WYCIECZKA DO ENERGYLANDII

Wycieczki do Energylandii

Biuro Podróży Event-tours rozpoczyna kolejny sezon wycieczek do Energylandii ze Szczecina i innych miejscowości. Energylandia to największy park rozrywki w Polsce. Podzielony jest na kilka stref tematycznych, dzięki którym spędzenie wolnego czasu jest adekwatne do potrzeb rozrywki.

Wycieczka do Energylandii

Wycieczki do Energylandii ze Szczecina.

Biuro Podróży Event-tours zaprasza na wycieczki do Energylandii ze Szczecina i innych miejscowości. Na wycieczkę do Energylandii zapraszamy również uczestników z województwa lubuskiego. Proponujemy możliwość wyjazdu na wycieczkę do Energylandii z Gorzowa Wlkp. oraz z Zielonej Góry. Oprócz ww. miejscowości na wycieczkę do Enrgylandii wyjeżdżamy również z miejscowości Suchań oraz Stargard. W przypadku dużego zainteresowania uwzględniamy również ewentualność wyjazdu na wycieczkę do Energylandii z Kołobrzegu.

Wyjazd ze Szczecina, stanowiącego główne miasto wyjazdowe, odbywa się w nocy z piątku na sobotę. W trakcie nocnego przejazdu odbieramy również uczestników z Gorzowa Wlkp. oraz Zielonej Góry. Realizujemy w ten sposób tzw. nocny przejazd do Energylandii. Dzięki temu dojeżdżamy przed wejście do parku rozrywki jeszcze przed otwarciem bram wejściowych. Po otwarciu Energylandii czeka na nas ponad 9 godzin wspaniałej zabawy.  Na miejscu czeka ponad 43 hektary powierzchni, na której znajdziemy atrakcje dla uczestnika w każdym wieku. Ale Energylandia to nie tylko duża dawka przygody.  W Energylandii są również sceny widowiskowe, kino 7D liczne pokazany i inscenizacje. Jest także strefa wodna, w której można się zrelaksować w upalne dni.

Wycieczka do Energylandii ze Szczecina jest organizowana przez Biuro Podróży Event-tours w dwóch wariantach.

Wariant nr 1 obejmuje wycieczkę do Energylandii ze Szczecina na 1 dzień. Po zakończonej zabawie w największym polskim parku rozrywki wybieramy się w drogę powrotną. Wracamy do Szczecina przez Zieloną Górę i Gorzów Wlkp.

Wariant nr 2 obejmuje wycieczkę weekendową do Energylandii. W tym przypadku po zakończonej zabawie w Zatorze przejeżdżamy autokarem do Krakowa. W Krakowie uczestnicy kwaterowani są w hotelu trzy gwiazkowym. Hotel który, proponujemy, znajduje się w pobliżu słynnego Rynku Głównego. Jest to cenne, dlatego, że dojście na pieszo zajmuje nie więcej niż 5 min. Doskonale wiemy, że krakowski rynek jest nie lada atrakcją. Szczególnie wieczorową porą. To dodaje uroku.

Kolejnego dnia, po śniadaniu Biuro Podróży Event-tours zaprasza na spacer po Krakowie z przewodnikiem. Nasz przewodnik w sposób ciekawy i zabawny pokaże i opowie o zabytkach Krakowa. Zobaczymy m.in. Rynek Główny, Barbakan czy Wawel. Po zakończeniu zwiedzania będzie czas wolny w okolicach krakowskiego rynku.

Wycieczka z Biurem Podróży Event-tours

Dysponujemy flotą komfortowych autokarów klasy lux wyposażonych m.in. w toaletę, klimatyzację i wygodne fotele. Dzięki temu podróż nie jest męcząca. Dodatkowo mając na uwadze bezpieczeństwo, w trakcie przejazdu robimy przerwy. Przewidujemy również przerwę śniadaniową, z możliwością skorzystania z oferty gastronomicznej. Kawa i śniadanie smakują wówczas wyśmienicie.

Biuro Podróży Event-tours na wycieczkę do Energylandii zaprasza również dzieci i młodzież. Nic nie stoi na przeszkodzie, aby na wycieczkę do Energylandii pojechały osoby niepełnoletnie.  Dzieci i młodzież zabieramy ze Szczecina, Gorzowa Wlkp. oraz Zielonej Góry.  Specjalnie dla osób niepełnoletnich zapewniamy wykwalifikowanego opiekuna. Jego zadaniem jest nadzór uczestnikami wycieczki od momentu zbiórki w Szczecinie, Gorzowie Wlkp. czy Zielonej Górze, poprzez pobyt na terenie parku rozrywki, aż do zakończenia wycieczki w każdym z ww. miast.

Dla zorganizowanych grup turystycznych Biuro Podróży Event-tours realizuje również wyjazdy do Energylandii z innych miejscowości niż Szczecin, Gorzów Wlkp. czy Zielona Góra. Jeżeli masz pomysł na wyjazd do Energylandii to skontaktuj się z naszym biurem. Przestawimy ofertę i wybierzemy atrakcyjne rozwiązanie. Przyjedziemy w miejsce wskazane przez organizatora grupy. Spośród całego katalogu wycieczek organizowanych przez Event-tours to wycieczka do Energylandii z opcją wyjazdu ze Szczecina, Gorzowa Wlkp. oraz Zielonej Góry jest jedną z najchętniej wybieranych przez dzieci i młodzież podczas wakacji czy długich weekendów.

Nie czekaj do ostatniej chwili. Zarezerwuj miejsca jeszcze dziś.

Wycieczka do Energylandii
Energylandia ze Szczecina
Park rozrywki w Polsce

TERMINY WYCIECZEK DO ENERGYLANDII ZE SZCZECINA.

Najbliższe terminy wycieczki do Energylandii to

21/10/2023 r. ENERGYLANDIA HALLOWEEN NIGHT

Organizatorem wyjazdu jest Biuro Podróży Event-tours. Szczegółowe informacje i zapisy dostępne są pod numerem telefonu: 91 350 85 56

Możesz też zarezerwować od razu bilety na najbliższą wycieczkę do Energylandii ze Szczecina.

Wystarczy, że klikniesz pod niżej zamieszczony link i dokonasz rezerwacji on-line.

SPRAWDŹ POZOSTAŁE NASZE PROPOZYCJE:

Wycieczka do Energylandii z: Kołobrzegu, Ustronia Morskiego, Dźwirzyna, Sarbinowa, Połczyna Zdroju, Grzybowa, Pogorzelicy, Niechorza, Trzebiatowa, Gryfic, Karlina, Białogardu, Koszalina, Mielna, Sianożęt, Mrzeżyna, Rogowa, Trzęsacza, Pustkowa, Pobierowa, Dziwnówka, Dziwnowa, Kamienia Pomorskiego, Goleniowa, Nowogardu, Płot, Stargardu, Myśliborza, Choszczna, Wałcza, Gryfina, Chojny, Drawska Pomorskiego, Świdwina, Łobza, Reska, Złocieńca, Szczecina, Szczecinka, Banie, Barlinka, Barwic, Będzina, Białego Boru, Bielic, Bierzwnika, Biesiekierza, Bobolic, Boleszkowic, Bornego Sulinowa, Brojc, Brzeźna, Cedyni, Chociwla, Czaplinka, Człopy, Darłowa, Dębna, Dobrej Nowogardzkiej, Dobrej Szczecińskiej, Dębna, Dobrzan, Dolic, Drawna, Dygowa, Golczewa, Grzmiącej, Ińska, Kalisza Pomorskiego, Karnic, Kobylanki, Kołbaskowa, Kozienic, Krzęcina, Lipian, Malechowa, Marianowa, Manowa, Maszewa, Mieszkowic, Mirosławca, Międzyzdrojów, Morynia, Myśliborza, Nowogardu, Nowego Warpna, Nowogródka Pomorskiego, Osiny, Pełczyc, Polanowa, Polic, Postomina, Przelewic, Przybiernowa, Pyrzyc, Radowa Małego, Rąbina, Recza, Rewala, Rymania, Sianowa, Siemyśla, Sławna, Sławoborza, Starej Dąbrowy, Starego Czarnowa, Stepnicy, Suchania, Świerzna, Świeszyna, Trzcińska Zdroju, Tuczna, Tychowa, Wałcza, Warnic, Węgorzyna, Widuchowej, Wierzchowa, Wolina