BAW SIĘ DOBRZE W LEGOLAND BILLUND

BAW SIĘ DOBRZE W LEGOLAND BILLUND

Klocki Lego od pokoleń są marzeniem każdego dziecka. Oczami wyobraźni można sobie wymarzyć również świat zbudowany z klocków Lego. A gdyby tak marzenia stały się rzeczywistością? Czy spełnienie takich marzeń jest możliwe w realnym świecie? Biuro Podróży Event-tours ze Szczecina ma na to gotową odpowiedź. Zapraszamy na wycieczkę Baw się dobrze w Legoland Billund. Nasza propozycja to wycieczka do słynnego Legoland w Danii.

Wycieczka do Legolandu to wspaniały pomysł na prezent.

aw się dobrze w Legoland Billund

Park rozrywki Legoland to kultowe miejsce dla każdego dziecka. Dlatego wyjazd pod nazwą Legoland Dania wycieczka jest wart uwagi. Na miejscu do dyspozycji mamy olbrzymi 18 hektarowy teren pełen atrakcji dla rodzin z dziećmi. Przyjrzymy się bliżej atrakcją, jakie czekają na odwiedzających na terenie Legoland Billund. Od roku 2019 na park Legoland w Danii jest podzielony na dziewięć obszarów tematycznych. Jedną z pierwszych atrakcji, na które trafiamy po wejściu do Legolandu w Danii jest Mini-land. To zarazem centralny punkt parku rozrywki. Znajdziemy tam zabytki i znane budynki z Danii, ale i całego świata. Modele są wykonane w skali 1:20. Ciekawostką jest fakt, iż kraina Mini-land została wykonana z 25 mln klocków lego. Kolejna z atrakcji to Duplo Land. Tam znajdziemy atrakcje dla małych dzieci związane z marką Duplo. Odnajdziemy tam zjeżdżalnie, schody oraz elementy interaktywne. Na terenie Duplo Land działa kolejka, którą można wybrać się na przejażdżkę po Legoland Billund. Prawdziwą gratką dla miłośników Lego jest za to kraina zwana Królestwo Rycerskie. To nic innego jak wspaniała przygoda wewnątrz średniowiecznego zamku, zbudowanego oczywiście z klocków Lego. Nieopodal znajduje się kolejna z krain. Tym razem to Kraina Przygód. Warto odwiedzić pozostałe ciekawe atrakcje jak choćby Świat Ninjago czy Strefa Wyobraźni. Nie sposób opisać tu ich wszystkich. Jedno jest pewne. Pobyt w Legoland Billund w Danii to wspaniała przygoda dla rodzin z dziećmi. Na terenie Legoland Billund w Danii każdy bawi się dobrze.

Legoland w Danii

Legoland Billund w Danii to najstarszy, a zarazem najbardziej znany park rozrywki związany z marką Lego. Podzielony jest na dziewięć stref tematycznych. Nie znajdziemy na jego terenie gigantycznych kolejek górskich typu roller-coaster. Niemniej jednak to wspaniały park dla najmłodszych, gdzie każdy może bawić się dobrze. Liczne atrakcje z klocków Lego oraz pawilony z pamiątkami sprawiają, że wizyta jest bardzo atrakcyjna. A czas spędzony na zabawie mija szybko, radośnie i beztrosko. My organizujemy wycieczkę, a Twoja rodzina niech bawi się dobrze. I temu służy wycieczka do Legolandu Billund Dania. Będąc nieco zmęczonym masą atrakcji, można również na terenie Legolandu wypocząć. W słoneczne dni polecamy rejs łódką po rzece Viking. Można również obejrzeć filmy z efektami specjalnymi w Lego Studio. Kiedy nabierzemy sił do ponownej zabawy, koniecznie trzeba odwiedzić krainę Ninjago. Tam za sprawą interaktywnych efektów specjalnych można wcielić się w postać ninja. Za pomocą gestów dokonujemy rozwiązywania różnego rodzaju przeszkód na specjalnie przygotowanym placu. Nic dziwnego, że Legoland w Billund jest kultowym parkiem rozrywki w całej Europie. Jego popularność jest związana oczywiście z funkcjonującą nieopodal fabryką klocków Lego. Szacuje się, że Legoland w Billund odwiedzany jest co roku przez ponad 1 mln turystów. Sprawia to, że Legoland w Billund jest drugą, największą atrakcją w Danii, tuż za Kopenhagą. Tym samym wyjazd pod nazwą Legoland Dania Wycieczka jest jednym z najczęściej wybieranych kierunków. Decyzja może być tylko jedna. Dołącz do wycieczki autokarowej i baw się dobrze podczas wyjazdu do Legolandu. Wyjazd pod nazwą Legoland Dania wycieczka to doskonały sposób na wakacyjny weekend. Gwarantujemy, że podczas wyjazdu Legoland Dania wycieczka spędzisz niezapomniany czas. Wyjazd pod nazwą Legoland Dania wycieczka to również spełnienie dziecięcych marzeń połączonych z dobrą zabawą.

Wycieczka do Legolandu w Danii z Event-tours

Biuro Podróży Event-tours ze Szczecina organizuje wycieczki do Legolandu w Danii. Wycieczka autokarowa do Danii jest organizowana w kilku wariantach. Pierwszy z nich zakłada wyjazd wyłącznie do parku Legoland. Po całodniowej zabawie wsiadamy do autokaru i udajemy się w drogę powrotną do Polski. W innym z wariantów oferujemy wyjazd do Legolandu Billund wraz z noclegiem. W takim przypadku po całodziennej zabawie w Legolandzie udajemy się do pobliskiego hotelu na nocleg. Rankiem następnego dnia po śniadaniu wracamy autokarem do Szczecina. Trzeci z wariantów to wycieczka objazdowa. W tym przypadku odwiedzamy Kopenhagę i Legoland. Wariant nr 3 to zwiedzanie Kopenhagi i wizyta w Legoland Billund. Wszystkie wyjazdy do Danii organizujemy, jako wycieczki autokarowe ze Szczecina. W przypadku ostatniego z wariantów mamy dodatkowo element wycieczki objazdowej z dwoma noclegami. Niezależnie od wybranej opcji wyjazdu w cenie wycieczki biuro zapewnia bilety wstępu do Legolandu Billund. Wyjazd pod nazwą Legoland dania wycieczka jest proponowany dla rodzin z dziećmi i klientów indywidualnych. Głównymi miastami wyjazdowymi dla wycieczki Dania Billund Legoland są Szczecin i Stargard. W przypadku grup istnieje możliwość wyjazdu z całego województwa zachodniopomorskiego. Wyjazd pod nazwą Legoland Dania wycieczka polecany jest również dla rodzin przebywających na wczasach nad morzem. Spraw radość swoim dzieciom i baw się dobrze. Zabierz ich na wycieczkę Dania Billund Legoland. Sam wybierz wariant wyjazdu. Zdecyduj czy chcesz zobaczyć tylko Legoland w Billund, czy również Kopenhagę. Wyjazd pod nazwą Legoland Dania wycieczka to również doskonała propozycja dla grup kolonijnych przebywających nad morzem. Zaproponuj wycieczkę fakultatywną dla uczestników kolonii. A Biuro Podróży event-tours sprawi, że każdy będzie bawił się dobrze w Legoland Billund. W przypadku grup kolonijnych wyjazd na wycieczkę Dania Billund Legoland organizujemy z dowolnego miejsca województwa zachodniopomorskiego. Wycieczka do Legolandu to również doskonały sposób na prezent. Po miesiącach ciężkiej nauki warto sprawić swoim pociechom chwile radości. Niech bawią się dobrze w Legoland Billund. Biuro podróży Event-tours posiada specjalne vouchery, które doskonale sprawdzą się jako prezent urodzinowy czy komunijny. Wystarczy skontaktować się z event-tours i zamówić voucher. O całą resztę zadba Event-tours ze Szczecina. Nie czekaj spraw, aby Twoje pociechy bawiły się dobrze w Legoland Billund.

Wycieczka szkolna do Legolandu Billund

Wyjazd pod nazwą Legoland Billund wycieczka może być zrealizowany jako wycieczka szkolna. Zapraszamy do skorzystania z oferty Biura Podróży Event-tours ze Szczecina. W przypadku wycieczki szkolnej Biuro Event-tours załatwia wszelkie niezbędne formalności, a także oferuje dodatkowe rabaty. Nie czekaj-baw się dobrze ze swoją klasą w słynnym Legoland Billund. Wycieczkę szkolną do Legolandu Billund polecamy wszystkim szkołom z województwa zachodniopomorskiego. Wyjazd pod nazwą Legoland Dania wycieczka, możemy zrealizować ze Szczecina, jak i dowolnej miejscowości województwa zachodniopomorskiego.

NAJBLIŻSZY TERMIN WYCIECZKI DO LEGOLANDU: 01-02/06/2024

Baw się dobrze w Legoland Billund
Wycieczka do Legolandu
Wycieczka Legoland w Danii z: Kołobrzegu, Ustronia Morskiego, Dźwirzyna, Sarbinowa, Połczyna Zdroju, Grzybowa, Pogorzelicy, Niechorza, Trzebiatowa, Gryfic, Karlina, Białogardu, Koszalina, Mielna, Sianożęt, Mrzeżyna, Rogowa, Trzęsacza, Pustkowa, Pobierowa, Dziwnówka, Dziwnowa, Kamienia Pomorskiego, Goleniowa, Nowogardu, Płot, Stargardu, Myśliborza, Choszczna, Wałcza, Gryfina, Chojny, Drawska Pomorskiego, Świdwina, Łobza, Reska, Złocieńca, Szczecina, Szczecinka, Banie, Barlinka, Barwic, Będzina, Białego Boru, Bielic, Bierzwnika, Biesiekierza, Bobolic, Boleszkowic, Bornego Sulinowa, Brojc, Brzeźna, Cedyni, Chociwla, Czaplinka, Człopy, Darłowa, Dębna, Dobrej Nowogardzkiej, Dobrej Szczecińskiej, Dębna, Dobrzan, Dolic, Drawna, Dygowa, Golczewa, Grzmiącej, Ińska, Kalisza Pomorskiego, Karnic, Kobylanki, Kołbaskowa, Kozienic, Krzęcina, Lipian, Malechowa, Marianowa, Manowa, Maszewa, Mieszkowic, Mirosławca, Międzyzdrojów, Morynia, Myśliborza, Nowogardu, Nowego Warpna, Nowogródka Pomorskiego, Osiny, Pełczyc, Polanowa, Polic, Postomina, Przelewic, Przybiernowa, Pyrzyc, Radowa Małego, Rąbina, Recza, Rewala, Rymania, Sianowa, Siemyśla, Sławna, Sławoborza, Starej Dąbrowy, Starego Czarnowa, Stepnicy, Suchania, Świerzna, Świeszyna, Trzcińska Zdroju, Tuczna, Tychowa, Wałcza, Warnic, Węgorzyna, Widuchowej, Wierzchowa, Wolina