WYCIECZKA WROCŁAW ZOO i STARÓWKA

WYCIECZKA WROCŁAW ZOO i STARÓWKA

Biuro Podróży Event-tours zaprasza na wycieczkę do Wrocławia, w której trakcie poznamy najważniejsze walory stolicy Dolnego Śląska. Wycieczka, którą proponujemy to kolejna edycja urokliwej rodzinnego wyjazdu do stolicy Dolnego Śląska. Program wycieczki przewiduje wizytę na terenie zoo Wrocław już od godzin porannych. Po indywidualnym zwiedzaniu zoo Wrocław udamy się na stare miasto we Wrocławiu.

Za wycieczkę do Wrocławia opłaty w Biurze Podróży Event-tours można dokonać bonem turystycznym.

Wycieczka Ostrów Tumski Wroclaw

Wycieczka Wrocław ze Szczecina

Nasza wycieczka to jedna z ulubionych wycieczek weekendowych dla rodzin z dziećmi. Wyjazd na wycieczkę do Wrocławia zaplanowany jest w godzinach porannych głównie ze Stargardu i Szczecina. Po drodze zatrzymujemy się w Gorzowie Wlkp. i Zielonej Górze, aby odebrać pozostałych uczestników wycieczki. Tak wczesny wyjazd ze Szczecina wynika z konieczności przyjazdu do Wrocławia tuż przed godziną 10.00. Dlaczego? Nikt z nas nie lubi stać w kolejkach do zoo. A kolejki w sobotnie przedpołudnie do zoo Wrocław potrafią być długie.

Wrocławski ogród zoologiczny zaliczany jest do najstarszych tego rodzaju placówek w Polsce. W jego zasobach znajduje się około 1500 zwierząt. To wspaniała familijna przygoda. Jedną najchętniej odwiedzanych atrakcji na terenie zoo Wrocław jest afrykarium. I nie ma co się dziwić. Swoim rozmachem oraz ilością okazów wrocławskie afrykarium dorównuje czołowym europejskim placówkom. To wspaniała atrakcja dla dzieci, ale i dorosłych. Przekonajcie się sami. Na pobyt w zoo i afrykarium przeznaczamy ok. 4 godzin.
W dalszej części dnia udajemy się na Stare miasto we Wrocławiu. Do starego miasta we Wrocławiu z zoo i afrykarium docieramy statkiem wycieczkowym, zwiedzając jednocześnie Wrocław od strony wody.

Kiedy opuścimy pokład statku, rozpoczynamy wycieczkę z przewodnikiem. Nasz przewodnik opowie o Ostrowie Tumskim, wrocławskiej starym mieście oraz o wrocławskich krasnalach.

To właśnie za sprawą wrocławskich krasnali wycieczka z przewodnikiem nie będzie nudna dla najmłodszych uczestników.  Ilość krasnali we Wrocławiu oraz postacie, w które wcielają się, krasnale sprawią, że spacer po stolicy Dolnego Śląska będzie bardzo atrakcyjny i wesoły.

Zakończenie wycieczki z przewodnikiem oznacza, że przed nami czas wolny, który można spędzić w dowolny sposób na terenie wrocławskiego starego miasta

Wycieczka z Biurem Podróży Event-tours.

Wycieczka do Wrocławia jest wycieczką weekendową.  Wycieczka jest organizowana przez Biuro podróży Event-tours od czerwca do września. Głównymi miastami wyjazdowymi są Stargard i Szczecin. Na wycieczkę zapraszamy również mieszkańców województwa lubuskiego. W tym celu Biuro Podróży Event-tours umożliwia również wyjazd z Gorzowa Wlkp. oraz Zielonej Góry.

Biuro Podróży Event-tours oferuje również wycieczki szkolne do Wrocławia, według opisywanego wyżej schematu. W przypadku grup szkolnych lub grup zorganizowanych przyjeżdżamy w miejsce wskazane przez organizatora grupy. Takie wycieczki mogą rozpoczynać się ze Szczecina, Gorzowa Wlkp czy Zielonej Góry.

Wycieczka Wrocław Starówka
wycieczka Wrocław ZOO
wycieczka wrocław ZOO

TERMINY WYCIECZEK DO WROCŁAWIA ZE SZCZECINA.

Terminy wycieczki do Wrocławia ze Szczecina dostępne są na naszej stronie internetowej oraz u konsultantów naszego biura.

Najbliższy termin wycieczki to: 22-23.04.2023 r.

 Szczegółowe informacje i zapisy dostępne są pod numerem telefonu: 669 44 91 99.

Możesz też zarezerwować od razu bilety na wycieczkę do Wrocławia ze Szczecina.

Wystarczy, że klikniesz pod niżej zamieszczony link i dokonasz rezerwacji on-line.

Wycieczka Wrocław ZOO+Starówka z: Kołobrzegu, Ustronia Morskiego, Dźwirzyna, Sarbinowa, Połczyna Zdroju, Grzybowa, Pogorzelicy, Niechorza, Trzebiatowa, Gryfic, Karlina, Białogardu, Koszalina, Mielna, Sianożęt, Mrzeżyna, Rogowa, Trzęsacza, Pustkowa, Pobierowa, Dziwnówka, Dziwnowa, Kamienia Pomorskiego, Goleniowa, Nowogardu, Płot, Stargardu, Myśliborza, Choszczna, Wałcza, Gryfina, Chojny, Drawska Pomorskiego, Świdwina, Łobza, Reska, Złocieńca, Szczecina, Szczecinka, Banie, Barlinka, Barwic, Będzina, Białego Boru, Bielic, Bierzwnika, Biesiekierza, Bobolic, Boleszkowic, Bornego Sulinowa, Brojc, Brzeźna, Cedyni, Chociwla, Czaplinka, Człopy, Darłowa, Dębna, Dobrej Nowogardzkiej, Dobrej Szczecińskiej, Dębna, Dobrzan, Dolic, Drawna, Dygowa, Golczewa, Grzmiącej, Ińska, Kalisza Pomorskiego, Karnic, Kobylanki, Kołbaskowa, Kozienic, Krzęcina, Lipian, Malechowa, Marianowa, Manowa, Maszewa, Mieszkowic, Mirosławca, Międzyzdrojów, Morynia, Myśliborza, Nowogardu, Nowego Warpna, Nowogródka Pomorskiego, Osiny, Pełczyc, Polanowa, Polic, Postomina, Przelewic, Przybiernowa, Pyrzyc, Radowa Małego, Rąbina, Recza, Rewala, Rymania, Sianowa, Siemyśla, Sławna, Sławoborza, Starej Dąbrowy, Starego Czarnowa, Stepnicy, Suchania, Świerzna, Świeszyna, Trzcińska Zdroju, Tuczna, Tychowa, Wałcza, Warnic, Węgorzyna, Widuchowej, Wierzchowa, Wolin