OBOZY I KOLONIE ZE SZCZECINA

Kolonie i obozy letnie 2022

Obozy i kolonie dla dzieci – dlaczego warto z nich korzystać?

Szukasz skutecznego sposobu na to, aby nareszcie odciągnąć dziecko od komputera? Chcesz, aby w trakcie wakacji można było rozwinąć jego zainteresowania czy talenty? W takim razie postaw na organizowane przez nas obozy i kolonie. Gwarantujemy, że w gronie rówieśników dzieci przeżyją prawdziwą przygodę, a jednocześnie będą całkowicie bezpieczne. Przekonaj się, dlaczego jeszcze warto postawić na kolonie i obozy dla dzieci lub młodzieży.

Obozy i kolonie ze Szczecina

OBOZY I KOLONIE ZE SZCZECINA

Biuro Podróży Event-tours organizuje wyjazdy do miejsc, które zapewniają dzieciom nie tylko mnóstwo rozrywek. Nasza oferta obejmuje również wiele walorów przyrodniczych i kulturowych. Dysponujemy wieloma miejscami bezpiecznego wypoczynku dla dzieci w górach i nad morzem. Zobacz naszą ofertę, jeżeli nie chcesz, aby miejsce obozu było daleko od miejscowości, w której mieszkasz. Właśnie z tego powodu możesz zdecydować się na kolonię lub obóz na Pojezierzu Drawskim. Ten malowniczy teren sprzyja aktywności fizycznej. Jednocześnie każdy uczestnik znajdzie coś dla siebie, dobrze wypocznie, a zarazem pozna wiele cudownych miejsc. Na Pojezierzu Drawskim czeka wiele opcji dla poszukiwaczy przygód. Oferta obozów wakacyjnych dla dzieci to rozmaite formy wypoczynku. Ciekawą opcją są też obozy nad Morzem Bałtyckim, a szczególnie w Kołobrzegu, Międzywodziu, Międzyzdrojach i Świnoujściu. Organizowane nad morzem kolonie sprzyjają letniemu wypoczynkowi w Polsce. W końcu właśnie to są jedne z najpopularniejszych nadmorskich miejscowości. Dzięki temu dzieci i młodzież skorzystają z licznych atrakcji, zjedzą lokalne przysmaki. Kolonie organizowane przez nas nad morzem to również malownicze krajobrazy i wspaniała przygoda. Dzięki temu kolonie i obozy młodzieżowe staną się naprawdę wyjątkowe. To również sposób, aby kolonie i obozy młodzieżowe przede wszystkim pozostawały w pamięci młodych podróżników.

Tematyczne obozy dla dzieci

Biuro podróży event-tours organizuje również obozy dla poszukiwaczy przygód. To właśnie tematyczne obozy sprawią, że Twoje dziecko może jeszcze skuteczniej rozwinąć swoje zainteresowania i talenty. Dlatego tak dużą popularnością cieszą się takie kolonie i obozy wakacyjne. Przygotowaliśmy dla dzieci i młodzieży kolonie, które zapewnią im wiele przygód. W końcu pozwolą im nie tylko wypocząć, ale też poświęcić czas na to, co naprawdę lubią. Szczególnie dużym zainteresowaniem wyróżniają się:

  • Obozy sportowe – możesz skorzystać z sekcji piłki nożnej, jazdy konnej bądź tenisa ziemnego,
  • Obozy artystyczne – dominują tam zajęcia plastyczne, fotograficzne i taneczne,
  • Obozy survivalowe – idealne dla tych, którzy chcą nauczyć się niezależności, a przy tym zaznać odrobinę emocji. Obozy survivalowe organizujemy głównie w górach.
  • Obozy przygodowe – mamy dwa programy, czyli 15 przygód nad morzem oraz 9 dni dookoła świata.

Rekreacyjne obozy i kolonie ze Szczecina

Szukasz wycieczki dla dziecka, dzięki której nie tylko aktywnie spędzi czas, ale również doskonale wypocznie? Zatem na pewno będziesz zachwycony przygotowanymi przez nas obozami. W końcu w naszej ofercie znajdują się rekreacyjne kolonie. Podczas takich wyjazdów najważniejszy jest relaks, zwiedzanie okolicy, a także korzystanie z okolicznych atrakcji. Poza tym dbamy o integrację uczestników i urozmaicamy czas wolny o wspólne gry czy zabawy. W ten sposób dzieci mogą się jeszcze lepiej poznać, zaprzyjaźnić i dobrze się bawić.
Przygotowaliśmy też specjalny program kolonii i obozów dla najmłodszych. Nasz Klub Urwisa został stworzony z myślą o dzieciach w wieku 7-11 lat. Zadbaliśmy o to, aby kolonie i obozy były maksymalnie dopasowana do potrzeb tej grupy. Oznacza to, że nawet w trakcie podróży uczestnicy z pewnością pozytywnie spożytkują energię. Co najważniejsze kolonie i obozy młodzieżowe zrealizujemy z daleka od komputera. Zadbamy więc o atrakcyjny czas dla wakacyjnych poszukiwaczy przygód.

Warunki dostosowane do pandemii

Zastanawiasz się, czy w trakcie pandemii warto wysyłać dziecko na obóz lub kolonię? Oczywiście, że tak. W końcu w tym czasie młodzież tym bardziej potrzebuje odpoczynku oraz regeneracji. Równie ważna jest możliwość przebywania na świeżym powietrzu. To właśnie w ten sposób najlepiej wpłyniesz na jego zdrowie fizyczne i psychiczne. Ważne jest tylko to, aby wybrać kolonie i obozy, gdzie organizatorzy kładą nacisk na odpowiednią higienę. Równie istotne jest też bezpieczeństwo uczestników podczas kolonii wakacyjnych dla dzieci. Właśnie to otrzymasz, korzystając z naszej oferty. Dodatkowo zapewniamy Ci dostęp do dodatkowego ubezpieczenia. Dzięki niemu otrzymasz pełen zwrot kosztów wycieczki, jeśli zrezygnujesz z niej z powodu COVID-19. Przede wszystkim dotyczy to kwarantanny lub izolacji. W ten sposób wiesz, że kolonia czy obóz w trakcie pandemii nie stanowią dla żadnego ryzyka.
Podczas organizacji wyjazdów dla dzieci i młodzieży w każdym wieku zwracamy uwagę na ich bezpieczeństwo. Dlatego stosujemy nie tylko ogólne obostrzenia dotyczące pandemii, ale również zgłaszamy wyjazdy do kuratorium. W ten sposób masz pewność, że dbamy o każdy detal obozu wakacyjnego. Kolonia i obóz wakacyjny mają sprawić, aby Twoje dziecko dobrze się czuło. Podczas gdy my w tym czasie zadbamy o bezpieczeństwo i dobre samopoczucie.

Opieka wykwalifikowanego personelu

Wiemy, że najważniejsze jest dla Ciebie to, aby powierzyć opiekę nad swoim dzieckiem doświadczonemu zespołowi. Dlatego na pewno będziesz zadowolony z naszych usług. W końcu już od 18 lat zajmujemy się organizacją kolonii i obozów młodzieżowych. W tym czasie zdążyliśmy skompletować zespół specjalistów, czuwających nad bezpieczeństwem. Równie ważna jest także dobra zabawa uczestników kolonii i obozów wakacyjnych. Właśnie z tego powodu podczas wyjazdów wakacyjnych dla dzieci biorą udział pedagodzy oraz opiekunowie. W przypadku kolonii nad morzem zapewniamy również ratowników. Oznacza to, że bez względu na miejsce, Twoje dziecko otrzyma u nas opiekę wykwalifikowanych osób.

Obozy językowe Summercamp na Pojezierzu Drawskim.

Biuro podróży event-tours organizuje kolonie i obozy nad morzem i w górach. Specjalnym projektem kontynuowanym podczas lata 2022 jest obóz języka angielskiego na Pojezierzu Drawskim. Obóz językowy w naszej formule to świetny sposób na doskonalenie języka angielskiego w nowej odsłonie. Nie prowadzimy nudnych lekcji szkolnych. Zapewniamy doskonałą kadrę lektorów, dzięki którym uczestnicy przełamią barierę języka angielskiego. Nie zabraknie również czasu na sport i rekreację. Nasz wakacyjny summercamp to zarazem odpoczynek od szkoły, ale i zabawa z językiem angielskim. Oferta letnich obozów i kolonii wakacyjnych dla dzieci jest adresowana dla każdej grupy wiekowej. Zapewniamy dojazd i powrót autokarem klasy lux. Głównym miastem wyjazdowym w sezonie 2022 jest Szczecin. Istnieje również możliwość dojazdu własnego na wybraną kolonię i obóz. Obozy i kolonie w ofercie biura podróży event-tours to wspaniała propozycja dla poszukiwaczy przygód.

Obozy ze Szczecina
Obozy sportowe ze Szczecina
Kolonie ze Szczecina

TERMINY KOLONII I OBOZÓW ZE SZCZECINA.

Terminy obozów i kolonii ze Szczecina dostępne są na naszej stronie internetowej oraz u konsultantów naszego biura. Szczegółowe informacje i zapisy dostępne są pod numerem telefonu: 669 44 91 99. Możesz też zarezerwować od razu miejsca na wybrany obóz lub kolonię ze Szczecina. Wystarczy, że klikniesz pod niżej zamieszczony link i dokonasz rezerwacji on-line.

Obozy i kolonie ze Szczecina z: Kołobrzegu, Ustronia Morskiego, Dźwirzyna, Sarbinowa, Połczyna Zdroju, Grzybowa, Pogorzelicy, Niechorza, Trzebiatowa, Gryfic, Karlina, Białogardu, Koszalina, Mielna, Sianożęt, Mrzeżyna, Rogowa, Trzęsacza, Pustkowa, Pobierowa, Dziwnówka, Dziwnowa, Kamienia Pomorskiego, Goleniowa, Nowogardu, Płot, Stargardu, Myśliborza, Choszczna, Wałcza, Gryfina, Chojny, Drawska Pomorskiego, Świdwina, Łobza, Reska, Złocieńca, Szczecina, Szczecinka, Banie, Barlinka, Barwic, Będzina, Białego Boru, Bielic, Bierzwnika, Biesiekierza, Bobolic, Boleszkowic, Bornego Sulinowa, Brojc, Brzeźna, Cedyni, Chociwla, Czaplinka, Człopy, Darłowa, Dębna, Dobrej Nowogardzkiej, Dobrej Szczecińskiej, Dębna, Dobrzan, Dolic, Drawna, Dygowa, Golczewa, Grzmiącej, Ińska, Kalisza Pomorskiego, Karnic, Kobylanki, Kołbaskowa, Kozienic, Krzęcina, Lipian, Malechowa, Marianowa, Manowa, Maszewa, Mieszkowic, Mirosławca, Międzyzdrojów, Morynia, Myśliborza, Nowogardu, Nowego Warpna, Nowogródka Pomorskiego, Osiny, Pełczyc, Polanowa, Polic, Postomina, Przelewic, Przybiernowa, Pyrzyc, Radowa Małego, Rąbina, Recza, Rewala, Rymania, Sianowa, Siemyśla, Sławna, Sławoborza, Starej Dąbrowy, Starego Czarnowa, Stepnicy, Suchania, Świerzna, Świeszyna, Trzcińska Zdroju, Tuczna, Tychowa, Wałcza, Warnic, Węgorzyna, Widuchowej, Wierzchowa, Wolina