WYCIECZKA I ZWIEDZANIE CZECH

ORGANIZUJEMY WYCIECZKI DO CZECH.

Jesteśmy biurem podróży, które nieustannie otwiera się na nowe oczekiwania swoich klientów. Pragniemy poszerzać proponowaną przez nas ofertę o ciekawe miejsca, do których chcą podróżować zarówno osoby młode, jak i seniorzy. Zapewniamy między innymi niezapomniane wycieczki do Czech. W tym celu oferujemy przede wszystkim przejazd autokarem klasy LUX. Daje on gwarancję komfortu jazdy, a także bezpieczeństwa. Wycieczka do Czech z pewnością okaże się doskonałym pomysłem w przypadku wszystkich osób, które nastawione są na zwiedzanie, poznawanie nowych miejsc, ciekawych smaków oraz pięknej architektury.

Wycieczka do czech

CO UWZGLĘDNIA WYCIECZKA DO CZECH?

Proponujemy turystom zwiedzanie Czech z przewodnikiem. Dzięki nam będą Państwo mogli poznać takie miejsca, jak Praga, Kutna Hora czy Czeski Krumlov ale także Ołomuniec, Karlove Vary czy Czeskie Karkonosze. Wycieczki organizowane są przede wszystkim na życzenie grup ze Szczecina, ale także całego województwa zachodniopomorskiego. Mogą się one odbywać we wskazanym przez osoby zainteresowane terminie. Program całej wycieczki jest odpowiednio dostosowywany do oczekiwań każdej z grup. Wycieczka do Czech jest co najmniej wycieczką weekendową obejmującą przynajmniej dwa noclegi w hotelu bądź ośrodku wypoczynkowym. Gwarantujemy pełne wyżywienie, a także pokoje z węzłem sanitarnym. Zwiedzanie Czech można rozszerzyć o wycieczkę do słowackiej Bratysławy lub wizytę na Morawach, gdzie można podziwiać mniej znane w naszym kraju czeskie winnice. Nasza oferta skierowana jest do osób, które zdecydowanie nie lubią nudy i preferują wypoczynek polegający na zwiedzaniu. Praga to jedno z najpiękniejszych europejskich miast, które stanowi cel podróży osób z całego świata o każdej porze roku. Do najważniejszych zabytków stolicy Czech można zaliczyć przede wszystkim Zamek na Hradczanach. Istnieje on od najstarszych dziejów Pragi i dawniej stanowił siedzibę czeskich królów. Według Księgi Rekordów Guinessa jest największym pod względem zajmowanej powierzchni zamkiem na świecie. Innym miejscem w Pradze, które koniecznie trzeba zobaczyć, jest Most Karola łączący dwie czeskie dzielnice. Stanowi on najsłynniejszą i najchętniej odwiedzaną atrakcję turystyczną tego miasta. Na uwagę zasługuje również Belwederpałac wzniesiony dla Anny Jagiellonki w latach 1538-1563, a także Pałac Wallensteina – barokowy obiekt, który obecnie stanowi siedzibę Senatu Republiki Czeskiej. Turystów przyciąga jeszcze Malá Strana – dzielnica Pragi, która przez wiele lat była samodzielnym miasteczkiem. Położona jest u podnóża praskiego zamku, na lewym brzegu najdłuższej rzeki Czech, jaką jest Wełtawa. To tylko niektóre z licznych zabytków Pragi, które zobaczą Państwo podczas naszej wycieczki po Republice Czeskiej.

Wycieczka Zamek Karlstein
Wycieczka Liberec
Wycieczka Zakole Wełtawy

TERMINY WYCIECZEK DO CZECH ZE SZCZECINA.

Terminy wycieczki do Czech ze Szczecina dostępne są na naszej stronie internetowej oraz u konsultantów naszego biura. Organizatorem wyjazdu jest Biuro Podróży Event-tours. Szczegółowe informacje i zapisy dostępne są pod numerem telefonu: 669 44 91 99. Możesz też zarezerwować od razu bilety na wycieczkę do Czech ze Szczecina. Wystarczy, że klikniesz pod niżej zamieszczony link i dokonasz rezerwacji on-line.

Wycieczka do Czech z: Kołobrzegu, Ustronia Morskiego, Dźwirzyna, Sarbinowa, Połczyna Zdroju, Grzybowa, Pogorzelicy, Niechorza, Trzebiatowa, Gryfic, Karlina, Białogardu, Koszalina, Mielna, Sianożęt, Mrzeżyna, Rogowa, Trzęsacza, Pustkowa, Pobierowa, Dziwnówka, Dziwnowa, Kamienia Pomorskiego, Goleniowa, Nowogardu, Płot, Stargardu, Myśliborza, Choszczna, Wałcza, Gryfina, Chojny, Drawska Pomorskiego, Świdwina, Łobza, Reska, Złocieńca, Szczecina, Szczecinka, Banie, Barlinka, Barwic, Będzina, Białego Boru, Bielic, Bierzwnika, Biesiekierza, Bobolic, Boleszkowic, Bornego Sulinowa, Brojc, Brzeźna, Cedyni, Chociwla, Czaplinka, Człopy, Darłowa, Dębna, Dobrej Nowogardzkiej, Dobrej Szczecińskiej, Dębna, Dobrzan, Dolic, Drawna, Dygowa, Golczewa, Grzmiącej, Ińska, Kalisza Pomorskiego, Karnic, Kobylanki, Kołbaskowa, Kozienic, Krzęcina, Lipian, Malechowa, Marianowa, Manowa, Maszewa, Mieszkowic, Mirosławca, Międzyzdrojów, Morynia, Myśliborza, Nowogardu, Nowego Warpna, Nowogródka Pomorskiego, Osiny, Pełczyc, Polanowa, Polic, Postomina, Przelewic, Przybiernowa, Pyrzyc, Radowa Małego, Rąbina, Recza, Rewala, Rymania, Sianowa, Siemyśla, Sławna, Sławoborza, Starej Dąbrowy, Starego Czarnowa, Stepnicy, Suchania, Świerzna, Świeszyna, Trzcińska Zdroju, Tuczna, Tychowa, Wałcza, Warnic, Węgorzyna, Widuchowej, Wierzchowa, Wolina