OBOZY I KOLONIE ZE SZCZECINA

OBOZY I KOLONIE ZE SZCZECINA

BIURO PODRÓŻY SZCZECIN

Obozy i kolonie dla dzieci – dlaczego warto z nich korzystać?

Szukasz skutecznego sposobu na to, aby nareszcie odciągnąć dziecko od komputera, a jednocześnie rozwinąć jego zainteresowania czy talenty? W takim razie postaw na organizowane przez nas obozy i kolonie. Gwarantujemy, że w gronie rówieśników dzieci do 18 roku życia przeżyją prawdziwą przygodę, a jednocześnie będą całkowicie bezpieczne. Przekonaj się, dlaczego jeszcze warto postawić na kolonie i obozy dla dzieci lub młodzieży.

Obozy i kolonie ze Szczecina

OBOZY I KOLONIE ZE SZCZECINA

Organizujemy wyjazdy do miejsc, które zapewniają dzieciom nie tylko mnóstwo rozrywek, ale też mają do zaoferowania wiele walorów przyrodniczych i kulturowych. Właśnie z tego powodu możesz zdecydować się na kolonię lub obóz na Pojezierzu Drawskim – ten teren sprzyja aktywności fizycznej. Jednocześnie każdy uczestnik znajdzie coś dla siebie, dobrze wypocznie, a zarazem pozna wiele cudownych miejsc. Ciekawą opcją są też obozy nad Morzem Bałtyckim, a szczególnie w Kołobrzegu, Międzywodziu, Międzyzdrojach i Świnoujściu. W końcu właśnie to są jedne z najpopularniejszych nadmorskich miejscowości. Dzięki temu dzieci i młodzież skorzystają z licznych atrakcji, zjedzą lokalne przysmaki, a przede wszystkim zobaczą wspaniałe krajobrazy. W ten sposób obóz czy kolonia staną się naprawdę wyjątkowe, a przede wszystkim na długo pozostaną w pamięci młodych podróżników.

Tematyczne obozy dla dzieci

To właśnie tematyczne obozy sprawią, że Twoje dziecko może jeszcze skuteczniej rozwinąć swoje zainteresowania i talenty. Dlatego tak dużą popularnością cieszą się takie wyjazdy. Przygotowaliśmy dla dzieci i młodzieży kolonie, które zapewnią im wiele przygód. W końcu pozwolą im nie tylko wypocząć, ale też poświęcić czas na to, co naprawdę lubią. Szczególnie dużym zainteresowaniem wyróżniają się:

  • obozy sportowe – możesz skorzystać z sekcji piłki nożnej, jazdy konnej bądź tenisa ziemnego,
  • obozy artystyczne – dominują tam zajęcia plastyczne, fotograficzne i taneczne,
  •  obozy survivalowe – idealna opcja dla tych, którzy chcą nauczyć się niezależności, a przy tym zaznać odrobinę emocji,
  •  obozy przygodowe – do dyspozycji są dwa programy, czyli 15 przygód nad morzem oraz 9 dni dookoła świata.

Rekreacyjne obozy i kolonie

Szukasz wycieczki dla dziecka, dzięki której nie tylko aktywnie spędzi czas, ale również doskonale wypocznie? Zatem na pewno będziesz zachwycony przygotowanymi przez nas obozami. W końcu w naszej ofercie znajdują się rekreacyjne kolonie. Podczas takich wyjazdów najważniejszy jest relaks, zwiedzanie okolicy, a także korzystanie z okolicznych atrakcji. Poza tym dbamy o integrację uczestników i urozmaicamy czas wolny o wspólne gry czy zabawy. W ten sposób dzieci mogą się jeszcze lepiej poznać, zaprzyjaźnić i dobrze się bawić.
Przygotowaliśmy też specjalny program wycieczek dla najmłodszych. Nasz Klub Urwisa został stworzony z myślą o dzieciach w wieku 7-11 lat. Zadbaliśmy o to, aby wycieczka była maksymalnie dopasowana do potrzeb tej grupy. Zatem w trakcie podróży uczestnicy z pewnością pozytywnie spożytkują energię i spędzą czas z daleka od komputera.

Warunki dostosowane do pandemii

Zastanawiasz się, czy w trakcie pandemii warto wysyłać dziecko na obóz lub kolonię? Oczywiście, że tak. W końcu w tym czasie młodzież tym bardziej potrzebuje odpoczynku, regeneracji oraz możliwości przebywania na świeżym powietrzu. To właśnie w ten sposób najlepiej wpłyniesz na jego zdrowie fizyczne i psychiczne. Ważne jest tylko to, abyś wybrał wycieczkę, gdzie organizatorzy kładą nacisk na odpowiednią higienę, ale też dbają o bezpieczeństwo uczestników. Właśnie to otrzymasz, korzystając z naszej oferty. Dodatkowo zapewniamy Ci dostęp do dodatkowego ubezpieczenia. Dzięki niemu otrzymasz pełen zwrot kosztów wycieczki, jeśli zrezygnujesz z niej z powodu COVID-19. Przede wszystkim dotyczy to kwarantanny lub izolacji. W ten sposób wiesz, że kolonia czy obóz w trakcie pandemii nie stanowią dla żadnego ryzyka.
Podczas organizacji wyjazdów dla dzieci i młodzieży w każdym wieku zwracamy uwagę na ich bezpieczeństwo. Dlatego stosujemy nie tylko ogólne obostrzenia dotyczące pandemii, ale również zgłaszamy wyjazdy do kuratorium. W ten sposób masz pewność, że dbamy o każdy detal, a Twojego dziecko będzie po prostu dobrze się bawić, a my w tym czasie zadbamy o jego bezpieczeństwo i dobre samopoczucie.

Opieka wykwalifikowanego personelu

Wiemy, że najważniejsze jest dla Ciebie to, aby powierzyć opiekę nad swoim dzieckiem doświadczonemu zespołowi. Dlatego na pewno będziesz zadowolony z naszych usług. W końcu już od 18 lat zajmujemy się organizacją obozów i kolonii dla dzieci oraz młodzieży. W tym czasie zdążyliśmy skompletować zespół specjalistów, czuwających nad bezpieczeństwem, a także dobrą zabawą uczestników wyjazdów. Właśnie z tego powodu w każdej wycieczce biorą udział pedagodzy, ratownicy oraz opiekunowie. W ten sposób wiesz, że bez względu na miejsce czy potrzeby dziecka, to i tak otrzyma ochronę wykwalifikowanych osób.

Obozy i kolonie ze Szczecina
Obozy sportowe ze Szczecina
Kolonie dla dzieci ze Szczecina

TERMINY KOLONII I OBOZÓW ZE SZCZECINA.

Terminy obozów i kolonii ze Szczecina dostępne są na naszej stronie internetowej oraz u konsultantów naszego biura. Szczegółowe informacje i zapisy dostępne są pod numerem telefonu: 669 44 91 99. Możesz też zarezerwować od razu miejsca na wybrany obóz lub kolonię ze Szczecina. Wystarczy, że klikniesz pod niżej zamieszczony link i dokonasz rezerwacji on-line.

REZERWUJ JUŻ TERAZ
Obozy i kolonie ze Szczecina z: Kołobrzegu, Ustronia Morskiego, Dźwirzyna, Sarbinowa, Połczyna Zdroju, Grzybowa, Pogorzelicy, Niechorza, Trzebiatowa, Gryfic, Karlina, Białogardu, Koszalina, Mielna, Sianożęt, Mrzeżyna, Rogowa, Trzęsacza, Pustkowa, Pobierowa, Dziwnówka, Dziwnowa, Kamienia Pomorskiego, Goleniowa, Nowogardu, Płot, Stargardu, Myśliborza, Choszczna, Wałcza, Gryfina, Chojny, Drawska Pomorskiego, Świdwina, Łobza, Reska, Złocieńca, Szczecina, Szczecinka, Banie, Barlinka, Barwic, Będzina, Białego Boru, Bielic, Bierzwnika, Biesiekierza, Bobolic, Boleszkowic, Bornego Sulinowa, Brojc, Brzeźna, Cedyni, Chociwla, Czaplinka, Człopy, Darłowa, Dębna, Dobrej Nowogardzkiej, Dobrej Szczecińskiej, Dębna, Dobrzan, Dolic, Drawna, Dygowa, Golczewa, Grzmiącej, Ińska, Kalisza Pomorskiego, Karnic, Kobylanki, Kołbaskowa, Kozienic, Krzęcina, Lipian, Malechowa, Marianowa, Manowa, Maszewa, Mieszkowic, Mirosławca, Międzyzdrojów, Morynia, Myśliborza, Nowogardu, Nowego Warpna, Nowogródka Pomorskiego, Osiny, Pełczyc, Polanowa, Polic, Postomina, Przelewic, Przybiernowa, Pyrzyc, Radowa Małego, Rąbina, Recza, Rewala, Rymania, Sianowa, Siemyśla, Sławna, Sławoborza, Starej Dąbrowy, Starego Czarnowa, Stepnicy, Suchania, Świerzna, Świeszyna, Trzcińska Zdroju, Tuczna, Tychowa, Wałcza, Warnic, Węgorzyna, Widuchowej, Wierzchowa, Wolina