WYCIECZKA DO KOTLINY KŁODZKIEJ

WYCIECZKA DO KOTLINY KŁODZKIEJ.

Od wielu lat prowadzimy cieszące się ogromną sympatią turystów biuro podróży. Organizujemy wycieczki do najpiękniejszych miejsc zlokalizowanych zarówno na terenie całej Europy, jak i naszego kraju. Pragniemy Państwu zaproponować wyprawę do malowniczej Kotliny Kłodzkiej. To największa sudecka kotlina, a do tego zapierający dech w piersiach i chętnie wybierany przez turystów spragnionych pięknych widoków region. Oferuje on mnóstwo niezapomnianych atrakcji zarówno dla dorosłych, jak i dla dzieci. W Kotlinie Kłodzkiej z pewnością nie będzie mowy o nudzie – zarówno w przypadku osób, które są żądne przygód, jak i zwolenników spokoju. Okolice zachwycają o każdej porze roku, dlatego warto się tutaj wybrać bez względu na miesiąc.

Wycieczka do Kotliny Kłodzkiej

WYCIECZKA DO KOTLINY KŁODZKIEJ.

Jako biuro podróży zapewniamy komfortowy i bezpieczny przejazd autokarem klasy LUX, który sprawi, że przejazd minie Państwu szybko w przyjemnej atmosferze. Wycieczka do Kotliny Kłodzkiej to doskonała opcja zarówno dla grup młodzieżowych, jak i seniorów nastawionych na poznawanie najpiękniejszych zakątków Polski. Zwiedzanie Kotliny Kłodzkiej z przewodnikiem obejmuje między innymi Duszniki Zdrój, Polanicę Zdrój, Wambierzyce oraz masyw Śnieżnik. Wycieczki organizujemy na życzenie grup ze Szczecina, ale także całego województwa zachodniopomorskiego. Jesteśmy w stanie podjąć się organizacji wyprawy we wskazanym przez Państwa terminie. Program wycieczki również dostosowujemy do konkretnych potrzeb i różnorodnych oczekiwań naszych klientów. W zależności od indywidualnych preferencji wycieczka do Kotliny Kłodzkiej jest co najmniej wycieczką weekendową, czyli obejmuje minimum dwa noclegi w hotelu lub ośrodku wypoczynkowym.

CO JESZCZE UWZGLĘDNIA WYCIECZKA DO KOTLINY KŁODZKIEJ?

Zapewniamy turystom pełne wyżywienie oraz schludne pokoje z pełnym węzłem sanitarnym. Zwiedzanie tego malowniczego regionu można również rozszerzyć o wycieczkę do czeskiej Pragi bądź wyjazd na znane i lubiane Międzylesie. Jesteśmy przekonani, że przygotowana przez nas oferta nie zawiedzie żadnego miłośnika wycieczek, który nastawiony jest na piękne widoki i dobrą zabawę.

Kotlina Kłodzka położona jest w Sudetach, w województwie dolnośląskim przy granicy z Czechami. W samym sercu tego regionu leży piękne miasteczko Kłodzko, przez które przepływa rzeka Nysa Kłodzka, dzieląc tym samym Kotlinę na północną oraz południową. To miejsce, w którym czas zdaje się płynąć wolniej, a każdy zakamarek wydaje się być wyjątkowy. Jeżeli cenią sobie Państwo kontemplację na łonie natury, zachęcamy do skorzystania z przygotowanej przez nas oferty.

Zwiedzanie Kotliny Kłodzkiej
wycieczki autokarowe ze szczecina
Wycieczka do Kotliny Kłodzkiej

TERMINY WYCIECZEK DO KOTLINY KŁODZKIEJ.

Terminy wycieczki do Kotliny Kłodzkiej ze Szczecina dostępne są na naszej stronie internetowej oraz u konsultantów naszego biura. Organizatorem wyjazdu jest Biuro Podróży Event-tours. Szczegółowe informacje i zapisy dostępne są pod numerem telefonu: 669 44 91 99. Możesz też zarezerwować od razu bilety na wycieczkę do Kotliny Kłodzkiej ze Szczecina. Wystarczy, że klikniesz pod niżej zamieszczony link i dokonasz rezerwacji on-line.

REZERWUJ JUŻ TERAZ

Wycieczka do Kotliny Kłodzkiej z: Kołobrzegu, Ustronia Morskiego, Dźwirzyna, Sarbinowa, Połczyna Zdroju, Grzybowa, Pogorzelicy, Niechorza, Trzebiatowa, Gryfic, Karlina, Białogardu, Koszalina, Mielna, Sianożęt, Mrzeżyna, Rogowa, Trzęsacza, Pustkowa, Pobierowa, Dziwnówka, Dziwnowa, Kamienia Pomorskiego, Goleniowa, Nowogardu, Płot, Stargardu, Myśliborza, Choszczna, Wałcza, Gryfina, Chojny, Drawska Pomorskiego, Świdwina, Łobza, Reska, Złocieńca, Szczecina, Szczecinka, Banie, Barlinka, Barwic, Będzina, Białego Boru, Bielic, Bierzwnika, Biesiekierza, Bobolic, Boleszkowic, Bornego Sulinowa, Brojc, Brzeźna, Cedyni, Chociwla, Czaplinka, Człopy, Darłowa, Dębna, Dobrej Nowogardzkiej, Dobrej Szczecińskiej, Dębna, Dobrzan, Dolic, Drawna, Dygowa, Golczewa, Grzmiącej, Ińska, Kalisza Pomorskiego, Karnic, Kobylanki, Kołbaskowa, Kozienic, Krzęcina, Lipian, Malechowa, Marianowa, Manowa, Maszewa, Mieszkowic, Mirosławca, Międzyzdrojów, Morynia, Myśliborza, Nowogardu, Nowego Warpna, Nowogródka Pomorskiego, Osiny, Pełczyc, Polanowa, Polic, Postomina, Przelewic, Przybiernowa, Pyrzyc, Radowa Małego, Rąbina, Recza, Rewala, Rymania, Sianowa, Siemyśla, Sławna, Sławoborza, Starej Dąbrowy, Starego Czarnowa, Stepnicy, Suchania, Świerzna, Świeszyna, Trzcińska Zdroju, Tuczna, Tychowa, Wałcza, Warnic, Węgorzyna, Widuchowej, Wierzchowa, Wolina