysponujemy także stołówką, a dla tych którzy po całodziennym górskim szaleństwie będą mieć jeszcze siłę mamy także boiska do siatkówki i piłki nożnej. Gwarantujemy wspaniałą atmosferę, piękne widoki i mnóstwo atrakcji. Niekwestionowaną zaletą jest także fakt, że nasze siedlisko to najwyżej położony ośrodek wypoczynkowy w Karkonoszach. Od nas będą mieć Państwo najbliżej do szlaków turystycznych i wyciągów narciarskich. Bez problemu można także podjechać spod ośrodka na Przełęcz Okraj i tam zaparkować.

JAK ZAREZERWOWAĆ MIEJSCE W OŚRODKU WYPOCZYNKOWYM?

Szczegółowe informacje i rezerwacje miejsc noclegowych oraz innych usług turystycznych możliwe są pod numerem telefonu: 669 44 91 99 lub adres e-mail: biuro@event-tours.pl

Wycieczka do Karpacza z: Kołobrzegu, Ustronia Morskiego, Dźwirzyna, Sarbinowa, Połczyna Zdroju, Grzybowa, Pogorzelicy, Niechorza, Trzebiatowa, Gryfic, Karlina, Białogardu, Koszalina, Mielna, Sianożęt, Mrzeżyna, Rogowa, Trzęsacza, Pustkowa, Pobierowa, Dziwnówka, Dziwnowa, Kamienia Pomorskiego, Goleniowa, Nowogardu, Płot, Stargardu, Myśliborza, Choszczna, Wałcza, Gryfina, Chojny, Drawska Pomorskiego, Świdwina, Łobza, Reska, Złocieńca, Szczecina, Szczecinka, Banie, Barlinka, Barwic, Będzina, Białego Boru, Bielic, Bierzwnika, Biesiekierza, Bobolic, Boleszkowic, Bornego Sulinowa, Brojc, Brzeźna, Cedyni, Chociwla, Czaplinka, Człopy, Darłowa, Dębna, Dobrej Nowogardzkiej, Dobrej Szczecińskiej, Dębna, Dobrzan, Dolic, Drawna, Dygowa, Golczewa, Grzmiącej, Ińska, Kalisza Pomorskiego, Karnic, Kobylanki, Kołbaskowa, Kozienic, Krzęcina, Lipian, Malechowa, Marianowa, Manowa, Maszewa, Mieszkowic, Mirosławca, Międzyzdrojów, Morynia, Myśliborza, Nowogardu, Nowego Warpna, Nowogródka Pomorskiego, Osiny, Pełczyc, Polanowa, Polic, Postomina, Przelewic, Przybiernowa, Pyrzyc, Radowa Małego, Rąbina, Recza, Rewala, Rymania, Sianowa, Siemyśla, Sławna, Sławoborza, Starej Dąbrowy, Starego Czarnowa, Stepnicy, Suchania, Świerzna, Świeszyna, Trzcińska Zdroju, Tuczna, Tychowa, Wałcza, Warnic, Węgorzyna, Widuchowej, Wierzchowa, Wolina.

ZOBACZ GALERIĘ NASZYCH AUTOKARÓW.