WYCIECZKA DO AMSTERDAMU ZE SZCZECINA.

BIURO PODRÓŻY SZCZECIN.

Zapraszamy na wycieczkę do Amsterdamu, który rzez położenie na wodzie, jest często nazywany „Wenecją północy„, chociaż w przeciwieństwie do włoskiego miasta, nie buduje się tutaj zazwyczaj domów bezpośrednio nad kanałami tylko pozostawia miejsce na szeroką drogę i chodnik. Strasznie popularnym sposobem spędzania czasu w lecie jest, oczywiście, pływanie łódką po kanałach. Ma się wrażenie, że każda rodzina w Amsterdamie posiada co najmniej jedną łódź, tyle ich potrafi być na kanałach.

WYCIECZKA ZE SZCZECINA DO AMSTERDAMU.

Nasz pomysł na wycieczkę do Amsterdamu to połączenie komfortu podróżowania wraz z możliwością odwiedzenia największego parku wiosennego świata – Ogrodów Keukenhof. Zaczynamy oczywiście od przejazdu autokarem klasy LUX. Wyjeżdżamy ze Szczecina w godzinach wieczornych w piątek, tak aby około 8 godzinach dojechać do Ogrodów Keukenhof.  W godzinach południowych udajemy się do stolicy Niderlandów, czyli do Amsterdamu.

W sezonie turystycznym wycieczki do Amsterdamu ze Szczecina realizujemy aż co tydzień, a na życzenie grup – jeszcze częściej.

DLACZEGO WARTO WYBRAĆ SIĘ NA WYCIECZKĘ DO AMSTERDAMU?

Ogrody Keukenhof to najpiękniejszy wiosenny park świata gdzie na powierzchni 32 ha można podziwiać ponad 7 milionów kwitnących tulipanów, żonkili, hiacyntów oraz innych roślin cebulowych. Dzień w Keukenhof to dzień pełen wspaniałych przeżyć i niezapomnianych wrażeń. Keukenhof pełen jest niepowtarzalnych kolorów i zapachów, które wywołują jedyne w swoim rodzaju poczucie wolności. Dysponuje doskonałym zapleczem, zachwyca 30 spektakularnymi wystawami kwiatowymi, zaskakującymi i inspirującymi ogrodami oraz tętniącymi życiem wydarzeniami.

W godzinach południowych udajemy się do Amsterdamu zwanego Wenecją Północy – miasta położonego na ponad sześciuset kanałach które kiedyś były drogą komunikacji i transportu towarów w tym portowym, kupieckim mieście, a teraz niezwykle malownicze, oddają specyficzny charakter miasta. Zwiedzanie miasta zaczniemy od Dworca Głównego , zabytkowego neogotyckiego budynku zbudowanego w stylu neorenesansu holenderskiego. pełniącego dawniej funkcję portu wodnego. Następnie spacer jedną z głównych ulic Amsterdamu – Damrak na której znajdują się liczne sklepy z pamiątkami, stragany, restauracje oraz Muzea. Podczas spaceru zobaczymy Gmach Giełdy oraz słynny dom handlowy De Bijenkorf. Główny Deptak kończy się na Placu Dam – czyli po holendersku´tama´ to duży plac w samym centrum miasta. Na placu z jednej strony stoi Pałac Królewski, Nowy Kościół, z drugiej często uczęszczany gabinet figur woskowych Madame Tussaud, w głębi luksusowy historyczny Hotel Krasnapolski. Pośrodku placu stoi pomnik Pamięci Ofiar II Wojny Światowej, na którego schodach siedzą młodzi ludzie z całego świata. Pałac Królewski (Koninklijk Paleis) który dominuje na Damie był kiedyś ratuszem. Dopiero w czasach napoleońskich został przebudowany na Pałac Królewski, którą to role pełni do dziś. Dalej udamy się w kierunku Placu Leiden oraz Kwartału Muzeów po drodze zwiedzając słynne targi kwiatowe na wodzie oraz Gouden Bocht czyli Złoty Zakręt, którego nazwa pochodzi od przepychu rezydencji, które w tym miejscu są większe niż gdziekolwiek w obrębie systemu półkolistych kanałów. Ostatnim punktem naszej wycieczki będzie przejście do dzielnicy grzechu i rozpusty – Red Light District – Dzielnica Czerwonych Świateł to dzielnica otwartej prostytucji w oknach wystawowych, niczym oświetlone na czerwono wystawy sklepowe. Liczne lokale rozrywkowe oraz coffe shopy jest to prawdziwa osobliwość miasta, o niepowtarzalnej atmosferze i urodzie. Spacerując między kanałami i wąskimi uliczkami dojdziemy do Chińskiej Dzielnicy, która kusi egzotycznymi zapachami, wschodnioazjatyckimi restauracjami i sklepami oraz wspaniałymi budowlami m.in. Oude Kerk, czyli po polsku Stary Kościół z oktogonalną wieżą, to jedna z najpiękniejszych budowli w mieście oraz budynkiem Wagi znajdującej się na Nieuwmarkt. Po zakończeniu zwiedzania czas wolny. W godzinach późnowieczornych wyjeżdżamy w drogę powrotną do Szczecina.

 

TERMINY WYCIECZEK DO AMSTERDAMU ZE SZCZECINA.

Terminy wycieczki do Amsterdamu dostępne są u pracowników naszego biura oraz na stronie internetowej. Organizatorem wyjazdu jest Biuro Podróży Event-tours. Szczegółowe informacje i zapisy dostępne są pod numerem telefonu: 669 44 91 99. Możesz też zarezerwować od razu bilety na wycieczkę do Amsterdamu ze Szczecina. Wystarczy, że klikniesz pod niżej zamieszczony link i dokonasz rezerwacji on-line.

ZAREZERWUJ TERAZ ONLINE

LUB

na stronie internetowej

www.wycieczki.event-tours.pl

Wycieczka do Amsterdamu z: Kołobrzegu, Ustronia Morskiego, Dźwirzyna, Sarbinowa, Połczyna Zdroju, Grzybowa, Pogorzelicy, Niechorza, Trzebiatowa, Gryfic, Karlina, Białogardu, Koszalina, Mielna, Sianożęt, Mrzeżyna, Rogowa, Trzęsacza, Pustkowa, Pobierowa, Dziwnówka, Dziwnowa, Kamienia Pomorskiego, Goleniowa, Nowogardu, Płot, Stargardu, Myśliborza, Choszczna, Wałcza, Gryfina, Chojny, Drawska Pomorskiego, Świdwina, Łobza, Reska, Złocieńca, Szczecina, Szczecinka, Banie, Barlinka, Barwic, Będzina, Białego Boru, Bielic, Bierzwnika, Biesiekierza, Bobolic, Boleszkowic, Bornego Sulinowa, Brojc, Brzeźna, Cedyni, Chociwla, Czaplinka, Człopy, Darłowa, Dębna, Dobrej Nowogardzkiej, Dobrej Szczecińskiej, Dębna, Dobrzan, Dolic, Drawna, Dygowa, Golczewa, Grzmiącej, Ińska, Kalisza Pomorskiego, Karnic, Kobylanki, Kołbaskowa, Kozienic, Krzęcina, Lipian, Malechowa, Marianowa, Manowa, Maszewa, Mieszkowic, Mirosławca, Międzyzdrojów, Morynia, Myśliborza, Nowogardu, Nowego Warpna, Nowogródka Pomorskiego, Osiny, Pełczyc, Polanowa, Polic, Postomina, Przelewic, Przybiernowa, Pyrzyc, Radowa Małego, Rąbina, Recza, Rewala, Rymania, Sianowa, Siemyśla, Sławna, Sławoborza, Starej Dąbrowy, Starego Czarnowa, Stepnicy, Suchania, Świerzna, Świeszyna, Trzcińska Zdroju, Tuczna, Tychowa, Wałcza, Warnic, Węgorzyna, Widuchowej, Wierzchowa, Wolina.

 

SPRAWDŹ POZOSTAŁE NASZE PROPOZYCJE:

WYCIECZKA DO BERLINA

WYCIECZKA FESTIWAL ŚWIATEŁ BERLIN

WYCIECZKA DO KOPENHAGI

WYCIECZKA DO BUDAPESZTU

WYCIECZKA DO PRAGI

WYNAJEM AUTOKARÓW

USŁUGI PRZEWODNIKA WYCIECZEK

OŚRODEK WYPOCZYNKOWY W KARKONOSZACH

ZOBACZ GALERIĘ NASZYCH AUTOKARÓW