WYCIECZKA MEDIOLAN, JEZIORO GARDA I WSPANIAŁE GÓRY.

WYCIECZKA MEDIOLAN, JEZIORO GARDA I WSPANIAŁE GÓRY.

BIURO PODRÓŻY SZCZECIN

Biuro Podróży Event-tours zaprasza na wycieczkę Mediolan, Jezioro Garda i wspaniałe góry. Dlaczego takie połączenie? W trakcie naszej wycieczki odwiedzimy oczywiście Włochy Północne i poznamy ich walory. Ale atrakcji i tak będzie wiele więcej. W trakcie wycieczki odwiedzimy także Bergamo oraz miasto zakochanych, czyli Wenecję.

Wycieczka Jezioro Garda

Wycieczka do Mediolanu

Pierwszą wycieczką po przyjeździe do Włoch będzie Mediolan. Miasto stanowiące dziś stolicę Lombardii jest pełne uroku. To właśnie Mediolan jest miastem, pełnym zabytków i wspaniałych budowli. Nie sposób oczywiście poznać ich wszystkich, ale warto uwzględnić, że podczas naszej wycieczki do Mediolanu zobaczymy takie zabytki jak: słynny teatr La Scala. W programie wycieczki do Mediolanu spośród miejsc, które warto zobaczyć, na pewno odwiedzimy: bazylikę Santa Maria delle Grazie czy słynny Piazza del Duomo.  To właśnie w bazylice Sanata Maria delle Grazzie znajduje się jedna z największych atrakcji Mediolanu. Przed wejściem do  świątyni, w części zwanej reflektarzem, znajduje się bowiem słynny obraz pod nazwą Ostatnia wieczerza, namalowany przez Leonarda da Vinci. Sporej części z nas Mediolan kojarzy się jako jedna ze stolic mody. I tak faktycznie jest w rzeczywistości. To właśnie z Mediolanem związani są czołowi światowi projektanci mody, jak np. Gucci, Prada czy Versace.

Wycieczka do Bergamo.

Kolejną wyjazdem, który zrealizujemy będzie wycieczka do Bergamo. Wielu podróżnikom nazwa miasta Bergamo może się kojarzyć z pobliskim portem lotniczym, który upodobały sobie tzw. tanie linie lotnicze oferujące połączenia z różnych miast europejskich, których celem jest nieopodal położony Mediolan. Niemniej jednak samo Bergamo to równie urokliwe miejsce, które warto odwiedzić. Historyczna część Bergamo obejmuje tzw. Górne Miasto. To akurat tam znajdują się zabytki, które warto zobaczyć. A są nimi np. Fort  Bergamo, Piazza Vecchia czy Piazza Duomo ze słynną Katedrą oraz Kaplicą Colleoniego. Dolne miasto w Bergamo nie jest może tak atrakcyjne, jak jego Górna część. Niemniej jednak jest równie warte zobaczenia. Na terenie Dolnego Miasta toczy się dzisiejsze życie mieszkańców miasta. A samą zaś zabudowę możemy określić jako mieszankę nowoczesnych stylów architektonicznych z tymi dawnymi.

Wycieczka góry i Jezioro Garda.

Kolejnym miejscem, które warto zobaczyć na terenie Włoch Północnych, jest Jezioro Garda.  Dlatego też kolejnego dnia Biuro Podróży Event-tours zaprasza na wycieczkę objazdową wokół Jeziora Garda. Samo jezioro uchodzi za jeden z najczystszych akwenów wodnych w Europie. Jezioro Garda jest obszarem, który jest bardzo urokliwy dla oka. Wszystko za sprawą pasma górskiego, które od północnej części Jeziora Garda rozpoczyna swój teren. Z tego względu północna część Jeziora Garda jest zupełnie inna niż jego południowa część. Niemniej jednak każda z miejscowości położonych nad brzegiem Jeziora Garda ma swój niepowtarzalny włoski klimat. Każdego oczaruje na pewno Riva del Garda, Desenzano del Garda czy słynne Sirmione z majestatycznym Zamkiem Scaligerich, który zdecydowanie warto zobaczyć.

Wycieczka do Wenecji.

Ostatnim wyjazdem, jaki umieściliśmy w programie wycieczki Mediolan, góry i Jezioro Garda jest wycieczka do Wenecji. Samo miasto określane jest mianem miasta zakochanych. Niepowtarzalny klimat Wenecji i jej wyjątkowość sprawia, że nie trzeba nikogo zachęcać do wizyty na terenie tego włoskiego miasta. Mnogość kanałów, fascynujących budowli czy malowniczych placów sprawia, że pobyt w Wenecji zawsze jest niepowtarzalny. Spośród wielu atrakcji miasta zobaczymy słynny Plac św. Marka wraz z bazyliką, Pałac Dożów, Grand Canale czy słynny romantyczny most Ponte Rialto. Wenecja to obowiązkowy punkt programu każdej wycieczki do Włoch, stąd nie mogło jej zabraknąć podczas wycieczki organizowanej przez Biuro Podróży Event-tours.

Biuro Podróży Event-tours zaprasza na wycieczkę do Włoch Północnych. Wycieczka, którą proponujemy to wspaniałe połączenie możliwości spędzenia wolnego czasu ze zwiedzaniem ciekawych zabytków. To również doskonały pomysł na dłuższe wakacje w malowniczych włoskich klimatach.

Wycieczka do Mediolanu
Wycieczka do Bergamo
Wycieczka o Wenecji

TERMINY WYCIECZEK MEDIOLAN, JEZIORO GARDA I WSPANIAŁE GÓRY.

Terminy wycieczki Mediolan, Jezioro Garda i wspaniałe góry dostępne są na naszej stronie internetowej oraz u konsultantów naszego biura. Szczegółowe informacje i zapisy dostępne są pod numerem telefonu: 91 350 85 56 lub 669 44 91 99 Możesz też zarezerwować od razu bilety na wycieczkę Mediolan, Jezioro Garda i wspaniałe góry. Wystarczy, że klikniesz pod niżej zamieszczony link i dokonasz rezerwacji on-line.

OFERTA 2024 r.

WYCIECZKA BELLA ITALIA: 27/04 – 03/05/2024 r. WYCIECZKA POTWIERDZONA

WYCIECZKA BELLA ITALIA: 29/06 – 05/07/2024 r.

WYCIECZKA BELLA ITALIA: 10-16/09/2024 r.

SPRAWDŹ POZOSTAŁE NASZE PROPOZYCJE:

Wycieczka Mediolan, Jezioro Garda i wspaniałe góry z: Kołobrzegu, Ustronia Morskiego, Dźwirzyna, Sarbinowa, Połczyna Zdroju, Grzybowa, Pogorzelicy, Niechorza, Trzebiatowa, Gryfic, Karlina, Białogardu, Koszalina, Mielna, Sianożęt, Mrzeżyna, Rogowa, Trzęsacza, Pustkowa, Pobierowa, Dziwnówka, Dziwnowa, Kamienia Pomorskiego, Goleniowa, Nowogardu, Płot, Stargardu, Myśliborza, Choszczna, Wałcza, Gryfina, Chojny, Drawska Pomorskiego, Świdwina, Łobza, Reska, Złocieńca, Szczecina, Szczecinka, Banie, Barlinka, Barwic, Będzina, Białego Boru, Bielic, Bierzwnika, Biesiekierza, Bobolic, Boleszkowic, Bornego Sulinowa, Brojc, Brzeźna, Cedyni, Chociwla, Czaplinka, Człopy, Darłowa, Dębna, Dobrej Nowogardzkiej, Dobrej Szczecińskiej, Dębna, Dobrzan, Dolic, Drawna, Dygowa, Golczewa, Grzmiącej, Ińska, Kalisza Pomorskiego, Karnic, Kobylanki, Kołbaskowa, Kozienic, Krzęcina, Lipian, Malechowa, Marianowa, Manowa, Maszewa, Mieszkowic, Mirosławca, Międzyzdrojów, Morynia, Myśliborza, Nowogardu, Nowego Warpna, Nowogródka Pomorskiego, Osiny, Pełczyc, Polanowa, Polic, Postomina, Przelewic, Przybiernowa, Pyrzyc, Radowa Małego, Rąbina, Recza, Rewala, Rymania, Sianowa, Siemyśla, Sławna, Sławoborza, Starej Dąbrowy, Starego Czarnowa, Stepnicy, Suchania, Świerzna, Świeszyna, Trzcińska Zdroju, Tuczna, Tychowa, Wałcza, Warnic, Węgorzyna, Widuchowej, Wierzchowa, Wolin