WYCIECZKA I ZWIEDZANIE HISZPANII

WYCIECZKI DO HISZPANII

ORGANIZUJEMY WYCIECZKI DO HISZPANII.

Lubicie podróżować i chętnie poznajecie nieznane dotąd miejsca? Jesteście ciekawi nowych kultur, smaków, a także odmiennej architektury? Z nami możecie to osiągnąć i spełnić swoje najskrytsze marzenia. Jesteśmy biurem podróży, które organizuje bezpieczne i wyjątkowo ciekawe wycieczki do Hiszpanii.

Gorąca Hiszpania to jedno z najpiękniejszych państw znajdujących się na terenie naszego kontynentu. Zlokalizowane jest w zachodniej części Europy Południowej, położone głównie na Półwyspie Iberyjskim. W kraju dominuje klimat subtropikalny. Jeżeli lubicie Państwo wysokie temperatury i pragniecie wybrać się do kraju, w którym zwiedzanie oraz dobra zabawa nigdy nie mają końca, zachęcamy do bliższego poznania przygotowanej przez nas oferty. W naszej ofercie znajdą Państwo wycieczki oraz zwiedzanie pięknych hiszpańskich miast, w tym stolicy kraju, jaką jest Madryt. Nie brakuje tutaj zabytków, do których zaliczyć można między innymi Bramę Słońca, która stanowi serce całego miasta. Jest to owalny plac otoczony XVIII-wiecznymi domkami. Na środku owego placu dostrzec można posąg niedźwiedzia, który zjada owoce z poziomkowego drzewa – jest to nawiązanie do madryckiego herbu. Inną atrakcję stanowi Pałac Królewski, którego budowę datuje się na XVII wiek. Zaprojektowany został w stylu barokowym przez architekta pochodzenia włoskiego. Wnętrza z kolei reprezentują styl rokoko i klasycystyczny.

wycieczka do altafulla

CO UWZGLĘDNIA WYCIECZKA DO HISZPANII?

Co proponujemy i dlaczego warto wybrać właśnie nas? Przede wszystkim mamy do zaoferowania konkurencyjne ceny wycieczek, które z pewnością spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających osób. Ponadto gwarantujemy przejazd bezpiecznym i w pełni komfortowym autokarem klasy LUX, dzięki czemu podróż będzie czystą przyjemnością. Na życzenie grup zorganizowanych wycieczkę do Hiszpanii możemy zrealizować również samolotem. W takim przypadku czas podróży do Hiszpanii ulega zdecydowanemu skróceniu, a na miejscu, w Hiszpanii, począwszy od przylotu na lotnisko, oczekiwał będzie na nas autokar klasy LUX.
W ramach wycieczki do Hiszpanii oferujemy zwiedzanie Barcelony, Madrytu, Saragossy, Billbao, San Sebastian, Walencji, Sewilli, Cordoby, Montserrat, Torreciudad, Tarragony czy Reus z polskojęzycznym przewodnikiem. Dodatkowo oferujemy znakomite pobyty wypoczynkowe w miejscowościach Lloret de Mar, Tossa de Mar czy Comarruga wraz z bogatym pakietem turystycznym uwzględniającym m.in. pobyty w doskonałych hotelach, rejsy statkiem czy wieczory przy muzyce hiszpańskiej ze znakomitym hiszpańskim jedzeniem. Jesteśmy w stanie zorganizować wycieczkę na życzenie grupy ze Szczecina bądź z innego miasta znajdującego się na terenie województwa zachodniopomorskiego. Wyprawa może odbyć się w dowolnym, dogodnym dla Państwa terminie. Program również jesteśmy w stanie dostosować do indywidualnych potrzeb oraz oczekiwań uczestników. Wycieczka do Hiszpanii, w zależności od preferencji – m.in. środka transportu, jest wycieczką co najmniej siedmiodniową. Noclegi, które zapewniamy, dotyczą trzygwiazdkowego lub czterogwiazdkowego hotelu z pełnym wyżywieniem w stylu bufetu kontynentalnego. Oferowane pokoje posiadają pełny węzeł sanitarny oraz klimatyzację. Nasza oferta obejmuje również wycieczki pobytowe dla seniorów oraz obozy młodzieżowe.

Wycieczki do Barcelony
Wycieczki Corrida
Wycieczka do Malagi

Terminy wycieczki do Hiszpanii ze Szczecina dostępne są na naszej stronie internetowej oraz u konsultantów naszego biura. Przedmiotowa oferta jest dedykowana grupom zorganizowanym w tym również grupom szkolnym. Organizatorem wyjazdu jest Biuro Podróży Event-tours. Szczegółowe informacje i zapisy dostępne są pod numerem telefonu: 669 44 91 99. Możesz też zarezerwować od razu bilety na wycieczkę do Hiszpanii ze Szczecina. Wystarczy, że klikniesz pod niżej zamieszczony link i dokonasz rezerwacji on-line.

REZERWUJ JUŻ TERAZ

Wycieczka do Hiszpanii z: Kołobrzegu, Ustronia Morskiego, Dźwirzyna, Sarbinowa, Połczyna Zdroju, Grzybowa, Pogorzelicy, Niechorza, Trzebiatowa, Gryfic, Karlina, Białogardu, Koszalina, Mielna, Sianożęt, Mrzeżyna, Rogowa, Trzęsacza, Pustkowa, Pobierowa, Dziwnówka, Dziwnowa, Kamienia Pomorskiego, Goleniowa, Nowogardu, Płot, Stargardu, Myśliborza, Choszczna, Wałcza, Gryfina, Chojny, Drawska Pomorskiego, Świdwina, Łobza, Reska, Złocieńca, Szczecina, Szczecinka, Banie, Barlinka, Barwic, Będzina, Białego Boru, Bielic, Bierzwnika, Biesiekierza, Bobolic, Boleszkowic, Bornego Sulinowa, Brojc, Brzeźna, Cedyni, Chociwla, Czaplinka, Człopy, Darłowa, Dębna, Dobrej Nowogardzkiej, Dobrej Szczecińskiej, Dębna, Dobrzan, Dolic, Drawna, Dygowa, Golczewa, Grzmiącej, Ińska, Kalisza Pomorskiego, Karnic, Kobylanki, Kołbaskowa, Kozienic, Krzęcina, Lipian, Malechowa, Marianowa, Manowa, Maszewa, Mieszkowic, Mirosławca, Międzyzdrojów, Morynia, Myśliborza, Nowogardu, Nowego Warpna, Nowogródka Pomorskiego, Osiny, Pełczyc, Polanowa, Polic, Postomina, Przelewic, Przybiernowa, Pyrzyc, Radowa Małego, Rąbina, Recza, Rewala, Rymania, Sianowa, Siemyśla, Sławna, Sławoborza, Starej Dąbrowy, Starego Czarnowa, Stepnicy, Suchania, Świerzna, Świeszyna, Trzcińska Zdroju, Tuczna, Tychowa, Wałcza, Warnic, Węgorzyna, Widuchowej, Wierzchowa, Wolina