WYCIECZKI SYLWESTROWE ZE SZCZECINA

WYCIECZKI SYLWESTROWE ZE SZCZECINA

Wycieczki sylwestrowe – gdzie warto świętować Nowy Rok?

Sylwester to doskonały moment nie tylko na kolejne postanowienia, ale przede wszystkim na odrobinę rozrywki i dobrej zabawy. Dlaczego by nie połączyć tego z nową podróżą? Wtedy na pewno sprawisz, że impreza sylwestrowa obudzi w Tobie mnóstwo emocji. Sprawdź, jakie wycieczki sylwestrowe ułatwią Ci powitanie Nowego Roku w innym miejscu i szykuj się na tańce, śmiechy oraz ciekawe atrakcje.

Wycieczki sylwestrowe ze Szczecina

Sylwester – jak wybrać najlepszą wycieczkę?

Planowanie wycieczki sylwestrowej rozpocznij od określenia czasu, jaki masz do dyspozycji. Wśród najpopularniejszych opcji są jednodniowe wyjazdy. Z takich opcji możesz skorzystać nawet wtedy, gdy masz do dyspozycji tylko wolny weekend, a później musisz wracać do pracy czy do nauki. Ciekawym wyborem są również kilkudniowe wyjazdy, gdyż umożliwiają zwiedzenie okolicy. Masz też wtedy czas na porządny odpoczynek po całonocnej zabawie. Podczas podejmowania decyzji dotyczącej wyboru wycieczki sylwestrowej weź także pod uwagę:

Atrakcje okolicy

Jeżeli stawiasz na kilkudniowy wyjazd, to koniecznie przejrzyj atrakcje, jakie proponuje odwiedzana okolica. Tak naprawdę nawet w trakcie jednodniowej wycieczki jest to ważne, ponieważ jeszcze przed rozpoczęciem zabawy sylwestrowej masz sporo czasu na odwiedzenie najważniejszych zabytków czy podziwianie okolicznej architektury. Dodatkowo nasz przewodnik pokaże Ci wiele ciekawych miejsc, dzięki czemu Sylwester to nie będzie jedynie impreza, ale również okazja do lepszego poznania danego miasta.

Muzyka

Sylwester bez dobrego zespołu czy wykonawców może nie spełnić Twoich oczekiwań. Dlatego koniecznie sprawdź, kto będzie występował na imprezie, na której chcesz się pojawić. Bardzo często organizatorzy Sylwestra zapraszają naprawdę popularnych artystów, więc jeżeli w Krakowie czy w Berlinie ma pojawić się Twój ulubiony zespół, to po prostu wybierz wyjazd właśnie w to miejsce.

Motyw przewodni

Zdarza się tak, że miejskie Sylwestry mają jakiś konkretny motyw przewodni. Zazwyczaj dotyczy to konkretnych lat np. 80. czy 70. – wówczas spodziewaj się muzyki właśnie z tych okresów. Wtedy możesz nawet znaleźć akcesoria lub stroje inspirowane przewodnią epoką. W ten sposób pokażesz nie tylko dystans do siebie, ale również wprawisz się w prawdziwie szampański nastrój. Pamiętaj jedynie o tym, iż nie we wszystkich miastach określany jest temat przewodni, więc sam możesz zdecydować czy taka forma zabawy Cię interesuje.

Jakie wycieczki sylwestrowe organizujemy?

Zapewniamy szeroki wybór wycieczek sylwestrowych do miast w kraju i za granicę. Dzięki temu na pewno odwiedzisz nowy region bądź taki, który po prostu bardzo lubisz. Poza tym stawiając na podróżowanie z nami, masz zapewnione naprawdę komfortowe warunki. W końcu wybieramy dla Ciebie wygodny autobus – aby nawet kilkugodzinna trasa nie była dla zbyt męcząca. W razie kilkudniowych wyjazdów masz pewność, iż będziesz nocować w schludnym i sprawdzonym hotelu. Zapewniamy również ubezpieczenie, pomoc przewodnika oraz załatwienie wszelkich formalności. Po prostu sprawimy, że Sylwester będzie nie tylko emocjonujący, ale też nie przysporzy Ci żadnych zmartwień – jedyne, o co musisz zadbać, to o szampański nastrój, który utrzyma się przez całą zabawę.

Wycieczki sylwestrowe w kraju

Masz już dość obserwowania Sylwestra w TV i chcesz zobaczyć na żywo, jak bawią się Polacy? W takim razie wybierz jedną z naszych wycieczek sylwestrowych po kraju – szczególnie polecamy Ci wyjazdy do Krakowa i Wrocławia. Dzięki temu nie tylko zobaczysz ciekawe miasta, ale również będziesz bawić się przy piosenkach znanych i cenionych artystów. W tym przypadku wyśpiewanie kolejnych piosenek na pewno nie sprawi Ci żadnej trudności. Zwróć również uwagę na to, że Sylwester w kraju to doskonała opcja nawet dla dużej grupy znajomych bądź po prostu dla osób, które nie mają czasu lub ochoty na długie podróże.

Ogromną zaletą Sylwestra w Polsce jest też to, że droga trwa naprawdę krótko – nawet wtedy, gdy wyjeżdżasz z województwa zachodniopomorskiego. To spore ułatwienie po wypiciu alkoholu i nieprzespanej nocy, więc trasa nie będzie stanowiła dla Ciebie żadnej trudności.

Wyjazdy sylwestrowe za granicę

Chcesz powitać Nowy Rok z przytupem? Zagraniczny Sylwester to doskonały sposób na prawdziwie ekscytującą podróż połączoną ze zwiedzaniem ciekawych miast. W naszej ofercie znajdziesz Berlin, Pragę i Budapeszt. Dzięki czemu na pewno dostosujesz odległość do czasu, jakim dysponujesz bądź po prostu do kolejnych celów podróżniczych. Ważne jest także to, że wyjazdy sylwestrowe za granicę to gwarancja nie tylko świetnej zabawy, ale również zwiedzenia interesujących miast. W końcu nawet w okolicy rynku czy innego miejsca, gdzie jest zorganizowana zabawa, na pewno znajdziesz mnóstwo atrakcji.

Dodatkowo Sylwester za granicą to doskonały sposób na nieco oryginalniejsze spędzenie tej nocy, a także spotkanie turystów z różnych części świata. Taki wyjazd to też doskonała opcja dla znajomych, pary, osób, które w pojedynkę chcą przeżyć przygodę, a nawet dla rodzin z dziećmi.

Wycieczka Sylwester
Wycieczki Sylwestrowe ze Szczecina
Wycieczka Sylwester

OFERTY WYCIECZEK SYLWESTROWYCH ZE SZCZECINA.

Oferty wycieczek sylwestrowych ze Szczecina dostępne są na naszej stronie internetowej oraz u konsultantów naszego biura. Szczegółowe informacje i zapisy dostępne są pod numerem telefonu: 669 44 91 99. Możesz też zarezerwować od razu bilety na wycieczkę sylwestrową ze Szczecina. Wystarczy, że klikniesz pod niżej zamieszczony link i dokonasz rezerwacji on-line.

REZERWUJ JUŻ TERAZ
Wycieczka sylwester z: Kołobrzegu, Ustronia Morskiego, Dźwirzyna, Sarbinowa, Połczyna Zdroju, Grzybowa, Pogorzelicy, Niechorza, Trzebiatowa, Gryfic, Karlina, Białogardu, Koszalina, Mielna, Sianożęt, Mrzeżyna, Rogowa, Trzęsacza, Pustkowa, Pobierowa, Dziwnówka, Dziwnowa, Kamienia Pomorskiego, Goleniowa, Nowogardu, Płot, Stargardu, Myśliborza, Choszczna, Wałcza, Gryfina, Chojny, Drawska Pomorskiego, Świdwina, Łobza, Reska, Złocieńca, Szczecina, Szczecinka, Banie, Barlinka, Barwic, Będzina, Białego Boru, Bielic, Bierzwnika, Biesiekierza, Bobolic, Boleszkowic, Bornego Sulinowa, Brojc, Brzeźna, Cedyni, Chociwla, Czaplinka, Człopy, Darłowa, Dębna, Dobrej Nowogardzkiej, Dobrej Szczecińskiej, Dębna, Dobrzan, Dolic, Drawna, Dygowa, Golczewa, Grzmiącej, Ińska, Kalisza Pomorskiego, Karnic, Kobylanki, Kołbaskowa, Kozienic, Krzęcina, Lipian, Malechowa, Marianowa, Manowa, Maszewa, Mieszkowic, Mirosławca, Międzyzdrojów, Morynia, Myśliborza, Nowogardu, Nowego Warpna, Nowogródka Pomorskiego, Osiny, Pełczyc, Polanowa, Polic, Postomina, Przelewic, Przybiernowa, Pyrzyc, Radowa Małego, Rąbina, Recza, Rewala, Rymania, Sianowa, Siemyśla, Sławna, Sławoborza, Starej Dąbrowy, Starego Czarnowa, Stepnicy, Suchania, Świerzna, Świeszyna, Trzcińska Zdroju, Tuczna, Tychowa, Wałcza, Warnic, Węgorzyna, Widuchowej, Wierzchowa, Wolina