OBÓZ NARCIARSKI WINTER SKI

OBÓZ NARCIARSKI WINTER SKI

BIURO PODRÓŻY SZCZECIN

Biuro podróży Event Tours zaprasza na obóz narciarski dla dzieci i młodzieży w Karkonoszach. Zapraszamy wszystkich spragnionych białego szaleństwa, niezależnie od tego, czy i jak potrafią już jeździć na nartach, czy będzie to dopiero ich pierwsze zetknięcie z nimi. Zarówno początkujący, jak i bardziej zaawansowani uczestnicy bez problemu odnajdą się na organizowanym przez nas zimowisku.

Obóz narciarski Winter Ski

BIURO PODRÓŻY EVENT-TOURS ZAPRASZA NA OBÓZ NARCIARSKI W KARKONOSZACH

Zapraszamy wszystkich spragnionych białego szaleństwa, niezależnie od tego, czy i jak potrafią już jeździć na nartach, czy będzie to dopiero ich pierwsze zetknięcie z nimi. Zarówno początkujący, jak i bardziej zaawansowani uczestnicy bez problemu odnajdą się na organizowanym przez nas zimowisku. Zatrudniamy wykwalifikowaną kadrę instruktorów, którzy będą uczyć, podpowiadać i dzielić się swoimi doświadczeniami. Współpracujący z nami szkoleniowcy pracują na zasadzie indywidualnego podejścia do każdego z uczestników, co gwarantuje skuteczność nauki i satysfakcję z przebytego kursu w każdym przypadku. Urokliwe karkonoskie krajobrazy, świeże powietrze oraz celująco przygotowane trasy narciarskie tylko czekają na śmiałków, gotowych podjąć albo kontynuować kształcenie w tej pasjonującej dyscyplinie sportowej.

CO UWZGLĘDNIA OBÓZ NARCIARSKI WINTER SKI

Biorącym udział w organizowanych przez nas zimowiskach zapewniamy zakwaterowanie we współpracujących z nami od lat ośrodkach, znajdujących się w malowniczo położonych kurortach wypoczynkowych po stronie czeskiej, u południowych stóp Karkonoszy, takich jak Pec pod Sněžkou i Malá Úpa. Pełen koszt wycieczki obejmuje noclegi, wyżywienie (śniadania, obiady, kolacje), ubezpieczenie oraz przejazd komfortowym autokarem, spełniającym wszystkie zasady bezpieczeństwa wymagane prawnie Polsce. Do ceny wliczona jest już także opłata za naukę jazdy na nartach pod okiem instruktora, opieka wychowawców oraz pilota wycieczki. Wystarczy więc zaopatrzyć pociechę w kieszonkowe i wysłać ku białej przygodzie. Wyjazd na zimowisko do Czech z naszym biurem podróży to jednak nie tylko narciarskie szaleństwo. Poza nauką jazdy program oferowanej wycieczki obejmuje także wypady krajoznawcze, podczas których uczestnicy mają szansę dowiedzieć się więcej o historii regionu i poznają ciekawostki dotyczące Karkonoszy. Dla urozmaicenia pobytu przewidziane są liczne konkursy i gry na śniegu, dzięki którym dzieci maksymalnie wykorzystają możliwości, jakie oferuje im wyjazd z Event Tours. Podczas zimowiska nie ma czasu na nudę i zbijanie bąków. Każdy dzień wypełniony jest po brzegi nowymi doświadczeniami i nauką. Wykorzystujemy każdą chwilę. Jeśli chcą Państwo zapewnić swoim pociechom maksymalną dawkę ruchu na świeżym powietrzu i niesamowite przeżycia, które na długo zostaną w ich pamięci, zapraszamy do skorzystania z naszej oferty. Warto od najmłodszych już lat próbować zaszczepiać dzieciom hobby, które pozwoli im z radością się realizować bez trwonienia czasu przed komputerem. A kto wie – być może fascynacja narciarstwem zostanie w nich na dłużej? Nasze biuro działa w Szczecinie i z tego miasta planujemy większość wyjazdów, jednak bez problemu zorganizujemy również transport z mniejszych miejscowości położonych w woj. zachodniopomorskim. Zapraszamy do kontaktu, chętnie odpowiemy na wszystkie Państwa pytania dotyczące oferty zimowisk i doradzimy, służąc wieloletnim doświadczeniem w planowaniu wyjazdów zorganizowanych dla dzieci i młodzieży.

Cena obozu: 1499,00 zł

TERMIN: 16-23.01.2021 r.

Cena podstawowa obejmuje:

 • Przejazd komfortowym i bezpiecznym autokarem klasy lux z wygodnymi fotelami, pasami bezpieczeństwa na każdym fotelu, toaletą, cafe bar, dvd
 • zakwaterowanie w ośrodku wypoczynkowym o standardzie hotelu 2** (pokoje 2-3 osobowe z łazienkami/WC)
 • wyżywienie: śniadania, obiady, kolacje
 • organizacja ogniska
 • kulig z pochodniami
 • opieka pilota-przewodnika
 • opieka wychowawców
 • zajęcia z instruktorem narciarskim
 • ubezpieczenie NNW INTER POLSKA – do kwoty 15 000,00 zł
 • ubezpieczenie KL INTER POLSKA – do kwoty 10 000,00 euro
 • opłaty drogowe, parkingowe i podatek VAT

Cena podstawowa nie obejmuje:

wydatków własnych.

Proponujemy wzbogacenie programu obozu o:
* pakiet rekreacyjny: lodowisko Malá Úpa/Karpacz, wycieczka do Karpacza, aquapark – 130 zł

UWAGA!

W przypadku złych warunków pogodowych zajęcia programowe oraz uzupełniające mogą ulec modyfikacji. Na obóz należy zabrać kaski ochronne, które są obowiązkowe dla narciarzy poniżej 18 roku życia. Cena nie obejmuje kosztów karnetu. Cena karnetów: 8-15 lat – 430 zł, powyżej 16 lat – 480 zł.
Wypożyczenie sprzętu (narty + buty + kask) 240 zł/turnus.

Obóz narciarski Winter Ski
Obóz narciarski Winter
Winter Ski

TERMINY OBOZÓW NARCIARSKICH WINTER SKI

Terminy obozów narciarskich Winter Ski dostępne są na naszej stronie internetowej oraz u konsultantów naszego biura. Szczegółowe informacje i zapisy dostępne są pod numerem telefonu: 669 44 91 99. Możesz też zarezerwować od razu bilety na obóz narciarski Winter Ski. Wystarczy, że klikniesz pod niżej zamieszczony link i dokonasz rezerwacji on-line.

REZERWUJ JUŻ TERAZ
Obóz narciarski Winter Ski z: Kołobrzegu, Ustronia Morskiego, Dźwirzyna, Sarbinowa, Połczyna Zdroju, Grzybowa, Pogorzelicy, Niechorza, Trzebiatowa, Gryfic, Karlina, Białogardu, Koszalina, Mielna, Sianożęt, Mrzeżyna, Rogowa, Trzęsacza, Pustkowa, Pobierowa, Dziwnówka, Dziwnowa, Kamienia Pomorskiego, Goleniowa, Nowogardu, Płot, Stargardu, Myśliborza, Choszczna, Wałcza, Gryfina, Chojny, Drawska Pomorskiego, Świdwina, Łobza, Reska, Złocieńca, Szczecina, Szczecinka, Banie, Barlinka, Barwic, Będzina, Białego Boru, Bielic, Bierzwnika, Biesiekierza, Bobolic, Boleszkowic, Bornego Sulinowa, Brojc, Brzeźna, Cedyni, Chociwla, Czaplinka, Człopy, Darłowa, Dębna, Dobrej Nowogardzkiej, Dobrej Szczecińskiej, Dębna, Dobrzan, Dolic, Drawna, Dygowa, Golczewa, Grzmiącej, Ińska, Kalisza Pomorskiego, Karnic, Kobylanki, Kołbaskowa, Kozienic, Krzęcina, Lipian, Malechowa, Marianowa, Manowa, Maszewa, Mieszkowic, Mirosławca, Międzyzdrojów, Morynia, Myśliborza, Nowogardu, Nowego Warpna, Nowogródka Pomorskiego, Osiny, Pełczyc, Polanowa, Polic, Postomina, Przelewic, Przybiernowa, Pyrzyc, Radowa Małego, Rąbina, Recza, Rewala, Rymania, Sianowa, Siemyśla, Sławna, Sławoborza, Starej Dąbrowy, Starego Czarnowa, Stepnicy, Suchania, Świerzna, Świeszyna, Trzcińska Zdroju, Tuczna, Tychowa, Wałcza, Warnic, Węgorzyna, Widuchowej, Wierzchowa, Wolina