WYCIECZKA DO CZARNOGÓRY ZE SZCZECINA

WYCIECZKA DO CZARNOGÓRY

Czarnogóra to niewielki kraj, liczący zaledwie 13 812 km². Fenomenem tego państwa jest to, że przy tak małej powierzchni, jest ono bardzo różnorodne. W Czarnogórze znajdują się piękne plaże, góry, lasy i jeziora. Bogactwo przyrody zachwyca. Równocześnie urzekają miasta pełne przytulnych zakątów i malowniczych uliczek, którymi z przyjemnością można długo spacerować. Warto także sięgnąć po tutejsze bałkańskie przysmaki, wsłuchać się w lokalną muzykę, pełną życia i optymizmu, zachwycić się krajobrazem dookoła.

Boka Kotorska

CO WYRÓŻNIA WYCIECZKĘ DO CZARNOGÓRY?

Czarnogóra wciąż znajduje się w cieniu Chorwacji, która stanowi popularny cel wycieczek polskich turystów. Wystarczy jednak pojechać odrobinę dalej, by odkryć, że Czarnogóra ma równie dużo do zaoferowania. Wśród najpiękniejszych czarnogórskich miast wymienia się Kotor, Budwę, oraz stolicę kraju – Podgoricę. Organizujemy wycieczki, które pozwalają odkryć najpiękniejsze miejsca Czarnogóry. Oferujemy zwiedzanie Kotoru, Budwy i Podgoricy z przewodnikiem, dzięki czemu można wzbogacić swoją wiedzę na temat odwiedzanych zakątów. Przykładowo, wspomniany Kotor powstał w średniowieczu, o czym przypomina górująca nad starówką twierdza św. Jana. Z twierdzy rozpościera się niesamowity widok na miasto i całą zatokę, tzw. Bokę Kotorską. Jest to jedno z obowiązkowych miejsc do zobaczenia w Czarnogórze. Z kolei Budva to największe z nadmorskich czarnogórskich miast, które stanowi bardzo popularny ośrodek turystyki. Podgorica natomiast jest miastem o innym charakterze, ale równie pięknie usytuowanym.
Wyjazdy organizujemy we wskazanym przez grupę terminie. W zależności od preferencji, wycieczka do Czarnogóry trwa minimum 10 dni. Zapewniamy miejsce w hotelu trzygwiazdkowym lub czterogwiazdkowym z pełnym wyżywieniem. Pokoje dostępne są z pełnym węzłem sanitarnym. Proponowane przez nas zakwaterowanie cechuje się dużym komfortem.
Dojazd do Czarnogóry możemy zorganizować na dwa sposoby. Pierwszy wariant to przejazd autokarem klasy lux. Ponieważ jazda autokarem zajmuje dużo czasu, zadbaliśmy, by autokar był nowoczesny i zapewniał dużą wygodę. Autokar świetnie sprawdzi się w przypadku dużych grup. Pozwala na podziwianie bałkańskich krajobrazów zza okien. Dla osób, które preferują jednak krótszy sposób na przyjazd, możemy zapewnić transport drogą lotniczą.
Wycieczka Boka Kotorska
Wycieczka Kościół św Mikołaja Perast
Wycieczka Budva

TERMINY WYCIECZEK DO CZARNOGÓRY ZE SZCZECINA.

Terminy wycieczek do Czarnogóry ze Szczecina dostępne są na naszej stronie internetowej oraz u konsultantów naszego biura. Przedmiotowa oferta jest dedykowana grupom zorganizowanym w tym również grupom szkolnym. Organizatorem wyjazdu jest Biuro Podróży Event-tours. Szczegółowe informacje i zapisy dostępne są pod numerem telefonu: 669 44 91 99. Możesz też zarezerwować od razu bilety na wycieczkę do Czarnogóry ze Szczecina. Wystarczy, że klikniesz pod niżej zamieszczony link i dokonasz rezerwacji on-line.

Wycieczki do Czarnogóry z: Kołobrzegu, Ustronia Morskiego, Dźwirzyna, Sarbinowa, Połczyna Zdroju, Grzybowa, Pogorzelicy, Niechorza, Trzebiatowa, Gryfic, Karlina, Białogardu, Koszalina, Mielna, Sianożęt, Mrzeżyna, Rogowa, Trzęsacza, Pustkowa, Pobierowa, Dziwnówka, Dziwnowa, Kamienia Pomorskiego, Goleniowa, Nowogardu, Płot, Stargardu, Myśliborza, Choszczna, Wałcza, Gryfina, Chojny, Drawska Pomorskiego, Świdwina, Łobza, Reska, Złocieńca, Szczecina, Szczecinka, Banie, Barlinka, Barwic, Będzina, Białego Boru, Bielic, Bierzwnika, Biesiekierza, Bobolic, Boleszkowic, Bornego Sulinowa, Brojc, Brzeźna, Cedyni, Chociwla, Czaplinka, Człopy, Darłowa, Dębna, Dobrej Nowogardzkiej, Dobrej Szczecińskiej, Dębna, Dobrzan, Dolic, Drawna, Dygowa, Golczewa, Grzmiącej, Ińska, Kalisza Pomorskiego, Karnic, Kobylanki, Kołbaskowa, Kozienic, Krzęcina, Lipian, Malechowa, Marianowa, Manowa, Maszewa, Mieszkowic, Mirosławca, Międzyzdrojów, Morynia, Myśliborza, Nowogardu, Nowego Warpna, Nowogródka Pomorskiego, Osiny, Pełczyc, Polanowa, Polic, Postomina, Przelewic, Przybiernowa, Pyrzyc, Radowa Małego, Rąbina, Recza, Rewala, Rymania, Sianowa, Siemyśla, Sławna, Sławoborza, Starej Dąbrowy, Starego Czarnowa, Stepnicy, Suchania, Świerzna, Świeszyna, Trzcińska Zdroju, Tuczna, Tychowa, Wałcza, Warnic, Węgorzyna, Widuchowej, Wierzchowa, Wolina