WYCIECZKA DO GDAŃSKA

WYCIECZKA DO GDAŃSKA ZE SZCZECINA.

BIURO PODRÓŻY SZCZECIN.

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty pod nazwą: Wycieczka do Gdańska.

WYCIECZKA ZE SZCZECINA DO GDAŃSKA.

Podróż autokarem to około 5 godzin licząc od momentu wyjazdu ze Szczecina. Z uwagi na fakt, iż Gdańsk położony jest o ok 400 km od Szczecina, naszą wycieczkę rozpoczynamy zwykle w godzinach wczesnoporannych, unikając w ten sposób nadmiernego ruchu drogowego. Przejazd to okazja do wypoczynku przed całym dniem atrakcji, jakie czekają na nas już od samego przyjazdu do Gdańska. Jako jedne z nielicznych biur podróży, nasze Event-tours zaprasza Państwa na wyjazd pod nazwa: Wycieczka do Gdańska z własnym systemem słuchawkowym Tour-Guide, dzięki, któremu uczestnicy otrzymują informacje bezpośrednio od przewodnika w znakomitej jakości.

CO OFERUJE PROGRAM WYCIECZKI DO GDAŃSKA.

Pierwszego dnia wycieczki wyruszymy do Gdańska. To miasto z bogatą historią jest uważane za jedno z najważniejszych miast w basenie Morza Bałtyckiego. Gdańsk przez ponad 1000 lat mieścił wiele ważnych budynków, przede wszystkim wzdłuż najbardziej reprezentacyjnego szlaku – Drogi Królewskiej – gdzie znajdziemy wspaniałe kamienice, a także stary ratusz znany jako Dwór Artusa, Dom Uphagena (zaprojektowany przez architekta Fryderyka Sellera). Znajduje się tu również Złota Brama, która została zbudowana w czasie, gdy 300 lat temu Napoleon Bonaparte spopularyzował ją na ziemiach polskich! Inne ważne miejsca to Fontanna Neptuna, dumnie siedząca przy brzegu rzeki Motławy, z żurawiami po obu stronach oraz Wyspa Ołowianka. Prawdziwą perłą Gdańska jest bazylika Mariacka, nazywana Koroną Gdańska, będąca jednym z największych kościołów ceglanych w tej części Europy, której wnętrza posiadają zapierające dech w piersiach widok.

Drugiego dnia, po pysznym śniadaniu i wykwaterowaniu, udamy się do Gdyni. Tam zobaczymy najstarszy statek w Europie – ORP Błyskawica – oraz jeden z najsłynniejszych polskich żaglowców – Dar Pomorza. Następnie udamy się do słynnego Akwarium w Gdyni na spotkanie z niezwykłymi gatunkami ryb z różnych regionów świata, podziwiając przy tym zapierające dech w piersiach widoki na morze. Sopot to nadmorskie miasto w Polsce, które oferuje odwiedzającym coś więcej niż tylko piękne krajobrazy. Molo i ulica Monciak to dwa miejsca, których nie można przegapić podczas odkrywania sopockich atrakcji, ale jest też latarnia morska, którą warto się zainteresować, ze względu na fantastyczny widok na Zatokę Gdańską!

wycieczki do gdańska
wycieczki szczecin
wycieczka do gdańska

TERMINY WYCIECZEK DO GDAŃSKA ZE SZCZECINA.

Terminy wycieczki do Gdańska ze Szczecina dostępne są na naszej stronie internetowej oraz u konsultantów naszego biura. Organizatorem wyjazdu jest Biuro Podróży Event-tours. Szczegółowe informacje i zapisy dostępne są pod numerem telefonu: 91 350 85 56. Możesz też zarezerwować od razu bilety na wycieczkę do Gdańska ze Szczecina. Wystarczy, że klikniesz pod niżej zamieszczony link i dokonasz rezerwacji on-line.

OFERTA 2023:

WYCIECZKA DO GDAŃSKA: 29-30/07/2023 r.

WYCIECZKA DO GDAŃSKA: 14-15/10/2023 (WYCIECZKA POTWIERDZONA)

SPRAWDŹ INNE TERMINY

Wycieczka do Gdańska z: Kołobrzegu, Ustronia Morskiego, Dźwirzyna, Sarbinowa, Połczyna Zdroju, Grzybowa, Pogorzelicy, Niechorza, Trzebiatowa, Gryfic, Karlina, Białogardu, Koszalina, Mielna, Sianożęt, Mrzeżyna, Rogowa, Trzęsacza, Pustkowa, Pobierowa, Dziwnówka, Dziwnowa, Kamienia Pomorskiego, Goleniowa, Nowogardu, Płot, Stargardu, Myśliborza, Choszczna, Wałcza, Gryfina, Chojny, Drawska Pomorskiego, Świdwina, Łobza, Reska, Złocieńca, Szczecina, Szczecinka, Banie, Barlinka, Barwic, Będzina, Białego Boru, Bielic, Bierzwnika, Biesiekierza, Bobolic, Boleszkowic, Bornego Sulinowa, Brojc, Brzeźna, Cedyni, Chociwla, Czaplinka, Człopy, Darłowa, Dębna, Dobrej Nowogardzkiej, Dobrej Szczecińskiej, Dębna, Dobrzan, Dolic, Drawna, Dygowa, Golczewa, Grzmiącej, Ińska, Kalisza Pomorskiego, Karnic, Kobylanki, Kołbaskowa, Kozienic, Krzęcina, Lipian, Malechowa, Marianowa, Manowa, Maszewa, Mieszkowic, Mirosławca, Międzyzdrojów, Morynia, Myśliborza, Nowogardu, Nowego Warpna, Nowogródka Pomorskiego, Osiny, Pełczyc, Polanowa, Polic, Postomina, Przelewic, Przybiernowa, Pyrzyc, Radowa Małego, Rąbina, Recza, Rewala, Rymania, Sianowa, Siemyśla, Sławna, Sławoborza, Starej Dąbrowy, Starego Czarnowa, Stepnicy, Suchania, Świerzna, Świeszyna, Trzcińska Zdroju, Tuczna, Tychowa, Wałcza, Warnic, Węgorzyna, Widuchowej, Wierzchowa, Wolina