WYCIECZKA DO DOMU CHLEBA W MARIANOWIE I ZAMKU W PĘZINIE

WYCIECZKA SZKOLNA DO DOMU CHLEBA W MARIANOWIE I ZAMKU W PĘZINIE

BIURO PODRÓŻY SZCZECIN

Jesteśmy biurem podróży, które jest znane w całym województwie zachodniopomorskim ze szczególnego podejścia do klientów w każdym wieku, a także nieustannego poszerzania naszej oferty o nowe, bardzo ciekawe możliwości. Dbamy o zapewnienie interesujących podróży nie tylko dla dorosłych, ale także wypraw dedykowanych dzieciom i młodzieży. Jedną z naszych propozycji są wycieczki jednodniowe, które cieszą się ogromnym zainteresowaniem, dlatego zachęcamy Państwa do bliższego poznania przygotowanej przez nas oferty pod nazwą Wycieczka szkolna do Domu Chleba w Marianowie i Zamku w Pęzinie.

Wycieczka do Domu Chleba

WYCIECZKA DO DOMU CHLEBA W MARIANOWIE I ZAMKU W PĘZINIE.

Tym razem zapraszamy na wyjazd pod nazwa wycieczka szkolna do Domu Chleba w Marianowie i Zamku w Pęzinie. Jest to wycieczka jednodniowa, której program z pewnością przypadnie do gustu każdemu uczestnikowi. Wyprawa obejmuje przede wszystkim zwiedzanie zamku w Pęzinie. Dzieci będą miały okazję poznać legendy, a także średniowieczne tradycje rycerskie. To świetna opcja skierowana zarówno do chłopców, jak i do dziewcząt w każdym wieku. Ponadto wycieczka zawiera warsztaty piekarnicze w Marianowie, wypiek podpłomyków oraz chlebków. Nauka poprzez zabawę to doskonała forma rozrywki, która zostanie wzbogacona o gry i zabawy na świeżym powietrzu wraz z wypiekiem uwielbianej przez dzieci pizzy.

CO UWZGLĘDNIA WYCIECZKA DO DOMU CHLEBA W MARIANOWIE I ZAMKU W PĘZINIE?

Wszystkie przyrządzone wypieki dzieci mogą zabrać ze sobą do domu, aby pochwalić się rodzinie i wspólnie je zjeść. Wycieczki organizujemy na życzenie grup ze Szczecina, a także całego województwa zachodniopomorskiego. Program zawiera przejazd autokarem klasy lux, opiekę pilota, animatorów, ubezpieczenie NNW, program edukacyjny, bilety wstępów, posiłki oraz podatek VAT. Autokary, które oferujemy, to pojazdy regularnie serwisowane i dokładnie sprawdzane. Dbamy o zapewnienie bezpieczeństwa oraz najwyższego komfortu jazdy. Zatrudniamy doświadczonych i odpowiednio wykwalifikowanych kierowców. Mamy nadzieję, że przygotowany przez nas program znajdzie uznanie w oczach dzieci, a wycieczka na długo zostanie w ich pamięci. Staramy się nieustannie otwierać na rosnące potrzeby oraz oczekiwania naszych klientów – również tych najmłodszych. Właśnie dlatego dodajemy do oferty między innymi nowe wycieczki jednodniowe, które pozwalają na doskonałe połączenie nauki oraz zabawy. Wybierając naszą ofertę, pozwalają Państwo swoim dzieciom na ciekawą i aktywną formę spędzenia czasu wolnego.

Wypieki w Domu Chleba
Wycieczka do Zamku w Pęzinie
Dom Chleba w Marianowie wycieczka

JAK ZAMÓWIĆ WYCIECZKĘ DO DOMU CHLEBA W MARIANOWIE I ZAMKU W PĘZINIE?

W razie jakichkolwiek pytań na temat wycieczki lub naszej działalności, zachęcamy do kontaktu internetowego lub telefonicznego. Chętnie rozwiejemy wszelkie wątpliwości i udzielimy odpowiedzi na najbardziej nurtujące pytania.

REZERWUJ JUŻ TERAZ

Wycieczka do Domu Chleba w Marianowie i Zamku w Pęzinie z: Kołobrzegu, Ustronia Morskiego, Dźwirzyna, Sarbinowa, Połczyna Zdroju, Grzybowa, Pogorzelicy, Niechorza, Trzebiatowa, Gryfic, Karlina, Białogardu, Koszalina, Mielna, Sianożęt, Mrzeżyna, Rogowa, Trzęsacza, Pustkowa, Pobierowa, Dziwnówka, Dziwnowa, Kamienia Pomorskiego, Goleniowa, Nowogardu, Płot, Stargardu, Myśliborza, Choszczna, Wałcza, Gryfina, Chojny, Drawska Pomorskiego, Świdwina, Łobza, Reska, Złocieńca, Szczecina, Szczecinka, Banie, Barlinka, Barwic, Będzina, Białego Boru, Bielic, Bierzwnika, Biesiekierza, Bobolic, Boleszkowic, Bornego Sulinowa, Brojc, Brzeźna, Cedyni, Chociwla, Czaplinka, Człopy, Darłowa, Dębna, Dobrej Nowogardzkiej, Dobrej Szczecińskiej, Dębna, Dobrzan, Dolic, Drawna, Dygowa, Golczewa, Grzmiącej, Ińska, Kalisza Pomorskiego, Karnic, Kobylanki, Kołbaskowa, Kozienic, Krzęcina, Lipian, Malechowa, Marianowa, Manowa, Maszewa, Mieszkowic, Mirosławca, Międzyzdrojów, Morynia, Myśliborza, Nowogardu, Nowego Warpna, Nowogródka Pomorskiego, Osiny, Pełczyc, Polanowa, Polic, Postomina, Przelewic, Przybiernowa, Pyrzyc, Radowa Małego, Rąbina, Recza, Rewala, Rymania, Sianowa, Siemyśla, Sławna, Sławoborza, Starej Dąbrowy, Starego Czarnowa, Stepnicy, Suchania, Świerzna, Świeszyna, Trzcińska Zdroju, Tuczna, Tychowa, Wałcza, Warnic, Węgorzyna, Widuchowej, Wierzchowa, Wolina