WYCIECZKA NA POJEZIERZE DRAWSKIE

WYCIECZKA NA POJEZIERZE DRAWSKIE

Podróże bez wątpienia kształcą. Pozwalają na połączenie nauki z rozrywką i są fascynujące nie tylko dla dorosłych, ale również – a może nawet przede wszystkim – dla chłonnych umysłów dzieci. Prowadzone przez nas biuro podróży nieustannie obserwuje rosnące potrzeby oraz oczekiwania maluchów, a także ich rodziców. Właśnie dlatego nasza oferta ciągle wzbogacana jest o nowe, ciekawe pozycje, wśród których każda osoba zainteresowana wycieczką z pewnością znajdzie coś w pełni odpowiedniego dla siebie. Stąd nasza propozycja wyjazdu pod nazwa: Wycieczka na Pojezierze Drawskie.

Wycieczka szkolna

WYCIECZKA NA POJEZIERZE DRAWSKIE.

Organizujemy nie tylko wycieczki kilkudniowe, ale także jednodniowe. Jest to doskonały pomysł na zrelaksowanie się i spędzenie miło czasu, również przez najmłodszych. To właśnie do dzieci z województwa zachodniopomorskiego adresowana jest przygotowana przez nas wycieczka jednodniowa do gościnnego Zapiecka oraz grodziska Sławogród na Pojezierzu Drawskim. Malownicze tereny skrywają w sobie wiele tajemnic, które już wkrótce dzieci będą mogły poznać w najlepszym wydaniu.

CO UWZGLĘDNIA WYCIECZKA NA POJEZIERZE DRAWSKIE.

Wycieczka na Pojezierze Drawskie zawiera: warsztaty ceramiczne i tkackie, wypiekanie pysznych oraz aromatycznych bułeczek, średniowieczne kręgle, skandynawską grę Kubb, w którą grali sami Wikingowie, chodzenie na szczudłach, przeciąganie liny, strzelanie z łuku, pokaz w kuźni, a także wiele gier i zabaw na świeżym powietrzu oraz pieczenie kiełbasek. Tyle atrakcji czeka zarówno na dziewczynki, jak i chłopców w każdym wieku. Jeżeli Twoje dziecko uwielbia przygody, nie boi się nowych wyzwań i lubi kontakt z innymi dziećmi, przygotowana przez nas oferta skierowana jest właśnie do niego.

Ta propozycja łączy zabawę, integrację i edukację. Wycieczki organizujemy na życzenie grup ze Szczecina i całego województwa zachodniopomorskiego. Program przedstawionej powyżej wyprawy zawiera: przejazd autokarem klasy lux, ubezpieczenie NNW, opiekę pilota, animatorów, bilety wstępów, posiłki, program edukacyjny, podatek VAT.

Pojezierze Drawskie wycieczka
Krajobraz
Wycieczki szkolne

JAK ZAMÓWIĆ WYCIECZKĘ NA POJEZIERZE DRAWSKIE?

Co wyróżnia nasze biuro turystyczne na tle konkurencji? Przede wszystkim indywidualne podejście do klientów, również tych najmłodszych. Nie są nam obojętne potrzeby i oczekiwania dzieci, które lubią się uczyć, ale również bawić. Wycieczka na Pojezierze Drawskie to idealny pomysł na spędzenie wolnego czasu w gronie rówieśników, poznanie historii, a także zażycie aktywności fizycznej. Zachęcamy wszystkie osoby zainteresowane ofertą do skorzystania z niej. Gwarantujemy konkurencyjne ceny, a także bezpieczeństwo oraz wysoki komfort przejazdu sprawdzonymi, regularnie serwisowanymi autokarami, które prowadzone są przez doświadczonych kierowców. Skontaktuj się z naszym biurem podróży.

SPRAWDŹ POZOSTAŁE NASZE PROPOZYCJE:

Wycieczka na Pojezierze Drawskie z: Kołobrzegu, Ustronia Morskiego, Dźwirzyna, Sarbinowa, Połczyna Zdroju, Grzybowa, Pogorzelicy, Niechorza, Trzebiatowa, Gryfic, Karlina, Białogardu, Koszalina, Mielna, Sianożęt, Mrzeżyna, Rogowa, Trzęsacza, Pustkowa, Pobierowa, Dziwnówka, Dziwnowa, Kamienia Pomorskiego, Goleniowa, Nowogardu, Płot, Stargardu, Myśliborza, Choszczna, Wałcza, Gryfina, Chojny, Drawska Pomorskiego, Świdwina, Łobza, Reska, Złocieńca, Szczecina, Szczecinka, Banie, Barlinka, Barwic, Będzina, Białego Boru, Bielic, Bierzwnika, Biesiekierza, Bobolic, Boleszkowic, Bornego Sulinowa, Brojc, Brzeźna, Cedyni, Chociwla, Czaplinka, Człopy, Darłowa, Dębna, Dobrej Nowogardzkiej, Dobrej Szczecińskiej, Dębna, Dobrzan, Dolic, Drawna, Dygowa, Golczewa, Grzmiącej, Ińska, Kalisza Pomorskiego, Karnic, Kobylanki, Kołbaskowa, Kozienic, Krzęcina, Lipian, Malechowa, Marianowa, Manowa, Maszewa, Mieszkowic, Mirosławca, Międzyzdrojów, Morynia, Myśliborza, Nowogardu, Nowego Warpna, Nowogródka Pomorskiego, Osiny, Pełczyc, Polanowa, Polic, Postomina, Przelewic, Przybiernowa, Pyrzyc, Radowa Małego, Rąbina, Recza, Rewala, Rymania, Sianowa, Siemyśla, Sławna, Sławoborza, Starej Dąbrowy, Starego Czarnowa, Stepnicy, Suchania, Świerzna, Świeszyna, Trzcińska Zdroju, Tuczna, Tychowa, Wałcza, Warnic, Węgorzyna, Widuchowej, Wierzchowa, Wolina