WYCIECZKI NA WĘGRY

Wycieczki na Węgry ze Szczecina

ORGANIZUJEMY WYCIECZKI NA WĘGRY.

Łatwe poznawanie atrakcyjnych zakątków Na pewno nie brakuje powodów, dla których nosimy się z zamiarem wyruszenia co jakiś czas w podróż po atrakcyjnych rejonach kraju i naszego kontynentu. Szczególnie zachęcająco przedstawia się wizja wyruszenia na ciekawą eskapadę w gronie drogich osób, w których towarzystwie czujemy się najlepiej. Ważne przy tym, by tę przyjemność potęgować, wyruszając w jakieś wyjątkowe miejsce. Bez wątpienia, do krajów wartych odwiedzenia należą Węgry.

CO UWZGLĘDNIA WYCIECZKA NA WĘGRY?

W komfortowych warunkach Wycieczka na Węgry to multum atrakcji. Zwiedzamy przecież przepiękny Budapeszt z całą paletą znajdujących się tam zabytków. odwiedzamy również miasta i kurorty słynące z wyjątkowych walorów uzdrowiskowych, ale również z produkcji cenionego wina. Aby wyprawa była dopracowana w każdym calu, sensownym ruchem jest zlecenie jej organizacji firmie turystycznej, która zadba o każdy logistyczny detal i dostosowuje swoją ofertę do wymagań obsługiwanej grupy. Dlatego dobrym rozwiązaniem jest zapoznanie się z propozycją przedstawianą przez Biuro Podróży Event Tours.

Ze Szczecina na Węgry

Działalność Biura Podróży Event Tours, organizującej niezapomniane wycieczki weekendowe znana jest głównie mieszkańcom Szczecina i województwa zachodniopomorskiego. To przede wszystkim do osób mieszkających w północno – zachodniej części kraju kierowana jest oferta firmy. Jednym z jej elementów jest właśnie wycieczka na Węgry. Obejmuje ona przede wszystkim komfortowy przejazd autokarem klasy lux i zwiedzanie Węgier z przewodnikiem, w tym takich miejscowości jak stołeczny Budapeszt, Hajduszoboszlo, Eger, Miszkolc czy Tokai.

W oczekiwanym terminie i tempie

Biuro podróży Event Tours wyróżnia przede wszystkim umiejętność dostosowania się do wskazanych przez zainteresowaną grupę terminów. Istnieje również możliwość poszerzenia i tak atrakcyjnej już oferty, na przykład o wycieczką nad Balaton. W każdym przypadku można jednak liczyć, iż podczas niezapomnianego weekendu uczestnicy wycieczki skorzystają z co najmniej dwóch noclegów w eleganckich hotelach odznaczających się przynajmniej trzema lub czterema gwiazdkami. Można także liczyć na pełne wyżywienie oraz wszystkie udogodnienia związane z nieskrępowanym dostępem do węzła sanitarnego w poszczególnych pokojach. W świetnej atmosferze Przedstawiane szczegóły oferty jasno dowodzą, że poznanie centralnej części naszego kontynentu i cieszących się sympatią naszych rodaków Węgier będzie przebiegać w atmosferze gwarantującej uwolnienie się od codzienności. Można liczyć na dobre emocje, mnóstwo wrażeń i radość zwiedzania pięknych miejsc w doborowym towarzystwie.

Mapa wycieczki na Węgry

TERMINY WYCIECZEK NA WĘGRY ZE SZCZECINA.

Terminy wycieczek na Węgry ze Szczecina dostępne są na naszej stronie internetowej oraz u konsultantów naszego biura. Przedmiotowa oferta jest dedykowana grupom zorganizowanym w tym również grupom szkolnym. Organizatorem wyjazdu jest Biuro Podróży Event-tours. Szczegółowe informacje i zapisy dostępne są pod numerem telefonu: 669 44 91 99. Możesz też zarezerwować od razu bilety na wycieczkę na Węgry ze Szczecina. Wystarczy, że klikniesz pod niżej zamieszczony link i dokonasz rezerwacji on-line.

ZAREZERWUJ TERAZ ONLINE

LUB

na stronie internetowej

www.wycieczki.event-tours.pl

SPRAWDŹ TERMINY WYCIECZKI NA WĘGRY DLA KLIENTÓW INDYWIDUALNYCH:

SPRAWDŹ INNE NASZE PROPOZYCJE:

WYNAJEM AUTOKARÓW

USŁUGI PRZEWODNIKA WYCIECZEK

OŚRODEK WYPOCZYNKOWY W KARKONOSZACH

Wycieczka na Węgry z: Kołobrzegu, Ustronia Morskiego, Dźwirzyna, Sarbinowa, Połczyna Zdroju, Grzybowa, Pogorzelicy, Niechorza, Trzebiatowa, Gryfic, Karlina, Białogardu, Koszalina, Mielna, Sianożęt, Mrzeżyna, Rogowa, Trzęsacza, Pustkowa, Pobierowa, Dziwnówka, Dziwnowa, Kamienia Pomorskiego, Goleniowa, Nowogardu, Płot, Stargardu, Myśliborza, Choszczna, Wałcza, Gryfina, Chojny, Drawska Pomorskiego, Świdwina, Łobza, Reska, Złocieńca, Szczecina, Szczecinka, Banie, Barlinka, Barwic, Będzina, Białego Boru, Bielic, Bierzwnika, Biesiekierza, Bobolic, Boleszkowic, Bornego Sulinowa, Brojc, Brzeźna, Cedyni, Chociwla, Czaplinka, Człopy, Darłowa, Dębna, Dobrej Nowogardzkiej, Dobrej Szczecińskiej, Dębna, Dobrzan, Dolic, Drawna, Dygowa, Golczewa, Grzmiącej, Ińska, Kalisza Pomorskiego, Karnic, Kobylanki, Kołbaskowa, Kozienic, Krzęcina, Lipian, Malechowa, Marianowa, Manowa, Maszewa, Mieszkowic, Mirosławca, Międzyzdrojów, Morynia, Myśliborza, Nowogardu, Nowego Warpna, Nowogródka Pomorskiego, Osiny, Pełczyc, Polanowa, Polic, Postomina, Przelewic, Przybiernowa, Pyrzyc, Radowa Małego, Rąbina, Recza, Rewala, Rymania, Sianowa, Siemyśla, Sławna, Sławoborza, Starej Dąbrowy, Starego Czarnowa, Stepnicy, Suchania, Świerzna, Świeszyna, Trzcińska Zdroju, Tuczna, Tychowa, Wałcza, Warnic, Węgorzyna, Widuchowej, Wierzchowa, Wolina, Poznania, Gorzowa, Zielonej Góry.