TROPICAL ISLANDS

TROPICAL ISLANDS (TROPIKALNA WYSPA)

BIURO PODRÓŻY SZCZECIN

Lubisz dobrą zabawę z całą rodziną lub grupą przyjaciół? Jesteś osobą rządną wrażeń i ciekawą nowych przygód? Jeżeli tak, przygotowana przez nas oferta z pewnością sprosta Twoim oczekiwaniom i sprawi, że będziesz mógł udać się w podróż marzeń, która dostarczy Ci niesamowitych wspomnień na całe życie. Jesteśmy biurem podróży, które organizuje wycieczki na Wyspę Tropikalną pod Berlinem. Razem z nami zarówno mali, jak i duzi spędzą czas w przyjaznej atmosferze w wyjątkowym miejscu na mapie Europy, które jest chętnie odwiedzane przez turystów z różnych państw.

Tropical Islands (Tropikalna Wyspa)

Na tropikalnej wyspie…

Tropikalna wyspa koło Berlina to wyjątkowy kompleks wodny w Europie. Pod olbrzymim hangarem, służącym wcześniej celom militarnym, dziś mieści się największy na świecie kryty park wodny. Jednak Tropical Island to nie tylko kilka basenów czy rodzaj większego aqua parku. To jedyny w swoim rodzaju budynek, na którego terenie można poczuć się jak w podzwrotnikowej Amazonii. Już od przekroczenia strefy kas, odczuwamy dużą wilgotność powietrza, a także wysoką temperaturę. Wnętrze Tropikalnej Wyspy to iście równikowy krajobraz. Sprawia to, że krajobraz na wyspie tropikalnej jest podzielony na kilka stref tematycznych. Główną strefą jest obszar morza południowego. Na jego terenie znajdziemy olbrzymi rajski basen z wodą o temperaturze 28’C. W jego pobliżu znajduje się 200-metrowa piaszczysta plaża służąca relaksowi. Obszar strefy morza południowego został tak zaprojektowany, aby wyglądał jak atol wyspy koralowej. Wartą uwagi atrakcją wyspy tropikalnej jest strefa zwana Jungle Splash. To nic innego jak obszar wodnych zjeżdżalni i wielu rozrywek dla dzieci. Na obszarze Jungle Splash znajdziemy również balon z koszem unoszący się nad całą tropikalną wyspą. To naturalna platforma widokowa, z której można podziwiać całą tropikalną wyspę. Laguna Bali to kolejna ze stref. Na jej obszarze znajdziemy olbrzymi obszar wodny o głębokości nie większej niż 1 metr. Laguna Bali to także jacuzzi, zjeżdżalnie i fontanny wodne. Ciekawym elementem wyspy tropikalnej jest Amazonia zewnętrzna. Jest to kolejny z dużych basenów z ciepłą wodą. Jednak jest on usytuowany na zewnątrz. Kąpiel w basenie jest możliwa niezależnie od warunków atmosferycznych. Atrakcja jest bardzo popularna zimową porą, gdy temperatura powietrza oscyluje ok. 0’C.

Wycieczka do Tropical Island

Biuro Podróży event-tours organizuje wyjazdy do Tropical Island ze Szczecina oraz ze Stargardu. Wyjazd do Tropical Island ma charakter wycieczki jednodniowej. Tuż po przyjeździe na miejsce, udajemy się na 9-godzinny pobyt na terenie parku wodnego. Biuro podróży event-tours organizuje wyjazdy w sposób kompleksowy. Zapewniamy autokar klasy lux, bilety wstępu oraz opiekę pilota wycieczki. Zadaniem pilota wycieczki jest czuwanie nad bezpieczeństwem uczestników podczas ich pobytu na terenie parku wodnego. To również informowanie uczestników o niuansach pobytu na terenie Tropical Island w tym pomoc językowa. Wyjazdy do Tropical Island są doskonałym uzupełnieniem klasycznych wycieczek do Berlina lub Drezna. Aby skorzystać z oferty event-tours, należy dokonać rezerwacji miejsc dostępnej na stronie internetowej biura. Proces rezerwacji jest intuicyjny i nie wymaga większych umiejętności cyfrowych. Wyjazd na Wyspę Tropikalną to fantastyczna propozycja dla rodzin z dziećmi. To również doskonała oferta równie na ferie zimowe, jak i wakacje letnie.

Wycieczka do Tropical Island ze Szczecina

Głównymi miastami wyjazdowymi do Tropical Island są Szczecin i Stargard. Biuro event-tours organizuje również wyjazdy z pozostałych miejscowości. Jednak jest to dedykowane tylko i wyłącznie dla grup turystycznych. Wyjazd na Wyspę Tropikalną to świetny pomysł na wycieczkę jednodniową dla grup szkolnych. Wyjazdy szkolne na Wyspę Tropikalną obejmują również organizację posiłku na miejscu. Tego rodzaju wyjazdy polecamy dla dzieci kolonijnych przebywających nad polskim Bałtykiem. W przypadku niekorzystnych warunków atmosferycznych można w kilka godzin zorganizować wyjazd do parku wodnego. Biuro Podróży Event-tours organizuje również wyjazdy z noclegiem na Wyspie Tropikalnej. Nie czekaj. Skorzystaj z oferty wyjazdu do rajskiego świata Wyspy Tropikalnej i dołącz do grona naszych zadowolonych klientów.

Program wycieczki TROPICAL ISLANDS (TROPIKALNA WYSPA)

Lubisz dobrą zabawę z całą rodziną lub grupą przyjaciół? Jesteś osobą rządną wrażeń i ciekawą nowych przygód? Jeżeli tak, przygotowana przez nas oferta z pewnością sprosta Twoim oczekiwaniom i sprawi, że będziesz mógł udać się w podróż marzeń, która dostarczy Ci niesamowitych wspomnień na całe życie. Jesteśmy biurem podróży, które organizuje wycieczki na Wyspę Tropikalną pod Berlinem. Razem z nami zarówno mali, jak i duzi spędzą czas w przyjaznej atmosferze w wyjątkowym miejscu na mapie Europy, które jest chętnie odwiedzane przez turystów z różnych państw.
Przygotowana przez nas oferta obejmuje, to:
– Przejazd autokarem klasy lux. Stawiamy przede wszystkim na jakość, dlatego dbamy o bezpieczeństwo i komfort naszych klientów, proponując im sprawdzone, wygodne przejazdy;
– Konkurencyjne ceny;
– Doskonała organizacja oraz otwartość na zróżnicowane potrzeby klientów;
– Wycieczka do wyjątkowego miejsca na Ziemi, jakim jest słynna Wyspa Tropikalna koło Berlina.
Do kogo skierowana jest nasza wycieczka? Wyspa Tropikalna z pewnością spodoba się osobom w każdym wieku, które lubią dobrą zabawę. Wycieczki organizujemy na życzenie grup turystycznych oraz grup szkolnych. Zapewniamy wyjazdy ze Szczecina, które jesteśmy w stanie zrealizować w wyznaczonym przez Państwa terminie. Program wycieczki również dostosowujemy do indywidualnych oczekiwań. Dbamy o zapewnienie naszym klientów maksimum możliwości, z których każdy na pewno znajdzie tę idealną dla siebie.

CO JESZCZE UWZGLĘDNIA CENA WYCIECZKI DO TROPICAL ISLANDS?

Zapewniamy pobyt w tropikach bez względu na prognozy pogody. Niezwykły klimat, który panuje w parku rozrywki położonym na terenie Niemiec, z pewnością spełni również Państwa oczekiwania. Nowoczesny park rozrywki został otwarty w 2004 roku, a obecnie cieszy się ogromną popularnością również wśród Polaków. Wyspa Tropikalna obejmuje kilka saun, mnóstwo miejsc noclegowych, różnego rodzaju zjeżdżalnie wodne, baseny, restauracje, bary, sklepy z pamiątkami, plaże, strefy fitness, punkty odnowy biologicznej oraz miejsca zabaw dla dzieci. Na terenie parku żyje kilkaset gatunków roślin.
Mamy nadzieję, że przygotowana przez nas wycieczka przypadnie Państwu do gustu. Wiecznie piękna pogoda, mnóstwo możliwości zróżnicowanej rozrywki oraz świetna atmosfera to idealny pomysł na spędzenie wolnego czasu z rodziną lub przyjaciółmi. Zachęcamy do skorzystania ze świadczonych przez nas usług wszystkie osoby zainteresowane przedstawioną ofertą.

Cena wycieczki: 

Cena podstawowa obejmuje:

  • Przejazd komfortowym i bezpiecznym autokarem klasy lux z wygodnymi fotelami, pasami bezpieczeństwa na każdym fotelu, toaletą, cafe bar, dvd
  • opieka pilota wycieczki
  • bilety wstępu
  • ubezpieczenie NNW – do kwoty 15 000,00 zł
  • ubezpieczenie KL – do kwoty 10 000,00 euro/osoba.
  • opłaty drogowe, parkingowe i podatek VAT.

Cena podstawowa nie obejmuje:

  • Wydatków własnych.
Tropical Islands (Tropikalna Wyspa)

TERMINY WYCIECZEK DO TROPICAL ISLANDS (TROPIKALNA WYSPA).

Terminy wycieczki do Tropical Islands (Tropikalna Wyspa) dostępne są na naszej stronie internetowej oraz u konsultantów naszego biura. Najbliższy termin to 18/11/2023 r. Szczegółowe informacje i zapisy dostępne są pod numerem telefonu: 91 350 85 56. Możesz też zarezerwować od razu bilety na wycieczkę do Tropical Islands (Tropikalna Wyspa). Wystarczy, że klikniesz pod niżej zamieszczony link i dokonasz rezerwacji on-line.

OFERTA WYCIECZKI DO TROPICAL ISLANDS:

WYCIECZKA DO TROPICAL ISLAND: 18.11.2023 r.

Wycieczka Tropical Islands (Tropikalna Wyspa) z: Kołobrzegu, Ustronia Morskiego, Dźwirzyna, Sarbinowa, Połczyna Zdroju, Grzybowa, Pogorzelicy, Niechorza, Trzebiatowa, Gryfic, Karlina, Białogardu, Koszalina, Mielna, Sianożęt, Mrzeżyna, Rogowa, Trzęsacza, Pustkowa, Pobierowa, Dziwnówka, Dziwnowa, Kamienia Pomorskiego, Goleniowa, Nowogardu, Płot, Stargardu, Myśliborza, Choszczna, Wałcza, Gryfina, Chojny, Drawska Pomorskiego, Świdwina, Łobza, Reska, Złocieńca, Szczecina, Szczecinka, Banie, Barlinka, Barwic, Będzina, Białego Boru, Bielic, Bierzwnika, Biesiekierza, Bobolic, Boleszkowic, Bornego Sulinowa, Brojc, Brzeźna, Cedyni, Chociwla, Czaplinka, Człopy, Darłowa, Dębna, Dobrej Nowogardzkiej, Dobrej Szczecińskiej, Dębna, Dobrzan, Dolic, Drawna, Dygowa, Golczewa, Grzmiącej, Ińska, Kalisza Pomorskiego, Karnic, Kobylanki, Kołbaskowa, Kozienic, Krzęcina, Lipian, Malechowa, Marianowa, Manowa, Maszewa, Mieszkowic, Mirosławca, Międzyzdrojów, Morynia, Myśliborza, Nowogardu, Nowego Warpna, Nowogródka Pomorskiego, Osiny, Pełczyc, Polanowa, Polic, Postomina, Przelewic, Przybiernowa, Pyrzyc, Radowa Małego, Rąbina, Recza, Rewala, Rymania, Sianowa, Siemyśla, Sławna, Sławoborza, Starej Dąbrowy, Starego Czarnowa, Stepnicy, Suchania, Świerzna, Świeszyna, Trzcińska Zdroju, Tuczna, Tychowa, Wałcza, Warnic, Węgorzyna, Widuchowej, Wierzchowa, Wolina