WYCIECZKI OBJAZDOWE ZE SZCZECINA

WYCIECZKI OBJAZDOWE ZE SZCZECINA

BIURO PODRÓŻY SZCZECIN

Spośród wielu produktów dostępnych na rynku usług turystycznych to właśnie wycieczki objazdowe cieszą się niesłabnącą popularnością wśród uczestników naszych wycieczek. Czym wycieczki objazdowe zawdzięczają swoją pozycję? Przede wszystkim jest to doskonały pomysł na spędzenie wolnego czasu lub urlopu, polegający na połączeniu klasycznego odpoczynku na plaży wraz ze zwiedzaniem malowniczych miejsc, które zostały określone w programie wycieczki objazdowej. Stąd podczas wycieczki objazdowej rysuje się niepowtarzalna szansa na odkrycie wielu ciekawych miejsc w pełnym komforcie, nie martwiąc się o dostępność miejsc w hotelu, kwestie wyżywienia, przejazdu, parkingów, ubezpieczenia i wielu innych części składowych, które w efekcie tworzą idealną wycieczkę objazdową. Warto zaznaczyć, iż rok 2020 był bardzo trudnym czasem jeżeli chodzi o możliwości wyjazdów w tym wycieczek objazdowych. Dziś wiele czynników wskazuje, że sytuacja taka może stopniowo ulec zmianie, stąd nasza sugestia, że już teraz warto zacząć planować wycieczki objazdowe, przeglądając oferty, które mamy do zaproponowania w roku 2021.

Wycieczki objazdowe ze Szczecina

WYCIECZKI OBJAZDOWE ZE SZCZECINA

Wycieczki objazdowe w Polsce.

W roku 2021 postanowiliśmy do naszej oferty wprowadzić wycieczki objazdowe w Polsce. Wobec wciąż niepewnej sytuacji w Europie oraz licznych zapytań ze strony naszych wieloletnich klientów, przygotowaliśmy propozycję związaną z możliwością odkrycia najbardziej malowniczych regionów Polski, które niejednokrotnie były w sferze naszego zainteresowania. Aktualnie chcielibyśmy zaproponować wycieczkę objazdową pod nazwą: Małopolska ze Szczecina. Proponowana wycieczka trwa pięć dni. Zgodnie z programem wycieczki odwiedzimy: Wieliczkę, Kraków, Zakopane oraz Pieniny. Wycieczka realizowana jest w pełnym reżimie sanitarnym, z zachowaniem wszystkich niezbędnych rygorów sanitarnych wynikających z wytycznych Ministerstwa Zdrowia i Głównego Inspektoratu Sanitarnego. W trakcie pięciodniowej wycieczki objazdowej po Małopolsce zobaczymy jej największe skarby, a dzięki nieszablonowym informacją, które przekaże przewodnik, będący osobą pełną pasji, czas nie będzie stracony. Cena wycieczki zawiera wszelkie niezbędne opłaty. Szczegółowy program oraz zapisy dostępne są na stronie internetowej:

https://wycieczki.event-tours.pl/pl/p/WIELICZKA-KRAKOW-ZAKOPANE-WADOWICE-PIENINY/135

Drugą z propozycji wycieczek objazdowych po Polsce jest wycieczka na nasze piękne Mazury. Wycieczka objazdowa na Mazury jest wycieczką czterodniową, również realizowaną zgodnie z wytycznymi Ministerstwa Zdrowia i Głównego Inspektoratu Sanitarnego. Program wycieczki na Mazury to propozycja zwiedzania największych atrakcji jakie oferują Mazury, takich jak np. Giżycko, Mikołajki czy Wilczy Szaniec. W trakcie wycieczki nie może zabraknąć również rejsu po największym jeziorze w Polsce, jakim jest jezioro Śniardwy. Nad prawidłowym przebiegiem wycieczki, komfortem uczestników oraz doskonałą atomsferą będzie czuwał nasz wykwalifikowany przewodnik, który w ciekawy sposób przedstawi informacje o zwiedzanych obiektach jak również podzieli się wieloma ciekawostkami dotyczącymi Krainy Wielkich Jezior Mazurskich. Szczegółowy program oraz zapisy dostępne są na stronie internetowej:
https://wycieczki.event-tours.pl/pl/p/Wycieczka-na-Mazury-20-23.07.2021-r./265

Wycieczka objazdowa do Chorwacji ze Szczecina

Po roku przerwy do naszej oferty wraca nasza sprawdzona super oferta wycieczki objazdowej do Chorwacji ze Szczecina. To doskonałe połączenie wypoczynku na plażach Makarskiej Riwiery z możliwością zwiedzania najważniejszych miast i zabytków Chorwacji. W trakcie wycieczki objazdowej zobaczymy więc: Trogir, Split z Pałacem Cesarza Dioklecjana oraz perłę Adriatyku Dubrownik. Wycieczka objazdowa do Chorwacji to szansa na odpoczynek w promieniach słonecznych, których latem w Chorwacji na pewno nie zabraknie. Jeśli dodamy do tego wspaniałą śródziemnomorską kuchnię, malownicze widoki, wszechobecną bałkańską gościnność jak również wspaniałe ciepłe letnie wieczory nad brzegiem Adriatyku otrzymujemy wtedy pewność, iż wycieczka objazdowa do Chorwacji to przysłowiowy strzał w dziesiątkę. W trakcie wycieczki proponujemy również atrakcje dodatkowe, na zasadzie dobowolności, tzw. wycieczki fakultatywne, np. jednodniową wycieczkę do Mostaru połączoną ze zwiedzaniem Klasztoru Derwiszów w miejscowości Blagaj czy słynny Fish Picknik – czyli wycieczka statkiem białej floty, w trakcie której zobaczymy Wyspy Brac i Hvar. Niesamowitych zaś wrażeń dostarczy wycieczka na otwarty w roku 2020 punkt widokowy zwany Biokovo Sky, czyli nic innego jak szklany taras widokowy położony na zboczach wzniesienia Sv Jure, które znajduje się w okoliach Makarskiej. Wycieczka objazdowa do Chorwacji realizowana jest na chwilę obecną w dwóch terminach. W przypadku zainteresowania rozważamy wprowadzenie do oferty terminu wrześniowego. Wycieczkę objazdową do Chorwacji ze Szczecina zrealizujemy z zachowaniem wszystkich norm sanitarnych i obostrzeń, które obowiązywać będą podczas wycieczki. Szczegółowy program oraz zapisy dostępne są na stronach internetowych:

https://wycieczki.event-tours.pl/pl/p/Wycieczka-do-Chorwacji-28.06.-4.07.2021-r./365

https://wycieczki.event-tours.pl/pl/p/Wycieczka-do-Chorwacji-23-29.08.2021/494

Wycieczka objazdowa do Włoch ze Szczecina.

Ponownie po rocznej przerwie do naszej oferty wraca oferta wycieczki objazdowej do Włoch ze Szczecina. Wycieczka objazdowa do Włoch ze Szczecina to możliwość zwiedzania malowniczych zakątków Italii. Stąd w naszym programie wycieczki objazdowej nie może zabraknąć zwiedzania Wenecji, Florencji, Bolonii i Asyżu. Wycieczka objazdowa do Włoch, która oferuje odkrycie skarbów Italii to dotychczasowy bestseller wśród wszystkich naszych propozycji wycieczek w sezonie letnim. Zachwycające zabytki, malownicze krajobrazy, wspaniały klimat i słynna włoska kuchnia sprawiają, że wycieczka objazdowa do Włoch spełni najróżniejsze gusta podróżnicze. Włochy niezmiennie zachwycają również wszystkich tych, którzy w trakcie wypoczynku chcieliby również poznać bogatą historię Półwyspu Apenińskiego jak również podziwiać wspaniałą włoską architekturę. Decydując się na naszą ofertę otrzymują Państwo pewność, że w ramach proponowanej ceny otrzymają Państwo usługę najwyższej jakości, co oznacza, że to my zajmiemy się wszystkimi sprawami organizacyjnymi zaś Państwu pozostanie delektować się widokiem włoskich miast i miasteczek oraz widokiem włoskiego słońca na przepięknych plażach słynnej adriatyckiej riwiery. Wycieczkę objazdową do Włoch zrealizujemy z zachowaniem wszystkich norm sanitarnych i obostrzeń, które obowiązywać będą podczas wycieczki. Nad Państwa komfortem czuwać będzie nasz wspaniały pilot wycieczki, znający kierunek włoski, doskonale zorganizowany, uśmiechnięty a przede wszystkim bardzo pomocny we wszystkich sprawach związanych z organizacją wycieczki. W trakcie zwiedzania zaś, zgodnie z włoskim prawem, usługi będą świadczone przez akredytowanych lokalnych przewodników, pasjonatów danego miasta i regionu. Co ważne: każdy z lokalnych przewodników jest osobą polskojęzyczną i komunikatywną, bo u nas nie ma przyzwolenia na niski standard usługi.
Po więcej informacji zapraszamy na stronę internetową:

https://event-tours.pl/wycieczka-do-wloch-ze-szczecina/

Wycieczki objazdowe ze Szczecina
Wycieczki objazdowe ze Szczecina

TERMINY WYCIECZEK OBJAZDOWYCH ZE SZCZECINA.

Terminy wycieczek objazdowych ze Szczecina dostępne są na naszej stronie internetowej oraz u konsultantów naszego biura. Szczegółowe informacje i zapisy dostępne są pod numerem telefonu: 669 44 91 99. Możesz też zarezerwować od razu bilety na wycieczkę objazdową ze Szczecina. Wystarczy, że klikniesz pod niżej zamieszczony link i dokonasz rezerwacji on-line.

Wycieczki objazdowe 2021 z: Kołobrzegu, Ustronia Morskiego, Dźwirzyna, Sarbinowa, Połczyna Zdroju, Grzybowa, Pogorzelicy, Niechorza, Trzebiatowa, Gryfic, Karlina, Białogardu, Koszalina, Mielna, Sianożęt, Mrzeżyna, Rogowa, Trzęsacza, Pustkowa, Pobierowa, Dziwnówka, Dziwnowa, Kamienia Pomorskiego, Goleniowa, Nowogardu, Płot, Stargardu, Myśliborza, Choszczna, Wałcza, Gryfina, Chojny, Drawska Pomorskiego, Świdwina, Łobza, Reska, Złocieńca, Szczecina, Szczecinka, Banie, Barlinka, Barwic, Będzina, Białego Boru, Bielic, Bierzwnika, Biesiekierza, Bobolic, Boleszkowic, Bornego Sulinowa, Brojc, Brzeźna, Cedyni, Chociwla, Czaplinka, Człopy, Darłowa, Dębna, Dobrej Nowogardzkiej, Dobrej Szczecińskiej, Dębna, Dobrzan, Dolic, Drawna, Dygowa, Golczewa, Grzmiącej, Ińska, Kalisza Pomorskiego, Karnic, Kobylanki, Kołbaskowa, Kozienic, Krzęcina, Lipian, Malechowa, Marianowa, Manowa, Maszewa, Mieszkowic, Mirosławca, Międzyzdrojów, Morynia, Myśliborza, Nowogardu, Nowego Warpna, Nowogródka Pomorskiego, Osiny, Pełczyc, Polanowa, Polic, Postomina, Przelewic, Przybiernowa, Pyrzyc, Radowa Małego, Rąbina, Recza, Rewala, Rymania, Sianowa, Siemyśla, Sławna, Sławoborza, Starej Dąbrowy, Starego Czarnowa, Stepnicy, Suchania, Świerzna, Świeszyna, Trzcińska Zdroju, Tuczna, Tychowa, Wałcza, Warnic, Węgorzyna, Widuchowej, Wierzchowa, Wolina