WYCIECZKA DO BERLINA I ZWIEDZANIE ZOO

WYCIECZKA DO BERLINA I ZWIEDZANIE ZOO.

Zapraszamy na wycieczki do ZOO w Berlinie, jednego z największych ogrodów zoologicznych w Niemczech oraz jeden z największą liczbą gatunków zwierząt na świecie

WYCIECZKI ZE SZCZECINA DO ZOO BERLIN.

Biuro Podróży Event-tours zaprasza na wycieczkę do Berlina, podczas której odwiedzimy zoo w Berlinie. ZOO w Berlinie to największa tego rodzaju atrakcja w całych Niemczech będąca zarazem jednym z nielicznych ogrodów zoologicznych na świecie, które posiadają na swoim terenie tak dużą ilość zwierząt. Oznacza, to, że jeśli kiedykolwiek zastanawialiście się nad fenomenem zoo w Berlinie, to warto sobie uświadomić, że na terenie berlińskiego zoo występują wszystkie zwierzęta znane nam z filmów przyrodniczych lub nawet z bajek.

Wycieczka do ZOO Berlin

Wycieczka i zwiedzanie ZOO.

Bieżąca propozycja Biura Podróży Event-tours to wycieczka do zoo berlin. Sam przejazd autokarem do Berlina zajmuje ok 2 godzin. Po przyjeździe na miejsce rozpoczynamy zwiedzanie zoo.

Berliński Ogród Zoologiczny można podzielić na trzy obszary. Pierszy z nich to oczywiście obszar główny, na którego terenie występuje większość wybiegów dla zwierząt. Drugi z obszarów to słynne berlińskie akwarium. Trzeci z nich to zarazem najmniejszy obszar, do którego dotrzeć można przekraczając niewielki mostek po drugiej stronie kanału nazywanego Landwehrkanal.  

Zakupiony w kasie bilet wstępu upoważnia do wejścia do pierwszego i trzeciego obszaru. Aby odwiedzić berlińskie akwarium, należy uiścić dodatkową opłatę, którą powinno się uwzględnić przy zakupie biletu. Tym bardziej że warto odwiedzić berlińskie akwarium.

Zwiedzanie zoo w Berlinie warto rozpocząć od obszaru głównego. Jeśli wybierzemy wejście poprzez Bramę Lwów (wejście rekomendowane przez Biuro Podróży Event-tours), to niemal od razu dotrzemy pod Ogród dla Pand. Z uwagi na olbrzymią popularność Pand w berlińskim zoo, należy mieć na uwadze, że wybieg dla Pand jest prawdopodobnie najbardziej obleganym wybiegiem na terenie zoo w Berlinie . Oprócz tego na terenie zoo Berlin znajdziemy takie wybiegi jak: Dom Ptaków, Świat Pingwinów, Dom Małp, Dom Żyraw i wiele innych. Warto również wspomnieć, że Berlińskie Zoo to nie tylko wybiegi dla zwierząt, ale również i jeden wielki plac zabaw. A w zasadzie place zabaw, które liczna ilość sprawia, że najmłodsi uczestnicy wycieczki nie będą się nudzić.

Zwiedzanie zoo w Berlinie to również krótka lekcja historii o Berlinie połączona z kilkoma ciekawostkami. Jedną z nich może być słynna historia berlińskiego niedźwiadka, którego pracownicy berlińskiego zoo nazwali imieniem Knut. Knut szybko stał się maskotką berlińskiego zoo, odwiedzaną przez liczne grupy. Niestety po 5 latach życia niedźwiadek Knut zmarł w wyniku choroby.

wycieczka zoo
Wycieczka do ZOO Berlin
wycieczka ze szczecina

TERMIN WYCIECZKI DO BERLINA I ZWIEDZANIE ZOO.

Najbliższy termin wycieczki do Berlina i zwiedzanie ZOO dostępny jest na naszych stronach internetowych. Najbliższy termin wyjazdu to 07/07/2024 r. Organizatorem wyjazdu jest Biuro Podróży Event-tours. Szczegółowe informacje i zapisy dostępne są pod numerem telefonu: 91 350 85 56 lub 669 44 91 99. Możesz też zarezerwować od razu bilety na wycieczkę do Berlina i zwiedzanie ZOO. Wystarczy, że klikniesz pod niżej zamieszczony link i dokonasz rezerwacji on-line.

OFERTA WAKACJE 2024 r.

WYCIECZKA DO ZOO BERLIN: 07/07/2024 r.

WYCIECZKA DO ZOO BERLIN: 14/07/2024 r.

WYCIECZKA DO ZOO BERLIN: 21/07/2024 r.

WYCIECZKA DO ZOO BERLIN: 28/07/2024 r.

WYCIECZKA DO ZOO BERLIN: 04/08/2024 r.

WYCIECZKA DO ZOO BERLIN: 11/08/2024 r.

WYCIECZKA DO ZOO BERLIN: 18/08/2024 r.

WYCIECZKA DO ZOO BERLIN: 25/08/2024 r.

SPRAWDŹ POZOSTAŁE NASZE PROPOZYCJE:

Wycieczka do ZOO Berlin z: Kołobrzegu, Ustronia Morskiego, Dźwirzyna, Sarbinowa, Połczyna Zdroju, Grzybowa, Pogorzelicy, Niechorza, Trzebiatowa, Gryfic, Karlina, Białogardu, Koszalina, Mielna, Sianożęt, Mrzeżyna, Rogowa, Trzęsacza, Pustkowa, Pobierowa, Dziwnówka, Dziwnowa, Kamienia Pomorskiego, Goleniowa, Nowogardu, Płot, Stargardu, Myśliborza, Choszczna, Wałcza, Gryfina, Chojny, Drawska Pomorskiego, Świdwina, Łobza, Reska, Złocieńca, Szczecina, Szczecinka, Banie, Barlinka, Barwic, Będzina, Białego Boru, Bielic, Bierzwnika, Biesiekierza, Bobolic, Boleszkowic, Bornego Sulinowa, Brojc, Brzeźna, Cedyni, Chociwla, Czaplinka, Człopy, Darłowa, Dębna, Dobrej Nowogardzkiej, Dobrej Szczecińskiej, Dębna, Dobrzan, Dolic, Drawna, Dygowa, Golczewa, Grzmiącej, Ińska, Kalisza Pomorskiego, Karnic, Kobylanki, Kołbaskowa, Kozienic, Krzęcina, Lipian, Malechowa, Marianowa, Manowa, Maszewa, Mieszkowic, Mirosławca, Międzyzdrojów, Morynia, Myśliborza, Nowogardu, Nowego Warpna, Nowogródka Pomorskiego, Osiny, Pełczyc, Polanowa, Polic, Postomina, Przelewic, Przybiernowa, Pyrzyc, Radowa Małego, Rąbina, Recza, Rewala, Rymania, Sianowa, Siemyśla, Sławna, Sławoborza, Starej Dąbrowy, Starego Czarnowa, Stepnicy, Suchania, Świerzna, Świeszyna, Trzcińska Zdroju, Tuczna, Tychowa, Wałcza, Warnic, Węgorzyna, Widuchowej, Wierzchowa, Wolina