WYCIECZKI DO HEIDE PARKU

Wycieczki do Heide Park ze Szczecina.

Biuro Podróży Event-tours zaprasza na wycieczki do największego parku rozrywki na terenie Niemiec. Wycieczka do Heide Parku w Soltau to wycieczka jednodniowa, organizowana jako wspaniałe przeżycie weekendu lub jako wycieczka dla zorganizowanych grup turystycznych w dowolnie wskazanym terminie. Heide Park w Soltau to wspaniała rozrywka na wysokim poziomie przy zachowaniu maksimum bezpieczeństwa uczestników. Heide Park w Soltau to jeden z najbardziej znanych parków rozrywki w całej Europie. Jego specyfika polega na tym, że każdy, niezależnie od wieku znajdzie w nim wiele atrakcji dla siebie. To prawdziwa gratka dla całej rodziny.

biuro podróży szczecin

Wycieczka do Heide Parku ze Szczecina

Biuro podróży Event-tours ponownie rusza z ofertą wycieczek do Heide Parku ze Szczecina. Z uwagi na odległość dzielącą Szczecin a miejscowością Soltau, na której terenie położony jest Heide Park, wycieczka, na którą chcemy zaprosić, jest realizowana jako wycieczka jednodniowa. To idealny pomysł na spędzenie soboty i powrót do domu w godzinach wieczornych. Opisywana wycieczka nie jest podróżą męczącą. Organizujemy wyjazd ze Szczecina i przejazd przez Niemcy w godzinach porannych, tak, aby na po przyjeździe na miejsce skorzystać ze wszystkich atrakcji parku. A jest w czym wybierać. Na miejscu dla wszystkich uczestników czeka 9 kolejek górskich ze słynną kolejką Colosson czy kolejką Krake. To także 7 atrakcji wodnych, które sprawiają, że Heide Park jest jednym z najpopularniejszych parków rozrywki.

Heide Park to również fantastyczna strefa familijna dla najmłodszych. To, co wyróżnia park rozrywki w Soltau od innych parków w Europie to fakt, iż na jego terenie wspaniale mogą bawić się najmłodsi. Wszystko za sprawą specjalnej strefy dedykowanej dzieciom z kultową postacią Świnki Peppy.

Biuro turystyki Event-tours

Biuro turystyki Event-tours ze Szczecina od wielu lat jest organizatorem wyjazdów do Heide Parku ze Szczecina. Ostatnie lata z tytułu pandemii spowodowały, że wycieczki nie były uwzględnione w harmonogramach dla osób indywidualnych. W tym roku ponownie po pandemicznej przerwie biuro turystyki Event-tours wraca z propozycją zorganizowanych wyjazdów do Heide Parku.

Wycieczki odbywają się w soboty, co sprawia, że mając do dyspozycji wolną niedzielę mamy szansę na wypoczynek po pełnym dniu atrakcji w Heide Parku przed rozpoczęciem kolejnego tygodnia.

Heide Park to doskonała zabawa dla całych rodzin, ale również i grup kolonijnych przebywających na terenie Pomorza Zachodniego. Jeżeli tylko pogoda nad polskim morzem płata figle, warto wtedy skontaktować się z biurem turystyki Event-tours i rozważyć jednodniowy wyjazd do heide parku. Uczestnicy będą mega zadowoleni. Biuro zapewni pełną obsługę od początku do końca wycieczki do najpopularniejszego parku rozrywki.
A planując kolonię lub obóz dla najmłodszych nad polskim morzem, warto od samego początku uwzględnić wycieczkę do najpopularniejszego parku rozrywki w Europie.

Biuro turystyki Event-tours zorganizuje lub zapewni obsługę pilota wycieczki z każdej miejscowości położonej na terenie województwa zachodniopomorskiej. Nie czekaj dłużej. Skontaktuj się z Event-tours jeszcze dziś i ustal termin wycieczki.

energylandia
wycieczki szczecin
wycieczki szczecin

TERMINY WYCIECZEK DO HEIDE PARKU ZE SZCZECINA.

Najbliższe terminy wyjazdów do Heide Park w Soltau: 08/07/2023 r.

Organizatorem wyjazdu jest Biuro Podróży Event-tours. Szczegółowe informacje i zapisy dostępne są pod numerem telefonu: 91 350 85 56. Możesz też zarezerwować od razu bilety na wycieczkę do Heide Parku ze Szczecina. Wystarczy, że klikniesz pod niżej zamieszczony link i dokonasz rezerwacji on-line.

OFERTA WYCIECZKA HEIDE PARK 2023:

WYCIECZKA HEIDE PARK: 08/07/2023 r.

WYCIECZKA HEIDE PARK: 29/07/2023 r.

WYCIECZKA HEIDE PARK: 19/08/2023 r.

Wycieczki do Heide Park z: Kołobrzegu, Ustronia Morskiego, Dźwirzyna, Sarbinowa, Połczyna Zdroju, Grzybowa, Pogorzelicy, Niechorza, Trzebiatowa, Gryfic, Karlina, Białogardu, Koszalina, Mielna, Sianożęt, Mrzeżyna, Rogowa, Trzęsacza, Pustkowa, Pobierowa, Dziwnówka, Dziwnowa, Kamienia Pomorskiego, Goleniowa, Nowogardu, Płot, Stargardu, Myśliborza, Choszczna, Wałcza, Gryfina, Chojny, Drawska Pomorskiego, Świdwina, Łobza, Reska, Złocieńca, Szczecina, Szczecinka, Banie, Barlinka, Barwic, Będzina, Białego Boru, Bielic, Bierzwnika, Biesiekierza, Bobolic, Boleszkowic, Bornego Sulinowa, Brojc, Brzeźna, Cedyni, Chociwla, Czaplinka, Człopy, Darłowa, Dębna, Dobrej Nowogardzkiej, Dobrej Szczecińskiej, Dębna, Dobrzan, Dolic, Drawna, Dygowa, Golczewa, Grzmiącej, Ińska, Kalisza Pomorskiego, Karnic, Kobylanki, Kołbaskowa, Kozienic, Krzęcina, Lipian, Malechowa, Marianowa, Manowa, Maszewa, Mieszkowic, Mirosławca, Międzyzdrojów, Morynia, Myśliborza, Nowogardu, Nowego Warpna, Nowogródka Pomorskiego, Osiny, Pełczyc, Polanowa, Polic, Postomina, Przelewic, Przybiernowa, Pyrzyc, Radowa Małego, Rąbina, Recza, Rewala, Rymania, Sianowa, Siemyśla, Sławna, Sławoborza, Starej Dąbrowy, Starego Czarnowa, Stepnicy, Suchania, Świerzna, Świeszyna, Trzcińska Zdroju, Tuczna, Tychowa, Wałcza, Warnic, Węgorzyna, Widuchowej, Wierzchowa, Wolina