WYCIECZKA TOSKANIA NA KAŻDĄ PORĘ

WYCIECZKA TOSKANIA NA KAŻDĄ PORĘ

Biuro Podróży Event-tours zaprasza do Toskanii. W trakcie wycieczki poznamy i zwiedzimy malownicze miasta Toskanii takie jak Florencja, Lukka, Siena czy Piza. Dzisiejsza Toskania to jeden najbardziej znanych regionów nie tylko we Włoszech, ale i na świecie. Toskania oferuje bowiem turystom piękne zabytki, malownicze krajobrazy, wspaniałą regionalną kuchnię, a także urocze piaszczyste plaże. Wszystko to sprawia, że Toskania jest jednym z najchętniej wybieranych kierunków wakacyjnych. Za sprawą łagodnego klimatu Toskania jest chętnie odwiedzana przez turystów również poza głównym sezonem wakacyjnym. Wówczas warto wybrać się do lokalnych winnic, które zwłaszcza jesienią są miejscem godnym odwiedzin.

Wycieczka do Toskanii

Wycieczka do Toskanii.

Toskania jest krainą geograficzną, którą warto odwiedzić każdą porą roku. Piękno Toskanii jest nieocenionym walorem. Każdy, kto marzy o wspaniałych włoskich krajobrazach, na pewno oczaruje się Toskanią. Zobaczymy niewielkie wzgórza wraz ze wspaniałymi zamkami i winnicami. Wizyta w Toskanii to również możliwość zwiedzania wspaniałych włoskich miast z Florencją i Pizą na czele. Wycieczka autokarowa to doskonały sposób na poznanie wszystkich walorów Toskanii. A jest ich bardzo dużo. Mało kto wie, że na terenie Toskanii znajduje się, aż siedem miejsc wpisanych na listę UNESCO. Pod tym względem niewielka obszarowo Toskania ma więcej zabytków niż niejedno państwo Ameryki Płd czy Afryki. Czyni to Toskanię wymarzonym miejscem dla wszystkich wielbicieli architektury. Piękno Toskanii widoczne jest niemal na każdym kroku. Wspaniała Piza z krzywą wieżą czy Siena z Il Campo, stanowią o walorach Toskanii. Lecz Toskania to nie tylko wspaniała architektura i zabytki. Region Chianti to współczesna kolebka włoskiego winiarstwa. Wybierając się w podróż do regionu Chianti, warto uwzględnić wizytę w winnicy. Poznać historię winnic, zobaczyć zmurszałe beczki z winem i degustować niepowtarzalny smak włoskiego wina.

Podróż do Toskanii ze Szczecina.

Biuro Podróży Event tours organizuje wyjazdy na zwiedzanie Toskanii. Wyjeżdżamy głównie ze Stargardu i Szczecina. Dodatkowo istnieje możliwość dołączenia do naszej wycieczki również z Gorzowa Wlkp. oraz z Zielonej Góry. Z Polski do Toskanii wyjeżdżamy porą wieczorową. Nocna podróż nie jest męcząca z uwagi na komfortowe warunki przejazdu autokarem klasy lux. Do Włoch dojeżdżamy przed południem dnia następnego. Po przyjeździe dokonujemy zakwaterowania się w hotelu na terenie Toskanii i odpoczynku przed kolejnymi dniami wrażeń. W trackie pobytu w Toskanii odwiedzimy wszystkie najważniejsze miejsca. Z wycieczką objazdową udamy się do Florencji, Sieny, Pizy, a także odwiedzimy słynny region chianti. W tym ostatnim zaprosimy na degustację lokalnych win pochodzących z jednej z winnic słynnego włoskiego regionu. Stąd wycieczka do Włoch nie będzie tylko klasyczną formą zwiedzania Italii, ale ciekawym wyjazdem ze Szczecina. Biuro podróży Event-tours organizuje wyjazdy do Włoch ze Szczecina oraz innych miejscowości w Polsce. Wycieczki organizowane przez Biuro Event-tours są dedykowane dla Klientów indywidualnych. Na wycieczki do Włoch zapraszamy również grupy turystyczne z całego Pomorza Zachodniego i woj. lubuskiego. W przypadku grup turystycznych biuro event-tours rozpoczyna wycieczkę we wskazanym miejscu przez organizatora wyjazdu.

Czy warto się wybrać do Toskanii? Odpowiedź na to pytanie jest oczywista. Toskania jest warta odwiedzenia każdą porą roku. Jeżeli wydaje Ci się, że wizyta w Toskanii może być kosztowna to nic bardziej mylnego. Toskania jest na każdą kieszeń. Jeśli chciałbyś odwiedzić Toskanię, a Twój budżet nie pozwala na drogie wycieczki to nic straconego.
Biuro podróży event-tours zaproponuje noclegi i taki dobór atrakcji turystycznych, aby wyjazd był udany.

Nie czekaj, skontaktuj się z nami jeszcze dziś i wybierz się z event-tours do Toskanii. Pamiętaj, że Toskania jest dobra na każdą porę roku!

Toskania na każdą porę
Toskania na każdą porę
Florencja

SPRAWDŹ POZOSTAŁE NASZE PROPOZYCJE:

Wycieczka Toskania z: Kołobrzegu, Ustronia Morskiego, Dźwirzyna, Sarbinowa, Połczyna Zdroju, Grzybowa, Pogorzelicy, Niechorza, Trzebiatowa, Gryfic, Karlina, Białogardu, Koszalina, Mielna, Sianożęt, Mrzeżyna, Rogowa, Trzęsacza, Pustkowa, Pobierowa, Dziwnówka, Dziwnowa, Kamienia Pomorskiego, Goleniowa, Nowogardu, Płot, Stargardu, Myśliborza, Choszczna, Wałcza, Gryfina, Chojny, Drawska Pomorskiego, Świdwina, Łobza, Reska, Złocieńca, Szczecina, Szczecinka, Banie, Barlinka, Barwic, Będzina, Białego Boru, Bielic, Bierzwnika, Biesiekierza, Bobolic, Boleszkowic, Bornego Sulinowa, Brojc, Brzeźna, Cedyni, Chociwla, Czaplinka, Człopy, Darłowa, Dębna, Dobrej Nowogardzkiej, Dobrej Szczecińskiej, Dębna, Dobrzan, Dolic, Drawna, Dygowa, Golczewa, Grzmiącej, Ińska, Kalisza Pomorskiego, Karnic, Kobylanki, Kołbaskowa, Kozienic, Krzęcina, Lipian, Malechowa, Marianowa, Manowa, Maszewa, Mieszkowic, Mirosławca, Międzyzdrojów, Morynia, Myśliborza, Nowogardu, Nowego Warpna, Nowogródka Pomorskiego, Osiny, Pełczyc, Polanowa, Polic, Postomina, Przelewic, Przybiernowa, Pyrzyc, Radowa Małego, Rąbina, Recza, Rewala, Rymania, Sianowa, Siemyśla, Sławna, Sławoborza, Starej Dąbrowy, Starego Czarnowa, Stepnicy, Suchania, Świerzna, Świeszyna, Trzcińska Zdroju, Tuczna, Tychowa, Wałcza, Warnic, Węgorzyna, Widuchowej, Wierzchowa, Wolin