WYCIECZKA DO WŁOCH ZE SZCZECINA

WYCIECZKA DO WŁOCH ZE SZCZECINA.

ORGANIZUJEMY WYCIECZKI DO WŁOCH ZE SZCZECINA.

Włochy to niezmienne jeden z najpopularniejszych kierunków wakacyjnych i wypoczynkowych. Słoneczna pogoda, pyszne jedzenie, niesamowita architektura, bogata historia i piękna przyroda sprawiają, że Włochy są krajem, do którego chętnie się wraca. Szukając odpowiedniej destynacji na wyjazd nie ma więc co się zastanawiać. Włochy będą świetnym wyborem. My z kolei zajmiemy się organizacją i przygotowaniem wyjazdu, tak aby na zawsze zapisał się on w pamięci podróżujących. Jesteśmy biurem podróży, które organizuje wycieczka do Włoch ze Szczecina już od lat. Znamy ten kraj i wiemy, gdzie się udać, by zobaczyć najbardziej niesamowite miejsca.

Wycieczka do Rzymu

Organizujemy wyjazdy do najwspanialszych włoskich miast.

Oferujemy zwiedzanie Rzymu, Neapolu, Florencji, Wenecji i Mediolanu z przewodnikiem, który w ciekawy i atrakcyjny dla słuchaczy sposób przybliży historię odwiedzanych miejsc i zadba o to, by grupa mogła zapoznać się z ich bogactwem historycznym. W naszej ofercie istnieje również możliwość wykupienia pakietów pobytowych nad Jeziorem Garda bądź Jeziorem Como. Oba jeziora zachwycają swoim widokiem i otaczającym je górskim krajobrazem. Zachwyca również pobliska architektura, niezwykle urokliwa. Pobyt nad jeziorem Garda lub Como polecamy zwłaszcza osobom, które w pięknym otoczeniu chciałby odpocząć od szaleństwa dnia codziennego i nacieszyć swoje oczy niesamowitymi obrazami. Każda organizowana przez nas wycieczka do Włoch trwa co najmniej 4 dni. Dokładna ilość dni zależy od preferencji zamawiającego. Jesteśmy bardzo elastyczni w tym zakresie. Gwarantujemy noclegi na miejscu z pełnym wyżywieniem. Wszystkie pokoje dostępne są z pełnym węzłem sanitarnym. Zakwaterowanie ma miejsce w hotelu trzygwiazdkowym lub czterogwiazdkowym. Wszystkie nasze wycieczki zapewniają niezwykle wysoki komfort oraz standard. Wiemy, które miejsca zapewniają najwyższą jakość obsługi i tam rezerwujemy noclegi. Podróż do Włoch może odbyć się na dwa sposoby. Pierwszy to tradycyjny przejazd autokarem klasy lux. Choć taka wycieczka wydaje się być bardzo nużąca, najwyższa klasa autokaru sprawia, że mija ona szybko i przyjemnie. Jej dodatkowym atutem jest możliwość obserwowania niesamowitych krajobrazów za oknem.

Oferujemy również możliwość dotarcia do Włoch drogą lotniczą, co jest preferowane zwłaszcza w przypadku dzieci i osób starszych. Nasze wycieczki są skierowane do różnych osób. Mamy doświadczenie w organizacji wycieczek pobytowych dla seniorów, obozów młodzieżowych, wyjazdów rodzinnych i wiele innych. Zapraszamy wszystkie grupy ze Szczecina, jak i całego woj. zachodniopomorskiego.

Z nami podróż będzie niezwykle udana!

Ponieważ znamy Włochy doskonale, zapewniamy najwyższą jakość organizacji czasu na miejscu. Dbamy również o najlepszy standard związany z dotarciem i powrotem oraz zakwaterowaniem. Nasza oferta jest także bogata w rozmaite miejsca i malownicze zakątki. Nie mogło być inaczej, gdyż Włochy to różnorodny i ciekawy kraj. Nieustannie zadziwia i zachwyca, nawet przy wielokrotnych powrotach. Warto zrobić ten pierwszy krok i zgłosić się do nas – razem uzgodnimy wszystkie szczegóły tej niezwykłej wycieczki.

Wycieczki do Włoch ze Szczecina
Wycieczki do Włoch ze Szczecina
wycieczka do wenecji

TERMINY WYCIECZEK DO WŁOCH ZE SZCZECINA.

Terminy wycieczek do Włoch ze Szczecina dostępne są na naszej stronie internetowej oraz u konsultantów naszego biura. Organizatorem wyjazdu jest Biuro Podróży Event-tours. Szczegółowe informacje i zapisy dostępne są pod numerem telefonu: 91 350 85 56 lub 669 44 91 99. Możesz też zarezerwować od razu bilety na wycieczkę do Włoch ze Szczecina. Wystarczy, że klikniesz pod niżej zamieszczony link i dokonasz rezerwacji on-line.

WYCIECZKA DO WŁOCH ZE SZCZECINA: 10-16/08/2024 r.

WYCIECZKA DO WŁOCH ZE SZCZECINA: 9-15/09/2024 r.

Wycieczki do Włoch z: Kołobrzegu, Ustronia Morskiego, Dźwirzyna, Sarbinowa, Połczyna Zdroju, Grzybowa, Pogorzelicy, Niechorza, Trzebiatowa, Gryfic, Karlina, Białogardu, Koszalina, Mielna, Sianożęt, Mrzeżyna, Rogowa, Trzęsacza, Pustkowa, Pobierowa, Dziwnówka, Dziwnowa, Kamienia Pomorskiego, Goleniowa, Nowogardu, Płot, Stargardu, Myśliborza, Choszczna, Wałcza, Gryfina, Chojny, Drawska Pomorskiego, Świdwina, Łobza, Reska, Złocieńca, Szczecina, Szczecinka, Banie, Barlinka, Barwic, Będzina, Białego Boru, Bielic, Bierzwnika, Biesiekierza, Bobolic, Boleszkowic, Bornego Sulinowa, Brojc, Brzeźna, Cedyni, Chociwla, Czaplinka, Człopy, Darłowa, Dębna, Dobrej Nowogardzkiej, Dobrej Szczecińskiej, Dębna, Dobrzan, Dolic, Drawna, Dygowa, Golczewa, Grzmiącej, Ińska, Kalisza Pomorskiego, Karnic, Kobylanki, Kołbaskowa, Kozienic, Krzęcina, Lipian, Malechowa, Marianowa, Manowa, Maszewa, Mieszkowic, Mirosławca, Międzyzdrojów, Morynia, Myśliborza, Nowogardu, Nowego Warpna, Nowogródka Pomorskiego, Osiny, Pełczyc, Polanowa, Polic, Postomina, Przelewic, Przybiernowa, Pyrzyc, Radowa Małego, Rąbina, Recza, Rewala, Rymania, Sianowa, Siemyśla, Sławna, Sławoborza, Starej Dąbrowy, Starego Czarnowa, Stepnicy, Suchania, Świerzna, Świeszyna, Trzcińska Zdroju, Tuczna, Tychowa, Wałcza, Warnic, Węgorzyna, Widuchowej, Wierzchowa, Wolina