WYCIECZKA DISNEYLAND I PARYŻ

WYCIECZKA DISNEYLAND i PARYŻ

BIURO PODRÓŻY SZCZECIN

Disneyland Paryż to miejsce, w którym możesz spędzić pełen zabawy dzień z rodziną. To doskonała okazja, aby spełnić marzenia swoich dzieci. W parku zobaczymy wszystkie postacie znane z bajek Disneya, które znasz, kochasz i uwielbiasz. W paryskim Disneylandzie zobaczymy również krainy bajki i baśni.

Wycieczka Disneyland i Paryż to propozycja dla wszystkich osób spragnionych wrażeń podróżniczych wraz z rodziną.

Wycieczka Disneyland i Paryż

Wycieczka Paryż i Disneyland

Disneyland Paryż to jeden z najsłynniejszych parków rozrywki w Europie. Znajduje się w Marne-la-Vallee, niedaleko Paryża. Park został otwarty w 1992 roku, będąc pierwszym tego rodzaju parkiem poza USA.  Od momentu otwarcia paryski Disnyeland odwiedziło go niemal 60 milionów ludzi. Park podzielony jest na sześć obszarów tematycznych. Są wśród nich: Main street USA, Adventureland, Frontierland, Fantasyland, Discoveryland i Walt Disney Studios Park. Disneyland oferuje tym samym wiele atrakcji dla wszystkich grup wiekowych. Znajdziemy tam również kolejki górskie dla dzieci i dorosłych. Park oferuje również rozrywkę na żywo, taką jak parady i pokazy.

Disneyland Paryż to miejsce, w którym możesz spędzić pełen zabawy dzień z rodziną. To doskonała okazja, aby spełnić marzenia swoich dzieci. W parku zobaczymy wszystkie postacie znane z bajek Disneya, które znasz, kochasz i uwielbiasz. W paryskim Disneylandzie zobaczymy również krainy bajki i baśni. Najbardziej znaną atrakcją w Disneylandzie pod Paryżem są „Piraci z Karaibów”.

Wycieczka Paryż

Paryż to nie tylko miasto miłości. To także miejsce, w którym można znaleźć wiele ciekawych miejsc do odwiedzenia. Dla nikogo nie jest zaskoczeniem, że Paryż to jedno z najpiękniejszych miast na świecie. Stolica Francji wraz ze swoimi kultowymi zabytkami tworzy niesamowitą i romantyczną atmosferę. To także miasto, które ma różne oblicza, które mogą oczarować każdego turystę. Stąd w drodze powrotnej nie mogło zabraknąć możliwości zwiedzania Paryża. Oznacza to, że oprócz wizyty w Disneylandzie udamy się autokarem na objazd Paryża. Zobaczymy wiele ciekawych i kultowych miejsc w stolicy Francji. Będą nimi wspaniała Wieża Eiffla, Łuk Triumfalny, Pola Elizejskie a także wiele innych atrakcji.

Wycieczka do Disneylandu z Biurem Podróży Event-tours

Biuro podróży event-tours organizuje wycieczki do Eurodisneylandu. Głównymi miastami wyjazdowymi są Szczecin i Stargard. Zainteresowane osoby mogą dołączyć również z Gorzowa Wlkp. Wycieczki realizowane są w weekendy. Program wyjazdu zakłada nocny przejazd autokarem do Eurodisneylandu pod Paryżem wizytę w Disneyland Paris. W trakcie pobytu w Disneyland Paris mamy nieograniczoną możliwość korzystania ze wszystkich atrakcji krainy bajki i baśni. W trakcie pobytu we francuskim parku rozrywki zobaczymy wszystkie postacie znane z bajek Walta Disneya. Po całym dniu spędzonym w krainie bajki i baśni wracamy do autokaru. Następnie zaś w drodze powrotnej odwiedzamy Paryż. Biuro podróży event-tours organizuje wyjazdy do eurodisneyland park w sposób kompleksowy. Biuro zapewnia wszystkie elementy wycieczki, takie jak komfortowy autokar, opieka pilota wycieczki czy bilety wstępu. Wycieczka do Disneylandu dedykowana jest dla osób indywidualnych ze Szczecina, Stargardu czy Gorzowa Wlkp. Biuro event-tours organizuje również wyjazdy do Disneylandu dla grup zorganizowanych. W takim przypadku istnieje możliwość wyjazdu z dowolnej miejscowości.

Wycieczka Disneyland
Wycieczka Paryż
Wycieczka Paryż

TERMINY WYCIECZEK DISNEYLAND I PARYŻ ZE SZCZECINA.

Terminy wycieczki Disneyland i Paryż ze Szczecina dostępne są na naszej stronie internetowej oraz u konsultantów naszego biura. Najbliższy wyjazd: 4-7/07/2024 r. WYCIECZKA POTWIERDZONA oraz 11-14/07/2024 r. WYCIECZKA BLISKA POTWIERDZENIA. Szczegółowe informacje i zapisy dostępne są pod numerem telefonu: 91 350 85 56 lub 669 44 91 99. Możesz też zarezerwować od razu bilety na Disneyland i Paryż ze Szczecina. Wystarczy, że klikniesz pod niżej zamieszczony link i dokonasz rezerwacji on-line.

TERMINY WYCIECZEK DISNEYLAND i PARYŻ 2024:

WYCIECZKA DISNEYLAND i PARYŻ: 4-7.07.2024 r. WYCIECZKA POTWIERDZONA

WYCIECZKA DISNEYLAND i PARYŻ: 11-14.07.2024 r. WYCIECZKA BLISKA POTWIERDZENIA.

WYCIECZKA DISNEYLAND i PARYŻ: 22-25.08.2024 r. WYCIECZKA BLISKA POTWIERDZENIA

SPRAWDŹ POZOSTAŁE NASZE PROPOZYCJE:

Wycieczka Disneyland i Paryż z: Kołobrzegu, Ustronia Morskiego, Dźwirzyna, Sarbinowa, Połczyna Zdroju, Grzybowa, Pogorzelicy, Niechorza, Trzebiatowa, Gryfic, Karlina, Białogardu, Koszalina, Mielna, Sianożęt, Mrzeżyna, Rogowa, Trzęsacza, Pustkowa, Pobierowa, Dziwnówka, Dziwnowa, Kamienia Pomorskiego, Goleniowa, Nowogardu, Płot, Stargardu, Myśliborza, Choszczna, Wałcza, Gryfina, Chojny, Drawska Pomorskiego, Świdwina, Łobza, Reska, Złocieńca, Szczecina, Szczecinka, Banie, Barlinka, Barwic, Będzina, Białego Boru, Bielic, Bierzwnika, Biesiekierza, Bobolic, Boleszkowic, Bornego Sulinowa, Brojc, Brzeźna, Cedyni, Chociwla, Czaplinka, Człopy, Darłowa, Dębna, Dobrej Nowogardzkiej, Dobrej Szczecińskiej, Dębna, Dobrzan, Dolic, Drawna, Dygowa, Golczewa, Grzmiącej, Ińska, Kalisza Pomorskiego, Karnic, Kobylanki, Kołbaskowa, Kozienic, Krzęcina, Lipian, Malechowa, Marianowa, Manowa, Maszewa, Mieszkowic, Mirosławca, Międzyzdrojów, Morynia, Myśliborza, Nowogardu, Nowego Warpna, Nowogródka Pomorskiego, Osiny, Pełczyc, Polanowa, Polic, Postomina, Przelewic, Przybiernowa, Pyrzyc, Radowa Małego, Rąbina, Recza, Rewala, Rymania, Sianowa, Siemyśla, Sławna, Sławoborza, Starej Dąbrowy, Starego Czarnowa, Stepnicy, Suchania, Świerzna, Świeszyna, Trzcińska Zdroju, Tuczna, Tychowa, Wałcza, Warnic, Węgorzyna, Widuchowej, Wierzchowa, Wolina