WYCIECZKI JEDNODNIOWE ZE SZCZECINA

WYCIECZKI JEDNODNIOWE ZE SZCZECINA

Wycieczki jednodniowe to najlepszy sposób, by nieśpiesznej i w sympatycznej atmosferze poznać rejony, które choć czasami bliskie, pozostały do tej pory przez nas nieodkryte. Z wycieczek autokarowych chętnie korzystają zarówno osoby starsze, jak i nauczyciele, którzy organizują takie formy atrakcyjnego spędzania czasu dla dzieci. Czasami nie trzeba wcale wyjeżdżać daleko, by przeżyć niesamowitą przygodę, poznać ciekawostki o regionie czy pouczające, a czasami mrożące krew w żyłach historie. Już samo województwo zachodniopomorskie dostarcza mocy atrakcji! Co ciekawego można zobaczyć w tym rejonie i kiedy najlepiej wybrać się na wycieczkę autokarową?

Niezwykłe atrakcje województwa Zachodniopomorskiego

W województwie zachodniopomorskim aż roi się od ciekawych miejsc! Nie każdy wie, jakie sekrety kryją zamki Kazimierza Wielkiego, których w tym rejonie jest najwięcej. Z przewodnikiem poznamy historyczne ciekawostki i wejdziemy do najbardziej tajnych sal w zamkach. Warto wiedzieć, że zwiedzanie muzeum z przewodnikiem to coś zupełnie innego, niż zwiedzanie samodzielne! Nawet jeśli twoje dzieci nie przepadają za muzeami, zmienią zdanie po wizycie w nich w towarzystwie profesjonalnego przewodnika, który zaciekawi historiami i nieznanymi dotąd faktami.

Poznaj swój region

Niektórzy preferują dalekie wycieczki, ale nic tak nie podnosi jakości życia towarzyskiego, jak umiejętność sypania jak z rękawa ciekawostkami na temat regionu, w którym mieszkamy. Od teraz każda towarzyska kolacja czy spotkanie z przyjaciółmi nabierze nowej jakości, a znajomi czy partnerzy biznesowi z pewnością docenią wiedzę i wszechstronność. Lato to najlepszy czas, by zarezerwować wycieczkę autokarową dla siebie lub rodziny. Aby wybrać dobre biuro podróży, warto zapoznać się z opiniami w internecie lub popytać znajomych. Niektórzy przewodnicy znani są w danym regionie z umiejętności przeprowadzania ciekawych wycieczek. Z nimi wycieczki jednodniowe ze Szczecina to szansa na spędzenie naprawdę ciekawego dnia! Potem wystarczy już tylko do nich napisać, spakować plecak i przeżyć wspaniałą, turystyczną przygodę.

AKTUALNĄ OFERTĘ ORAZ TERMINARZ WYCIECZEK ZNAJDZIESZ – KLIKAJĄC W TEN LINK –

WYCIECZKI JEDNODNIOWE

ZAREZERWUJ TERAZ ONLINE

LUB

na stronie internetowej

www.wycieczki.event-tours.pl

INFORMACJA TELEFONICZNA: 669 44 91 99.

SPRAWDŹ NASZE OFERTY:

WYCIECZKA NA JARMARK ŚWIĄTECZNY DO BERLINA – POTWIERDZONY

WYCIECZKA NA JARMARK ŚWIĄTECZNY DO BERLINA – DRUGI TERMIN POTWIERDZONY

WYCIECZKA NA JARMARK ŚWIĄTECZNY DO NEUBRANDENBURGA.

Wycieczki jednodniowe z: Kołobrzegu, Ustronia Morskiego, Dźwirzyna, Sarbinowa, Połczyna Zdroju, Grzybowa, Pogorzelicy, Niechorza, Trzebiatowa, Gryfic, Karlina, Białogardu, Koszalina, Mielna, Sianożęt, Mrzeżyna, Rogowa, Trzęsacza, Pustkowa, Pobierowa, Dziwnówka, Dziwnowa, Kamienia Pomorskiego, Goleniowa, Nowogardu, Płot, Stargardu, Myśliborza, Choszczna, Wałcza, Gryfina, Chojny, Drawska Pomorskiego, Świdwina, Łobza, Reska, Złocieńca, Szczecina, Szczecinka, Banie, Barlinka, Barwic, Będzina, Białego Boru, Bielic, Bierzwnika, Biesiekierza, Bobolic, Boleszkowic, Bornego Sulinowa, Brojc, Brzeźna, Cedyni, Chociwla, Czaplinka, Człopy, Darłowa, Dębna, Dobrej Nowogardzkiej, Dobrej Szczecińskiej, Dębna, Dobrzan, Dolic, Drawna, Dygowa, Golczewa, Grzmiącej, Ińska, Kalisza Pomorskiego, Karnic, Kobylanki, Kołbaskowa, Kozienic, Krzęcina, Lipian, Malechowa, Marianowa, Manowa, Maszewa, Mieszkowic, Mirosławca, Międzyzdrojów, Morynia, Myśliborza, Nowogardu, Nowego Warpna, Nowogródka Pomorskiego, Osiny, Pełczyc, Polanowa, Polic, Postomina, Przelewic, Przybiernowa, Pyrzyc, Radowa Małego, Rąbina, Recza, Rewala, Rymania, Sianowa, Siemyśla, Sławna, Sławoborza, Starej Dąbrowy, Starego Czarnowa, Stepnicy, Suchania, Świerzna, Świeszyna, Trzcińska Zdroju, Tuczna, Tychowa, Wałcza, Warnic, Węgorzyna, Widuchowej, Wierzchowa, Wolina.