WYCIECZKA SKALNE MIASTO i KUTNA HORA

WYCIECZKA SKALNE MIASTO i KUTNA HORA

Biuro podróży event-tours zaprasza na wyjątkową wycieczkę Adrspach i Kutna Hora. Niewielka miejscowość Adrspach położona jest na terenie Czech, nieopodal granicy z Polską. W miejscowości Adrspach znajduje się największe skalne miasto na terenie Republiki Czeskiej. Czym jest słynne Skalne Miasto Adrspach? To nic innego jak malowniczy obszar skalny, znajdujący się w paśmie Gór Sowich. To również istny labirynt wspaniałych formacji skalnych, naturalnej przyrody i malowniczych krajobrazów. Odwiedzając Skalne Miasto Adrspach poczujesz się jak w bajce. Wszystko to za sprawą dziesiątek skalnych wież, pośród których została wytyczona specjalna trasa spacerowa. Podziwiając kolejne formacje skalne docieramy do Wielkiego Wodospadu położonego na rzece Metui oraz sztucznego jeziorka.

Wycieczka Adrspach i Kutna Hora

Wiele z elementów skalnego krajobrazu doczekało się nazw własnych. I tak zwiedzając Skalne Miasto Adrspach zobaczymy: Bramę Gotycką, Słoniowy Rynek czy Grobowy Kamień. Punktem kulminacyjnym jest spacer schodami do błękitnego jeziorka. W drugiej części dnia udajemy się do miejscowości Broumov, znanej z produkcji piwa Opat. Nazwa wywodzi się od dawnych założycieli tutejszego browaru, którym byli benedyktyni. Słynny browar funkcjonuje od XIV wieku. Cechami charakterystycznymi browaru w Broumovie są woda ze studni artezyjskiej oraz chmiel z regionu Zetec. Okolica Broumova jest również malownicza dla oka. Miasteczko otaczają bowiem wzgórza a wśród nich formacje skalne zwane Broumovské stěny. W kolejnym dniu wycieczki udamy się do Kutnej Hory. Miasteczko Kutna Hora stanowiło dawniej o potędze czeskich ziem. Zwiedzanie Kutnej Hory rozpoczniemy od historycznego centrum Kutnej Hory. Zobaczymy kościół św. Barbary oraz katedrę Wniebowzięcia Najświętszej Marii Panny. Wartym podkreślenia jest fakt, iż budynek katedry został wpisany na listę UNESCO. W trakcie zwiedzania Kutnej Hory zobaczymy również kaplicę czaszek oraz udamy się do kopalni srebra. Zwiedzimy podziemną trasę, która zobrazuje wydobycie srebra. Zwiedzanie 250 m. odcinka kopalni zrealizujemy wyposażeni w kaski ochronne oraz latarki.

Wycieczki ze Szczecina, Gorzowa Wlkp. i Zielonej Góry.

Biuro podróży event-tours organizuje wycieczki Adrspach i Kutna Hora ze Szczecina. Istnieje możliwość dołączenia do wycieczki z Gorzowa Wlkp. oraz z Zielonej Góry. Wycieczka Adrspach i Kutna Hora to wycieczka dedykowana dla klientów indywidualnych. Na wycieczkę do Kutnej Hory i Skalnego Miasta można dopisywać się przez system rezerwacyjny. System jest dostępny na stronie internetowej: www.wycieczki.event-tours.pl. Wycieczka do Kutnej Hory i Skalnego Miasta zazwyczaj trwa 2 dni. Wycieczka do Kutnej Hory i Skalnego miasta jest typową wycieczką weekendową. Biuro podróży Event-tours zapewnia kompleksową obsługę wycieczki. Cena uwzględnia zakwaterowanie w hotelu, wyżywienie, przejazd autokarem i zwiedzanie z przewodnikiem. Największa częstotliwość wycieczek Kutna Hora i Skalne miasto jest realizowana w miesiącach: czerwiec -wrzesień. Wycieczka Kutna Hora i Skalne Miasto to również wspaniałe uzupełnienie wycieczki do Szklarskiej Poręby. Przebywając w Karkonoszach, warto rozważyć możliwość rozszerzenia programu o wycieczkę Kutna Hora i Skalne Miasto.  W trakcie wycieczki jednodniowej ze Szklarskiej Poręby można doskonale poznać Adrspach i Kutną Horę. Wycieczka Adrspach i Kutna Hora to również doskonała propozycja dla grup zorganizowanych. W przypadku grup zorganizowanych istnieje możliwość wyjazdu z dowolnej miejscowości. W przypadku grup turystycznych biuro podróży Event-tours jest w stanie zrealizować wycieczkę w dowolnym terminie. Wycieczka Kutna Hora i Skalne miasto to doskonała propozycja na spędzenie ciekawego weekendu po pandemicznej przerwie. Zapraszamy do skorzystania z naszej propozycji również rodziny z dziećmi. Atrakcji nie zabraknie dla każdego. Zarezerwuj jeden z terminów. Resztę zorganizuje już Biuro Podróży Event-tours. Nie czekaj z rezerwacją do ostatniej chwili! Wybierz się z nami na wycieczkę Adrspach i Kutna Hora ze Szczecina, Gorzowa Wlkp. i Zielonej Góry.

Wycieczka Kutna Hora
Wycieczka Browar Broumov
Skalne Miasto Adrspach

TERMINY WYCIECZEK SKALNE MIASTO i KUTNA HORA ZE SZCZECINA.

Terminy wycieczki Skalne Miasto i Kutna Hora ze Szczecina dostępne są na naszej stronie internetowej oraz u konsultantów naszego biura. Szczegółowe informacje i zapisy dostępne są pod numerem telefonu: 669 44 91 99. Możesz też zarezerwować od razu bilety na wycieczkę Skalne Miasto i Kutna Hora ze Szczecina. Wystarczy, że klikniesz pod niżej zamieszczony link i dokonasz rezerwacji on-line.

Wycieczka Skalne Miasto i Kutna Hora  z: Kołobrzegu, Ustronia Morskiego, Dźwirzyna, Sarbinowa, Połczyna Zdroju, Grzybowa, Pogorzelicy, Niechorza, Trzebiatowa, Gryfic, Karlina, Białogardu, Koszalina, Mielna, Sianożęt, Mrzeżyna, Rogowa, Trzęsacza, Pustkowa, Pobierowa, Dziwnówka, Dziwnowa, Kamienia Pomorskiego, Goleniowa, Nowogardu, Płot, Stargardu, Myśliborza, Choszczna, Wałcza, Gryfina, Chojny, Drawska Pomorskiego, Świdwina, Łobza, Reska, Złocieńca, Szczecina, Szczecinka, Banie, Barlinka, Barwic, Będzina, Białego Boru, Bielic, Bierzwnika, Biesiekierza, Bobolic, Boleszkowic, Bornego Sulinowa, Brojc, Brzeźna, Cedyni, Chociwla, Czaplinka, Człopy, Darłowa, Dębna, Dobrej Nowogardzkiej, Dobrej Szczecińskiej, Dębna, Dobrzan, Dolic, Drawna, Dygowa, Golczewa, Grzmiącej, Ińska, Kalisza Pomorskiego, Karnic, Kobylanki, Kołbaskowa, Kozienic, Krzęcina, Lipian, Malechowa, Marianowa, Manowa, Maszewa, Mieszkowic, Mirosławca, Międzyzdrojów, Morynia, Myśliborza, Nowogardu, Nowego Warpna, Nowogródka Pomorskiego, Osiny, Pełczyc, Polanowa, Polic, Postomina, Przelewic, Przybiernowa, Pyrzyc, Radowa Małego, Rąbina, Recza, Rewala, Rymania, Sianowa, Siemyśla, Sławna, Sławoborza, Starej Dąbrowy, Starego Czarnowa, Stepnicy, Suchania, Świerzna, Świeszyna, Trzcińska Zdroju, Tuczna, Tychowa, Wałcza, Warnic, Węgorzyna, Widuchowej, Wierzchowa, Wolina