WYCIECZKA DO WARSZAWY

BIURO PODRÓŻY SZCZECIN

WYCIECZKA DO WARSZAWY ZE SZCZECINA

Warszawamiasto stołeczne Warszawa (m.st. Warszawa) – stolica Polski i województwa mazowieckiego, największe miasto kraju, położone w jego środkowo-wschodniej części, na Nizinie Środkowomazowieckiej, na Mazowszu, nad Wisłą.

Warszawa jest największym miastem w Polsce pod względem liczby ludności (1 764 615 mieszkańców, stan na 31 grudnia 2017) i powierzchni (517,24 km² łącznie z Wisłą).

Jest jedynym miastem w Polsce, którego ustrój jest określony odrębną ustawą. Od 2002 Warszawa jest gminą miejską mającą status miasta na prawach powiatu. W jej skład wchodzi 18 jednostek pomocniczych – dzielnic m.st. Warszawy.

Warszawa jest ważnym ośrodkiem naukowym, kulturalnym, politycznym oraz gospodarczym. Tutaj znajdują się siedziby m.in. Prezydenta, Sejmu i Senatu, Rady Ministrów oraz Narodowego Banku Polskiego. Warszawa jest także siedzibą agencji Frontex odpowiedzialnej za bezpieczeństwo granic zewnętrznych Unii Europejskiej oraz Biura Instytucji Demokratycznych i Praw Człowieka (ODIHR), agendy OBWE.

WYCIECZKA ZE SZCZECINA DO WARSZAWY.

Podróż autokarem to około 7 godzin licząc od momentu wyjazdu ze Szczecina. Z uwagi na fakt, iż Warszawa położona jest o ok 550 km od Szczecina, naszą wycieczkę rozpoczynamy zwykle w godzinach wieczornych, unikając w ten sposób nadmiernego ruchu drogowego. Przejazd to okazja do wypoczynku przed całym dniem atrakcji, jakie czekają na nas już od samego przyjazdu do Warszawy. Jako jedne z nielicznych biur podróży, nasze Event-tours zaprasza Państwa do zwiedzania Warszawy z własnym systemem słuchawkowym Tour-Guide, dzięki, któremu uczestnicy otrzymują informacje bezpośrednio od przewodnika w znakomitej jakości.

CO OFERUJE PROGRAM WYCIECZKI DO WARSZAWY.

Nasz program weekendowej wycieczki do Warszawy przewiduje zwiedzanie miasta z częściowym wykorzystaniem autokaru. Zwiedzanie rozpoczynamy od wizyty na tarasie widokowym Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie. Oprócz tego w pierwszym dniu zobaczymy:  metro w Warszawie, Grób Nieznanego Żołnierza, przespacerujemy się Krakowskim Przedmieściem, ul. Chmielną oraz po Ogrodzie Saskim.

W drugim dniu zobaczymy m.in. Centrum Nauki Kopernik. Odwiedzimy Ogrody Biblioteki Uniwersytetu Warszawskiego, Muzeum Powstania Warszawskiego, zwiedzimy Warszawę z miejscowym przewodnikiem: Belweder, Pomnik Chopina, Łazienki: Pałac Myślewicki w Warszawie lub Pałac na Wyspie w Warszawie.

Trzeciego i ostatniego dnia pobytu zwiedzimy z przewodnikiem stadion PGE Narodowy.

W podróż powrotną do Szczecina udajemy się około godziny 13.00. Czas przejazdu autokarem przeznaczamy na odpoczynek. Do Szczecina przyjeżdżamy około godziny 21.30.

Powyższy program wycieczki do Warszawy można w dowolny sposób modyfikować w zależności od oczekiwań grupy, o np.o wizytę w warszawskim ZOO, wizytę w Muzeum Historii Żydów Polskich POLIN, wizytę na Stadionie Legii Warszawa i wiele innych atrakcji, które oferuje Warszawa po wcześniejszym ustaleniu z pracownikami naszego Biura.

TERMINY WYCIECZEK DO WARSZAWY ZE SZCZECINA.

Terminy wycieczki do Warszawy ze Szczecina dostępne są na naszej stronie internetowej oraz u konsultantów naszego biura. Organizatorem wyjazdu jest Biuro Podróży Event-tours. Szczegółowe informacje i zapisy dostępne są pod numerem telefonu: 669 44 91 99. Możesz też zarezerwować od razu bilety na wycieczkę do Poznania ze Szczecina. Wystarczy, że klikniesz pod niżej zamieszczony link i dokonasz rezerwacji on-line.

ZAREZERWUJ TERAZ ONLINE

LUB

na stronie internetowej

www.wycieczki.event-tours.pl

Wycieczka do Warszawy z: Kołobrzegu, Ustronia Morskiego, Dźwirzyna, Sarbinowa, Połczyna Zdroju, Grzybowa, Pogorzelicy, Niechorza, Trzebiatowa, Gryfic, Karlina, Białogardu, Koszalina, Mielna, Sianożęt, Mrzeżyna, Rogowa, Trzęsacza, Pustkowa, Pobierowa, Dziwnówka, Dziwnowa, Kamienia Pomorskiego, Goleniowa, Nowogardu, Płot, Stargardu, Myśliborza, Choszczna, Wałcza, Gryfina, Chojny, Drawska Pomorskiego, Świdwina, Łobza, Reska, Złocieńca, Szczecina, Szczecinka, Banie, Barlinka, Barwic, Będzina, Białego Boru, Bielic, Bierzwnika, Biesiekierza, Bobolic, Boleszkowic, Bornego Sulinowa, Brojc, Brzeźna, Cedyni, Chociwla, Czaplinka, Człopy, Darłowa, Dębna, Dobrej Nowogardzkiej, Dobrej Szczecińskiej, Dębna, Dobrzan, Dolic, Drawna, Dygowa, Golczewa, Grzmiącej, Ińska, Kalisza Pomorskiego, Karnic, Kobylanki, Kołbaskowa, Kozienic, Krzęcina, Lipian, Malechowa, Marianowa, Manowa, Maszewa, Mieszkowic, Mirosławca, Międzyzdrojów, Morynia, Myśliborza, Nowogardu, Nowego Warpna, Nowogródka Pomorskiego, Osiny, Pełczyc, Polanowa, Polic, Postomina, Przelewic, Przybiernowa, Pyrzyc, Radowa Małego, Rąbina, Recza, Rewala, Rymania, Sianowa, Siemyśla, Sławna, Sławoborza, Starej Dąbrowy, Starego Czarnowa, Stepnicy, Suchania, Świerzna, Świeszyna, Trzcińska Zdroju, Tuczna, Tychowa, Wałcza, Warnic, Węgorzyna, Widuchowej, Wierzchowa, Wolina.

 

ZOBACZ NASZĄ PROPOZYCJĘ WYCIECZEK SZKOLNYCH:

WYCIECZKI SZKOLNE