WYCIECZKA DO RUMUNII ZE SZCZECINA

ORGANIZUJEMY WYCIECZKI DO RUMUNII

Rumunia staje się coraz bardziej popularnym kierunkiem wybieranym przez turystów. Wycieczki do Rumunii – kraju, gdzie powstała postać Draculi ma wiele do zaoferowania: piękne zamki i architekturę sakralną, ciekawe miasta i zachwycające krajobrazy. Rumunia jest również krajem atrakcyjnym cenowo. Nie przytłacza tutaj tłum zwiedzających, jak w innych chętnie odwiedzanych państwach. Można znaleźć tu przestrzeń i ciszę, co przekłada się na jakość odpoczynku.
Jesteśmy biurem, które organizuje wycieczki do Rumunii, gdyż wiemy jak ten kraj potraci zaskoczyć. Warto odwiedzić Bukareszt – stolicę, która z roku na rok staje się piękniejsza. Obowiązkowa jest wizyta w Siedmiogrodzie (Transylwanii). Jest to historyczna kraina, pełna dzikiej przyrody, zamków, twierdz, fortów i warowni. A w tle piękno karpackich gór. Wśród tutejszych miast uwagę przykuwa Cluj-Napoka, gdzie znaleźć można wiele ciekawych i historycznie ważnych budynków. Wisienką na torcie jest Sighisoara, gdzie znajduje się dom Drakuli! Dodatkowo, Sighisoara to miasto o urokliwej architekturze, gdzie przyjemnie jest po prostu pospacerować i pozwiedzać.
Wycieczki do Rumunii

CO UWZGLĘDNIA WYCIECZKA DO RUMUNII?

Nasza wycieczka do Rumunii zapewnia zwiedzanie Bukaresztu, Siedmiogrodu, Cluj i Sighisoary z przewodnikiem, który opowie o odwiedzanych miejscach i dopilnuje, by zobaczyć wszystko to, co ważne i ciekawe. Dzięki temu łatwiej będzie zrozumieć Rumunię i jej historię oraz kulturę. Dbamy o to, by zakwaterowanie było na najwyższym poziomie. W tym celu rezerwujemy hotele trzygwiazdowe z pełnym wyżywieniem oraz pokojami, które mają pełny węzeł sanitarny. W zależności od preferencji klientów, wycieczka może trwać 9 dni lub więcej – długość wyjazdu ustalana jest indywidualnie.
Nasi klienci wskazują także na preferowany sposób dojazdu do Rumunii. Pierwsza opcja to przejazd autokarem klasy lux. Podróż do Rumunii w ten sposób trwa długo, dlatego zadbaliśmy, by autokar zapewniał wygodę, posiadał klimatyzację i gniazdka ładowania. Wariant ten polecany jest dużym grupom, które umilają sobie czas przejazdu pogawędkami i podziwianiem widocznych zza szyby krajobrazów. Jesteśmy w stanie zorganizować również przelot samolotem. Opcja ta będzie idealna dla osób, które cenią sobie wysoki komfort podróży i chciałyby skrócić jej czas. Jest ona rekomendowana zwłaszcza w przypadku osób starszych i dzieci.
W trakcie organizacji wycieczki jesteśmy bardzo elastyczni. Posiadamy bogate doświadczenie w przygotowywaniu wyjazdów dla różnych grup. Realizowaliśmy wycieczki pobytowe dla seniorów i obozy młodzieżowe. Plan zwiedzania ustalany jest zawsze z klientami, którzy określają swoje oczekiwania. Zachęcamy grupy ze Szczecina i z całego woj. zachodniopomorskiego do kontaktu. Zapewniamy wysoką jakość obsługi, która przełoży się na wnikliwe poznanie najważniejszych miejsc Rumunii, podpowiemy, na co zwrócić uwagę i jak rozumieć tą kulturę. Jesteśmy przekonani, że Rumunia jest krajem, który pozytywnie zaskakuje i inspiruje. Z pewnością stanowi ciekawą alternatywę dla wyjazdów do ciepłych krajów. Gwarantujemy wiele pięknych wspomnień i zachwycających zdjęć!
Wycieczka Brasov
Wycieczka do Transylwanii
Wycieczka Zamek Drakuli

TERMINY WYCIECZEK DO RUMUNII ZE SZCZECINA.

Terminy wycieczek do Rumunii ze Szczecina dostępne są na naszej stronie internetowej oraz u konsultantów naszego biura. Przedmiotowa oferta jest dedykowana grupom zorganizowanym w tym również grupom szkolnym. Organizatorem wyjazdu jest Biuro Podróży Event-tours. Szczegółowe informacje i zapisy dostępne są pod numerem telefonu: 669 44 91 99. Możesz też zarezerwować od razu bilety na wycieczkę do Rumunii ze Szczecina. Wystarczy, że klikniesz pod niżej zamieszczony link i dokonasz rezerwacji on-line.

REZERWUJ JUŻ TERAZ

Wycieczka do Rumunii z: Kołobrzegu, Ustronia Morskiego, Dźwirzyna, Sarbinowa, Połczyna Zdroju, Grzybowa, Pogorzelicy, Niechorza, Trzebiatowa, Gryfic, Karlina, Białogardu, Koszalina, Mielna, Sianożęt, Mrzeżyna, Rogowa, Trzęsacza, Pustkowa, Pobierowa, Dziwnówka, Dziwnowa, Kamienia Pomorskiego, Goleniowa, Nowogardu, Płot, Stargardu, Myśliborza, Choszczna, Wałcza, Gryfina, Chojny, Drawska Pomorskiego, Świdwina, Łobza, Reska, Złocieńca, Szczecina, Szczecinka, Banie, Barlinka, Barwic, Będzina, Białego Boru, Bielic, Bierzwnika, Biesiekierza, Bobolic, Boleszkowic, Bornego Sulinowa, Brojc, Brzeźna, Cedyni, Chociwla, Czaplinka, Człopy, Darłowa, Dębna, Dobrej Nowogardzkiej, Dobrej Szczecińskiej, Dębna, Dobrzan, Dolic, Drawna, Dygowa, Golczewa, Grzmiącej, Ińska, Kalisza Pomorskiego, Karnic, Kobylanki, Kołbaskowa, Kozienic, Krzęcina, Lipian, Malechowa, Marianowa, Manowa, Maszewa, Mieszkowic, Mirosławca, Międzyzdrojów, Morynia, Myśliborza, Nowogardu, Nowego Warpna, Nowogródka Pomorskiego, Osiny, Pełczyc, Polanowa, Polic, Postomina, Przelewic, Przybiernowa, Pyrzyc, Radowa Małego, Rąbina, Recza, Rewala, Rymania, Sianowa, Siemyśla, Sławna, Sławoborza, Starej Dąbrowy, Starego Czarnowa, Stepnicy, Suchania, Świerzna, Świeszyna, Trzcińska Zdroju, Tuczna, Tychowa, Wałcza, Warnic, Węgorzyna, Widuchowej, Wierzchowa, Wolina