WYCIECZKI NA WALENTYNKI ZE SZCZECINA

Wycieczki na Walentynki – najlepszy sposób na spędzenie święta zakochanych

BIURO PODRÓŻY SZCZECIN

Walentynki to najlepszy moment na uczczenie miłości i relacji, która łączy dwie osoby. Dlatego potrzeba do tego odpowiedniej celebracji – wtedy 14 lutego na długo zostanie w pamięci. Misie, biżuteria czy kwiaty to też dobry pomysł, ale już po chwili o tym zapomnisz. Zamiast tego postaw na wycieczki na Walentynki, ponieważ pozwoli Ci to stworzyć kolejne piękne wspomnienia – w dodatku w towarzystwie ukochanej osoby.

Wycieczka do Paryża

Dlaczego warto stawiać na wycieczki na Walentynki?

Dla wielu osób Walentynki do święto oparte na konsumpcjonizmie, bo drugą osobę kocha się każdego dnia, a nie tylko 14 lutego – też tak myślisz? Zatem możesz doskonale połączyć swoje wątpliwości moralne z prawdziwą celebracją. W końcu Walentynki to idealny moment na spędzenie czasu tylko z Twoją drugą połówką – bez dzieci, rodziny czy znajomych. Dlatego najlepszym sposobem jest romantyczna wycieczka walentynkowa. Wtedy na pewno na długo zapamiętasz emocje, jakie Ci towarzyszyły w trakcie zwiedzania kolejnych wyjątkowych miejsc. A z kim najlepiej dzielić się takimi chwilami? Z kimś, kogo kochasz, szanujesz i chcesz pokazać, jak mocno Ci na niej lub nim zależy.

Walentynkowa wycieczka – gdzie warto się udać?

Do dyspozycji masz wiele ciekawych destynacji. W końcu w każdym miejscu znajdziesz wiele romantycznych zakątków, które warto odwiedzić ze swoją drugą połówką. Możesz postawić nawet na krajowe wycieczki. Jednak dużo więcej emocji dostarczy wam wyjazd za granicę, ponieważ wtedy podróż stanie się jeszcze bardziej wyjątkowa. Doskonałym pomysłem są również wycieczki zorganizowane przez biuro podróży, gdyż pozwolą Ci naprawdę ciekawie spożytkować czas, a przy tym masz pewność, że zobaczysz najważniejsze atrakcje odwiedzanego miejsca. Sprawdź zatem, gdzie warto udać się na Walentynki

Drezno

„Perła Baroku”, „Florencja Północy” – te określenia jeszcze lepiej pokazują, jak pięknym i urokliwym miastem jest Drezno. Spacerując w okolicy zabytkowych budowli, na pewno poczujesz magię, jaka się w nich kryje. Po prostu w tym mieście nie musisz zastanawiać się, gdzie udać się na przechadzkę ze swoją drugą połówką, ponieważ każdy zakątek kryje wiele tajemnic, a przy tym roztacza wokół siebie niezwykłą atmosferę. Właśnie z tego powodu organizujemy wycieczkę walentynkową do Drezna. Możesz tam spędzić dwie noce, więc na pewno znajdziesz czas na romantyczną kolację, spacer starym miastem czy po prostu długie rozmowy z ukochanym, czy z ukochaną.

Praga

Praga skutecznie przyciąga turystów swoim autentycznym urokiem, cudowną architekturą i pysznym jedzeniem. W stolicy Czech na pewno poczujesz klimat idealny na krótką podróż walentynkową. Koniecznie udajcie się wtedy na spacer Mostem Karola na rzece Wełtawie. Otoczenie, zachód słońca i cudowne lampy tworzą wyjątkowy nastrój. Poza tym w Pradze warto zobaczyć Zamek Królewski, dzielnicę Hradczany, a także Teatr Narodowy. Po prostu w tym mieście nie sposób się nudzić, więc romantyczny wypad z drugą połówką będzie jeszcze bardziej emocjonujący. Ze względu na mnogość atrakcji, jakie oferuje to miasto, organizujemy wyjazd z dwoma noclegami – wtedy na pewno znajdziesz czas dla swojego ukochanego lub ukochanej, a przy okazji zwiedzisz wiele niezwykłych miejsc.

Paryż

Stolica miłości, czyli Paryż to najlepsze miejsce na spędzenie wyjątkowych Walentynek. To miasto ma w sobie prawdziwą magię, którą warto podzielić się z drugą osobą. Na pewno poczujesz ten klimat. Poza tym wyjazd możesz do woli uatrakcyjniać, bo do Twojej dyspozycji jest wiele unikatowych atrakcji. Koniecznie odwiedź wieżę Eiffla – widok ze szczytu musisz zobaczyć razem ze swoją drugą połówką. W wolnym czasie usiądź na pobliskiej ławce z bagietką, serem i kieliszkiem soku – w końcu nie wolno pić alkoholu w miejscu publicznym. To doskonały pomysł na niezapomnianą randkę. Możesz też udać się w rejs po Sekwanie, zwiedzić Ogród Luksemburski, Muzeum Orsay, Katakumby Paryża, a nawet odwiedzić Wersal. Jeżeli sam nie wiesz, którą z tych atrakcji warto zobaczyć, to po prostu wybierz naszą wycieczkę walentynkową do Paryża z trzema noclegami – w tym czasie na pewno zobaczysz wiele niezwykłych miejsc.

Jezioro Garda

Doskonała lokalizacja, wspaniałe widoki i pyszna włoska kuchnia – tego wszystkiego doświadczysz podczas podróży walentynkowej nad Jezioro Garda. Ta magiczna okolica idealnie nadaje się do romantycznych spacerów, a także do poznawania tamtejszej kultury. Poza tym spacery w okolicy jeziora pozwolą Ci napawać się cudownymi widokami. Jeżeli jesteś miłośnikiem mocnych wrażeń i wraz ze swoją drugą połówką lubicie łamać schematy, to koniecznie odwiedźcie park rozrywki Gardaland. Dodatkowo wybierając podróż z nami, zobaczysz wiele urokliwych miejsc. W końcu organizujemy wyjazdy do Padwy, Werony i Wenecji. Wtedy odwiedzisz naprawdę romantyczne zakątki, gdzie po prostu musisz być ze swoją drugą połówką. Wyobraź sobie, jak cudowne będą Walentynki, podczas których razem z ukochaną osobą udasz się w rejs gondolą, obejrzysz zachód słońca nad Jeziorem Garda bądź po prostu usiądziesz na ławce w urokliwym ogrodzie Giardino Gusti.

Wyceiczki na Walentynki
Wieża Eiffla
Wycieczki na Walentynki
Wycieczki na walentynki z: Kołobrzegu, Ustronia Morskiego, Dźwirzyna, Sarbinowa, Połczyna Zdroju, Grzybowa, Pogorzelicy, Niechorza, Trzebiatowa, Gryfic, Karlina, Białogardu, Koszalina, Mielna, Sianożęt, Mrzeżyna, Rogowa, Trzęsacza, Pustkowa, Pobierowa, Dziwnówka, Dziwnowa, Kamienia Pomorskiego, Goleniowa, Nowogardu, Płot, Stargardu, Myśliborza, Choszczna, Wałcza, Gryfina, Chojny, Drawska Pomorskiego, Świdwina, Łobza, Reska, Złocieńca, Szczecina, Szczecinka, Banie, Barlinka, Barwic, Będzina, Białego Boru, Bielic, Bierzwnika, Biesiekierza, Bobolic, Boleszkowic, Bornego Sulinowa, Brojc, Brzeźna, Cedyni, Chociwla, Czaplinka, Człopy, Darłowa, Dębna, Dobrej Nowogardzkiej, Dobrej Szczecińskiej, Dębna, Dobrzan, Dolic, Drawna, Dygowa, Golczewa, Grzmiącej, Ińska, Kalisza Pomorskiego, Karnic, Kobylanki, Kołbaskowa, Kozienic, Krzęcina, Lipian, Malechowa, Marianowa, Manowa, Maszewa, Mieszkowic, Mirosławca, Międzyzdrojów, Morynia, Myśliborza, Nowogardu, Nowego Warpna, Nowogródka Pomorskiego, Osiny, Pełczyc, Polanowa, Polic, Postomina, Przelewic, Przybiernowa, Pyrzyc, Radowa Małego, Rąbina, Recza, Rewala, Rymania, Sianowa, Siemyśla, Sławna, Sławoborza, Starej Dąbrowy, Starego Czarnowa, Stepnicy, Suchania, Świerzna, Świeszyna, Trzcińska Zdroju, Tuczna, Tychowa, Wałcza, Warnic, Węgorzyna, Widuchowej, Wierzchowa, Wolina